Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47051) djculture válasza Heavyrain (#47049) üzenetére


djculture
félisten

2013 BAFTA Video Game Awards bár ezeket a cimeket nem nagyon látom benne:)

[ Szerkesztve ]

(#47052) Heavyrain válasza djculture (#47051) üzenetére


Heavyrain
őstag

Csak ha Video Game Awards,akkor mi oka van felkerülni Steam DB-re? :F

(#47053) djculture válasza Heavyrain (#47052) üzenetére


djculture
félisten

Mert gondolom a valve is támogatja és majd kiadnak egy ilyen nevű packot olcsó pénzért rajta keresztül.

(#47054) DJGABI válasza Heavyrain (#47049) üzenetére


DJGABI
addikt

vennám

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#47056) #57919488


#57919488
törölt tag

Test Drive: Ferrari Racing Legends 4,75 EUR. Meger ennyit?
+ meg sok mas a week long deals miatt :))

(#47055) dokken:
Az oreg Abe's, mekkora volt anno :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#47057) szami777 válasza #57919488 (#47056) üzenetére


szami777
addikt

Nem

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47058) Csapoati válasza szami777 (#47057) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem tetszett, ennyiért megéri (számomra). Mondjuk a Shift 2 is tetszett, ez meg gyakorlatilag ugyanaz a fizika/grafika. Persze szigorúan kormánnyal játszható.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#47059) eami válasza dokken (#47055) üzenetére


eami
addikt

ja, csak kár hogy amivel le lehetne nyomni a totál árat vagy amúgy is érdekelne azok közül egyik sem steames :-\

(#47060) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Erről mi a véleményetek?

Square Open World Bundle

Egy kóddal £7.60 a vége.

(#47061) Mate válasza maddionmax (#47060) üzenetére


Mate
nagyúr

Just cause, just cause 2 baromi unalmas. Bár mind a kettőt végignyomtam, nem ajánlom.

Sleeping dogs-t még nem próbáltam, de úgy fogd fel, hogy

Sleeping Dogs Limited Edition £7.60

(#47062) maross válasza maddionmax (#47060) üzenetére


maross
veterán

just cause ingyen beszerezheto volt, a 2 millio egyszer volt 2.5 euros (fontos?) akcioban, a sleeping dogs pedig 3.5font. Nem egy nagy uzlet, foleg ha nem kell mind a harom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47063) maddionmax válasza Mate (#47061) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Akkor pokoli drága :D Köszönöm az infót!

(#47064) Mate válasza maross (#47062) üzenetére


Mate
nagyúr

2,5 euro volt a just cause 2, vagy még olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#47065) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Monaco-t próbálta már valaki?
Egyedül is élvezhető vagy mindenképpen kellenek hozzá a Co-op partnerek?

(#47066) Qmi


Qmi
tag

Végre Steam-en: Stronghold Crusader HD

Következő vásáron tuti zsákolós lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#47067) szami777 válasza maddionmax (#47060) üzenetére


szami777
addikt

sleeping dogsot muszáj beszerezned :)
Qmi:első leárazásnál nekem is azonnali vétel.
(#47068) djculture: Isten ments :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47068) djculture válasza szami777 (#47067) üzenetére


djculture
félisten

De nem ennyiért

(#47069) Agyzuzo válasza Qmi (#47066) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem megvolt a sima, most frissült a HD-re. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#47070) maddionmax válasza szami777 (#47067) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Sajnos lemaradtam az 1.60as ajánlatról, ahogy lesz valami elfogadható azonnal megveszem :)

(#47071) ayo válasza Heavyrain (#47065) üzenetére


ayo
addikt

multi jatek szoval erdemes ismerossel, nekem megvan de jelenleg mast tolok de szeretnem maxolni majd azt is:)

http://jateknaplo.blog.hu

(#47072) zone válasza maross (#47062) üzenetére


zone
őstag

Just Cause nem ingyen volt,hanem 0.27€ és az is csak egy hiba miatt. Ha valaki most egy Metro 2033-at akarna venni, annak azt mondanád, hogy ne tegye, mert egyszer ingyen volt?..
A Sleeping Dogs LE kiadás, amiből a legolcsóbb eddig 5 font, nem 3.5, a JC2 2 font.
Ha valakinek kell mindhárom játék, annak jó árban van.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#47073) wwenigma válasza zone (#47072) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Sleeping Dogs LE legolcsobb 1,49£ volt. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#47074) szami777


szami777
addikt

Groupeesnél kijött az utolsó bónusz is, így most 1 dollárért 7 steames játékot lehet behúzni.....akinek még nincsen meg a men of war complete, annak ez most tökéletes lehetőség

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47075) x_o_n válasza szami777 (#47074) üzenetére


x_o_n
veterán

én ezt groupest nem vágom hogy van,pedig jó pár érdekelne onnan.

(#47076) Vertigo18 válasza x_o_n (#47075) üzenetére


Vertigo18
addikt

Alul rákattintasz a játékok ikonjára, az "kijelölt" lesz, mellette balra meg számolja, mennyibe fog kerülni...

A Build a bundle-k nem túl bonyolultak...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47077) x_o_n


x_o_n
veterán

ahh nekem csak a rign roll kéne,de egyet nem enged

igen rájöttem a végén,meg arra is hogy másikra gondoltam..

