Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47401) szami777 válasza Executioner (#47400) üzenetére


szami777
addikt

support@gamesrocket.comra?
nekem reggel nyolc óta semmi.....

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47402) VoidXs válasza Heavyrain (#47382) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Valóban csökken a bundle-színvonal. De nagyon.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47403) .tnm


.tnm
addikt

ez nem tudom, hogy az olasz oldalra is vonatkozik-e, mindenesetre:

"Unfortunately we need to do the payment check in some cases, due the fact we are facing a lot of fraud activities. Of course we can refund everyone who is not willed to do the check. Just send our support your order ID with a small sentence like “refund please”. Sorry, for the inconvenience!!"

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47404) xavix13 válasza VoidXs (#47402) üzenetére


xavix13
senior tag

Bizony ám, mert ha már nem egy-két éves AAA címek vannak egy bundleban 1$-ért, akkor az már sz*r. :U :W

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#47405) dejaris válasza VoidXs (#47402) üzenetére


dejaris
addikt

MO en igy szeretlek :(((

(#47406) VoidXs válasza xavix13 (#47404) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nem az a bajom. Az, hogy ezek flashjátékok. Már ha játékok. Amúgy meg Mass Effect első két része 8.24€ Steamen, inkább azt vettem helyette.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47407) .tnm válasza xavix13 (#47404) üzenetére


.tnm
addikt

&@(#47405) dejaris

irigylem a problémáitokat és az empátia hiányotokat. miért rossz ember attól valaki, mert csodaként éli meg a humble-t és minden héten kerek szemekkel, és tenyerébe izzadt hitelkártyával várja a váltást és ehhez képest koppan, persze, hogy szomorú lesz. reálisak voltak az elvárásai? nem igazán. tehet róla? nem nagyon. érdemes ezért szar embernek tartani, tipikus magyar hozzáállásnak titulálni a magatartását? egyáltalán nem, utóbbi pedig nem is igaz. MO ezer sebből vérzik, millió probléma van az emberek mentalitásával, de az, hogy egy-egy akcióban csalódnak, azt nem nevezném kóros szimptómának.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47408) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ha megnézzük eddig mik voltak mennyi idő alatt... szerintem évente 4-5 "jó" bundle várható. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#47409) VoidXs válasza FollowTheORI (#47408) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Több volt. A Nordic, Focus, Kalypso, Paradox, THQ, Origin, Retro Shooters, Indie Bundle 9, csakhogy a legjobbakat említsem. Aztán szinte minden jó, kivéve bármelyik, ami mobilra is van, mert azok olyanok is, az ingyeneseknél kevesebbet érnek.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47410) szami777


szami777
addikt

Aki gondolkodott a test drive ferrari racing legends-en, annak most itt az amazonos kicsit olcsóbban

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47411) dejaris válasza .tnm (#47407) üzenetére


dejaris
addikt

Szoval ha teged vendegsegbe hivnak es jol megetetnek draga etelekkel, majd ket het mulva is meghivnak de akkor csak egy egyszeru csirketokanyt kapsz, mert csak ezt sikerult osszemunkalkodniuk az elmult ket hetben, akkor vered az asztalt? Gratulalok :C

[ Szerkesztve ]

(#47412) Arkennys válasza dejaris (#47411) üzenetére


Arkennys
addikt

Most nem azért, de csak én fogtam fel máshogy, amit írt? :) Miért muszáj kötekedni? :)

Valóban, mást vártunk, én legalábbis azt, hogy lesz benne, ami érdekel. Nem lett. Nem az új batmant vártam bele minimum, de tény, csalódtam. Amiatt, hogy egyik sem nekem való-nekem tetsző. Mindenki ízlését nem találhatják el, nem is kell. De ettől függetlenül én is elmondom, hogy ez az én szemszögemből nagyon silánynak tűnik szintén. Most ez asztalverésnek számít máris? Mert akkor bizony valami baj van.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#47413) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Nyugtasson a tudat mindenkit,hogy eddig minden gyengébb (vagy több gyengébb) bundle után,rendszerint mindig valami nagy dobás következett. :)
Szóval jövőhétre jöhet is az az Ubisoft bundle :DDD

[ Szerkesztve ]

(#47414) WayneGace válasza Heavyrain (#47413) üzenetére


WayneGace
őstag

Heroes, Settlers, Dark Messiah. Első kettőnek sok része van. Lehet pakolni bőven belőle, utolsó is jó játék és kötődik a Heroeshoz.

