Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#132751) cyberkind válasza gyimger (#132750) üzenetére


cyberkind
félisten

Megfordítom a dolgot, miért folytatódik átvezetővel egy fejlövés után? :) A régiben megsoroztad testre, és utána jött a menekülős átvezető, ami teljesen rendben van, de ott a fejlövések se ilyenek voltak.

Nekem ez a Remake, ugyanaz mint a Resi 3, jó-jó meg elmegy, párszor végig lehet tolni, még talán élvezni az első kör után, de sokkal jobb, több de legfőképp minőségibb lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#132752) i2k válasza cyberkind (#132751) üzenetére


i2k
senior tag

Otthon játszom a Resident Evil 3 (Jill is Awesome) Remake-t.
Teszem ezt úgy, hogy --- szégyen ide, vagy oda --- az eredetit nem is ismerem [Resident Evil 5-el kezdtem el a szériát], és... nekem bejön.

Tudom nagyjából, videók, élménybeszámolók alapján, hogy (most már) az old school változat mennyire más és nehéz volt, de a magamfajta kazuároknak ez azé' jó. :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#132753) cyberkind válasza i2k (#132752) üzenetére


cyberkind
félisten

Én se toltam az eredetit, de a 0-1 HD után, tudom is, hogy nem is akarnám, ha ugyanaz marad mint régen, de szerencsére a 2. rész, ami szerintem régen is jobb volt, az most is jobb lett.

Paranormal Cocktivity

(#132754) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

SPOILER?! :W

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132755) Golden9 válasza Mr.Csizmás (#132754) üzenetére


Golden9
addikt

Itt lehet "+1"-ezni.

cyberkind :R figyelmeztetésének hála én nem olvastam bele, de szegény tudatalattim biztos látta :O.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#132756) Golden9 válasza Golden9 (#132755) üzenetére


Golden9
addikt


Tudatalatti.

Igen, láttam. :O

[ Szeretkezve ]

(#132757) cyberkind válasza Golden9 (#132755) üzenetére


cyberkind
félisten

Ott van az indító hszben, hogy talán spoiler, bár nem értem ezt se, mert 18 évig semmi se lehet spoiler, ha meg az, akkor nem érdekelte az embert, úgyhogy ne csináljuk már ezt, hogy a minden is spoiler, mi lesz a következő, Bruce Wayne=Batman, vagy akkor ez is spoiler? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#132758) reelc válasza cyberkind (#132757) üzenetére


reelc
veterán

Egyrészt mindig jöhetnek új játékosok, akiknek valamiért (akár életkor miatt) kimaradhatott, ahogy mondod egy 18 éves játék, nem egy 3-4 éves.
Ráadásul egy ideig kapni se lehetett az eredetit.

Másrészt: "Bruce Wayne=Batman" ez ma már a második spoiler itt! ;]
Én rendes leszek, és nem árulom el Pókember titkos személyazonosságát. Egyikét sem. :D

(#132759) Golden9 válasza reelc (#132758) üzenetére


Golden9
addikt

Több pókember is van? :Y :W :O

[ Szeretkezve ]

(#132760) FunPro válasza Golden9 (#132759) üzenetére


FunPro
senior tag

Van több Batman is, ha ez nyugtatólag hat. :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132761) reelc válasza Golden9 (#132759) üzenetére


reelc
veterán

Alternatív univerzumbeliek.
Ezen felül egy időben elég sok klónja is volt.

(#132762) Golden9 válasza reelc (#132761) üzenetére


Golden9
addikt

Vannak alternatív univerzumok? :Y

Csak vicc akart lenni, tudom mi a helyzet a Pókkal, ő a kedvenc Marvel figurám, és a többi maskarást is jól ismerem.

[ Szeretkezve ]

(#132763) cyberkind válasza FunPro (#132760) üzenetére


cyberkind
félisten

És még a Manbat is ott van. :Y

Paranormal Cocktivity

(#132764) Šolaire válasza Golden9 (#132762) üzenetére


Šolaire
veterán

Spoiler. :B
Mikulás se létezik. :(
;]

“Praise The Sun” \[T]/

(#132765) eami válasza Šolaire (#132764) üzenetére


eami
addikt

benyelted a fake newst.... még katonai radar is van a mozgásának követésére !!!444!!44!!44!

(#132766) Šolaire válasza eami (#132765) üzenetére


Šolaire
veterán

“Praise The Sun” \[T]/

(#132767) Golden9 válasza Šolaire (#132764) üzenetére


Golden9
addikt

Ezt is tudtam, az ajándékot valójában a Spoiler! Spoiler! hozza. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#132768) Šolaire válasza Golden9 (#132767) üzenetére


Šolaire
veterán

Ez jó. :DDD

“Praise The Sun” \[T]/

(#132769) Mr.Csizmás válasza reelc (#132758) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

n+1, van akinek még nem jött fizetés hogy megvegye, és szeretné felfedezni a difiket, mint 18 éve konstans rajongója a gémnek :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132770) ZsZso


