Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47451) .tnm


.tnm
addikt

állítólag mostmár a giftelést is letiltották, tehát már USA-ból se lehet $4-ért hozzájutni (Deus Ex HR DC)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47452) AlexWolf válasza ollie (#47450) üzenetére


AlexWolf
senior tag

De az van, ott aranyosak a zombik.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#47453) djculture


djculture
félisten

Ez már valami vicc bementem az áruházba You already own Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut PLAY ..rákattint és semmit se csinál:) Kuka ez a nyavaja, soha az életbe nem lehet ezzel játszani, mindjárt leszedem a "demo" verziót és bemásolom a valve meg bekaphatja az enix szházival együtt
Biztos ellopták az ikont az ukránok:

[ Szerkesztve ]

(#47454) .tnm válasza djculture (#47453) üzenetére


.tnm
addikt

vpn-nel el lehet indítani a letöltést USÁ-ból utána kikapcsolhatod a vpn-t és folytatja. saját felelősségre, bár ez nem vásárlás

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47455) ayo válasza AlexWolf (#47452) üzenetére


ayo
addikt

azert tegyel egy probat majd ezzel: state of decay.

sztem az ev legjobb zombisa de jelenleg meg sok a bug benne, allitolag dec elejen mar kesz a port csak hat 1 ember csinalja az egeszet :D - indie jatek, kb veri az osszes zombis temat. a walking dead fpsnek (ami ugye elegge csufos lett) ilyennek kellett volna lennie annyira jol osszerakott lett, sok az otlet es az egesz egy alan wake szeru kornyezetben, maine? allambeli kampingben jatszodik, elkezded es magaba szippant. en family shareben toltam csak hogy kiprobaljam es siman elment 2 ora a csak 5 perc es belenezek es mindjart jatszhatsz a jatekaiddal tesztbol:D remelem osszel v telen akcios lesz es akkor megveszem. jelenleg a 113as kivansaglistamon egybol a number 1 lett, a proba utan.

(#47456) djculture: van egy ismeros aki mar pre order v megjeleneskor vette, nincs padja es tudott jatszani, pedig en is figyelmeztettem hogy csak gamepadot irnak hozza, masreszt mar jott a frissites ami bill es eger, viszont gamepaddal tenyleg isteni. xboxon nagyon sikeres lett tobb mint 1 milliot adtak el belole anno amikor kijott, azota gondolom megtobbet. jelenleg xboxhoz jon egy dlc es xbox az elso viszont a pc verzio ha kesz akkor ugymond egyben kapjuk azt is. a dlc survivor modot meg hasonlo finomsagokat tartalmaz, nem skineket.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#47456) djculture válasza ayo (#47455) üzenetére


djculture
félisten

Az az a játék ami még billentyűzetet se kezel csak gamepadot?

(#47457) #57919488 válasza .tnm (#47407) üzenetére


#57919488
törölt tag

Akkor is problema volt mikor jo bundle volt. 5 ember jott ossze 30 hsz. alatt mert nem voltak kepesek kifizetni 5 USD-t.
1x ez a gond, utana az a gond, hogy miert nem kulon kulcsokat adnak mert ez igy draga (5USD) :F
Teljesen mindegy, hogy a bundle-k joval a digitalis akcios arak alatt vannak meg igyis csak problemaznak sokan.
Volt THQ, EA stb. bundle. A vegen mar az osszes kiadon vegig kell menni kulonben perelni fogjak oket mert ez mar felhaborito, hogy nincs Bethesda, Activision stb. bundle.
Csak a negativsagot latni idovel mindenben :(((

Mas:
Steam soha nem is voltak a Mass Effect-hez DLC-k? Vagy itt is a Bioware pontozas volt?

(#47447) DeFranco:
Vard meg a szokasos Deus Ex arat ami kb. 1,75 EUR lesz majd idovel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47458) ayo válasza djculture (#47456) üzenetére


ayo
addikt

szar mobilon nem tudtam szerkeszteni:

szoval xboxra fejlesztenek eloszor mert nyilvan ott nagyobb a tabor, ezert xbox az elso hogy az pro legyen utana a pc. grafikailag keves a beallitas de sztem szep, allitolag meg javitanak azon is valamennyit, de sajnos sokszor tenyleg kemeny bughalmazok is vannak, ugyhogy en most inkabb abbahagytam, arra jo volt hogy megkivanjam es varom a vegleges verziot

http://jateknaplo.blog.hu

(#47459) Balesz1899 válasza cskamacska (#47362) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Na, úgyis jóárasított Walking Dead-re vártam, ennél olcsóbban pedig nem hiszem, hogy hozzájutok mostanában :)

Viszont Amazonról még a büdös életben nem vettem semmit, segítséget pm-ben elfogadok :)

(#47460) #70869248


#70869248
törölt tag

'szki véletlenül megvettem a WRC4-t...még most is csak nézek magam elé.
Oké éjszakás voltam, sokat és jól dolgoztam..de igazán csak arra voltam kíváncsi hogy mennyibe számolja a paypal..
/snit/
"Thanks for shopping"
30euro...., remélem jó lesz..

