Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132551) cyberkind


cyberkind
félisten

Szép árak lesznek a nextgenben, pl a Demon's Souls Remake 80Euro, vagy az új Póki játék önmagában 60Euro, ez az igazi szopipohár. :))

Paranormal Cocktivity

(#132552) warcat válasza cyberkind (#132551) üzenetére


warcat
veterán

Mondjuk a PS5 ára rendben van legalább.De a játékárak miatt valószínű nem érdemes idehaza PS5 digitalt venni - bár nem tudom működnek-e még a szingapúri gyorsbevásárlások :)

EA: It's in the crate!

(#132553) duvi


duvi
nagyúr

Bemutatkozott a Hogwarts Legacy, az új Harry Potter játék , ami nem csak konzolokra, hanem PC-re is jön 2021-ben.

(#132554) gyimger válasza Crus (#132515) üzenetére


gyimger
őstag

Ha már válaszoltál, reagálok. Nem tudtam, hogy ő az ürgéje. Csak az első részt láttam, amiben tombol a rasszizmus (miért?), a fehérek rosszak és Rorschach a példaképük (miért?), de nem is érdekel a sztori. Manhattan bármilyen alakot felvehet, igen. De szándékosan fekete lett, mert pozitív karakter. Szeretem az univerzumot és sajnos a DC-nek csak erre és a CW csatorna sorozataira futja, ahol csak az marad fehér vagy heteró, akinek nagyon muszáj (vagy negatív karakter).

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#132555) TheNewDawn válasza duvi (#132553) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Uh, nem vagyok Harry Potter rajongó, de ez nagyon várós :)

(#132556) grizlisandor válasza duvi (#132553) üzenetére


grizlisandor
addikt

Aránylag jól néz ki, de ezek a tereptárgy varázslatok, meg a sárkány animációja már bemutató videón, rosszul néznek ki, laggosnak tűnnek. :U

(#132557) TheNewDawn


TheNewDawn
addikt

Van itt ez a GRID nevű játék ( a 2019 es) kb 2 hónapja volt Fanaticalon is bundliba az alapjáték, meg Choiceba az Ultimate, ami ráadásul nekem 8$ ba fájt csak a hónap, ezért elcsábultam. ( most is ajánlja a 4$ kupont de hulladékokra nem fogom ellőni).

Na most értékelésekbe olvastam hogy szidják mint a bokrot, hogy mekkora egy rakás fos, hát én most hétvégén jutottam el oda, hogy kipróbáljam, nem tudom itt próbálta-e már valaki, de bevallom őszintén, én piszkosul kellemesen csalódtam- Gyönyörű látvány, istenkirály zenék, és pont az én kocaversenyzői ( billentyűzettel ráadásul) stilusomhoz való, picit közelebb áll az arcadehoz, mint a simhez, de nem teljesen az.

Kellemes 7-8 órát toltam bele, és párszor még biztosan vissza fogok térni, ha nem is fogom teljesne kimaxolni, mert látom az min 60-70 óra lenne, ha nem még jóval több.És amúgy anno hasonló élményem volt a V Rally 4 el is. Nyilván aki élethű simre vágyik kormánnyal annak a Dirt Rally csak, de arra hogy jól érezze magát az ember, tökéletesen jó volt, főleg hogy az is valami pár eurós filléres bundliból szedtem.

[ Szerkesztve ]

(#132558) i2k válasza TheNewDawn (#132557) üzenetére


i2k
senior tag

Azért fikázzák (többség, és azok, akik ismerik/játszották/szerették az előzőeket) elsősorban, mert a tartalom paywallos***, és helyből kevés = az előző iterációhoz képest (is).
Játékmechanikai problémák is vannak/voltak, de ez ugyanolyan ugye, hogy "Nálam 0 Day lagmentesen futott az Arkham Knight" vs. "El se indult az Arkham Knight"...

