Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48201) djculture válasza maddionmax (#48200) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem jó a fizika is meg a kinézete is de nagyon gyorsan unalmassá válik.

(#48202) szami777 válasza maddionmax (#48200) üzenetére


szami777
addikt

nem kevered a sniper ghost warrior 2-vel ? :D
sniper lite 2 remek játék, jó multival, jó coop-al
egyik játékba se olyan jó headshot-ot adni,mint itt :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48203) maddionmax válasza djculture (#48201) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Még az első verzió is ott van a fiókomban giftként, valahogy nem tudott meggyőzni, de ha azt mondod gyorsan unalmassá válik, akkor tutira nem nekem való.

Hopp...én is kevertem :D

Mi a plus egy sor most?

[ Szerkesztve ]

(#48204) djculture válasza maddionmax (#48203) üzenetére


djculture
félisten

Ezek ilyenek én most a sniper elite: zombi army 2-t nyomom ez is nagyon jól néz ki de úgy 1 órát lehet elviselni, coopba biztos jó lenne mondjuk.

(#48205) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Én konkrétan leszarom, hogy milyen úton-módon kerülnek az 1 dolláros csomagból a játékok a steam accomra. A lényeg, hogy odakerüljenek. Eddig csak azokat a játékokat (főleg) ajándékoztam tovább, amik megvoltak már (bár mióta a legtöbb bundle 1 kulcsot adott, jó pár el is veszett, ami már megvolt).
Az meg, hogy valaki attól retteg, hogy megtudnak mindent az accountjáról, annak elmondom (nehogy meglepetésként érje), hogy mindenki, mindent tud már rólad amúgy is. Elég csak facebookoznod vagy google keresőt használnod.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#48206) djculture


djculture
félisten

Mondjuk ha valami nagyon nemtetszik az embereknek a pénzükkel szavazhatnak azért...
Lásd a nagy ubisoft is keménykedett most erre elkezdte mindenki visszamondani az előrendeléseket és beszrtak:

Meghátrált a Ubisoft! Az Assassin's Creed IV megjelenésekor robbant ki a botrány, hogy a single player egy része is online passt igényel, és a játékosok kifakadását követően a cég egy az egyben megszüntette a külön multis kulcsot igénylő megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#48207) FollowTheORI válasza AlexWolf (#48205) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem vagy körültekintő igen... de ha letiltod ezeket a részeket senki nem tud semmit rólad (egyszerű ember). Engem pl guglizhat bárki éjjel nappal, akkor is ha tudja a nevem semmit nem fog találni. :)
Azért ott még nem tartunk.

Itt az egyetlen rizikó az lehet, ha feltörik valamelyik ilyen steam community login oldalt és hozzáférnek az accodhoz "véletlen" ezen az engedélyen keresztül.

De hát mindig mindentől félni nem lehet. Azt mondjuk sajnálom hogy böngészőbe csinálják és nem a klienst indítják el. A leggyengébb/sebezhetőbb láncszem a böngésző még mindig.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#48208) szami777 válasza djculture (#48204) üzenetére


szami777
addikt

A zombie army egy felesleges rókabőr volt, nem beszélve a 2. részről
A sniper elite 2-ben a kis lőtávolságú feygyverekkel agyrém volt játszani, a zombie army-ba még nagyobb szerepet kapott sajnos, ahogy láttam A sniper elite 3 az, aminek van értelme, kiváncsi is leszek rá...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48209) FollowTheORI válasza djculture (#48206) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De ez konzolon volt amugy nem? Mert pc-n uplay acc van ígyis ugyis. :)
Ott meg érthető, hisz nem minden konzol van netre kötve feltétlen.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#48210) djculture válasza szami777 (#48208) üzenetére


djculture
félisten

zombie army meg a második rész nekem tetszik, sokkal jobb mint a deadisland igy is hogy egyedül unalmas az is meg ez is.

