Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) woodbear válasza Def26 (#1850) üzenetére


woodbear
addikt

jaja, ha bemegy 100 alá az ára, oric-ot le lehet fejezni :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1852) MasterMark válasza woodbear (#1849) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. :N De senki nem multizik. Akik meg igen, azok meg az első kanyarban beléd-mennek. :(

Switch Tax

(#1853) Def26 válasza woodbear (#1851) üzenetére


Def26
félisten

Mert? Mondott valami ilyesmit? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#1854) Tigi


Tigi
őstag

Nincs valakiknek feleslegbe egy darab zöld Xbox DVD tokja?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1855) Remi1234 válasza MasterMark (#1852) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy miert nem slager az F1 multiban? Elso korben en is F1et szerettem volna, de irtatok, hogy nincs online kozossege. Ezert nyitottam a Forza fele.

PSN ID: RemiFungus

(#1856) woodbear válasza Def26 (#1853) üzenetére


woodbear
addikt

[link]

Mark az nem baj, :D a lényeg, hogy ne 40G-m legyen benne, úgyhogy újra be akarom szerezni.

[ Szerkesztve ]

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1857) L_YKing


L_YKing
addikt

Akinek meg van a fifa 13 az segíthetne!
Ugyebár a kedvenc csapatom az Fc Barcelona és nem találom a stadionok között a Nou Campot (barca stadionja). Valakinek meg van? Vagy ezt meg lehet szerezni , vagy venni vagy , hogy van ez?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1858) bLaCkDoGoNe válasza L_YKing (#1857) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Vannak gondok. ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1859) oriic válasza woodbear (#1851) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Óh, majd én találok nektek olyan boltot ami 100 fölött adja. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1860) Xirtam válasza Remi1234 (#1855) üzenetére


Xirtam
veterán

Mert sz@r?! :U

(#1861) woodbear válasza oriic (#1859) üzenetére


woodbear
addikt

Én meg olyat ami 100alatt :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1862) Remi1234 válasza Xirtam (#1860) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Rovid, velos. :) :C

PSN ID: RemiFungus

(#1863) DonMedve válasza L_YKing (#1857) üzenetére


DonMedve
addikt

A Fifa 13-ba nem került bele a Barca stadion sajnos,nem sikerült megegyezésre jutniuk. :(

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#1864) L_YKing válasza bLaCkDoGoNe (#1858) üzenetére


L_YKing
addikt

Miért mi a bajod? :o :)
Az , hogy barcás vagyok? :DDD
donmedve: köszi. Kár ,hogy nincs benne

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1865) Gebriel válasza Def26 (#1843) üzenetére


Gebriel
veterán

:D

(#1866) thEndeR válasza DonMedve (#1863) üzenetére


thEndeR
tag

Még szerencse :DD ;)

(#1867) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Sziasztok!

Némi örömtelibb testmozgás céljából vennék egy Xboxot. Csak Kinect es játékok lennének használva rajta. Kérdésem erre érdemesebb megvenni a belső vinyós boxot vagy elég a 4 gb os? Hol tudnék nézelődni olyan "csomag" után ami erre van kihegyezve? Úgy értem hogy Xbox Kinect meg 1-2 játék. :U

Én vagyok M3nyus!

(#1868) Algotis válasza M3nyus (#1867) üzenetére


Algotis
addikt

Itt nézz szét! :K

Androidos Outlookból küldve

(#1869) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A box az a mobilnettet tudja fogadni?
Vagy ha mondjuk nyaraloban a 220 ra fel dugok egy routert ak csak azzal fog menni? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1870) MasterMark válasza Micsurin (#1869) üzenetére


MasterMark
titán

Csak routeren keresztül.

Switch Tax

(#1871) Micsurin válasza MasterMark (#1870) üzenetére


Micsurin
nagyúr

köszi !
És ha laptopon megosztom a nettet azzal esetleg?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1872) MasterMark válasza Micsurin (#1871) üzenetére


MasterMark
titán

Úgy is lehet, itt van leírás: [link]

Switch Tax

(#1873) Kashim válasza Micsurin (#1871) üzenetére


Kashim
őstag

Azt azért nem árt tudni, hogy mobilneten a nagy késleltetés miatt nem egy élmény játszani, főleg ha még át is osztod valamin. Feltéve persze, ha egyáltalán arra akarod használni.

(#1874) Tenager18


Tenager18
senior tag

Saints Row: The Third...játszott már valaki vele? Láttam pár gameplay vidit...hát..elég beteg dolgok vannak benne :DDD

(#1875) Micsurin


Micsurin
nagyúr

http://www.konzolvilag.hu/xbox360/halo-4/6709
egy játék menetti rövid kis ismertetöt meg a graff-ról véleményt lécci....

Köszi.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1876) oriic válasza Micsurin (#1875) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#1877) woodbear


woodbear
addikt

GRID 1000G :D

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1878) dilipok válasza Tenager18 (#1874) üzenetére


dilipok
veterán

nekem megvan, de meg nem sokat jatszottam vele. Amit eddig lattam, viszont eleg beteg volt valoban. :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1879) L_YKing válasza woodbear (#1877) üzenetére


L_YKing
addikt

Kockaaaaaaaaaa :DDD GRAT :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1880) salgocomp


salgocomp
senior tag

Rendeltem magamnak egy ilyet. Mennyire lesz ez tartós ? Mennyit bír egy ilyen egy feltöltéssel ? Illetve hogyan kell ezeket tölteni ? Xboxról játék közben, vagy PC-ről nem játék közben, és meddig ? :) Köszönöm a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#1881) WhiteWalker válasza salgocomp (#1880) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nekem ilyen van csak 4800mAh-ba...egy töltéssel kb 7-8 órát bír, éjszakára teszem fel reggelre fullon van,de elég neki 2-3óra töltés...a box usb-ról töltöm,töltheted játék közbe , játék után is, és a box kikapcsolt állapotában is...de ha megveszed majd kitapasztalod ;)

(#1882) salgocomp válasza WhiteWalker (#1881) üzenetére


salgocomp
senior tag

Rendben, köszönöm. Volt 4800-as is ugyan ennyiért, de az sajnos csak fehérben. :D

(#1883) Buster17


Buster17
addikt

Ha jön a next-gen akkor utána 1-2 éven belül már várható az a grafika ami a cinematik trailer videókban van?

