Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Nem igazén értem még ezt a használt játék adás-vételt. Ha veszek vmt a jatekaim.hu-n pl, akkor van valami, amiről le kell mondanom egy új boltban vásárolthoz képest? Pl. online játszhatóság. Illetve a letöltőkódok hogy működnek? Egy felhasználó (Live reg.) többször fel tudja használni illetve akár több ember is? Bocsi a kérdéseimért, de még tanulom ezt a konzol dolgot:)

(#1252) bLaCkDoGoNe válasza Gabesz87 (#1251) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Használt játékoknál egyedül arra kell figyelni, hogy bizonyos játékok külön kódot igényelnek az online módhoz. Ha ezt a játék eredeti tulajdonosa felhasználta már, akkor neked kell venned egy másikat ahhoz, hogy neten tudj játszani. (Ezt egyébként pont azért találták ki, hogy a használt játékot vásárlókat szívassák.)

Minden kód csak egyszer használható fel (akár online pass, akár DLC). Ha felhasználod a kódodat, akkor az azzal elérhető tartalom/szolgáltatás az Xbox Live accountodhoz lesz hozzárendelve, így te később újra le tudod tölteni, ha szükséged lenne rá - mindaddig, amíg az adott tartalom elérhető az Xbox Live rendszeréből.
(Ha belegondolsz egyébként nem is logikus, hogy több ember ugyanazt a kódot használja.)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1253) whitezo88 válasza Gabesz87 (#1251) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csupán annyi, hogy valószínüleg felhasználta az extra DLC dolgokat, ha volt mellé, de ennyi.

(#1254) Tenager18


Tenager18
senior tag

Kissé karcos a boxom teteje,a srác,akitől vettem azt mondta,hogy talán polírozással meg lehet oldani. Utánanéztem,és ezt találtam. Vélemény?

(#1255) Gabesz87 válasza bLaCkDoGoNe (#1252) üzenetére


Gabesz87
addikt

Értem, köszönöm a választ. Szóval jobban járok ha inkább eredeti játékot veszek (mondjuk ez nyilvánvaló). Honnan tudjam, hogy melyik játék igényel kódot az online játszhatósághoz? Ha pl. veszek egy Forza játékot, lehet, hogy tudok vele játszani online is, csak mondjuk DLC-ket már nem tudok rá letölteni, ha jól értem!?

(#1256) kenny123 válasza jercsi (#1248) üzenetére


kenny123
addikt

Ha elered az 50 gamerscore-t, onnantól engedélyezik a fórumon az 5 percen belüli hozzászólás szerkesztését; élj a lehetőséggel legyszives!

yo

(#1257) WhiteWalker válasza Gabesz87 (#1255) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mondjuk innen lehet tudni... :U

(#1258) Gabesz87 válasza WhiteWalker (#1257) üzenetére


Gabesz87
addikt

:DD thx

(#1259) MasterMark válasza Gabesz87 (#1255) üzenetére


MasterMark
titán

Pontosítsunk, az eredetivel mindenképpen jobban jársz, ott a hangsúly azon van, hogy új játkot vegyél, ne használtat.

kenny123: Mindjárt te is megkapod, hogy de az téged mit zavar, meg ki vagy te, hogy megmondod neki... :DDD

más: A gamescore nem jó semmire, illetve nagyon minimális engedményt adnak marketen, bizonyos szintek felett. (Ami magyaron ugye nincs gondolom...)

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1260) WhiteWalker válasza Gabesz87 (#1258) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Amúgy használt játékhoz is tudsz venni utólag online passt ha az előző tulaj elhasználta, ez 800 MS pontba kerül...és másodtulajként is tudsz venni DLC-t az adott játékhoz...online passtól függetlenül...
Hoppá,akkor hogy is van ez a használt játékok miatt sírás? Hiszen egy példányhoz többször is le lehet más-más tulajnak tölteni a egyazon DLC-t...

