Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133451) vorosmarti válasza phenomHUN (#133447) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Meg kel írni nekik h nem tetszik, v gond van vele, és ha megfelelsz a 2 óra/14 nap feltételeknek, akkor visszautalják. Nagyon udvarias volt az ügyfélszolgálatuk.

(#133452) Mr.Csizmás válasza s7evcsenko (#133433) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez pont olyan mint emagon a hivatalos emag, stb. boltok, meg a kispista sufni's collector kft. termékhirdetése ugyanott (legjobb amikor gmailos címe van, ezt a bb topicban szokták tárgyalni).

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133453) FunPro válasza Mr.Csizmás (#133452) üzenetére


FunPro
senior tag

Én azt egyébként nem is értem.

Felmész a sufnibolt oldalára, azt olcsóbban megrendeled onnan.
Kivéve a sufni román fuvaroscég cuccait, akik csak beszállítanak, de nincs náluk shop. :D

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133454) s7evcsenko válasza Mr.Csizmás (#133452) üzenetére


s7evcsenko
addikt

na jó, de ez a samsung... azért ez nem egy sufni cég. :)

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#133455) Mr.Csizmás válasza FunPro (#133453) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na, a g2a ugyanez a nyílt piactér csak digitális javakkal :D

s7evcsenko vili, emagon is xy rucit forgalmazza az emag, meg 3 különböző sufnibót, de az emag hírleveles kupon csak az emag által forgalmazottra jó. gondolom a samunál is ebből indulnak ki hogy a cég legit. (ugyan ez az emag sufnival való problémákra, a gazdatest nem segít semmit)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133456) FunPro válasza Mr.Csizmás (#133455) üzenetére


FunPro
senior tag

Én egyébként azon az állásponton vagyok, hogy a legtöbb kiadó/cég le van paktálva a szürkékkel.

Jobban belegondolva, nem is hülyeség. A szürkebolt hallatán a legtöbb vásárlónak inába száll a bátorsága, tehát az a forgatókönyv nem játszódhat le, hogy innentől mindenki nyomott áron veszi szürkéből a cuccokat. A nagy kiadó a nyomott árú szürkén is tud profitálni, mert aki ott megveszi, az okosnak érzi magát, hogy ő aztán mennyivel olcsóbban jutott hozzá a digitális javakhoz, mint a sok hülye, aki "legit forrásból megveszi". Közben a kiadónak 0 pénzbe van terjeszteni a pár éves digitál címeket.

Ráadásul, néha-napján jeleket is vélek felfedezni.

A G2A-nál volt ugye régen az a bundlizás, ahonnan mindenkinek megvan a superhot meg a lord of the lost (upsz, ez egy német együttes, csak reflexből ezt írtam) lords of the fallen. Most itt van ez a samsung cucc is. A CDKEYS-en a múltkor volt ugye a nagy halo pack akció, amire a mai napig nem találok ésszerű magyarázatot, csak azt, hogy hivatalos forrásból kapták/kapják a kulcsokat, mert akárhogy keresem, nem lehet steam kulcshoz jutni, még kis tételben sem, nem hogy nagyban.

Érdekes dolgok ezek. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133457) Mr.Csizmás válasza FunPro (#133456) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

úgytudom steamen a gamehoz tartozó dev fióknak joga van lekérni plusz kulcsokat pl. pr célra vagy újságíróknak. gleam.io-n az ingyenes csak cserébe kattints be 32 dolgot és odaadjuk pixelparádéknál is így képződnek a kulcsok. (tudtommal)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133458) FunPro válasza Mr.Csizmás (#133457) üzenetére


FunPro
senior tag

Annyi promóció szerintem a világon nincs, hogy végtelen készlettel lásson el egy oldalt.

De aztán lehet tényleg ez a logikus magyarázat. Mindenesetre, gyanúsak nekem ezek a szürkék. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133459) sto1911


sto1911
veterán

Egy masik oldalon azt olvastam a kupon ujratoltodik vasarlas utan, valaki probalta mar?

(#133460) Golden9 válasza sto1911 (#133459) üzenetére


Golden9
addikt

Ha elhasználod kapsz másikat. Epic kupon.

[ Szeretkezve ]

(#133461) l.skywalker válasza sto1911 (#133459) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen. Második vásárlásra is feldobta.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133462) ayo


ayo
addikt

azért ez még mindig vicces ;]

Steam topik: Megjelentek a misztikus kártyák

Best Buy topik: 60+ hsz az Epic akciókról

http://jateknaplo.blog.hu

(#133463) Mr.Csizmás válasza ayo (#133462) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

látszik mi érdekli a népet jobban :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133464) sto1911 válasza l.skywalker (#133461) üzenetére


sto1911
veterán

Mindkettőtöknek köszi! Most feldobta az értesítésben is.

(#133465) FunPro válasza ayo (#133462) üzenetére


FunPro
senior tag

Én eljutottam arra a pontra, hogy már nem tudok játékot venni. :Y

Egyszerűen megvan az összes cím (oda-vissza menőleg), ami úgy igazán érdekel. Talán pár euróért még be-be húzogatok valamit, de összességében már semmi nem érdekel.

