Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3937) dragonfx válasza Lootolok (#3935) üzenetére


dragonfx
veterán

ja kéne de sajnálóm a loot.ot. nagyon nehéz még így se könnyü. néha irto sok next kell.

áh th10en egy heroes.sal nem is cw.zek értelmetlen még aloot is sokkal nehezebb.
ja hát aki alma4en tolja ahelyett abból az árból venne egy 5-5.5"os droidosat.... :P :P
nekem 68% 1* lett de komolyan csak nevettem ott volt nyitva a 3 fal és a sereg fele(utolag számolva 3 boszi 10 wizi+2 heroes) elindulnak körbe....néha vannak ilyne agytépés anomáliák....most gigi7tel mentme single infi ellen szerintme jobb.
de csak csak a 2 hős bemegy meglett volna a 2. na majd másodikra.szerencsére elég suta ellenfelet kaptunk. th10esük 1* th9 friss ellen :))

nekem is az arányokat nem érzem.mikor hova mit mikor....

elég a lvl15 heroes csak tudni kell mikor hova és milyne időbe dobod be. ;) .persze a tény a 20-25 jobb. a 30as már elég hardcore.
én ahgy nézegtem a sok loot.ot 20nál magasabb ritkán van....csak a kindzsoknál inkább.dehát kitudja hogy heckelik ők meg a gemezést. :U

most master2be vok 2900nál nem érzem kéne a master1 már itt is érezhetően 2-3x annyi next kell mint m3ba.

ja és egy aproság. egyik th10esüknek volt már lvl7 villám 2 db kell egy airdefre avgyis a 7est kiszedte 2. marad kettő(mert 4db ugye 2öt ksizedett) arra rádobsz 13 sari5...hááát lehet jobb ugy ám. ...1 ragegel...lehet visszajöna dragon egyeduralma th10re lassan??? :U...ezért akarják szerintem a eagyle.t behozni....th11re.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.