ZsZso
Közösségépítő

#35469 s7evcsenko On topikból

"Ha egy HB gift linket kapsz, akkor az nem lehet szürke. Ha valaki steam ajándékot árul, amit olcsóbban megvesz walletből, az se lehet szürkének nevezni szerintem, hisz full legális a forrás. "
Remélem nem bántalak meg vele, hogy azt mondom, hogy de; ez a szürke jelentése: nem hivatalos viszonteladó. Attól, hogy aki tovabbadja a kulcsot/linket hivatalos viszonteladótól veszi a játékot attól Ő még szürke forrás lesz, mert ő nem hivatalos forrás. Nem szubjektív kérdés, hogy ki szerint szürke ki szerint nem. Olyannyira, hogy pl. se a Steam, se a Humble nem engedi a ToS szerint a tovabbárusítást, így ha rajtakapnak akkor potenciálisan el is vehetik tőled (gyakorlatban erre kvázi nincs sok esély). Az egy másik kérdés, hogy a szürkék közt is vannak megbízhatóak és olyanok is akiktől tartani kell.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#132771) s7evcsenko válasza ZsZso (#132770) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Oké, akkor bocs mindenkitől. :R
Nekem a szürke azt jelenti, hogy kétes helyről, kétes megbízhatóságú beszerzés, de akkor tévedtem. :B
Bár a kérdésből én arra tippelnék, hogy a kérdező is így gondolta.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#132772) cskamacska válasza s7evcsenko (#132771) üzenetére


cskamacska
addikt

Humble linket már nem nagyon kapsz, mert mind a sefterek, mind a ajándékozó megszállottak kaptak egy banhullámot fiókjaikra nyártól kezdődően.
Kulcs meg nem lehet tudni kinek a kutyájának szájából lett kártyacsalva, ugye. :))

Amúgy Humble kulcs is lehet duplicate. Ez nem is gond, a tök jól működő support ad újat. Csak az új hullám szellemében meg ne kérdezzék, hogy hova fog menni, mert a linkelt Steam fiókon, és a barátok nagyjának is megvan már a játék. Jaj, drága elveszett S7evcsenko fívérem, hát nagy örömünkben, megkerülésed üdvére szántuk ezt a kulcsot neked! Support pedig meghatódottságában egyből hármat is küld. :D

Nyilván. ;)

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#132773) s7evcsenko válasza cskamacska (#132772) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ezt a banhullámot honnan veszed?
Ha jól emlékszem, akkor 1 valakinek a banjától zengett a fórum.
Én is adtam nem egy giftet trade-en, még csak figyelmeztetést sem kaptam.
Tuti mákom volt.
Nyilván. ;]

Ezt a duplikált kulcs monológot meg nem is értem, de örülök, hogy szórakoztatod magad. :D

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#132774) Źşë' válasza s7evcsenko (#132773) üzenetére


Źşë'
addikt

steamgift tele van hasonló esetekkel, nekem is úgymond megjelölték a humble accom support elmondása szerint, azért jön folyton a megerősítés, meg ellenőrzés... holott havertól kaptam párszor humble linket, meg talán 2x nyertem sg-n, kezdd átmenni az egész humble egy rossz poénba, nem tudom még meddig húzzák így, mert a choice is egy kalap *** bundlik meg szintén és még erre rátesznek egy lapáttal ezekkel a húzásaikkal, én már nem is merek dupla bunldit venni :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#132775) cyberkind


cyberkind
félisten

Aranyra került a Cyberpunk, nagyon úgy néz ki jön november 19-én. :))

Paranormal Cocktivity

(#132776) Mr.Csizmás válasza cyberkind (#132775) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó ötlet volt előrendelni alzán 14-ért ~1,5 éve ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132777) i2k válasza Mr.Csizmás (#132776) üzenetére


i2k
senior tag

Fő a bizalom. :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#132778) Mr.Csizmás válasza i2k (#132777) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

utánvéttel :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132779) i2k válasza Mr.Csizmás (#132778) üzenetére


i2k
senior tag

Á, átverésbiztosra mentél :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#132780) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Gamersgate UK-ről vásárolt valaki mostanában? Párszor már vettem onnan, mert a UK storeban jobbak az árak, de most az istennek sem engedi. Semmi hibaüzenet, csak annyit kapok vissza, hogy "This order is canceled". Pedig HL ár lenne a Ni No Kuni II...

(#132781) FunPro válasza Shadowguard (#132780) üzenetére


FunPro
senior tag

Én most konkrétan meg is vettem. :R

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132782) Shadowguard válasza FunPro (#132781) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Akkor nálam van valami hiba... Rápróbáltam most újra, továbbra sem engedi.

(#132783) FunPro


FunPro
senior tag

Owlboy-t kivitte már innen valaki?

Játszottam vele fél órát tegnap meg fél órát ma, de mindig azon veszem észre magam, hogy ásítozom. Lesz ez még jobb?

