Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) #94477440 válasza Algotis (#2400) üzenetére


#94477440
törölt tag

Ez lett volna a következő kérdésem. :) Ez szomorú, és az összes játéknál ilyen?

(#2402) Algotis válasza #94477440 (#2401) üzenetére


Algotis
addikt

Amivel eddig jatszottam mindnel ott van. Valts 1280x768-ra es az is szep, en azon jatszom.

Androidos Outlookból küldve

(#2403) #94477440 válasza Algotis (#2402) üzenetére


#94477440
törölt tag

És ott már gondolom nem lesz csík. Köszönöm a segítséget! :) Szerk.: Amúgy ott már torzítja a képet?
Az amúgy jó ha egy ilyennel kötöm össze a monitorral a boxot, a hangot pedig ezzel a fejeshez?

[ Szerkesztve ]

(#2404) Algotis válasza #94477440 (#2403) üzenetére


Algotis
addikt

Én is dettó ugyanígy kötöm össze :)

Androidos Outlookból küldve

(#2405) Ragnar95 válasza PumpkinSeed (#2387) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eredeti játékok esetében nem kell FTP-n mászkálni a belső vinyón, a gyári dashból eléred azt :DDD Nem gyári játékok pedig nem ide tartoznak :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2406) MasterMark válasza #94477440 (#2403) üzenetére


MasterMark
titán

Igen. Inkább csík mint torzított kép, szvsz.

Switch Tax

(#2407) #94477440 válasza MasterMark (#2406) üzenetére


#94477440
törölt tag

Majd meglátjuk melyik a zavaróbb.

(#2408) salgocomp válasza MasterMark (#2406) üzenetére


salgocomp
senior tag

Ezt én is meg tudom erősíteni. Olyan felbontáson kell játszani, ami a monitorod max felbontása. Másképp sajnos romlik a minőség. Én is próbáltam csíkot eltüntetni az 1280x1024-es monitoromon, tény, eltűnt, csak összenyomta a képet, és baromi zavaró volt.

(#2409) Jegesmaci81


Jegesmaci81
aktív tag

Elkezdtem nézegetni a használt játékokat. Meg tudom valahol nézni hogy a kiszemelt játékhoz kell-e online kód az online játékhoz?

(#2410) Blaise válasza Jegesmaci81 (#2409) üzenetére


Blaise
veterán

Keress rá neten, ha nem találsz róla infót, akkor itt segitünk.

Az EA játékok közül szinten az összes online kódos pl Need For Speed, Battlefield, Fifa stb. Az újabb Ubisoft játékok is kódosak, ilyen az Assassin's Creed 3 és a Far Cry 3

Az MS saját játékainál szerencsére nem divat az online pass (Forza, Halo sorozat), Call of Duty epizódokhoz szintén nem kell kód.

[ Szerkesztve ]

(#2411) Jegesmaci81 válasza Blaise (#2410) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Köszönöm a választ. A Far Cry 2-t néztem most. Anno az első részt PC-n végigjátszottam.

(#2412) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

Egy ideje zörög a Box-om ha lemezt rakok bele, de ha felpörgeti akkor nem zörög, csak ha lassan pörgeti és nem is folyamatosan zörög hanem szaggatottan, remélem érthető. :)
De van amikor nem zörög.
Kb. 14 hónapos Slim gép.
Valakinek csinált már ilyet?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#2413) Blaise válasza Jegesmaci81 (#2411) üzenetére


Blaise
veterán

Magánvélemény, de szerintem a 2. rész elég gázul sikerült az első után.

Játssz inkább a 3. résszel, az valami zseniális, nem véletlenül az év játéka mindenhol, 30-40 órát bele lehet tolni :K

(#2414) Algotis válasza Tigi (#2412) üzenetére


Algotis
addikt

Az nem az a hang amikor az olvasófej mozog? Nekem elite-m van és hallatszik nagyon mikor pörög és mozog az olvasófej.
Nem tudom slim gépeknél hogy van.

Androidos Outlookból küldve

(#2415) Jegesmaci81 válasza Blaise (#2413) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Ez a dilemma! :-) A 3. részt mindenki dicséri viszont a jövőhónapban 2 játék is jön ami nekem most a boxra kötelező. (Tomb raider, Hitman HD) Így a 3. rész helyett gondoltam megveszem használtan a 2-t és mire végigviszem jöhet a 3 kb. március közepén.