(#48211) djculture válasza FollowTheORI (#48209) üzenetére


djculture
félisten

Nem egészen mert egy külön season pass szerű kód lett volna minden platformon plusz pénzért ami tartalmazta volna a multit meg a single-ből kivágott részeket. Ergó anélküt végig se lehetett volna játszani a játékot mivel a flotta toborzás és a feledatok anélkül nem lettek volna elérhetőek. Magyarán a már kész játékból akarták kivágdosni kókányolva a részeket.

[ Szerkesztve ]

(#48212) csaba951 válasza maddionmax (#48200) üzenetére


csaba951
veterán

Ennyit simán megér!

Ezek tényleg nagyon jók benne:
Sniping Simulation - Sniper Elite V2 features detailed sniping simulation with advanced ballistics, taking into account gravity, wind, velocity, bullet penetration, aim stability and more. Guaranteed to provide players with the most realistic simulation of military sharpshooting yet available.

X-Ray Kill Cam - Amazing ‘kill cam’ technology showcases what really happens when a bullet enters an enemy’s body, allowing players to see hearts and lungs tear, livers burst, and bones shatter.

Ami rossz:
Néha nehéz kitalálni, hogy pontosan mit is kell csinálnunk, hová kell mennünk ahhoz, hogy továbbmenjen a küldetés.

A második vagy harmadik fejezetben lévő múzeumos küldetés iszonyú idegesítő volt ebből a szempontból. Szerintem a többség itt tette le.

Van benne egy pálya, ahol Berlin romjai között egy bunker bejáratához kell eljutnunk. Na, ez nekem életem egyik legjobb tps élménye volt! Settenkedsz a romok között. Próbálod elkerülni az őrjáratokat. És persze a romok közt itt-ott előforduló orvlövészeket. Velük hihetetlenül jókat lehet "bújócskázni"! Állandó helyváltoztatás mellett ő megpróbál a hátadba kerülni, te meg megpróbálod ezt elkerülni, és kiiktatni.

(#48213) csaba951 válasza djculture (#48211) üzenetére


csaba951
veterán

Nem egészen. Első vásárlóként külön díj nélkül kaptad volna meg. Viszont ha használtan eladod, akkor a vevő már nem tudta volna felhasználni ezt a kódot. Tehát csak az ő játékélménye sérül, ha nem vesz külön egy online passt.

(#48214) cikasz


cikasz
őstag

Tényleg azon megy a rinya most több mint száz hozzászóláson keresztül, hogy az 5 dolláros játékpack-ot egyszerre kapja meg az ember és nem lehet szétszedni?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#48215) maddionmax válasza csaba951 (#48212) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Picit még vacilálok,mert attól tarok megveszem és szerencsémre egy hónap múlva bundle-ben lesz :D

(#48216) szami777 válasza maddionmax (#48215) üzenetére


szami777
addikt

a vicc az, h már volt bundle-ben :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48217) maddionmax válasza szami777 (#48216) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Neee, mikor? Melyikben? :D

Látom, Indieroyal. Persze 5 hónapja.

Hát akkor pláne nem tudom megéri-e azt a kemény 1000 Ft-ot :(

[ Szerkesztve ]

(#48218) szami777 válasza maddionmax (#48217) üzenetére


szami777
addikt

[link]
én is ebbe vettem, kb 3,6 eurot fizettem, mert gyors voltam
(#48217) maddionmax, a dupláját is megéri ha szereted azt nézni, ahogy lassítva széttrancsírozol valakit, én nem bántam meg, ennél drágább játékom is van, amivel még nem játszottam :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48219) djculture válasza csaba951 (#48213) üzenetére


djculture
félisten

Mivel a konzol világ a használt game eladásra épül ez eleve hülyeség lett volna (lásd az új boxone korlátozásaiból is meghátrált a microsoft mert a sony egyböl azt mondta ő nem fog korlátozni), nyugaton már a tescoba is beveszik a használt konzolos játékokat, itthon is szerencsére már elég jól el lehet adni őket szintén.

