Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) oriic válasza MasterMark (#1949) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Írok az EA-nek facebook-on....

Live-Die-Respawn

(#1952) Kis Joe válasza MasterMark (#1933) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Természetesen eredeti, itt olcsó a használt játék
De mindegyik játék megy hiba nélkül egy másik xboxon

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1953) MasterMark válasza Kis Joe (#1952) üzenetére


MasterMark
titán

Akkor frissíteni kéne.

orichalcos: Oké, bár lehet csak mi nem kaptunk.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1954) salgocomp válasza Kis Joe (#1952) üzenetére


salgocomp
senior tag

Nem flashelt boxnál nyugodtan mehet a frissítés, baja nem lesz...:)

(#1955) dilipok válasza Kis Joe (#1952) üzenetére


dilipok
veterán

frissitsd a dashboardot, ha eredeti a jatek, akkor hibat nem fog okozni

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1956) Blaise


Blaise
veterán

Most kaptam mailben a korábban megigényelt Dead Space 3 demo Early Access kódot.

(#1957) salgocomp válasza Blaise (#1956) üzenetére


salgocomp
senior tag

Majd kérünk véleményt, kíváncsi vagyok mit alkottak a fiúk. Fps ingadozásra vagyok a legkíváncsibb.

(#1958) MasterMark


MasterMark
titán

Hopp nekem is megjött. :DDD

Switch Tax

(#1959) Algotis válasza MasterMark (#1958) üzenetére


Algotis
addikt

Megjött? ;] :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#1960) Darkstile


Darkstile
csendes tag

Sziasztok a nem tudjátok hogy itt a fórumon kinek nem kell a star wars kinect és estleg eladná?
:)

“Az élet olyan, mint egy kártyajáték. A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.

(#1961) oriic válasza MasterMark (#1958) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megjött és már jön is le. :D

Live-Die-Respawn

(#1962) salgocomp válasza Darkstile (#1960) üzenetére


salgocomp
senior tag

Nézz szét a hirdetések között, és ha nem találsz adj fel egyet, hogy keresel.

(#1963) Kis Joe


Kis Joe
aktív tag

MasterMark, salgocomp, dilipok: Felfrissítettem forza 3-al, de ugyan az a probléma még mindig :W
Statisztika:
-Nem megy: Forza 3, Colin Dirt, Bad Company
-Megy: Fight Night 3, Halo 3

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1964) Tenager18 válasza Algotis (#1959) üzenetére


Tenager18
senior tag

:DDD

(#1965) woodbear válasza Algotis (#1941) üzenetére


woodbear
addikt

Wheelman :DDD

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1966) MasterMark válasza Kis Joe (#1963) üzenetére


MasterMark
titán

Cache ürítés, és tedd át egy jól szellőző helyre.

Switch Tax

(#1967) Ragnar95 válasza woodbear (#1965) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az mekkora játék ahhoz képest,h mikori :DDD Egyik nagy kedvencem még mindig :P És megcsinálták benne azt, amit még a GTA-ban se mertek,h autóversenyeken lőhetsz az ellenfelekre :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1968) pzstm válasza MasterMark (#1949) üzenetére


pzstm
titán

ismerős felrakta, már játszik vele.

ha valakinek van egy fölös kódja jöhetne privátban

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1969) Kis Joe válasza MasterMark (#1966) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Leszedtem microsoft oldalárol a legfrissebb dashboard-ot, frissítettem azzal is valamint ment clear cache is
Szerintem hardver hiba lesz, csak kérdés hogy mi...

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1970) MasterMark válasza pzstm (#1968) üzenetére


MasterMark
titán

[link] :B

más: Folyamatosan elszáll az oldal. :O

Kis Joe: Elég jól szellőző helyen van?

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1971) Ragnar95 válasza MasterMark (#1970) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már hetek óta szórakozik sajna :(((

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1972) Darkstile válasza salgocomp (#1962) üzenetére


Darkstile
csendes tag

Thanks

“Az élet olyan, mint egy kártyajáték. A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.

(#1973) Buster17 válasza dilipok (#1950) üzenetére


Buster17
addikt

3x. gépen, linken, konzolon. Majd az lesz, hogy felhívom őket.

(#1974) pzstm válasza MasterMark (#1970) üzenetére


pzstm
titán

Utana lattam. De kod meg johetne attol :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1975) WhiteWalker válasza oriic (#1961) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Várunk egy véleményt :))

(#1976) TomBond


TomBond
aktív tag

Nekem van olyan akksim 4800-as (fehér). Ha kell valakinek 2000-ért odaadom.