Az, hogy 1 év után a pofozgatás révén már játszható a játék, sajnos manapság már szinte csoda :)

//*** = Season-ök...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#132559) cyberkind válasza i2k (#132558) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem mondjuk az első Grid óta nem talált be újra a széria. :)

Paranormal Cocktivity

(#132560) l.skywalker válasza TheNewDawn (#132557) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én is próbáltam és szerintem is kiváló.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132561) Crus válasza reelc (#132542) üzenetére


Crus
őstag

+ Gyimger

Nagyon szívesen válaszolnék rá, de vagyok annyira rutinos, hogy a köv. hsz mástól már az lenne, hogy:

- Ez az off topik, ne offoljá'.
- Senkit nem érdekelnek a wall of textjeitek.
- Beszéljétek meg p.ü.-ben.
- 1 hónap ban.

Így sajnos ez a beszélgetés is megy a kukába. IRL viszont még nem tiltott beszélgetni, ott szerencsére nincs aki beleszóljon, bár ami késik nem múlik. Csak azok a fránya távolságok a problémák. (Ennek letárgyalására pl. Pestre biztosan nem utaznék fel.)

Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

(#132562) cyberkind


cyberkind
félisten

(#132563) l.skywalker válasza cyberkind (#132562) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem jön. Hibásan került a felirat a videóra.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132564) NyMRooD válasza cyberkind (#132562) üzenetére


NyMRooD
őstag

Nem fog, már cáfolta a Sony, véletlen lett az a képernyő bevágva utána.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#132565) cyberkind válasza NyMRooD (#132564) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Rohadjanak meg akkor.

Paranormal Cocktivity

(#132566) Anonymusxx válasza grizlisandor (#132556) üzenetére


Anonymusxx
aktív tag

Eszembe jutott róla hogy milyen jók voltak a Harry potter játékok, na meg a zenéje, jó lenne egy remastered belőlük... Érdekes egy részt sem lehet kapni sehol digitálisan sem..

(#132567) l.skywalker válasza Anonymusxx (#132566) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem ugyanez a Battle for Middle-Earth. Meg akarom venni legálisan, de nem tudom. Valszeg a kiadó megszűnt, lejártak a jogok és senki nem vette át.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132568) Frod válasza l.skywalker (#132567) üzenetére


Frod
addikt

A kiadó nem szűnt meg (az EA adta ki), viszont a jogokat már bukták.
Jelenleg rajongók újítják fel éppen, volt már gameplay is.

(Ugye ilyenkor általában az szokott lenni, hogy olyan 90%-os készültségig hagyják eljutni, aztán megjelenik a jogtulaj kiadó, és lelövi az egészet - na ez a veszély, most nem fenyeget, esetleg maga a WB szólhat bele.)

Do you see the white shadow?

(#132569) pingtest válasza l.skywalker (#132567) üzenetére


pingtest
tag

Én még meg tudtam venni dobozosan, jó kis játék volt az is.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#132570) i2k


i2k
senior tag

Nem'tom vótemá', de akkor ismétlés a tudás...

A Black_Dogs_Kettő az az alapverzió

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#132571) reelc válasza Crus (#132561) üzenetére


reelc
veterán

Elmondtam amit gondoltam.
Gondolom abból kiderült, hogy szeretem a képregényeket és engem nem zavar az 1992-es mexikói származású Pókember. Sőt adják kifele itthon, veszem.
Az "eredeti" Pókember hazai kiadásait is veszem nagyon rég óta.
Spider-Girlt is ismerem.
Valamennyire Miles Moralest is.
Azt meg sajnálom, hogy a hazai Ulti pók kiadás anno nem jutott el PPP haláláig.
Zárszóként annyit írnék, hogy nem hiszek abban, hogy 22 éve is az általad említett dolgok révén jött létre Póklány. Írók, szerkesztők: friss vért vinni egy unalomig ismert kariba - új környezet, rokonok, kapcsolatok, minden. A legjobb mód egy alternatív változat.
Rosszabb mód, az "eredeti" életének felborítása - volt erre is nem egy példa. Vagy jól sikerül, vagy rosszul.