Ami talán érdekelne, ahhoz a gépem kevés. Ami tényleg érdekelne, azt az életben nem akciózzák le úgy, hogy azonnal lecsapjak rá (sekiro, resident evil revelations 2, hitman 2, resi 3), így kvázi a rundlikból élek.

Vagy ha beleakadok véletlenül valami jó indie címbe.

Szóval, vagy az ipar lett annyira hulladék, hogy nem tudnak semmi olyannal előrukkolni, amiért hajlandó vagyok pénzt kiadni, vagy én égtem ki.

Ezért nem is izgat annyira az epic (meg amúgyis kapják be). De ez a misztikus kártya új infó volt. :K

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133466) ayo válasza FunPro (#133465) üzenetére


ayo
addikt

a lényeg akkor megvan neked is :D "De ez a misztikus kártya új infó volt."

én se veszek semmit, mert minek. trials rising most ingyen tök jó, toltam is tegnap aszonnyal felváltva. jön még majdnem 2 hétig epic-en más ingyen játék és majd lassan újra befizetek game pass-ba 1 évet olcsón. nekem ez bőven elég, amit akarnék azok meg még mindig drágák :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#133467) Shadowguard válasza FunPro (#133465) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Ó, én tudnék és néha hajlamos is vagyok lecsapni impulzusvásárlásból dolgokra. Aztán a backlog csak szaporodik. Mondjuk csak olyat veszek amivel egyszer akarok is játszani, de egyszerűen nincs elég időm mindenre. Most három hét szabin vagyok, próbálom pörgetni, de elég reménytelen.

És akkor jön a Winter Sale ahol pár dolgot biztosan be fogok még hörcsögözni. Ha nem onnan akkor más oldalak karácsonyi akciójából, már szemezgettem dolgokkal. Csak Fenyxnél eldöntöttem, hogy sale-ig semmi.

Epic meg nem érdekel, még ha a kamu listát adnák se regisztrálnék :( Különben is, három játék hiányzik róla, kettő ingyen se kellene :DDD

(#133468) l.skywalker válasza FunPro (#133465) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én megvettem ezeröccáé' az Ancestor: The Humankind Odyssey-t :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#133469) Golden9


Golden9
addikt

#36602 TheNewDawn

Ez már igaz lehet, még az előtt jelent meg a Twitteren, hogy a mai játék kijött volna, és a holnapi csomagolásán is ott van a The Long Dark fejszéje.

[ Szeretkezve ]

(#133470) TheNewDawn válasza Golden9 (#133469) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem is, meg szó volt róla, hogy Jurassic World ingyenes lesz. Én mondjuk még vártam volna a Hitman 2 őt, de ezen kívül teljesen korrekt és reális, a Long Dark és a Dark Dungeon meg amúgy jöhet is, majd valamikor ezek biztosan el lesznek indítva és kipróbálva :)

Illetve volt egy vágyam, a Subnautica Below Zero, de ez túl szép volt hogy igaz legyen :) Azért a Hitman 2 még nem kizárt, hogy januárban jön, ahogy szerintem a régi Prince of Persia trilógia is, mert februárban jön a remake.

(#133471) csuvicsuva válasza TheNewDawn (#133470) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Annyira borzalmas már, hogy lassan minden olyan játék meglesz vagy 3 platformon, amelyekkel soha nem fogok játszani. :O :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#133472) reelc válasza TheNewDawn (#133470) üzenetére


reelc
veterán

Úgy a fele megvan.
Ennek alapján a véleményem: műfajilag változatos a lista, színvonalas játékokkal.

(#133473) FunPro válasza l.skywalker (#133468) üzenetére


FunPro
senior tag

Én a multi játékokat tudatosan kerülöm. Túl hosszú a backlog, hogy beszopódjak.

Elite Dangerous-t például sajnálom (pedig az nem is multi ugye), mert azzal szívesen játszanék, csak túl sok időt vesz el.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133474) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Sziasztok!

Kis segitseget kernek! Egy PC-s jatekot keresek, amivel par eve jatszottam, de a telepitot elhagytam a nevet pedig kitoltottek mas emlekek, megis kellemes emlekeket idez.

Egy kozepkori dinasztiat kellett letre hozni es a nullarol felepiteni egy nagy befolyassal biro csaladot. Eloszor csak egy embert, majd lassan az egesz csaladot es a leszarmazottakat kellett iranyitani. PArt talalni, utodokat nemzeni, megszerezni a kulcsfontosagu poziciokat pl a varosi tanacsban...stb.
Talan valaki tudna a nevet!
Kosz!
M

(#133475) TheNewDawn válasza mutyuru (#133474) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Szerintem a CÉH 2 :)
https://store.steampowered.com/app/39680/The_Guild_II_Renaissance/?l=hungarian

(#133476) Golden9 válasza mutyuru (#133474) üzenetére


Golden9
addikt

Az idén megjelent Medieval Dynasty is hasonló játék.

