Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) abteam2008 válasza pzstm (#2049) üzenetére


abteam2008
tag

Xbox.com -> Saját fiók -> Jobbra, lent: Xbox-fiók régiójának módosítása. :C

Xbox Series X

(#2052) pzstm válasza abteam2008 (#2051) üzenetére


pzstm
titán

meglett. Azt nem vágom, hogy ha migrálok, akkor mi lesz a Win8-as masináimmal, amikre be vagyok jelentkezve.....

Ha valaki már megcsinálta, leírhatná, hogy mi a helyzet :B ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2053) abteam2008 válasza pzstm (#2052) üzenetére


abteam2008
tag

Jó kérdés, én is várom a tapasztalatokat egyelőre. Nálam az előző migrálás sem ment egyszerűen... :DDD

Xbox Series X

(#2054) Ragnar95 válasza pzstm (#2052) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elméletben a teljes fiók áthelyeződik, tehát ha ugyanazt a fiókot használod ott is, akkor az is, legalábbis előzetesen ezt írták.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2055) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Mi a helyzet a megvásárolt tartalmakkal migrálásnál, ezt tudja valaki?
Amikor a magyar Live indulásakor átjöttem, akkor a korábbi UK fiókkal vásárolt tartalmakat nem lehetett többé elérni. Visszafelé ugyanez lesz? Mert akkor szerintem maradok magyar, túl sok mindent vettem már meg.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2056) Kashim válasza bLaCkDoGoNe (#2055) üzenetére


Kashim
őstag

Szerintem azok a fiókodhoz kötődnek, így nem szabadna eltűnniük. Utánakérdeztél anno, vagy kerested a supportot az ügyben, mikor az első váltásodnál eltűntek a dolgok? Lehet hogy "csak" valami bug volt.

(#2057) DonMedve válasza abteam2008 (#2053) üzenetére


DonMedve
addikt

Tovább tartott bejelentkezni,mint a migrálást elvégezni. :B :DDD

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#2058) pzstm


pzstm
titán

konkrétan twitteren xboxsupport megkérdezte, hogy melyik régióban lakok, mert nem tudtak róla, hogy már élesedett a dolog. :DDD

most kértek screenshotot :DDD

UK-ról magyarra azért volt baj, mert rengeteg tartalom nem elérhető jogi okok miatt. Kétlem, hogy ami nálunk elérhető lenne, az UK-ban nem. (UK/USA régión variálok épp)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2059) Gombinyó válasza bLaCkDoGoNe (#2055) üzenetére


Gombinyó
őstag

Átmigráltam a fiókom UK-ba Magyarországról.
Minden letöltött tartalom megmaradt és gond nélkül használható, ami a gépen volt. Teszem hozzá DLC-t egy darabot sem vettem még, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni, de a teljes játékok (Skyrim, CS: GO, Alan Wake, The Walking Dead, Happy Wars, Fallout 3) mind mennek.

pzstm: Nem használok még Win 8at úgyhogy passz.

[ Szerkesztve ]

(#2060) pzstm válasza Gombinyó (#2059) üzenetére


pzstm
titán

win8-as masinád van? arról esetleg tudsz nyilatkozni?

Szerintetek Uk/USA? :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2061) oriic válasza Gombinyó (#2059) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül mi miatt döntöttél úgy hogy UK leszel? Szeretnéd kihasználni az UK live általi lehetőségeket?

szerk:

TÖbbiektől is kérdem, miért akartk átmenni máshova?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2062) Kashim válasza Gombinyó (#2059) üzenetére


Kashim
őstag

Tehát ha jól értem, akkor most szabadon lehet migrálni, úgyis hogy nem az adott területen élünk. Nem ütközik ez semmilyen szabályzatba, nem tilthatják le emiatt a fiókot? Elég fura ez nekem. Az ok, hogy adott a lehetőség, de gondolom nem ilyen célra.
Egyébként ha valaki átmegy UK régióba, lehet valahogy fizetni az ottani tartalmakért? Itthoni bankkártyát tuti nem fogadja el, Paypal opció meg gondolom nincs fizetési lehetőségeknél.

orichalcos
Sokszor futottam bele én is abba, hogy itthon nem lehet megvenni, nem elérhetők játékokhoz való dlc-k, meg játékok sem online. Ez pl. lehet egy indok, de ha amúgy sem lehet megvenni a bankkártya probléma miatt, akkor végső soron sokkal előrébb nincs az ember... (mondjuk pl. Red Dead Redemption-höz voltak ingyenes dlc-k is, amik magyar live-on egyáltalán nem voltak érdekes módon)

[ Szerkesztve ]

(#2063) MasterMark válasza Gombinyó (#2059) üzenetére


MasterMark
titán

Bankkártyád be volt regisztrálva? Megmaradt?

Switch Tax

(#2064) oriic válasza Kashim (#2062) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Viszont ingyenes dlc-ket meg amúgy is be lehetett volna szerezni nem, ha az ember csinál egy UK acc-ot és ott silver tagsággal leszedi ugyanarra a gépre.

Ezért mondom én, hogy nem valószínű hogy migrálok, semmivel sem járok jobban mint most a magyar acc-al. A rewards program érdekelne, de olyan sok pontot onnan sem tudok beszerezni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2065) MasterMark válasza oriic (#2064) üzenetére


MasterMark
titán

De nekem is úgy vannak a Mass Effect 2 DLC-i.

Switch Tax

(#2066) Kashim válasza oriic (#2064) üzenetére


Kashim
őstag

Igen, végül én is úgy tettem szert rájuk. Csak ugye kényelmesebb, ha nem kell logolgatni stb... Csak engem ez a fizetési képesség érdekelne. Mert ha működik + nem bannolnak érte, akkor én is megejtem, mert azért több ott a tartalom.

(#2067) