Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48901) ChingChang válasza Mate (#48900) üzenetére


ChingChang
csendes tag

Gondolom az elején megvette az 1 dollárost amikor még 21 volt a bta, s neki ez az összeg rögzült bta-nak.

@maddionmax - Nem így volt ?

(#48902) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jah hát nem szabad korán venni amikor még a BTA sokat változik. Ennyi a tanulság. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#48903) Mate válasza FollowTheORI (#48902) üzenetére


Mate
nagyúr

Meg szabad venni, csak kockázatos. Vagy bejön, vagy nem.

Én 3,5-ért vettem meg őket. Úgyhogy 1$-al olcsóbban.

Ő 3,35-ért, amit gyakorlatilag lenyúltak. vagyis bukott 3,35$-t.

3,5 alatt szerintem senkinek nem sikerül megvennie, így vagy nyert az ember 1 $-t, vagy bukott jelen esetben 3,35-öt.

Ha így nézzük, akkor elég nagy a kockázat, hisz nagyobbat lehet bukni, mint nyerni.

Viszont ha azt nézem, hogy kb. 30 itteni vásárlásból 1 nem sikerült, akkor viszont nem rossz az arány.

(#48904) maddionmax válasza ChingChang (#48901) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Az elején,de a BTA akkor már $3nál járt, amikor fizettem, azért is tudtam másodikra $3.30-as BTA-val rögzíteni a második fizetést, szóval nem indokolja semmi a $21 BTA-t. De már mindegy is, ők hárítanak, én meg PayPal-on elindítottam a visszavonást.

Simán betudható lenne rendszer hibának, helyette megy a hárítás, hogy ők nem hibáztak. Piti dolog az egész.

(#48905) Zamery válasza maddionmax (#48657) üzenetére


Zamery
senior tag

Ez azért poén, mert én épp fenn voltam, és meg is próbáltam megvenni, de pont akkor fagyott szét az UBI s(z)hop úgyhogy hagytam a fenébe, mondván, hogy ugyanúgy elveszik majd ezeket is mint a Best Buy-os Metro Last Light kulcsokat. Hát nem. Pechem volt. :W

A képet nem én csináltam. Itt az eredeti topic: [link]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#48906) Mate válasza Zamery (#48905) üzenetére


Mate
nagyúr

Watch dogs előrendelés gondolom, ügye?

Egyetlen egy dolog miatt nem bánom annyira, hogy már megint lemaradtam egy ilyenről, az az, hogy nem steam-es. Uplay-t soha, de soha nem fogok használni.

[ Szerkesztve ]

(#48907) Crytek válasza Mate (#48906) üzenetére


Crytek
veterán

Mivel AC4 sincs még így az is előrendelés.
Szerintem meg hiába maradt nyoma vissza fogják őket vonni!

Next PC Upgrade: 2022

(#48908) csaba951 válasza Mate (#48906) üzenetére


csaba951
veterán

Szerintem azért pl. 100 rubelért te is túltetted volna magad ezen a UPlay only dolgon! :D
Simán megér ennyit, hogy játszani tudjál 2 nagyon jó, AAA játékkal a premier napjától!

(#48909) WayneGace válasza Crytek (#48907) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem tudom milyen alapon vonhatnák vissza. Ott volt az ár, vevő berakta a kosárba, kifizette. Fogyasztóvédelmi törvény védi ilyen esetben a vevőt.
Ingyen BF3 is megmaradt azóta is.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#48910) Zamery válasza Crytek (#48907) üzenetére


Zamery
senior tag

Nem vonják:

EDIT [Update] According to the Polish representative Ubisoft above price is a system error. However, Ubisoft is going to honor the orders placed at depressed prices.

Már bánom, hogy nem próbáltam rá még egyszer.

B@szki 3$ volt a következő időszak két legnagyobb játéka? Ekkorát hogy lehet hibázni? És nem két percig hanem több óráig.