[ Szerkesztve ]

(#48220) ayo


ayo
addikt

egy sokkal erdekesebb hir:

mivel magat a kulcsgeneratort linkeltek ki gondolom ez most kellemtlena fejlesztonek. en a forrast nem ismertem, de nem gondoltam volna hogy nem hivatalos. hat nem az.

felni nem kell max eltunik a jatek, de siman lehet hogy megmarad mas nem fog tortenni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#48221) maddionmax válasza ayo (#48220) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Azért ez rettentő szánalmas. Most, miután elszúrták visszahívják a kulcsokat, őszintén ki fogja ezek után megvásárolni?

Sajnos vannak veszteségek minden cég életében,amik saját hibájukból következnek, de ezeket be kell nyelni.

Ha a pénztáros a boltomban hibázik és rosszul ad vissza, nem a megrendelőt rendelem vissza, hogy többet kaptál, ide vele, hanem levonom annak a béréből, aki hibázott vagy ha olyan benyeletem a céggel a veszteséget. Van ez így.

(#48222) wwenigma válasza maddionmax (#48221) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nana , az elobb beszeltuk meg hogy a kulcsok nem pénz, azaz nem veszteség nekik, annyit generalnak amennyit akarnak... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48223) maddionmax válasza wwenigma (#48222) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Aminek ára van, de úgy adja ki, hogy nem kapja meg érte a meghatározott értékét, akkor ott veszteség keletkezik, mert az hiány a kasszában.

(#48224) ayo válasza maddionmax (#48221) üzenetére


ayo
addikt

okes akkor en bemegyek a lakasodba mert mondjuk hosszuhetvegen elutaztal.. es ezt pont kineztem :) aztan szepen kinyitom az ajtot es kirakom par helyre hogy nyugodtan gyertek es vigyetek amit tudtok. aztan ha barmi gondod van majd irom hogy szanalmas :D

masreszt sztem nem valami nagy jatekrol van szo amivel pont jatszanal de az mar csak reszlet

itt nem hogy penztaros nem volt de a penztargepet is feltortek. elveszik toled mivel nem vagy jogos tulajdosona, de nyugodtan lehet most ez a tema hogy mennyire szemetek hogy visszakerik a lopott cuccot :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#48225) maddionmax válasza ayo (#48224) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az analógia meggyőző,de ez nem feltörés volt, hanem hiba. Én voltam tegnap olyan galád, hogy néztem 1-2 játékukat és még tetszett is. Na mondom megveszem...de a következő kosárba nem engedte beletenni, így letettem róla.

Szóval szó sem volt feltörésről, ez egy egyszerű webshop script hiba volt. Aki foglalkozik webshopokkal, az tudja, hogy van próbaüzem is, ha megvolt, akkor valamit nagyon elrontottak.

Tehát igazad van, vegyék vissza a kódokat,mert tényleg abszolút nem fog megviselni, de azt ne akarják beadni, hogy ők nem hibáztak. Senki sem tört fel semmit, egyszerűen beállt a rendszerük,mint a klinikai halál.

(#48226) ayo válasza maddionmax (#48225) üzenetére


ayo
addikt

en azt gondoltam hogy hivatalos nem gondoltam volna hogy csak igy felrakjak, de hibaztak es ezt kijatszottak. itt annyira szerencsejuk van hogy steammel le tudjak beszelni. ettol fuggetlen siman lehet hogy megmaradnak a kulcsok. en ezert nem fogok megutalni egy kiadot sem, volt mar talan ubinal is hasonlo trukkozes kodokkal, amit szinten kijatszottak meg hat gmg akcioknal is volt par kellemes tortenet.

szerk.: they were originally giving out keys through it but after the first abuse they asked the shop to remove the page and instead they just removed the link. Someone ended up saving the link and sharing it online, creating another exploit.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#48227) .tnm válasza wwenigma (#48222) üzenetére


.tnm
addikt

nah, itt tökéletesen látszik, hogy nem is értetted, amit mondtam. a magának a kulcsnak a kigenerálása semmibe nem kerül. az elmaradt haszon az egy másik kérdés, de a humble bundle esetében a kulcsok generálása előtt már kifizetted a bundle, tehát itt már nem lehet elmaradó haszonról beszélni, mert már addigra megkapták a hasznot a fizetett összeg és a csúszkák alapján.