Ha lenne PS-em, játszanék a Pókember játékkal, és igen, Miles Morales is érdekelne, sőt, ha a folytatásba raknának egyéb alt. Pókembert is, az is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#132572) Shadowguard válasza l.skywalker (#132567) üzenetére


Shadowguard
senior tag

BfME, Harry Potter 1-2-3-5-6 és én rádobok még egy Godfather 2-t is :D
De egyébként múltkor kezembe került egy régi külső HDD-m, amin... hogyismondjam :U ... demókat tartottam :B ...Van rajta egy pár kedves emlék... Csak éppen egy csomó nincs fent sehol legálisan :(
És van, amit már azóta beszereztem, még ha nem is fogom soha elindítani idő hiányában.

(#132573) reelc válasza Shadowguard (#132572) üzenetére


reelc
veterán

Hát igen, a lemezeket sem árulták örökké (adott játékét), és amúgy is kinyírta a jelenséget a digitális árusítás, vagy kliensbe regisztrálás, mégha lemezes is.

Mégha elő is kapod a 20 éves demódat, vagy pl. GS-ben teljes játék volt, vagy ilyesmi... azóta igen sok Windows váltás volt, meg hardver pl. nagyobb felbontásokkal... szóval kérdéses a működésük is, ha nem volt egy közösség körülöttük, akik patchelgették, hogy legalább fusson.

(#132574) l.skywalker válasza Shadowguard (#132572) üzenetére


l.skywalker
félisten

De vannak játékok, amelyek kifejezetten átmentek kiadó hijján ingyenesbe. Konkértan a Championship Manager 01/02 már ingyenes évek óta. Lehet, hogy ezek között is találni ilyet.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132575) Pedro78 válasza i2k (#132570) üzenetére


Pedro78
senior tag

A konyvtarban piheneshez eppen eleg az. 😀

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#132576) l.skywalker


l.skywalker
félisten

LoL. 3 hónap után bezár a Disintegration multija. Szerverek OFF november 17-től:
https://www.disintegrationgame.com/an-update-on-disintegration-multiplayer/

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132577) i2k válasza Pedro78 (#132575) üzenetére


i2k
senior tag

Hazavittem a gémergépem - itt már nem tudok játszani - így és ezért vagyok offline STEAM-en (is) ~1 éve.
Otthon még a gémerkuckóm sincs igazán kész, és fejlesztésre is szorulna a cucc, s csak aztán jön a net, anyagiak miatt.

//szerk.: Jut eszembe, nem írtam: Uplayen nekem az 1. és a 2. rész is fullosan van meg. :B

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#132578) Hokunda


Hokunda
aktív tag

Steam topikban nem akartam kérdezni, de összegyűlt 460 db játékkártyám ismét, ezt csak egyesével lehet marketre tenni vagy van valami program (ilyen iddle mintázatra) ami adott játék lapjait egyszerre dobja piacra, azonos összegért vagy csak egyesével lehet megoldani?

(#132579) Sirpi válasza Hokunda (#132578) üzenetére


Sirpi
senior tag

Steam inventory helper (Chrome kiegészítő)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#132580) vidaila válasza Sirpi (#132579) üzenetére


vidaila
aktív tag

Az előbb linkelt Chrome bővítmény segít, de akkor is egyenként jóvá kell majd hagynod a Steam mobilos appban

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#132581) echterion válasza i2k (#132577) üzenetére


echterion
nagyúr

Akkor kérdem én, megérheti azt a 2600 pénzt a wd2 season pass? Az első alapverzioját végigvittem, de mást nem vettem meg belőle.

**********

(#132582) TheNewDawn válasza echterion (#132581) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Meg hát :P Viccet félretéve tényleg, szerintem simán megéri WD 2 höz a season pass, nem csak új fegyverek vannak benne, hanem új történetek is, abból az egyik konkrétan a kedvencem volt az egészből.

(#132583) Pedro78 válasza i2k (#132577) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ugy ertettem, hogy a jatekkonyvtaramban valo piheneshez eleg az alap is. :DDD Bar a te esetedben a hsz talalt sullyedt. :C Meg mindig multi /coop jatekos vagyok, majd a nyugdij alatt jonnek a single-k. :P

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#132584) FunPro


FunPro
senior tag

Jól sejtem, hogy a Magyar nyelvet tartalmazó Dishonored-öt már csak steamen vagy lemezesen lehet csak beszerezni?