(#1261) bLaCkDoGoNe válasza Gabesz87 (#1255) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nyugodtan vehetsz használt játékot, csak tájékozódj előtte arról, hogy kell-e hozzá online pass vagy egyéb kiegészítő, amire szükséged lehet, illetve mérlegeld, hogy jobban jössz-e ki árban, ha veszel külön egy online passt a használt játékodhoz, mint ha megveszed az egész cumót újonnan.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1262) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Értem, köszi mindenkinek a válaszokat. Kezdem már világosabban látni a dolgokat:)

(#1263) raziel01 válasza MasterMark (#1259) üzenetére


raziel01
veterán

Tekintve, hogy sokszor kilehet fogni jó állapotú használtat én azt mondom, hogy megéri használt játékot venni az esetek 90%-ában. Főleg ha az ember multizni sem akar.
Már 35 használt játékot vettem de egyikkel sem volt gond. Gyűjtőknek megéri az új de én úgyis eladom és akkor kevesebbet bukok rajta ha már én is olcsón vettem.

(#1264) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Sziasztok!

Most vennék xboxot arcadot vennék csak félek a túl melegedésröl erröl kérnék tippeket...
ÉS egy igen "ostoba" oszt társam azt monta arcadon nem mennek 2010-nél ujjab játékok.
Ez igaz? :O :O :O :O :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1265) kenny123 válasza Micsurin (#1264) üzenetére


kenny123
addikt

Próbálj meg minél újabbat menni, régi használtat nem érdemes már nagyon, csak a szopás van vele.

A haverodnak meg nyugodtan adj egy tockost, minden gond nélkül mennek azon is az új játékok.

yo

(#1266) MasterMark válasza Micsurin (#1264) üzenetére


MasterMark
titán

Slim 250 GB-ost vegyél.

Switch Tax

(#1267) Micsurin


Micsurin
nagyúr

60-70 ért vegyek 250eset? :D
minek? warezolni nem akarom de max 2-3 évig játszok vele mert jön majd a fö suli :(
Amugy arcadon is megy minden játék csak kb a forza talán az egyetlen kétlemezes
Nekem meg a dead space 1-2 gta4 meg ezek a fontosak azok meg ezen is menek amugy hütésnél ez jo:
http://www.youtube.com/watch?v=o5JduWZf-ic
És alapbol menyit tudok rajta egyhuzamban játszani?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1268) MasterMark válasza Micsurin (#1267) üzenetére


MasterMark
titán

50-ért van a Slim 250 GB újonnan. A HDD jóformán mindenhez kell, és a hűtéssel nem lesznek gondok.

Switch Tax

(#1269) Micsurin


Micsurin
nagyúr

linket tudsz adni? pls
mert én ezt venném : http://www.konzolvilag.hu/xbox360/xbox-360-slim-4-gb-limited-white-edition-feher-/10041

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1270) MALK


MALK
tag

Rég jartam már itt de megjott a 12honap gold by iceakos. Csak ajállani tudom mindenkinek.

(#1271) Micsurin válasza MasterMark (#1268) üzenetére


Micsurin
nagyúr

szia erre gondoltál?
http://www.konzolvilag.hu/xbox360/-xbox-360-slim-250gb/2215

Az Xbox 360 Slim 250 GB csomag tartalma:

1x Xbox 360 Slim alapgép 250 GB-os merevlemezzel
1x Xbox 360 Wireless Controller (vezeték nélküli irányító)
1x Xbox 360 Vezetékes fülhallgató mikrofonnal
1x Xbox 360 AV kábel, EuroSCART adapter
1x Xbox 360 tápegység
1x Beépített Wi-Fi hálózati adapter ("N"-es szabvány)
1x HDMI kimenet
1x Optikai (5.1) hangkimenet
1x Kinect csatlakozó port (hátlapi)
5x USB port (2 előlapi, 3 hátlapi)
Microsoft világgarancia: 1 év teljes körű + 1 év (kiterjesztett) az alaplapi meghibásodásokra

Megéri?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1272) Buster17 válasza Micsurin (#1271) üzenetére


Buster17
addikt

(#1273) WhiteWalker válasza Buster17 (#1272) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Kérdés megéri e neki az a + pénz a letöltős játékokért,mint írta Dead Space, GTA érdekli...