@(#48228) maddionmax

szerintem tájékozódj, mielőtt véleményt nyilvánítasz. azért volt órákig elérhető, mert az éjszaka közepén volt és senkit nem lehetett elérni, hogy szedje le a backend-et is. igen, hiba volt azt nem lekapcsolni a frontend-del együtt. hiba volt nem számítana arra még ezek előtt, hogy sok a neten az önző kapzsi ember.

hiba nem becsukni a lakás ajtaját (legalábbis itthon, svájcban állítólag pl. nem az. :U ), de azért ennek a hol a vége? hiba lányoknak egyedül az utcán sétálni, mert bármikor letámadhatja őket valaki. ennek a logikának a vége az, hogy egyáltalán nem lesznek giveaway-ek, mert tökéletes rendszer nincs, ha biztosra akar menni, hogy nem játsszák ki, akkor nem csinál semmit. ez lenne a megoldás? nem az, hogy a (z internetes) közösség megpróbálja kivetni magából a csalókat?

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#48228) maddionmax válasza ayo (#48226) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Nem is azt mondom megutálom őket, ha visszaveszik, csak picit szánalom keltő, amikor utólag kapkodnak levegőért. Nem két percig volt elérhető az oldal, hanem nagyon hosszú órákig.

És itt jön amit Te írtál "after the first abuse they asked the shop to remove the page", tehát a shop hibája volt, amit ezek szerint nem ők üzemeltetnek, hanem külső cég. Nos, ilyenkor hívnám fel ezt a külső céget, hogy 'Szevasz Józsi! Kösz, hogy "gyorsak" voltatok, így vettetek 500.000 db játékot tőlünk. Adok 5% kedvezményt és küldöm a számlát. Na szevasz!'

Ugyanis Te és a többi felhasználó is simán hihetette, hogy ez legális kulcs osztogatás és nem feltétlenül hiba.

Megjegyzem: Origin azóta sem szólt az ingyenes Battlefield-ekről

[ Szerkesztve ]

(#48229) ayo válasza maddionmax (#48228) üzenetére


ayo
addikt

a BF azota is ingyen van az originen nem?, az meg hogy pontosan hol lakik a fejleszto es mikor alszik azzal nem szamoltal. mert ahogy szamoltuk hajnaltol reggelig volt es reggel ugymond azonnal feltunt neki hogy hopp mi van. BF meg aug? vagy miota van mar aza kod. nemtudom fura az nekem

ahogy latom apron nincs blackwell kulcs pedig megneztem volna... :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#48230) maddionmax válasza ayo (#48229) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ellenben elárasztotta a Steamgifts-et tegnap. Örülni fog aki megnyerte, aktiválta és eltűnik :(

BF kulcsot is tiltották, de akik aktiválták, azoknak maradt a játék.

A fejlesztő alvásával nem számoltam,de nem is fejlesztő, hanem a shop hibája. Az ő supportjuk nem 0-24 órás, az meg legyen az ő bajuk. Ők a kockázat viselők.

[ Szerkesztve ]

(#48231) wwenigma válasza .tnm (#48227) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szoval hogyha kifizetem a komplett bundlét de nem aktivalok egy kulcsot mert mar megvan nekem, akkor annak mégis csak van valami anyagi vonzata - foleg ha limitet kapunk elobb utobb hogy meddig nyomhatjuk meg a steam redeem gombot, hiszen akkor majd eladjak masnak es nincs elmaradt haszon azon a kulcson csak dupla... ejnye no, mind1...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#48232) ollie válasza wwenigma (#48154) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha arrol szolna hogy mindenki jol jarna, akkor nem maradna talonba felhasználatlan (kiosztatlan) kulcs ami utan ugye nem kell perkálni a bundle cimadoja felé.