[ Szerkesztve ]

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#1977) rakloo


rakloo
aktív tag

Adott egy xbox 360 "optikai hibával", ha szimplán DVD olvasót cserélek, orvosoltam a problémát?

555-SHOE

(#1978) MasterMark válasza pzstm (#1974) üzenetére


MasterMark
titán

[link] Muhaha. :D

Regisztrálnod kellet volna. :D

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1979) oriic válasza WhiteWalker (#1975) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha hazaérek írok egy röppke szösszenetet róla.

Ha van valakinek facebookja:

"PlatinumShop
Az EA elkezdte kiosztani a Dead Space 3 demó letöltő kódjait, úgyhogy aki igényelt, az lessen be a postaládájába. :) Nekünk van itt egy, amit este 7 órakor meg is osztunk veletek, szóval érdemes figyelni Facebook oldalunkat!

(A demó letöltéséhez Xbox 360 konzol és Xbox Live hozzáférés szükséges.)"

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1980) WhiteWalker válasza oriic (#1979) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce a véleményt :R

""PlatinumShop
Az EA elkezdte kiosztani a Dead Space 3 demó letöltő kódjait, úgyhogy aki igényelt, az lessen be a postaládájába. :) Nekünk van itt egy, amit este 7 órakor meg is osztunk veletek, szóval érdemes figyelni Facebook oldalunkat!

ezt a sokat? :U muhaha ;]

[ Szerkesztve ]

(#1981) Kis Joe válasza MasterMark (#1970) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Aktuálisan igen, de előző tulaj használata ismeretlen
Lehet újra bga-zom a gpu-t plusz egy xclamp csere

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#1982) abteam2008


abteam2008
tag

Nem rossz ez a Dead Space 3 demó, viszont vannak betegségei. Háromszor játszottam végig, először szingliben, utána kétszer co-opban. Nem hosszú, 10-15 perc alatt végezni lehet vele. Ez már szinte 100%-ban akció játék, hisz' ki ijed meg manapság a hóviharban hirtelen előugró nekromorftól? Ilyen tekintetben nagyon húz az előző rész felé. A látvány pazar, a frame rate stabil, DE nem lehet szemet hunyni pl. a földön ide-oda rángatózó hullák, és a mindenfelé szétnyúló karakterek felett (ezen hangosan felröhögtem játék közben). A co-op egyébként korrektül meg van csinálva, viszont én túl könnyűnek éreztem. A demó vége egyébként üt, a Visceral Gamesnél tudják, hogyan csigázzák fel a játékosokat. :DDD

Xbox Series X

(#1983) oriic válasza abteam2008 (#1982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyet értek teljesen. Ez már egy teljesen az akció felé irányuló játék. AZtán lehet hogy a teljes játékban más lesz a dolog, de itt sok sok lövöldözés van.

Ami tetszik. Fegyvercrafting, lehet upgradelni a sajátunkat, vagy akár egy vadiújat létrehozni. Nagy királyság.

Demoval még nem végeztem, de úgy érzem hogy ez is beszerzős lesz valamikor idén.

A grafika fantasztikus, ehhez nagyon értenek a srácok. A hó néhol vicces, de semmi komoly probléma nincs vele.

Szerk:

Elértem a végét.

Wow, tudják hogy kell hangulatot fokozni. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1984) MasterMark válasza oriic (#1983) üzenetére


MasterMark
titán

A grafika fantasztikus? Ugyanazzal játszottunk? :Y
Amikor az elején fejjel lefelé lóg, akkor hihetetlen béna az egész arc grafikája.

Na a látvány viszont nagyon ott van tényleg.

Switch Tax

(#1985) Tenager18


Tenager18
senior tag

Érdekes,hogy a frame stabil. Néztem a videót,szerintem nagyon durva grafikája van....akkor nem értem,pl a Mafia 2 (vagy más) miért lett ugy elcseszve? Sokan írták,hogy többre már nem képes a xbox hardvere...szerintem meg még ennél is többre lenne képes,csak több ídőt kellene nekik fordítani a fejlesztésre,jobban optimizálni a gammákat. Vagy hülyeségeket beszélek? :B

(#1986) MasterMark válasza Tenager18 (#1985) üzenetére


MasterMark
titán

Hát igen, ha mindenki megvenné a játékokat lenne miből megcsinálni... :DDD No offense. :D

Switch Tax

(#1987) oriic válasza MasterMark (#1986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Degeccc. :DDD

Egyébként hja nekem tetszik a grafika. Ok közelről nem a legszebb, de az a látvány... :Y

Live-Die-Respawn

(#1988) raziel01 válasza Tenager18 (#1985) üzenetére


raziel01
veterán

THQ is csődbe be, mert nem fogytak a játékaik. Ez szomorú.