(#47461) Csapoati válasza #70869248 (#47460) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem is tudtam, hogy lesz 4. A 3 nekem kimondottan tetszett, ha ahhoz kepest fejlesztenek par dolgon (jobb karrier mod pl.), akkor nem lesz az kidobott penz. :) Jo, hogy most mar F1 mellett hivatalos es jo WRC jatek is letezik pc-re.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47462) cskamacska válasza djculture (#47453) üzenetére


cskamacska
addikt

Te is külön fiókot használsz minden játékhoz? :)

Egyébként tegnap este még 20 órát írt feloldásig, most meg lehet már venni. :F Szerintem szépen kivárják azt az időt a play gomb megjelenéséig. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#47463) Anonymus X válasza cskamacska (#47462) üzenetére


Anonymus X
tag

Rászűrt a "deus" kezdetűekre.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#47464) kriszpontaz válasza VoidXs (#47406) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Jól tetted! :K Én dobozosan szereztem meg, a ME2-t regisztráltam Originen, a ME1-et nem lehetett, de írtam az Origin Supportnak és fényképek fejében (DVD, tok, szériaszám) kaptam egy ME1 digitális példányt is (igaz az nem magyar mint a dobozos, de így meg van a kollekció. A DLC-ket meg vagy megveszed, vagy Origin pontokért beváltod ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#47465) zone válasza #70869248 (#47460) üzenetére


zone
őstag

Hol vetted? Ha nem aktiváltad, akkor talán kérhetsz visszafizetést.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#47466) szami777 válasza Csapoati (#47461) üzenetére


szami777
addikt

ráadásul steames és achik is vannak végre, nekem is wishlistes...
habár nekem már a 3 is nagyon bejött minden hibájával együtt

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47467) EczkE válasza kriszpontaz (#47464) üzenetére


EczkE
addikt

Nincs mit!

Asszem mindenféleképpen!

(#47468) hjanos1 válasza kriszpontaz (#47464) üzenetére


hjanos1
senior tag

"vagy Origin pontokért beváltod ingyen."

Erről tudnál kicsit több infót adni? Sehol nem találom hogyan lehet Origin pontokból DLC-t venni.

The Factory Must Grow

(#47469) #70869248 válasza zone (#47465) üzenetére


#70869248
törölt tag

már települ...végül is kíváncsi voltam, greenman-25%kód...érdekelt, csak sztem ráért volna.

(#47470) ollie válasza #70869248 (#47460) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi az a WRC?

hétvégi GOG akciók: [link]

[ Szerkesztve ]

***

(#47471) AlexWolf válasza ollie (#47470) üzenetére


AlexWolf
senior tag

World Raid Center??? :D

(#47472) cannibal Az én tippem viccesebb :DD

Oké, már nagyon péntek van, abbafejezem.

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#47472) cannibal válasza ollie (#47470) üzenetére


cannibal
senior tag

World Rally Championship

(#47473) Wizard of Oz


Wizard of Oz
tag

Nuuvem - Ubisoft Sale
GameStop - The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena (steam) $4,99
GetGames - Tomb Raider Sale -75%

Steam: TheWizard0fOz || Pay no attention to that man behind the curtain!

(#47474) bijesz


bijesz
aktív tag

Steames Aliens: Colonial Marines Gamestop-on 5 dollár

Patchek után megéri ennyiért vagy továbbra is gáz ez a játék?

(#47475) FollowTheORI válasza Wizard of Oz (#47473) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem a Riddick nem Steam-es.
Vagy létezik olyan vátozata is?

Hopp és tényleg van ilyen... elnézést. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#47476) Agyzuzo válasza FollowTheORI (#47475) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Azt írja steam-es, viszont nem engedi megvenni (not available in your regin). Erre valaki tud megoldást?

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#47477) Mate válasza Agyzuzo (#47476) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen. Felejtsd el :D

(#47478) ollie válasza Agyzuzo (#47476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Költözz el. :DDD

***

(#47479) FollowTheORI válasza bijesz (#47474) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem szar... majdhogynem játszhatatlan. Pedig én nagy Alien mániás vagyok, de ezt énis csak kipróbáltam, nem vettem meg. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#47480) djculture


djculture
félisten

Végre teljes a kollekció g2a.com-on 3,49 euro a :
Dead Space 2 EA ORIGIN CD-KEY EU