Ezt gondold át még egyszer.

(#48161) pigster:
Másrészről persze a bundle, mint olyan értelmezhető úgy is, mint egy csomag, amit egyben megkapsz, nem lehet részekre bontani. Akkor írják azt, hogy így van, de ne nézzenek hülyének mindenkit azzal, hogy csak azért csinálnak vmit, mert így a felhasználóknak egyszerűbb.

Ráhibáztál, ez pont így van, benne van a HIB felhasználói feltételeibe, hogy nem adhatod oda másnak a kulcsokat, csak te használhatod fel.

[ Szerkesztve ]

***

(#48233) .tnm válasza wwenigma (#48231) üzenetére


.tnm
addikt

"nem aktivalok egy kulcsot mert mar megvan nekem, akkor annak mégis csak van valami anyagi vonzata"

nem nincs, ha nem adod oda másnak. ha oda is adod másnak, akkor sincs semmilyen anyagi vesztesége a Humble-nek, a jótékony szervezeteknek. magának a kiadónak van annyi, hogy akinek odaadod, az már nem fogja külön megvenni magának. de ez független attól, hogy kulcsot generálnak-e, vagy sem, hiszem most is odaadhatod azt játékot ismerősnek, és ezt nem tiltották meg. ha meg ez is zavarta volna őket, akkor maradtak volna ott, hogy egy kulcsot kapunk és le vagyunk szarva. (ez még lehet, hogy lesz, de azon se lepődnék meg, ha ezt a kérdést mindig az aktuális partner kiadó dönti el.)

"akkor majd eladjak masnak"
itt veszítem el a türelmem. ezt a baromságot honnan veszed még mindig? egy boltnál ennek lenne értelme, de a kiadónál nincs ő nem veszi a kulcsokat, neki az mindegy (= ugyanannyiba fáj = nem veszít rajta), ha nem ad neked kulcsot, mert nem nyomsz rá a gombra, vagy ad neked egy kulcsot, amit sose használsz fel. neki nem fontos a kulcsokkal spórolnia.

részemről lezárva a téma, nem akarom tovább magyarázni, mert hasztalan.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#48234) x_o_n válasza maddionmax (#48230) üzenetére


x_o_n
veterán

Végre nyertem e steamgiften egy terrariat,bár kiváncsi leszek rá,mert a srác akitöl nyertem belépve a fiokjára ,egyrészt nem láttam giftként,másrészt vagy 12 neve volt már,és ott egy helyes kis piros üzenet

2 VAC ban(s) on record
53 day(s) since last ban

valahogy az az érzésem nem lesz ebböl terraria

(#48235) Mate válasza x_o_n (#48234) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez az első alkalom, hogy nyertél?

(#48236) x_o_n válasza Mate (#48235) üzenetére


x_o_n
veterán

nem ez a hatodik,de erre pályáztam már jó ideje

(#48237) WayneGace válasza wwenigma (#48231) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem tudom miért írod ezt többször. Nem lesz több profit, nem adnak el egy kulcsot többször.
Eleve te döntöd el kinek fizetsz. Ugye általában ez három lehetőség, nem kell egy fillért sem adnod humblenek. Ahány vevő, annyiszor generálódik a kulcs. Az megvan, megmarad a vevőnél, nem úgy működik, hogy hopp X felhasználó beregelt egy csomagot, de a 10-ből csak ötöt használt fel, akkor az öt megmaradtat berakjuk máshoz és nyerünk x dollárt. Azért ez elég összeesküvés elméletes dolognak tűnik. Ráadásul a steamnek ebben az esetben össze kellene játszania a humble-el a kiadó ellen. Amit nem hiszem, hogy megkockáztatna a steam.