(#2416) Blaise válasza Jegesmaci81 (#2415) üzenetére


Blaise
veterán

Ja, hát boxra valóban kellemetlen mindent megvenni, én PC-n játszom a Far Cry 3-al, 3000 Ft alatt vettem kupont az apróról :)

(#2417) vatoteam válasza Jegesmaci81 (#2415) üzenetére


vatoteam
tag

Én is ajánlom, a 2. részbe kb 3 órát ha beleszenvedtem, a 3. rész miatt meg utóvizsgázni kellett az egyetemen :D Normalon 17 óra alatt vittem végig, az összes torony, outpost, vadász, fejvadász, medic és mellékküldi megvan. A relic-ekhez nincs már türelmem :D

(#2418) Jegesmaci81 válasza vatoteam (#2417) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Mennyire összefüggőek a részek történet szempontjából?

(#2419) Blaise válasza Jegesmaci81 (#2418) üzenetére


Blaise
veterán

Mindegyikben teljesen más a sztori, abszolút nem összefüggő.

(#2420) tDr1v3r válasza Jegesmaci81 (#2415) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A 2 unalmas, de ha szeretted az első Far Cry-t, akkor az Instincts Predator lesz a neked való.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2421) WhiteWalker válasza dunc (#2381) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elhiszem hogy pipa vagy,de nem hinném hogy az MS lenne a ludas...azért kíváncsi vagyok mit mond majd holnap a bank...sok sikert ;)

Gebriel : azt nem hinném hogy a migrálás bekavar...csak azt nem értem , ha 3 havonta lehet vándorolni,akkor miért nem egységesítik végre legalább európa szinten.... :U, rakat gondtól megszabadulnának :D

[ Szerkesztve ]

(#2422) baderoli


baderoli
tag

A Hot Pursuit-ba csak karrier mód van és online (ha van pass és gold). Későbbiekben lesz más lehetőség is? Pl: gyors játék, küldetések? Vagy van hozzá kieg pack?

[ Szerkesztve ]

(#2423) dunc válasza WhiteWalker (#2421) üzenetére


dunc
nagyúr

Annyit megtudtam,hogy "alap" mastercardom van aminél a bank nem áll mindenkivel szerződésbe ! (ügyfélszolgálaton ennyit sikerült kiderítenem ,és persze ajánlottak másik kártyát ,aminek dupla az éves díja ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2424) sanyirigo


sanyirigo
senior tag

Sziasztok!

Karácsonyra vettünk egy Dj Hero packot, és abba volt mikrofon is. Innen jött az ötlet: venni kéne valami Karaoke játékot. A gond csak az, hogy nem találok lemezes játékot sehol, amit meg láttam ott microsoft pontokért kell venni játékidőt.

Tud valaki mondani nekem valami lemezes karaoke játékot?

Előre is köszönöm!

Üdv!

Pixel 7

(#2425) tDr1v3r válasza sanyirigo (#2424) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Lips

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2426) sanyirigo válasza tDr1v3r (#2425) üzenetére


sanyirigo
senior tag

Köszönöm!

Pixel 7

(#2427) Xirtam válasza sanyirigo (#2424) üzenetére


Xirtam
veterán

Nemrég került fel a LIVE-ra egy karaoke nevű app, ingyenes és több mint 8000 dalt strem-el. . . mivel a LIPS megszűnt.

[ Szerkesztve ]

(#2428) Jegesmaci81 válasza Xirtam (#2427) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nem ingyenes! A használatáért fizetni kell MS pontokkal.

(#2429) Marci177


Marci177
csendes tag

Sziasztok.
Nemrég vettem egy xbox 360 S konzolt, és lenne egy kérdésem. Sajnos eddig nem tudtam még live profilt csinálni, igazából letölteni, mert wp7.5 telom van és ott már csináltam egy profilt és ezt akarom majd letölteni. A kérdésem mégpedig, hogy ugye még nem tudtam a profilomat rendesen megcsinálni így a box csinált a offline profilt. Már végig vittem a játékot amit adtak mellé és ugye szereztem gamerscore-t. A kérdésem, hogy ha végre sikerül letölteni a profilomat, vagy egyáltalán csinálni live profilt, akkor az eddig megszerzett pontos és stb-k átvihetők rá? A válaszokat előre is nagyon Köszönöm

(#2430) WhiteWalker válasza Marci177 (#2429) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gamescoret nem lehet átvinni egyik profilról a másikra.