Most nézem a borítót,talán főszerepet kap a kedvenc karakterem? :C

[ Szerkesztve ]

(#1274) Buster17 válasza WhiteWalker (#1273) üzenetére


Buster17
addikt

Forza is nem? lehet félreértettem.

(#1275) L_YKing válasza WhiteWalker (#1273) üzenetére


L_YKing
addikt

ő a kedvenced? :)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1276) Micsurin válasza Buster17 (#1274) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi kedves vagy de "Ö" lett a kiválasztott:http://www.konzolvilag.hu/xbox360/-xbox-360-slim-250gb/2215
Remélem ez már "szinte minden" játékot tud futtatni.....Amugy forza is de csak a horizon meg ha van még nem néztem ak a tdu2 :DD

+ba még egy ilyen is becsuszik http://www.konzolvilag.hu/xbox360/akcios-xbox-live-gold-12-honapos-elofizetes-microsoft-termekekhez/6379

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1277) oriic válasza Micsurin (#1276) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó fog az mindent futtatni.(na jó ps3-as játékokat nem. :DDD )

Grat a pakkhoz. Kis tipp. Ha nincs még accountod akkor ne is csinálj még, hanem majd a boxról hozz létre egyet, és én azt tanácsolom hogy aktiváld az egy hónap ingyen gold-ot is. Ha utána aktiválod az éves kártyát, akkor összesen 13 hónapos goldod lesz.

Live-Die-Respawn

(#1278) Micsurin válasza oriic (#1277) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi :D de a gta4 ezen nem fog a texturákkal öm tudod :DD
ÉS amugy a warez alatt a flas re gondoltok mert az amugy fölös mert az alap lap hamar megpirul de befejeztem a warezolás sorry :N

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1279) raziel01 válasza Micsurin (#1278) üzenetére


raziel01
veterán

GTA4 feltelepítve sem egy álom játék de azért jó lesz az. Persze ha túl gyorsan száguldozol akkor lehet gond. :D

(#1280) Buster17 válasza raziel01 (#1279) üzenetére


Buster17
addikt

GTA IV a kedvenc játékom :D Mit értesz a gyors száguldozás alatt meg milyen gond van vele?

(#1281) raziel01 válasza Buster17 (#1280) üzenetére


raziel01
veterán

Gyorsan mész az autóval akkor látod, hogy még be sem töltötte a textúrákat és hirtelen előugranak majd. Mondjuk ez PC-n is van.

(#1282) Micsurin válasza raziel01 (#1281) üzenetére


Micsurin
nagyúr

de jobb lesz mint egy 3ghz-s pentium 4 es procin nvidia geforce gs7600 130mb karival és 2gb rammal gépen xD ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1283) kenny123 válasza Micsurin (#1282) üzenetére


kenny123
addikt

Jobb. XDXD

yo

(#1284) Buster17 válasza raziel01 (#1281) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor sz@rabb nem lehet.

más: egy Ilyen cucc megéri venni?

(#1285) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nem tudom a kinect megé?
És a gta4 en lehet osztot képernyön játszani?
(ugyértem van 2 kontroler és haver át jön és egy jot ökörködni a gta4 el :D ) a 120 as led sony tevén csak jo lezs majd a játék élmény!
Buster minek akarsz olyat?

Más http://www.konzolvilag.hu/xbox360/xbox-360-wireless-controller-krom-ezust-szinben-vezetek-nelkuli-iranyito-/8380 atomul nézz ki 2 ilyen is kinézöben van a slimem melé ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1286) raziel01 válasza Micsurin (#1282) üzenetére


raziel01
veterán

Persze. Azért majd egy Halo 4-et nézz meg a látvány miatt. :D Nem olyan rossz ez a kis box. :D

(#1287) oriic válasza Buster17 (#1284) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háát nem is tudom. Külön külön megvéve olcsóbban kijössz...Bár igaz csak pár száz ft-al...