Igazából még valamikor megvettem a teljes verziót, csak idegesít, hogy nincs benne magyar nyelv alapból.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132585) Mr.Csizmás válasza FunPro (#132584) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tkp általában ez a két mód volt, tekintve hogy steamre adták ki :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132586) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Cyberpunk topicból a hivatalos gépigény. 1080p low és 1080p high beállításhoz.

(#132587) FunPro válasza Mr.Csizmás (#132585) üzenetére


FunPro
senior tag

:B
Lemaradt a közvetlen szó a steam elől.

Szóval csak közvetlenül steamről meg lemezesen?
Mert régen árultak kulcsboltok is olyan verziót, amibe volt magyar nyelv. De mostmár nem látok olyat, vagy nem tüntetik fel. Gondolkoztam orosz oldalon is, de azokban nem igazán bízok.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132588) TheNewDawn válasza 2thletme2day (#132586) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Ha ez igaz, akkor valami brutálisan jó munkát végeztek a lengyel srácok optimalizáció terén is... Én minimumnak vártam minimum olyat, mint ami az ajánlott.....

(#132589) Mr.Csizmás válasza FunPro (#132587) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

217980 id-vel, + dlc a jó, RHCP verzió - ha még találsz ilyet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132590) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ha már szóba került:
Dishonored - 2game.com - CORVO kukonkóddal 1,75€

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#132591) Golden9 válasza FunPro (#132584) üzenetére


Golden9
addikt

A GOG-os verziókban is van magyar felírat.
Dishonored - Definitive Edition
Dishonored: Complete Collection

[ Szeretkezve ]

(#132592) FunPro válasza l.skywalker (#132590) üzenetére


FunPro
senior tag

Nekem is innen jutott eszembe, csak ebből sem derül ki, hogy ez most éppen mi ez. :D

Vagyis, szinte 100%, hogy a nemzetközi, nem magyar verzió.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132593) FunPro válasza Mr.Csizmás (#132589) üzenetére


FunPro
senior tag

Na, annyira rápörögtem a dologra, hogy egyszer élünk alapon elkezdtem szórakozni. :D

Steam id alapján nem nagyon mentem semmire. Ezt már régebben is néztem, de sokra nem mentem vele. Megpróbáltam az rhcp kifejezést, de azzal sem mentem sokra.

Végül rászántam magam, és felcsaptam az internet legsötétebb bugyrát: a reditet.
Megnéztem, hogy milyen ruszki kulcsboltokat ajánlanak.
Írtak egy párat, végül eljutottam a gamazavr.ru-ra. Ez nem tudom itt mennyire ismert oldal, mennyire lehet legit. A verzió itt sem volt feltüntetve (igazából a kukacom nem tudta mi van feltüntetve, de szerencsére oroszt egész tűrhetően fordít a google :DDD ), de oda volt írva, hogy milyen nyelveket tartalmaz. Közte volt a Magyar! :Y

Már csak azt kellett kitalálnom, hogyan ne szopassam meg magam a kelleténél jobban. Kellett egy biztonságos fizetési módszer, de ugye a PayPal nem nagyon játszik oroszoknál. Felregisztráltam Revoultra (eddig nem tudom miért nem volt), elküldtem a 3500 forintot (Ezeknek miért kell ilyen sokat utalni ellenőrzés gyanánt?), és igényeltem egy eldobható kártyát.

Kifizettem, elfogadta. Megkaptam a kulcsot, erre látom, hogy a kulcs alatt ott virít a szöveg:
"Ez a kulcs csak Orosz Föderáció és a FÁK területén aktiválható" (by Google)
Itt erősen elgondolkoztam, hogy tökön szúrom magam.
Azért végső elkeseredésemben csak megpróbáltam aktiválni...ÉS MŰKÖDÖTT! :C
Dishonored GOTY RHCP

A játék ára 481 putyin volt, átszámítva 1935,64 forint. Szerintem nem volt rossz üzlet.