(#47481) JoolsNOS válasza bijesz (#47474) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Előrendelést megbántam, de annyit megér. Bár kétszer én se fogom végigvinni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#47482) FollowTheORI válasza djculture (#47480) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Erre volt jó a bundli... szerintem sokaknál generált még utólagos vásárlásokat.
Én az Origin akcióban ami utána volt vettem sokmindent meg 3-5 EUR-ért. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#47483) cikasz


cikasz
őstag

Képzeljétek volt ez a maffia 2 és civ 5 -ös mizéria.
Regisztrálgattam ott össze- vissza 2-3 emailcimmel és a civ5 meg is jött másnap. Erre ma kaptam egy emailt és jött egy maffia 2 kód is :D
Most töltöm lefelé.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#47484) ayo


ayo
addikt

kitort a Halloween laz a jateknaplon is! + olyan 10napig folyamatos zombi horror jatekok bemutatok lesznek

aki szeretne nyerni dead island riptide ot az meg nov 1ig jelentkezhet (eddig kb 5 ember vallalkozott) de persze majd dobalgatok kodokat is!

itt az elso jelentkezo cikke: a Zombies.

jaa esss ide is dobok:

Populous Origin Key 7URH-SYHN-53D6-B3JZ-RBMK

http://www.indieroyale.com/bundle/key/O52368C8910439

Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key G4R9-D4PR-DN2T-9DE7-B774

http://jateknaplo.blog.hu

(#47485) Agyzuzo válasza ollie (#47478) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Kössz. :D Átírtam a címemet is az Amazonosra (Tennesse yoohoo), de no change...

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#47486) Woodslave válasza cikasz (#47483) üzenetére


Woodslave
nagyúr

qrva jó én meg 1 hete levelezek a supportjukkal, már a második levelet kapom, hogy megnézhetem ki nyert a golden joystick-on (ki nem xarja le ;] )... De ez kimarad asszem :O :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#47487) Agyzuzo válasza ollie (#47478) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Na, úgy néz ki én győztem, átvertem az orderemet, bár még nem jött visszaigazolás. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#47488) Niczo válasza ayo (#47484) üzenetére


Niczo
senior tag

köszi a royale linket :R

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#47489) WayneGace válasza kriszpontaz (#47464) üzenetére


WayneGace
őstag

Hogy lehet origin pontokért dlc-t váltani? Ez nekem új.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#47490) DJGABI válasza bijesz (#47474) üzenetére


DJGABI
addikt

bőven megér ennyit. nehézséget told fel maxra, meg coopban az igazi. vége felé simán hozza a film hangulatát, részemről egy erős közepes játék.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#47491) .tnm válasza Agyzuzo (#47487) üzenetére


.tnm
addikt

ph szabályzat!

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47492) Agyzuzo válasza .tnm (#47491) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem írtam a bűvös szót, mindenki azt gondol amit akar. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#47493) .tnm válasza Agyzuzo (#47492) üzenetére


.tnm
addikt

nah, még egy lépés erejéig belemegyek ebbe a táncba, de folytatni nem szeretném:

"Tiltott minden [...] utalás, ami a digitális disztribútorok által megszabott [...] kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik."

először azt írtad le, hogy átírtad a lakcímet (persze tudjuk, ez a kinti címed), aztán tettél egy egyértelmű utalást arra, hogy sikerült kijátszani a korlátozást.

ha ez még belefér a modik szerint is, akkor igazán nem tudom mire van kinn a szabály. (az egy más kérdés, hogy egyetértek-e vele, vagy sem. nekem erkölcsileg teljesen beleférnek ezek a trükkök)

@(#47495) Agyzuzo

lásd az előző bekezdést

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47494) ollie válasza Agyzuzo (#47492) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, szóval ban! ;] ;]

***

(#47495) Agyzuzo válasza .tnm (#47493) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Yeah, yeah, whatever. Megyek a sarokba szégyellni magam.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#47496) szami777


szami777
addikt

Ha vennék egy dobozos black ops-ot jóáron, a kulcs nem használt, de semmi steamre utaló jel nincs rajta, csak annyi , h only dvd compatible, akkor azt én be tudom regisztrálni? sajna go2arenáról elfogyott és játszhatnékom lenne

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47497) djculture válasza szami777 (#47496) üzenetére


djculture
félisten

Az első black ops? Nmetudom délután még volt lengyeliszki. Most nézem tényleg elfogyott:) Amúgy minden black ops 1-2 steam-re regelhető.

[ Szerkesztve ]

(#47498) szami777 válasza djculture (#47497) üzenetére


szami777
addikt

igen
ezt találtam ,de ez lehet nem jó
volt is pl verzió, de amikor rámentem h buy, akkor irta ki h out of stock

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47499) .tnm válasza szami777 (#47498) üzenetére


.tnm
addikt

Call of Duty: Black Ops CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7-JK8LM-NOP9Q

ilyen formátumú a key vajon? elvileg regelhető minden black ops

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47500) djculture válasza szami777 (#47498) üzenetére


djculture
félisten

9.44-ért van sajnos már ilyen olcsón nincs.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.