[ Szerkesztve ]

(#47078) Vertigo18 válasza x_o_n (#47077) üzenetére


Vertigo18
addikt

2-t már enged... ;)

és járnak melléjük a bónuszok...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47079) djculture válasza zone (#47072) üzenetére


djculture
félisten

just cause-ok az intersparba voltak a lewgjobb áron 1-2 éve...Az első az 499 a második meg 790 volt én ott vettem meg a másodikat, steamre regelhető legjobb választás. Mondjuk akkor renegeteg játékot kiszortak jó áron mivel befejezték a pc játékok külön részen való árusítását. A dead island meg a alien vs predator is onnan lett meg szintén 799ft-ért steamesek. Aki jár a multikhoz néha nemárt a körülnéz, nem csak a kenyeres pulthoz szalad meg az aznapi betevőért:)

[ Szerkesztve ]

(#47080) x_o_n válasza Vertigo18 (#47078) üzenetére


x_o_n
veterán

na ja,de még nem él az ob-m és igy nem tudok ppre tolni azon meg nincs annyi

(#47081) TTomax


TTomax
nagyúr

Ráirtam Gamesrocketten a supporta,mert nekem azóta sem jött meg a Sleeping Dogs kulcsom.... :(((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#47082) csaba951 válasza x_o_n (#47077) üzenetére


csaba951
veterán

Én a helyedben nem adnék 1 USD-nél többet érte! Egyedül a zenék voltak jók benne. Ja, meg hogy California állam összes nagyobb útja benne van 1:10 méretarányban.

Az összes többi rész meg katasztrófa! Történet alapú, tehát amikor beállsz szállítani akkor mindig zargatni fognak telefonon azzal, hogy menj ide vagy oda. Lehetőleg akkor amikor határidőre kell pont a másik irányba menned. Ebből látni is, hogy gyakorlatilag nincs benne free ride, amikor akkor és oda mész, ahova te akarsz.

Amikor szállítasz, akkor mindig két másik kamionossal versenyzel az úton. Az kapja az útért pénzt aki a határidő lejárta előtt, elsőnek éri el a célt. Ezt nagyon utáltam!

Billentyűzettel neki se kezdjél, mert irányíthatatlan! Minimum a kormány, esetleg gamepad.

Elég rosszul van optimalizálva játék. A Battlefield 4 ajánlott gépigényét igényli, cserébe a 2000-es évek közepének megfelelő látványvilágban lesz részünk! :D

A hasonló stílusú játékok közül a Euro Truck Simulator 2-t tudom ajánlani. Ez a játék képviseli most a csúcsot, ebben a műfajban! Hidd el, mindenben sokkal de sokkal jobban, részletesebben ki van dolgozva mint a Rig n Roll! Holliday Saleben várhatóan megint megkapja a -75%-ot. Ha szereted a kamionos játékokat, akkor nem fogsz benne csalódni.

(#47083) maddionmax válasza szami777 (#47074) üzenetére


maddionmax
aktív tag

Megvárom, hátha lesz 50cent akció 1 játékért :)

(#47084) Vertigo18 válasza TTomax (#47081) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ne felejtsd el tájékoztatni a nagyközönséget az eredményről, mert más is járt így... :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#47085) djculture válasza TTomax (#47081) üzenetére


djculture
félisten

Ja lapitanak mint sz a bokorban..

(#47086) TTomax válasza Vertigo18 (#47084) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát elküldtem nekik az order number meg a paypal ID számot azzal,hogy megkaphatnám már a játékom 3 nap után??Mindenképpen visszajelzek ha történik valami....

(#47085) djculture
Igen,látszólag fülük botját sem mozgatják... :((

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#47087) eami válasza djculture (#47085) üzenetére


eami
addikt

Sarah fűben?:)

(#47088) bladegery


bladegery
senior tag

ez a bonus hogy mukodik groupeesen?

gergely-szabo.com

(#47089) maross válasza bladegery (#47088) üzenetére


maross
veterán

Megkapod oket, ha veszel minimum 2 jatekot. Kb 5 darab steames belole.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47090) bladegery válasza maross (#47089) üzenetére


bladegery
senior tag

Kosz, meg is vettem. a steamgifts milyern idozonat hasznal? Nem tudja valaki? Ugy tunik az enyemet.

[ Szerkesztve ]

gergely-szabo.com

(#47091) TTomax válasza szami777 (#47074) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én ebből a Men of Warból 3at látok...

Szerk,jahh rájöttem ... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#47092) szami777 válasza TTomax (#47091) üzenetére


szami777
addikt

Valóban, egy 1 dollárból 5 helyett csak négy men of wart tudunk megvenni...de hát az is valami.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#47093) TTomax válasza szami777 (#47092) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én azt a fél dollárt már nem sajnáltam,így lett belőle 1 font,akkor már mind az 5 megvan és kesz. :)
Ez még így is nagyon nagyon jó ajánlat volt :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#47094) tupacamaru válasza TTomax (#47086) üzenetére


tupacamaru
veterán

Kiváncsian várom én is hogy mit sikerül elérned, mert én sem kaptam még semmit. :(

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#47095) TTomax válasza tupacamaru (#47094) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehet arra várnak hogy paypal tiltsd le és akkor nem kell ennyiért adniuk... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#47096) tupacamaru válasza TTomax (#47095) üzenetére


tupacamaru
veterán

Lehet, de ezt még nem léptem meg. ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#47097) maroskah


maroskah
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem valami jó local co-op-os játékot ajánlani?:) (Nem ilyen zombiölős, shooter játékokra gondolok.:) )

(#47098) VoidXs válasza maroskah (#47097) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A zombiölősökön és shootereken kívül csak a Magickát ismerem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#47099) AlexWolf válasza maroskah (#47097) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Local Coopban megy a Lara Croft and the Guardian of Light és még jó is

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#47100) BomiBoogie válasza VoidXs (#47098) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A Magicka egész jópofa, csak kell egy kis idő, mire megszokja az ember.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.