(#2431) Tigi válasza Algotis (#2414) üzenetére


Tigi
őstag

Hali

Nem az olvasófej hangja amit hallok, hanem rendesen zörög ha lassan pörgeti a lemezt, de van amikor egyáltalán nem csinálja.
Probáltam a zörgést lemezhez kötni, de spontán csinálja.

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#2432) Marci177 válasza WhiteWalker (#2430) üzenetére


Marci177
csendes tag

De végül is nem is csinált semmilyen profilt. egy sima offline player1 profil az ami van.

(#2433) Marci177


Marci177
csendes tag

Tudnátok ajánlani egy wifi routert xboxhoz max 5000ft-ig? Mert modemről nem tudok live-ra csatlakozni.

(#2434) Zjunior


Zjunior
veterán

Sziasztok.
Ne haragudjatok, nincs valakinek egy ZAvvi 10% feleslegbe?
4 játékot vennék!
Köszi!:) :R

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#2435) WhiteWalker válasza Marci177 (#2433) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ha offline akkor én passzolom a kérdést...
Itt egy router tp link

[ Szerkesztve ]

(#2436) Marci177


Marci177
csendes tag

Köszi az ajánlást. Esetleg nem tudsz vagy tud valaki megoldás arra, hogy nem-e lehet valahogy beállítani az xbox-ot, hogy felh és jelszót kezeljen vezetékes csatlakozásnál? Mert optikai netem van és a gépen csatlakozásnál ugye mindig meg kell adni (ugye alapból már be van állítva és csak csatlakozni kell) és a t-homeosok azt mondták, h ezt a box nem tudja kezelni. De még is nem lehetne valahogy megoldani?

(#2437) Xirtam válasza Marci177 (#2436) üzenetére


Xirtam
veterán

De megoldható a network setting részen belül.

(#2438) Marci177 válasza Xirtam (#2437) üzenetére


Marci177
csendes tag

Kicsit részletesebben letudnád írni, vagy tudnál olyan oldal linkelni ahol leírják hogyan kell csinálni?

(#2439) Blaise válasza Marci177 (#2438) üzenetére


Blaise
veterán

(#2440) dilipok válasza Marci177 (#2438) üzenetére


dilipok
veterán

tessek [link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#2441) Xirtam válasza Blaise (#2439) üzenetére


Xirtam
veterán

Srác nem pont erre gondolt! :) Pofon egyszerű csak szét kell nézni Network Configuration-t kell keresni ott pedig PPPOE alapon felhasznév meg jelszó kell.

[ Szerkesztve ]

(#2442) dunc válasza Xirtam (#2441) üzenetére


dunc
nagyúr

Ennyi,és utána a router végzi a csatlakozást ,és a pc n x boxon ,nem kell állítani semmit.

(#2443) Marci177 válasza Xirtam (#2441) üzenetére


Marci177
csendes tag

Már a hsz-ed előtt próbáltam, de ezzel se akart sikerülni. Megadtam a felh és jelszót, igaz mást nem, lehet, h ez lenne a hiba, mást is meg kéne adni?

(#2444) somadoc válasza Marci177 (#2438) üzenetére


somadoc
csendes tag

Ez esetleg
[link]

(#2445) somadoc válasza Marci177 (#2443) üzenetére


somadoc
csendes tag

Lehet amatőr kérdés, de a felhasználó név után beírtad a @t-online.hu-t? (gondolom ennél a szolgáltatónál vagy a T-home-os utalás alapján)

(#2446) Marci177 válasza somadoc (#2445) üzenetére


Marci177
csendes tag

Természetesen igen. Mindent úgy adtam meg, ahogy a gépbe be van írva, + egy papírlapra is le van írva.

(#2447) baderoli válasza Marci177 (#2446) üzenetére


baderoli
tag

Ha van wifi a gépedben, akkor meg tudod osztani a netet. [link]

(#2448) bLaCkDoGoNe válasza dunc (#2391) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lehet, hogy más később majd leírja (nem értem még a topik végére), de a Halo4-hez elvileg kellene 14 napos goldnak járnia, ha nem oldódik meg a mizériád, akkor átmeneti megoldásnak talán az is segíthet.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2449) Marci177 válasza somadoc (#2444) üzenetére


Marci177
csendes tag

Pont ezt probáltam. csak nekem a különbség képekhez annyi, hogy a Basic settings-nél nálam is minden automatikus, de az ip-cím hálozati maszk és stb mind 0.

(#2450) dilipok válasza Marci177 (#2449) üzenetére


dilipok
veterán

ha nem megy, egy router megoldja a problemadat. Bar szerintem mukodnie kellene.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.