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#48911) Crytek válasza WayneGace (#48909) üzenetére


Crytek
veterán

Miért ennyi erővel a gamersgate milyen alapon VERT át több ezer vásárlót?
Itt nekik mindenhez van joguk nekünk meg semmiféle jogunk nincs.
Ha olyan kedve van a valvenak minden indok nélkül törölheti a több százezret érő fiókunkat is.Hogy miért MERT MEGTEHETIK!

Next PC Upgrade: 2022

(#48912) Mate válasza csaba951 (#48908) üzenetére


Mate
nagyúr

Steam-et nagyon megszerettem. Oda megvenném, mert kényelem fontos számomra. Viszont ha már nem tudom oda megvenni, akkor (és kövezzetek meg miatta) inkább letöltöm netről és végignyomom, mint hogy uplay-t használjak. De ugyan ez van origin-al is. Ami nincs steam-re azt warezolni fogom.

(#48913) WayneGace válasza Mate (#48912) üzenetére


WayneGace
őstag

Pedig tök ugyanaz mindegyik. Nekem origin jobban bejön, nem az a fekete dizájn és néhány funkció átláthatóbb. Steam egyetlen előnye, hogy hamar kezdte és rengeteg játék elérhető rajta. Míg steam supportjára panaszkodnak, hogy lassú, addig originnél tapasztalatom szerint gyorsak.

(#48911) Crytek Nem tudom ők mit csinálták.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#48914) maddionmax válasza Zamery (#48910) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Ellenben rebesgeteik, hogy akik orosz licencet vettek, kapnak egy régió zárat :D

Na az lesz a szívás. Dán koronában 300 Ft körül lett volna, az lett volna a buli :)

(#48915) bladegery válasza WayneGace (#48913) üzenetére


bladegery
senior tag

Hat nem tudom, de en nem reg ota hasznalom a uplayt, es az hogy a far cry 3at kezzel kellett telepiteni, meg az isten tudja hany patchet is feltlepitgetni kicsit lelombozott.

gergely-szabo.com

(#48916) maross válasza Mate (#48906) üzenetére


maross
veterán

kar hogy nem fogok erre emlekezni a kovetkezo ilyen esetnel. mindenkinek megvan az ara :DDD. nekem originnel a dead space 3-as pakk volt :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#48917) Mate válasza WayneGace (#48913) üzenetére


Mate
nagyúr

Igen, de nem szeretek egyszerre három klienst használni.

Legyen egy helyen minden.

Már az is idegesített, amit GTA-nál műveltek. Vegyem meg steam-re, aktiváljam rockstaron, majd windows live, kapcsoljam őket össze stb...

(#48918) Crytek válasza WayneGace (#48913) üzenetére


Crytek
veterán

Eláraztak ők is több dolgot pl Bethesda pak, Borderlands 2 , Ghost Recon FS.Majd mindenkinek visszaadták a pénzt és visszavették a játékokat.

A poén az egészbe az hogy ami Borderlands 2 meg Ghost Reconokat gyorsan elgifteltél más gamersgate fiokjára azoknak megmaradt a játék.
Borderlandsnál sajna csak 1-et küldem el probaképpen SG-n egy fórumozonak.
Ghost Reconnal viszont jól jártam abból lett 2db is ingyen :D

Next PC Upgrade: 2022

(#48919) maddionmax


maddionmax
aktív tag

A Humblenél a kishölgyet elküldtem egy melegebb helyre, majd mikor közölte, hogy várj a további befizetéseimet (hogy elérjük a $21-t), közöltem vele, hogy köszönöm, de PayPal visszahívást kezdeményeztem inkább.

Most jelzett PayPal, vissza is jött a pénzem. Ahelyett, hogy elnézést kért és beaktiválta volna,amit kifizettem, inkább nem kell nekik a pénz. Nem kell félteni őket, jól megy az üzlet :D

(#48920) Mate válasza maross (#48916) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha csak nem ingyen kapok meg több játékot, vagy sikerül feltörhetetlen védelmet csinálni, akkor tuti nem találtok meg más cégnél :D

(#48921) maddionmax


maddionmax
aktív tag

(#48922) dejaris válasza Mate (#48912) üzenetére


dejaris
addikt

Gyerekes.