Már csak abban kell reménykednem, hogy nem törlik a csába a profilommal együtt. :DD

U.I.:
Utólag is köszönöm mindenkinek a segítséget!

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132594) gyimger válasza FunPro (#132593) üzenetére


gyimger
őstag

Ehhez képest hat euróért megvenni Fanaticalon már kényeztetés volt. :) Egyébként az ITAD-on ahová Dishonored HCP irányít, nem írja a magyar nyelvet, de nekem ez van meg és magyar. Steamen viszont van egy Dishonored és egy Dishonored RHCP is. Egyébként a második rész sokszor eszembe jut, emlékszem, mennyire ekézték, de nagyon emlékezetes élmény volt, kitűnő játék.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#132595) FunPro válasza gyimger (#132594) üzenetére


FunPro
senior tag

Utólag már én is sajnálom, hogy akkor nem vettem meg ott. :K

Egyébként az eredeti kérdésem azért fogalmazódott meg bennem, mert az ITAD nálam nem mutat semmit sem a HCP-hez sem pedig az RHCP-hez. Üres. Mintha nem létezne.

Am, én a második részig még nem jutottam el. :B
Az elsőt kivittem akkor, amikor kijött. Még annak a DLC-it sem ismerem.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132596) gyimger válasza FunPro (#132595) üzenetére


gyimger
őstag

Pedig nagyon jók és nélkülözhetetlenek a második rész előtt. Mindkettő sztori DLC Daudról szól, ezek átívelik a történetet a második részbe. A másodikból minden lényegesebb szereplőt bemutatnak.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#132597) Mr.Csizmás válasza gyimger (#132596) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Sot, a main story dontesek atjonnek a ket dlc-be, ha ugy inditod a new game-t :K imadom ezt a jatekot, mai napig top10 nalam nfs3, mafia, stb mellett.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132598) TheNewDawn válasza FunPro (#132593) üzenetére


TheNewDawn
addikt

Hát.... mihez képest :) Most pl megnézem hogy cdkeys szürkeoldal ugyan, de azok közül kb a legjobb, ott 4 euróért ( 1440) megy, és kb 1 kattintásába kerül az embernek. De a lényeg hogy működik, azon a pár száz FT on nem múlik semmi gondolom.
Főleg ha összeadnám hogy mennyi de mennyi játékot adott pl ingyen már az epic, amiket 1 éven belül megvettem.... :D

(#132599) FunPro válasza TheNewDawn (#132598) üzenetére


FunPro
senior tag

Itt a hangsúly nem a dishonored megvásárlásán volt!

Nekem a játék már megvolt, viszont a "nemzetközi" verzió, ami nem tartalmazza a magyar nyelvet. Tudom, egy szimpla magyarítással meg lehetett volna oldani a dolgokat, de ez így "elegánsabb".

A probléma abból adódik, hogy az általam ismert kulcsboltok egyikénél sincs feltüntetve, hogy milyen verzió. Tippre mind nemzetközi, amiben nincs magyar nyelv. A cdkeys-nél is csak annyi van ott, hogy worldwide régió. Az bármit jelenthet ugyan, de 99%, hogy az az a verzió ami nekem már megvolt.

Olyan sokat pedig nem akartam költeni egy olyan játékra, ami már egyszer megvan. Ezért volt az orosz oldallal való szórakozás. :K

Egyébként valamiért úgy rémlik, hogy már egyszer próbáltam megvenni egy steamsale alkalmával közvetlenül steam-ről, de nem engedte megvenni, mondván nekem már megvan. Amiben egyébként igaza is volt, meg talán lehet rosszul is emlékszem.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132600) gyimger válasza FunPro (#132599) üzenetére


gyimger
őstag

Azt hiszem itt olvastam valakitől olyat is, hogy a Steam support egy az egyben kicserélte neki a másik verzióra. Csak rémlik egy ilyen sztori valahonnan a fórumról.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.