Milyenek ezek a játékok? Mármint a jelenlegi heti HB lévők. Mert videó alapján nem egészen tudom belőni.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#47415) FollowTheORI válasza Heavyrain (#47413) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:DDD Nem lenne rossz, bár az AC-k meg SC-k megvannak... szóval FC marad meg pár egyéb cím ami érdekelne max... :D

Amugy a uplay 4 felemás lett, nincs benne minden amit ígértek, vagy jó lenne... szóval még kevés arra hogy köztudatba hozzák mint az Origint az EA.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#47416) ayo válasza WayneGace (#47414) üzenetére


ayo
addikt

mindegyiknek nagyon dizajnos szep grafikaja van es a jatekmenetuk osszhangban van a zenevel - nekem nagyon bejott aza lukteto es kellemes ritmus. erdekes logikajuk van, de aza fajta hogy elejen nem erted utana meg rakattansz. van egy fo kampany + kisebb fejtoros resz, utobbi elegge nehez, de a kampanyok vege se egyszeru. ha logikai dolgokat szereted akkor holnap nem veszel peksutemenyt es ma megveszed ezt 1 dollarert:)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#47417) dejaris válasza Arkennys (#47412) üzenetére


dejaris
addikt

Ez teljesen mas velemenynyilvanitasi forma, mint a zuhan a szivonal benyoges.

(#47418) WayneGace válasza ayo (#47416) üzenetére


WayneGace
őstag

Kösz szépen.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#47419) Arkennys válasza dejaris (#47417) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát jó, az picivel élesebb volt, de azért nem balhézás. :) Csak písz, emberek :DDD

(tényleg kár ilyenen összeveszni, nem is tesszük)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#47420) warcat


warcat
veterán

Olcsó Call of Juarez 4: Gunslinger nuuvemen : ~ 5 euró

EA: It's in the crate!

(#47421) Mate válasza Heavyrain (#47413) üzenetére


Mate
nagyúr

hatost dobnak?

(#47422) x_o_n


x_o_n
veterán

indiegalan happy hour van.

(#47423) Mate válasza x_o_n (#47422) üzenetére


Mate
nagyúr

Első 8 órában vettem meg, annál happy hour-abb (előre is bocsánat a kifejezésért) nem igen lesz :)

Amúgy valami SWAT féleséget nem tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#47424) maross válasza x_o_n (#47422) üzenetére


maross
veterán

bekaphatjak, mert a sima aremelesen felul még beletettek két trukkot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47425) NyMRooD válasza x_o_n (#47422) üzenetére


NyMRooD
őstag

És mire jó ott a Happy Hour? Sajna nem vagyok jó angolból, nem nagyon értettem.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#47426) maross


maross
veterán

ha kellene valakinek oktoberi bundli

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47427) storm3 válasza WayneGace (#47414) üzenetére


storm3
senior tag

Hol van ez a bundle most? :) Tudnál egy linket dobni?

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#47428) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Steam akcióban(katt) a Dead Island 4.99 Euróért jó vétel?

(#47429) FollowTheORI válasza grizlisandor (#47428) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem annyit megér. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#47430) headhunter86 válasza djculture (#47331) üzenetére


headhunter86
senior tag

Nem. Ezt épp pár kommentel előbb beszéltük ki.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#47431) Csapoati válasza storm3 (#47427) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nincs most ilyen, csak elmelkedett.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47432) AlexWolf válasza grizlisandor (#47428) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Soha a büdös életben nem fogok több zombis játékot megvenni. Az elmúlt időszakban annyi zombis játék, film, sorozat, képregény, falfirka, poháralátét, gyufaskatulya, fogpiszkáló stb jött ki, hogy annak ellenére, hogy nem játszok zombis játékokkal és nem is nézek zombis filmeket (amúgy alapból utálom a horrort), ma éjjel végigálmodtam egy fullos zombiapokalipszist. Hogy a rohadt k**va életbe, nagyon szar éjszakám volt.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#47433) Dilikutya válasza AlexWolf (#47432) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ember elleni kommandós AAA cím jóval több van. Zombisból van a Left 4 Dead, a Dead Rising és a Dead Island sorozat. Indie címeknél is valószínűleg 10 egyébre jut egy zombis.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47434) dejaris válasza Dilikutya (#47433) üzenetére


dejaris
addikt

Ember elleni komandos jatekok is dlcben megkapjak a zombi ragalyt. Nekem is csipi a szemem ez a mostani zombi divat, de en egyszeruen csak nem veszem meg es kesz. Bar az mokas, hogy valakinek meg az almaiba is beepul:D

(#47435) Dilikutya válasza dejaris (#47434) üzenetére


Dilikutya
félisten

Még mindig kevesebb zombis van, mint emberes vagy egyéb lényes játék. Persze nem mind jó, nekem a CoD zombis cuccai nem jöttek be. A Left 4 Dead és a Dead Island viszont igen, imádom a horrorokat és a zombis témákat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#47436) .tnm válasza AlexWolf (#47432) üzenetére


.tnm
addikt

grafika milyen volt? :D

@Dilikutya

tényleg nagyon sok zombis van, főleg, ha mondjuk a vérfarkasos, vámpíros, vagy akár szuperhősös játékokhoz viszonyítunk, de az igazi bizonyíték az, hogy mennyi volt azelőtt, hogy a The Walking Dead sorozat (TV) berobbant volna USA-ban.

steam boltban 72 játékhoz van felvéve a "zombie" tag

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47437) Vertigo18 válasza AlexWolf (#47432) üzenetére