Azonnali játékos kérdések órája topik.

[ Szeretkezve ]

(#133477) csaba951 válasza mutyuru (#133474) üzenetére


csaba951
veterán

(#133478) Źşë'


Źşë'
addikt

beteg ez az nvidia, meg a piac is, túlkereslet van tudom, na de ilyen árakat akkor is :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133479) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#133478) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

spoiler: az árukereső nem minden árat forkol, csak amire az adott áruház becsekkolt terméket.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133480) Źşë' válasza Mr.Csizmás (#133479) üzenetére


Źşë'
addikt

a lényegen mitsem változtat akkor is többnyire 300ezer felett van egy 3060Ti :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133481) i2k válasza Mr.Csizmás (#133479) üzenetére


i2k
senior tag

Ettől még beteg árak azok...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#133482) Mr.Csizmás válasza Źşë' (#133480) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

alzán 152, 163 volt a héten, csak ilyen 10 perces készletekkel :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#133483) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sziasztok!

Ki milyen játékot vett Epic-en a kupon felhasználásàval? Ötletek gyűjtők mert nem szeretném kihagyni ezt a lehetőséget mikor minden vásárlásnàl új kupont adnak.

(#133484) ZsZso válasza Maxxy10 (#133483) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Hát ha jó dealek kellenek és nem feltétlen a topiktól, akkor innen is szemezgethetsz. Epic Store akciók Deal Rating szerint rendezve. Itt aztán szűrhetsz kedvenc zsánerre is, vagy árra, stb.

Addig biztos jól jön amíg beérnek az első válaszok :).

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#133485) Maxxy10 válasza ZsZso (#133484) üzenetére


Maxxy10
addikt

Köszi rá nézek :R

(#133486) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tom Clancy's The Division-t mikor osztották ingyen? Két példány is van a UPlay fiókomon, tuti nem vettem meg, mert már a trial-ból is elég volt kb. 20 perc, ennyi játékidőt jelez a kliens.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133487) Golden9 válasza Dilikutya (#133486) üzenetére


Golden9
addikt

Nekem három hónapja adta az Ubisoft.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#133488) ayo válasza Źşë' (#133478) üzenetére


ayo
addikt

http://jateknaplo.blog.hu

(#133489) Źşë' válasza ayo (#133488) üzenetére


Źşë'
addikt

nem feltétlen értem mire akarsz célozni :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133490) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

Subnautica árak emelkedni fognak január 5 -tel.
Subnaticanak $5 -tel nő majd az ára, a 2. résznek pedig $10 -zel, szóval Steam/Epic szél alatt érdemes lehet beruházni a Below Zero -ra, ha picit is érdekel valakit.

forrás

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#133491) Źşë' válasza ayo (#133488) üzenetére


Źşë'
addikt

RTX 2080 TI Owners reaction to the reveal of RTX 3070 :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133492) ayo válasza Źşë' (#133491) üzenetére


ayo
addikt

:DDD

http://jateknaplo.blog.hu

(#133493) Golden9


Golden9
addikt

#36670 Egon - Nekem egy perc múlva jelent meg.

[ Szeretkezve ]

(#133494) cyberkind


cyberkind
félisten

Megtörtént események alapján

X kitolja a CP2077-et, de nem tetszik neki a sztori vége utáni játékba visszadobós dolog és társai, így inkább visszakéri a pénzt, ami egy dolog, de meg is kapja, köszöntem a figyelmet!
(ugyanitt testfestő bűvészek bérelhetők :D )

Paranormal Cocktivity

(#133496) Źşë' válasza cyberkind (#133494) üzenetére


Źşë'
addikt

vannak bajok a játékkal, erősen hajaz arkham knight kori sztorira, konzolokon botrányos, de pc is hemzseg a bugoktól és egyéb finomságoktól - refundolhatják az emberek úgy hallottam én is, de hogy ilyenekért :D mondjuk nem éppen kell elmondani h miért megy a refund

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#133497) cyberkind válasza Źşë' (#133496) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyik esetben se találkoztam a hatalmas gondokkal, én most is tolom a CP-ot. :D Meg az illető nem ezek miatt refundolt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#133498) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Epic Store érdemei elismerése mellett: jó, hogy az Alien Isolation-t ide adják ingyen, de azzal, hogy a 7 DLC-t külön-külön kell megvenni, mert még mindig nincs kosár, rendesen elveszik az ember kedvét a pénzköltéstől. :)

Mondjuk Steam-en meg jól tartják magukat a DLC-k. Az alapjáték szinte irreleváns kérdés, tekintve, hogy örökké 5€-ért dobálják.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#133499) FunPro válasza Dilikutya (#133498) üzenetére


FunPro
senior tag

Én azon mosolyogtam, hogy ez így még csak nem is best buy, ha az embert érdeklik a dlc-k.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#133500) sto1911 válasza FunPro (#133499) üzenetére


sto1911
veterán

Én levadásztam régebben a DLCket, de rossz emlékeim vannak róluk, a legtöbbje kb. 5 perces mini valami, alig tett hozzá az alaphoz.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.