(#48923) Mate válasza dejaris (#48922) üzenetére


Mate
nagyúr

Ez nem gyerekes. Egyfelől lustaság, másfelől kényelem.

(#48924) dejaris válasza Mate (#48923) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval ki sem probaltad, de mar kijelented, hogy kenyelmesebb a warez? Mit is jelent a gyerekes?

(#48925) Mate válasza dejaris (#48924) üzenetére


Mate
nagyúr

Nem mondtam, hogy nem próbáltam ki. Mind a kettőt kipróbáltam tesóm fiókjával, de nem tetszett. Alapból számomra steam nem csak egy játékgyűjtőhely, hanem közösségi hely is.

(#48926) djculture


djculture
félisten

Ubiplay fiók nekem is csak azért van mert ingyen adott 1-2 éve az ubi játékokat. Szörnyű egy cucc.

(#48927) Zamery válasza djculture (#48926) üzenetére


Zamery
senior tag

Mint ahogy mostanában is: [link]. ;)

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#48928) f_you válasza Mate (#48900) üzenetére


f_you
tag

Igazából logikus amit csinálnak. Ha mindig az aktuális BTA-ra kéne kiegészíteni, akkor mindenki megvenné 1$-ért, és amikor lemegy 1,1-re akkor kiegészítené azzal a 10 centtel.
Ez semmiképp sem az ő saruk, maximum balszerencse. Tanulság: meg kell várni amíg stabilizálódik az ár.

(#48929) Mate válasza f_you (#48928) üzenetére


Mate
nagyúr

Ezt nem egészen értem.

Most is meg lehet várni, hogy 1,1 legyen, nem?

Miért rosszabb az 1+0,1 mint az 1,1?

(#48930) zone válasza f_you (#48928) üzenetére


zone
őstag

Ez a support válasza:
You need to beat the average at the time of your purchase to receive the BTA games! This is to discourage people from paying minimal amount for the bundle to lower the average and then paying above average once the bundle’s price has decreased because it skews our data.

És ez érthető is. Mert a sok kezdeti $1 vásárlás lecsökkenti az átlagot, én is abban a hiszemben vettem, hogy csökkentem az átlagot és majd kiegészítem ha lejjebb megy. De teljesen meg lehet érteni az álláspontjukat és egyszerűen venni kell egy új csomagot, ha kell az alacsonyabb áru BTA és az a 220 Ft sem nagy összeg, főleg, hogy jótékony célra megy és még 4 játékom is van, amit bárkinek odaadhatok.

Azt nem értem, hogy maddionmax miért fizetett pluszban 2.35-öt, amikor egyértelműen oda van írva az "increase order amount"-nál, hogy mennyi kell az átlag felettihez...

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#48931) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem lenne rossz a Uplay sem, ha pl. az olyan bosszanto aprosagokat, hogy letolti a patchet es meg kulon fel is installalja (egyenkent persze a legfrissebbig), kigyomlalnak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#48932) BigBlue69 válasza Zamery (#48910) üzenetére


BigBlue69
őstag

Csak érteném miért nem láttam ide a forumba beirva..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#48933) Dilikutya válasza maddionmax (#48904) üzenetére


Dilikutya
félisten

PayPal-on hol lehet visszavonni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48934) Dilikutya válasza Zamery (#48927) üzenetére


Dilikutya
félisten

Retail kulcsokat hova osztogatnak? Vagy egyáltalán, hova jó, ami nem UPlay-es?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#48935) ZS3NI válasza maddionmax (#48919) üzenetére


ZS3NI
őstag

Te kajak PP refundot kértél egy 1 dolláros JÓTÉKONYSÁGI bundlira?