Ráadásul elkövettem azt a hibát, hogy a Messenger után ugrottam neki, ami most túl magasra tette a lécet.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132784) ayo válasza FunPro (#132783) üzenetére


ayo
addikt

én még régen. sztem egyszer érdemes, főleg a látvány iatt, de szerintem is van jobb a stílusban.

http://jateknaplo.blog.hu

(#132785) Executioner


Executioner
tag

Sonic The Hedgehog 2
Ingyen megtarthatod, ha okt. 19., 19:00 előtt megszerzed.

Exec

(#132786) Šolaire válasza Executioner (#132785) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi. :R

“Praise The Sun” \[T]/

(#132787) alratar válasza FunPro (#132783) üzenetére


alratar
addikt

Owlboy-t kivitte már innen valaki?

Miért mi ez? Szemét? :o

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#132788) i2k


i2k
senior tag

[https://www.fanatical.com/en/flash-game-sale]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#132789) FunPro válasza alratar (#132787) üzenetére


FunPro
senior tag

Szemétnek nem feltétlenül mondanám, de kifejezettül untam.
Pedig szeretem az ilyen játékokat.

ayo-nak igaza van egyébként, a látvány az tényleg jó.

Végül is én egy időre kukáztam. Helyette nekiugrottam a Ni No Kuni-nank.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#132790) ayo válasza FunPro (#132789) üzenetére


ayo
addikt

még annyit tudok hozzátenni, hogy rövid játék, hátha ez segít :) max 7-8 óra alatt ki lehet tolni

http://jateknaplo.blog.hu

(#132791) cyberkind


cyberkind
félisten

(#132792) reelc


reelc
veterán

Kijött az Aquanox Deep Descent.
Warhammer 40,000: Mechanicus free weekend, akciós a DLC-kkel együtt.

(#132793) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

hb monthly maradékoknál honnan tudom, hogy már aktiválva van? :F csak linkek vannak főleg.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132794) s7evcsenko válasza Mr.Csizmás (#132793) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Hát ha minden játékot lekérsz giftként, nem csak, amit el is passzoltál már, akkor kb sehonnan szerintem.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#132795) ZsZso válasza Mr.Csizmás (#132793) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ha gift linkekről van szó és még nem aktiválták őket, akkor az order resender is kilistázza őket. Ha lekérték már őket (mindegy, hogy a kulcsokat mutatja -e) akkor már sehogy. Fontos, hogy az order resender azokat a linkeket nem fogja listázni amiket Te kaptál, csak azokat amiket Te vásároltál, legenerálátál, csak még senki sem redeemelte, legalábbis nekem így rémlik (mérget nem vennék rá, inkább csak azért mondtam, hogy erre külön figyelj).

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#132796) Mr.Csizmás válasza s7evcsenko (#132794) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hbm-nél asszem ha lejár, alapból beteszi, mert érzésre jóval több linkem és serial-om van, mint amit emlékeim szerint elajándékoztam, vagy eladtam, beaktiváltam. (ld. archivált HA hirdetés, ott is vagy ~30 tétel maradt, amikre még pár forintos ajánlatot se kaptam)

@ZsZso :R főzök mégegy kávét ehhez :D

még nem aktiválták - pipa
Ha lekérték már őket akkor már sehogy. - pipa
csak azokat amiket Te vásároltál, - pipa
csak még senki sem redeemelte - pipa

pont ezek a kritériumok kellenek :K jövök egy körrel

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#132797) s7evcsenko válasza Mr.Csizmás (#132796) üzenetére


s7evcsenko
addikt

(#132795) ZsZso: hm.. mindig tanulok valamit. :R

és mennyi idő után jár le?
Nekem még nem unlockolódott eddig semmi, igaz igyekszem mielőbb szabadulni mindentől.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#132798) Frod válasza reelc (#132792) üzenetére


Frod
addikt

Köszi a jelzést, vártam az Aquanox-ot nagyon.
De úgy látom egyelőre elég vegyesek a vélemények róla :/

Do you see the white shadow?

(#132799) Allien


Allien
veterán

A Rockstar szenyózik velem. Eddig 2x vettem meg a GTA5-t. Egyszer dobozosan, egyszer digitálisan. Egyik se közvetlenül persze a rockstartól. A dobozossal játszottam is, egy kicsit, majd ott hagytam vagy fél évre. Közben az email szolgáltató lelépett. Volt két aktív fiókom a hosszú évek alatt, mert ugye gta nélkül az élet, ugye, minek? :-) A két e-mail cím lassan befuccsolt, át akartam hozni egy gmail-sre.. Már itt megakadtak a dolgok, kb januárban, de, a support valahogy össze boronálta. Most viszont ismét belépek, és sehol se a gta 5... Persze, írtam a supportnak, de ezek vakok, vagy mi, mert ugye szerintem látniuk kellene az előzményeket is. Hogyan lehet ezeket seggbe rúgni? :O Most játszanék a Red2-vel, de nem merem deaktiválni. :(((

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#132800) Źşë' válasza Allien (#132799) üzenetére


Źşë'
addikt

ha social clubbodba belépsz akkor ott kell lenni minden addolt játéknak, a gta5-nek szintén, ha eltűnt volna valami okból kifolyólag akkor megint le kellene levelezned a supportal, bemásolni az eddigi levelezési előzményeidet

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.