(#1884) salgocomp válasza Buster17 (#1883) üzenetére


salgocomp
senior tag

Reménykedni lehet, de én nem bízok benne. Az elmúlt pár év grafikai fejlődését nézve, egy helyben állunk. Néha kicsit előrefutunk, de aztán még is visszatérünk arra az adott pontra.

(#1885) Tenager18 válasza Buster17 (#1883) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én arra leszek kíváncsi,hogy milyen hardveres újítások lesznek...annyi hülyeséget olvasni fórumokon,hogy csuda.....:)

(#1886) Ragnar95 válasza WhiteWalker (#1881) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Linket tudnál küldeni róla, ennyiért ha jó, engem is érdekelne :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1887) salgocomp válasza Ragnar95 (#1886) üzenetére


salgocomp
senior tag

Például ez és ez. Ha segítség kell a megvételéhez/megrendeléséhez, szívesen segítek, írj privátot.

[ Szerkesztve ]

(#1888) oriic válasza Buster17 (#1883) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán már a nyitócímeknél. Találgatni tudunk csak sajnos...De összeségében elmondható hogy szinte minden konzol generáció kezdetén megugrik a grafikai színvonal .

Live-Die-Respawn

(#1889) Buster17 válasza oriic (#1888) üzenetére


Buster17
addikt

Azért az durva, hogy még ennél is még lehet jobb, Már most is majdnem életre kell 1-2 játék. Belese merek gondolni, hogy mi lesz pár év múlva :Y

(#1890) woodbear válasza oriic (#1888) üzenetére


woodbear
addikt

ja anno a gears1, pgr4.....elég álleejtős volt. nomeg amikor AC1 kijött boxra csak pislogtam, hogy hogy néz ki.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1891) Indiant válasza WhiteWalker (#1881) üzenetére


Indiant
addikt

"4800mA egy töltéssel kb 7-8 órát bír"
Ez nekem piszkosul kevésnek tűnik. Mondom ezt azért mert a 7"-os tabomban 4000-es akksi van és megy egy napig vele és szerintem sokkal nagyobb az igénybevétel. Valamint a két cerka elemmel is sokáig megy, de legalább is 20 órát már biztos használtuk. Ha ezzel csak 7-8 órát akkor az erős visszafejlődés az elemhez képest.

A 3900-esre írnak 18 óra non-stop használatot.

[ Szerkesztve ]

(#1892) whitezo88 válasza woodbear (#1890) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez mindig attól függ mihez nézi az ember, olyan ez mint a gépgyorsaság :) mikor P4-ről C2D-ra cseréltem ég és föld volt, de aztán az utóbbi pár évben már nagyon lassú volt a windows is meg minden. Most megint nagyon gyorsnak érzem az IB procival :) (csak a HDD szűk keresztmetszet, majd egyszer lesz SSD...)

de anno nekem még fiatalkoromban a PS1 grafikája is tetszett, aztán ha megnézzük tiszta gagyinak tűnik.

(#1893) Ragnar95 válasza salgocomp (#1887) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi :R
Már jópárszor rendeltem ebayről, azzal nem lesz gond :P
Indiant: valószínűleg nem 4800mAh-s a valóságban, nekem is van mobilhoz 1900-as külső akksim ebayről, ami igazából kb 500-as, de ennyi pénzért itthon 4 elemet kapsz csak, tehát ahhoz képest eléggé megéri :P

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1894) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Elméletileg mától lehet játszani a Dead Space 3 demójával azoknak akik azon a bizonyos weboldalon regisztráltak az Origina acc-jukkal.

Valaki kapott már kódot email-ben? Mert nálam még semmi nincs. És semmi hírt nem hallok a témával kapcsolatban.

(#1895) MasterMark

Király lesz ha átverés volt az egész. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1895) MasterMark válasza oriic (#1894) üzenetére


MasterMark
titán

Én nem kaptam semmit.

Switch Tax

(#1896) Tenager18


Tenager18
senior tag

Én egyenlőre egy gagyi kínai elemmel használom már hetedik napja...átlagban napi 4-5órát gamelek...most kezdett el forogni a zöld fény :D

(#1897) Tenager18 válasza oriic (#1894) üzenetére


Tenager18
senior tag

Hú,komolynak néz ki...most néztem róla gameplay vidit :Y

(#1898) woodbear


woodbear
addikt

Nekem is van ilyen de ez egy fos. Megtörik a vezeték, kilötyögősödik, meg nem is bírja sokáig.
Aztán vettem egy ilyet, nagyon passzentos, jó vastag kábelen kapja a kraftot szóval a megtörés szóba sem kerül, igényes doboza volt ami már jót sejtetett, és még jól is bírja... Piros led jelez amíg tölt, ha kész zöldre vált. szóval sokkal frankóbb.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1899) Tenager18 válasza woodbear (#1898) üzenetére


Tenager18
senior tag

Mennyiért vetted?

(#1900) MasterMark


MasterMark
titán

Eneloop forevör. :DDD

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.