Vertigo18
addikt

Örülj neki, hogy nem Barbie-s játékkal játszottál! Inkább egy zombi apokalipszis az álmomban, mint Ken-babák! :D

Abba meg beleképzelni se merek, mi lett volna, ha valami szexuális tartalmú játékot játszol végig! :DD

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47438) AlexWolf válasza Vertigo18 (#47437) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Annak asszony nem örült volna:D

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#47439) e=mc² válasza AlexWolf (#47432) üzenetére


e=mc²
őstag

Ezen most felrohogtem :). Tegnap este epp a masvilag c. filmet neztuk meg itthon, ma meg a world war z lesz :)

Ambulimax Provider

(#47440) po1son válasza grizlisandor (#47428) üzenetére


po1son
addikt

Hardveraprón olcsóbban találsz Dead Island: GOTY-ot.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#47441) .tnm


.tnm
addikt

mostantól nálunk is meg lehet venni a Deus Ex-et, 4.99€....
én még várok mindenképp, hátha javítják az árat, de amúgy is elég sok rosszat olvasok róla (bug-os)

sőt, PC-n is elérhető lesz a második képernyő, ami telefonodon lehet, de csak 2. generéciós intel cpu-któl felfele (kliens oldali támogatás - android iOS - részletei még nincsenek meg), tehát erre is érdemes lehet várni

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47442) DeFranco válasza .tnm (#47441) üzenetére


DeFranco
nagyúr

pontosan akkor mit is ad hozzá az alapjátékhoz?

non-violent bossfight OK
grafika elrontása OK

ezen kívül?

ez a CPU limit azt jelenti, hogy AMD-n egyáltalán nem lesz?

(#47443) Vertigo18 válasza DeFranco (#47442) üzenetére


Vertigo18
addikt

Lol, kicsit pesszimista vagy... :D

legalábbis remélem nem reális... :O

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47444) djculture válasza DeFranco (#47442) üzenetére


djculture
félisten

Én megvettem. Azon kivül hogy megjelent egy új sor, rámenve meg kivan irva hogy coming soon sehol semmi..

[ Szerkesztve ]

(#47445) DeFranco válasza Vertigo18 (#47443) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem vagyok én pesszimista, csak ennyit tudok biztosra, a grafikai módosítás meg konkrétan nem tetszik... a HR pont attól volt összetéveszthetetlen vizuális világ, hogy kapta ezt a sárgás-sötét színvilágot... ebből most eléggé visszavettek, hogy javítsanak a bevilágításon gondolom, de nekem nem tetszik így, nagyon soruce-like lett.

ami amúgy jó, csak nem itt

(#47446) .tnm válasza DeFranco (#47442) üzenetére


.tnm
addikt

+ olyan bug-ok, amiket az alapjátékban már egyszer javítottak

a boss-fight-ok se annyira izgalmasak állítólag, kb annyi, hogy elrejtőzöl, amíg meghack-elsz egy ajtót és onnantól kezdve nyertél, már csak hack-elni kell néhányszor, de megölni már nem fog a boss, aztán a végén valami tereptárggyal (mérges gáz beömlő, turret) ledarálod.

az ára nem stimmel, többen panaszkodtak, többek között a square enix oldalán is, de nincs reakció

a missing link integráció jó lehet (ha tényleg normálisan működik), a new game+ jelenleg valszeg fölösleges lenne nekem, mert ebben az állapotában nem vinném végig egyszer se a játékot.

ha nem reagál square enix érdemben a kritikákra, akkor megvárom a karácsonyi akciót, hátha a most gépiesen működő 75% akkor is ugyanígy fog tenni... (persze, ha a bug-okkal se foglalkoznak, akkor ez sajnos kimarad)

az a legrosszabb, hogy egyébként a koncepció jó lenne: "kiadjuk a rajongói kéréseknek megfelelő módosításokkal" a kivitelezés a sz*r.

jelenleg intel-en se működik de eszerint csak 2. generációs intel CPU-től felfele működik majd, AMD-n nem.

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#47447) DeFranco válasza .tnm (#47446) üzenetére


DeFranco
nagyúr

na még egyszer: ezek szerint tényleg annyi a plusz, hogy graf+boss, meg az ML integráció, és ezért kérnek el 5-20 EUR-t?

komolyan? semmi más? jól értem?

szerk: közben látom, eddig sem nagyon volt más igérve... ebben az esetben viszont én is meggondolom, mert az új graf konkrétan nem tetszik

[ Szerkesztve ]

(#47448) ollie válasza VoidXs (#47406) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, ezek nem flashjátékok. Tessék elolvasni, hogy mi az a flash technológia.

***

(#47449) djculture válasza DeFranco (#47447) üzenetére


djculture
félisten

Egyelőre semmi mert még az install felirat se jelenik meg, kicsit mintha menne a méltatlankodás a fórumában... Lehet majd külön 5 dollár lesz az install gomb :D Same here, bought it a minute ago, but there is no Install button.
Game Info says Comming Soon

[ Szerkesztve ]

(#47450) ollie válasza AlexWolf (#47432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs több Plants vs Zombies? :DDD

***

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.