öcsém... :W

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#48936) szami777 válasza Csapoati (#48931) üzenetére


szami777
addikt

Az már elvileg megvan csinálva, az uplay 4.0 elvileg ezt tartalmazza

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48937) #79621120 válasza ZS3NI (#48935) üzenetére


#79621120
törölt tag

Ügyes , nem ?

(#48938) Mr.Csizmás válasza maddionmax (#48919) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legyél rá büszke...no comment

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#48939) Silent77


Silent77
veterán

Reggelt, sziasztok!

Innen kinéztem az L.A Noire-t. Honnan lehet tudni, hogy steames-e? :B

:R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48940) Joe Swanson válasza Silent77 (#48939) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Ha erre gondolsz akkor steames.

(#48941) Crytek


Crytek
veterán

FEAR 2 még mindig keresi a gazdáját!

Next PC Upgrade: 2022

(#48942) Silent77 válasza Joe Swanson (#48940) üzenetére


Silent77
veterán

Igen, köszönöm szépen! :R

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48943) FollowTheORI válasza szami777 (#48936) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Sajnos nem... írták ezt az új download manager-t, de semmi nem változott. :)

Egyébként ezt leszámítva tényleg semmi nagy baja nincs már.

Már csak az Origin féle elrejtést, a meglévő DLC-k letöltését, a véletlen bezárhatóságot és ezt kell megcsinálni és jó is lesz. :D

Tény hogy a Steam a több ezer játékkal előre jár ezekhez a pár 10-100 játékos kiadói cuccokhoz képest.
De szép lassan csak fejlődik (héha túl is lépik) a Steam-et. Pl Steam-en nincs Origin féle eljrejtés.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#48944) Silent77 válasza Silent77 (#48942) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudom megvenni. :U [link]
Regisztrálás után ezt a hibát kapom:
We apologize that we are not able to authorize payment for your order now.

We encourage you to try again if you feel this message was prompted in error.

To opt for another payment method and proceed with checkout, Click here.

Mi lehet a gond?
Paypal-al fizetnék.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#48945) sagem válasza FollowTheORI (#48943) üzenetére


sagem
addikt

Messze vannak még a Steamtől azért, amiket felsoroltál "csak" kliens funkciók, a Steam pedig egy gamer közösségnek álcázott boltot épített fel..na, az ilyen közösségi elemek vagy teljesen hiányoznak vagy fapadosak a konkurenciában, legalábbis szerintem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#48946) Pedro78


Pedro78
senior tag

BemineX-bol keresem a Call of Juarez-t, egyeb bundle jatekra/kartyara.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#48947) D1Rect


D1Rect
félisten

Silent Hunter kódja nem maradt valakinek?

(#48948) maddionmax válasza zone (#48930) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Sajnos pofon egyszerű, mert nem volt ott, sőt, amikor $2.35-öt fizettem be, gyönyörűen ki is írta, hogy rendben vagyok. Majd a fizetés után mentem a BTA cuccokért és kiírta, hogy még nem értem el a $21. Rendszerhiba volt és semmi több, nem szabad összeesküvés elmélet látni benne.

Az elintézés lehetett volna elegánsabb: pl. elfogadja, hogy a BTA-t elértem és adja a játékokat vagy rögzíti a bejelentéskori BTA szintre ($4.25) és azt mondja fizessek még be, hogy elérjem. Az, hogy $21 akart kicsikarni egy hiba miatt, pofátlan volt.

(#48949) szami777 válasza sagem (#48945) üzenetére


szami777
addikt

Mellettük szól h 10-20 uplay jateknak nehéz közösséget csinálni...de mondjuk ha a profikokat nyíltabbá tennék legalább annyira mint az originét , már jobb lenne....

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48950) maddionmax válasza ZS3NI (#48935) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Azért olvasni megtanulhatnál, nem az $1-ra kértem refundot, hanem a plusz befizetésekre. Nem lehet ennyire bonyolult.

Én ahogy leírtam, nem az a $2.35 vágott földhöz, hanem az, ahogy az ügyfélszolgálat viselkedett

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.