(#1989) salgocomp válasza MasterMark (#1986) üzenetére


salgocomp
senior tag

Ebbe a világban ahol már 6-7 doboz cigi áráért kiflashelik a boxot, esélytelen, hogy ne legyen warez...:D Amúgy meg ha kb fele áráért adnák a jáccikat itthon mint most, kétszer, ha nem többször annyian vennék meg, de így hogy egy havi fizetésből örül az ember, hogy ha egy jáccit meg tud venni...inkább nem is folytatom...:D

Ha megjöttek az analógok akkor szólok, aztán 2 darabot eljuttatok hozzád. ;)

[ Szerkesztve ]

(#1990) Tenager18 válasza MasterMark (#1986) üzenetére


Tenager18
senior tag

:P

(#1991) Blaise


Blaise
veterán

Hitman HD-t veszi majd valaki?

(#1992) MasterMark válasza Blaise (#1991) üzenetére


MasterMark
titán

10 Font alatt. :D

Switch Tax

(#1993) WhiteWalker válasza salgocomp (#1989) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem kell premier napon megvenni,lehet várni pár hónapot és akkor már majdnem féláron hozzá lehet jutni,akár használtan is...a másik , hogy oszd már le,hogy ha megveszel egy játékot 10K-ért és játszol vele mondjuk 20 órát, az 500 ft-ra jön ki egy óra...mennyi is egy mozi film ára ami alig több mint másfél óra? Több mint 1000 ft...szóval ne mondja nekem senki hogy pénz kérdés... :U

[ Szerkesztve ]

(#1994) salgocomp válasza WhiteWalker (#1993) üzenetére


salgocomp
senior tag

Még mindig úgy érzem, hogy a pénz a kérdés. 16 ezret elkérnek a játékért, ami jó esetben 5-6 óra játékidőt tartalmaz. A 20 órás játékidő már nagyon ritka sajnos, sőt ezek az 5-6 órás játékok se olyan színvonalúak mint régen, hamar megunhatóak. Én az elmúlt 2 évben, ha azt mondom, hogy 3 játékot végigvittem, akkor lehet sokat mondok, az összeset meguntam, és amit végig is vittem, az utolsó pár órában már azt vártam, hogy mikor lesz vége. Lehet velem van a baj. Igazából ezen kár vitázni, mindenkinek meg van a saját véleménye, én csak megosztottam az enyémet. :R :R

(#1995) oriic válasza salgocomp (#1994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ő, most lehet én vagyok a hülye, de hol 16k egy játék? Minden premierjátékomat boxra max 11-12k-ért vettem. Boltban.

Live-Die-Respawn

(#1996) bLaCkDoGoNe válasza MasterMark (#1986) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:C

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1997) Buster17 válasza oriic (#1995) üzenetére


Buster17
addikt

Van aki tacskóban veszi. :U

(#1998) WhiteWalker válasza salgocomp (#1994) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nincs vita,csak beszélgetünk a fórumon....
De íme egy premier játék: Alien 11K ft, kapsz ajándékba polót és posztert és nem 15-16K ft...De nézz meg egy Halo 4,BF3 vagy Cod multiplayer részét,simán bele lehet tolni több mint 20 órát is...de mondhatom a Skyrimet,GTA sorozatot...
Oké,tudom vannak a rövidebb játékidővel rendelkező játékok is,de ezek leginkább single playerre vannak kihegyezve,amiket meg ráér akár féláron is megvenni később...
Ez meg az én véleményem :R

(#1999) salgocomp válasza oriic (#1995) üzenetére


salgocomp
senior tag

Például itt jó pár hamarosan megjelenő játék 15 ezer forint, és régen is a Tacskós újságban láttam rengetek játékot 15-16 ezerért. Tény, meg lehet venni 11-12 ezerért is, de érted, hogy mire gondoltam...még egyszer kihangsúlyozom, én így látom, ez az én véleményem. Tehát ne kövezzetek meg... :)

A BF 3 és GTA 4 például azok között volt amiket végigjátszottam. Most legutoljára Resident Evil 6-ot volt szerencsém végigjátszani, de sajnos a végére már az a játék is teljesen elbutult. Látszott rajta, hogy a fejlesztők már nem tudnak mit kitalálni. A végére az a bossfight nagyon nem kellett volna, már a hajamat téptem, hogy 4 formában tér vissza, akit már megöltem egy párszor...:D

[ Szerkesztve ]

(#2000) bobooo válasza salgocomp (#1999) üzenetére


bobooo
addikt

Az 576 drága :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.