Live-Die-Respawn

(#1288) Micsurin


Micsurin
nagyúr

De a gta4 et osztot képen lehet játszani 2 en? :)
És a Slimel menyit lehet egy huzamban játszani tul melegedés nélkül? 2-3 ora max? :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1289) thEndeR válasza Buster17 (#1284) üzenetére


thEndeR
tag

Én ilyet vettem. Külön lehet tényleg olcsóbban megúsznád. Távirányítónak nincs sok értelme (legalább is nálam). Konzolvilágba vettem ott 15k volt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1290) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Én projektorral tolom :DD Ez után, ha valamikor valami okból "csak" TV-n fogok játszani, az már tuti élvezhetetlen lesz :D (oké, ez persze kicsit túlzás)

[ Szerkesztve ]

(#1291) Micsurin válasza Gabesz87 (#1290) üzenetére


Micsurin
nagyúr

projektoron nem olyan szép a kép kicsit homályos és nem elég kontrasztos nem?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1292) oriic válasza Micsurin (#1291) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Olcsó projectorral biztos. :D FullHD-s marhadrága verziót kell venni,ott nem lesz ilyen probléma. :D

Live-Die-Respawn

(#1293) Micsurin


Micsurin
nagyúr

a ps3 vs box harcban ki jönne ki grafikailag gyöztesen a tv:http://www.depo.hu/sony/fwd-s42h1-lcd-kijelzo/252989 Kis csoro gyerek vok :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1294) oriic válasza Micsurin (#1293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na hát ezt sem venném meg. Olcsóbban jobbat kapnák. :DDD

(#1295) Micsurin

Ki jönne ki győztesen? Ez relatív. Tapasztalatok alapján a multiplatform játékok szebbek xbox-on, viszont az exkluzív játékok mindkettő konzolon mocskos jól néznek ki. Konzol választásakor egyértelműen azt kell választani amelyiknek az exkluzív játékait jobban szeretjük. (meg hát hogy kell e BD lejátszó-e vagy sem)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1295) Micsurin válasza oriic (#1294) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez off de amugy nagyon cool teve komolyan :D
De a kérdésre a választ pls :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1296) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#1295) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A google a barátod.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1297) Gabesz87 válasza Micsurin (#1291) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem teljesen jónak tűnik. 720p-ben megy. A natív felbontása 1024x768, de 1400x1050-et is tud. Szóval a 720p nem gond. Ész szerintem elég jó, éles, kontrasztos a kép. Használtam már a projektort nyáron haverokkal szabadban is, lepedőre vetítve! Teljesen jó, látható képe volt!

1080p-re mondjuk még nem próbáltam meg felvenni, lehet az is működne. Végül is azt is támogatja.

[ Szerkesztve ]

(#1298) Tenager18


Tenager18
senior tag

Kiprobáltam az új Forzát.....nagyon bejön. Néha kicsit Dirt 2,meg TDU2 érzésem van :D Hangulatos játék,csillagos ötös!! Mafia2 is kiprobálásra került,hogy megtudjam,igazak e a pletykák,hogy ocsmány a grafika. Hát nem. Grafika gyönyörü szerintem,semmi különbség a pc-s és a boxos graf között. Az fps-el kicsit más a helyzet,utcán,kültéren mozogva nem nagyon megy le,de épületben,szobában stb érdekesen belassul,és mozgásnál hullámzik a kép :Y Ettől eltekintve szerintem igy is rendben van :K Kinect is rendben van,bejön mint a fene,szórakoztato,nekem még ujdonság,hurrá :DDD Magával a géppel meg vagyok elégedve,a remegés megszünt 1080pben is (valamilyen beállítást módosítottam,most hirtelen nem tudom melyiket)..alig melegszik,2óra Forza,és egy óra Mafia után is csak langyos...picivel hangosabb,mint a PS,de ez még bőven belefér. Joy nekem jobban bejön,mint a PSé...jobb fogni,jobban belesimul a kezembe,bár kicsit rossz ez az elemes megoldás,de jövőhéten veszek hozzá tölthető elemet töltővel (tecsóban most néztem kétezeréé :)) ) Eddig minden okés,szívemhez nőtt ez a box :K

(#1299) Ragnar95 válasza Micsurin (#1288) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A borítója alapján co-opban 2-4 játékos is tud vele játszani :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1300) MasterMark válasza Tenager18 (#1298) üzenetére


MasterMark
titán

Nem lehet, hogy neked is a táp hangos amúgy?

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.