Egyébként én is jobban örülnék, ha külön kulcsok lennének. Pusztán azért, mert, ami kell, azt beregisztrálom, ami nem, azt elajándékozom. Például wormsszel régen játszottunk. Ültünk a monitor előtt, adtuk egymásnak az egeret, jó volt. De worms minden része ugyanarra épül. Most minek nekem 6 darab? Simán öt mehetne másnak. De ezt nem tudom megtenni, mert nincs meg egyik se steamen. Tehát én megkapom mind a hatot.
A kulcsárusok meg ugyanúgy fognak árulni továbbra is. Csak nem egyesével ötszázért, hanem egyben 5 ezerért.

HB egyébként magának köszönheti, egyszerűen nem értem miért kellett origin bundlenél steam kódot is adni. Több, mint két millióan megvették és kaptak majdnem minden játékhoz dupla kulcsot. Mit gondoltak mit fognak csinálni annyi fölösleges kulccsal? Ráadásul, ha jól tudom steamen is lehetett trükközni és onnan is kinyerni még plusz egy origin kulcsot.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#48238) Mate válasza x_o_n (#48236) üzenetére


Mate
nagyúr

Én még mindig az elsőre várok :D

Amúgy amikor csinálok egy felajánlást és csillag van a játék neve mellet, akkor kevesebb értéket számol, mert hogy volt valahol bundleban?

[ Szerkesztve ]

(#48239) .tnm válasza WayneGace (#48237) üzenetére


.tnm
addikt

most is el tudod ajándékozni őket, csak nem egyesével (illetve bizalmi kérdés).
a worms-öket meg nézd meg jobban, az $1-os csomagban csak az armageddon klasszikus worms, a pinball pinball (meglepő módon), az u. mahem 3d-s és nem oldalnézet, a blast logikai feladványokkal bír a golf (dobpergés) oldalnézetes golf

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#48240) maddionmax válasza x_o_n (#48234) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Gratulálok! Remélem azért megkapod.

Én továbbra sem nyertem, de majd egyszer talán...

(#48241) Mate


Mate
nagyúr

Felajánlottam most egy játékot steamgift-en. Mint kiderült még júniusban volt bundleban. Ezek szerint szinte semmi értéket nem fog hozzáadni a fiókomhoz?

(#48242) #79621120


#79621120
törölt tag

GOG :

Ultimate Ubisoft

[ Szerkesztve ]

(#48243) ollie válasza ayo (#48220) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez melyik játék volt?

***

(#48244) x_o_n válasza Mate (#48241) üzenetére


x_o_n
veterán

hol?mit?melyik csoportban?:)

(#48245) Mate válasza x_o_n (#48244) üzenetére


Mate
nagyúr

Dream Pinball 3D

Most vettem steam-en kuponnal. Gondoltam felajánlom, de mint kiderült *-al megjelölt és volt már bundleban.

Vettem még egyet. Pressure. Ez szintén *-os, de nem szerepel a bundle-s listájukon.

(#48246) ayo válasza ollie (#48243) üzenetére


ayo
addikt

Blackwell Deception

http://jateknaplo.blog.hu

(#48247) alratar válasza ayo (#48246) üzenetére


alratar
addikt

Nekem még meg van! :)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#48248) Wolverine válasza Mate (#48241) üzenetére


Wolverine
félisten

30 dollárig a teljes értéket megkapod CV-ként. Utána egy formula alapján számítják ki a teljes CV-értéked.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#48249) 7 válasza alratar (#48247) üzenetére


7
addikt

Játszd végig, jó játék. :K

(#48250) wwenigma válasza ayo (#48220) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

WadjetEyeGames - Blackwell deception
I received a list of all the codes that were given after midnight last night. These will be the ONLY keys that will be disabled.

Elméletileg éjfélkor lelőtték a promóciót, ez után kezdett el körbejárni a direktlink a kulcsgenerátorra. Csak az éjfél után generált kulcsokat revoke-olják.

A sok-sok értéktelen kulcsot ... :U

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.