Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23007) Alexios válasza haxiboy (#23005) üzenetére


Alexios
veterán

Tud olyat, persze, de (én legalábbis) úgy voltam vele, hogy amint megcsináltam egy feladatot max csillagra mentem is tovább, és nem igazán tértem vissza, így egyrészt a nem túl sok gyakorlás miatt egyszer csak sokkal nehezebbek lettek a feladatok, de hiába csináltam meg valamit maximumra utána egyáltalán nem tudtam eljátszani magamtól, mert nem emlékeztem rá, csak arra koncentráltam, hogy jókor, jót pengessek.

Amióta tanárhoz járok azért pl. skálákat vagy sok gyakorló feladatot, stb. tanultam, amikkel szoktam gyakorolni, illetve ezek mellett azért szoktam néha a yousician-el is gyakorolni. Arról nem beszélve, hogy zeneelméletet ott nem is nagyon lehet, pl. akkord hogyan épül fel, skála-akkord kapcsolat, ilyenekről egyáltalán nem esik szó. Igazából a lényege az volt a mondanivalómnak, hogy szerintem ez inkább kiegészítésnek jó a saját tapasztalataim alapján, nem elsődleges forrásnak, arra akkor már ha nem opció a tanár szeirntem a justinguitar is alkalmasabb, és mellette ezt csinálni. Legalábbis én mióta így teszek sokkal gyorsabban fejlődök.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.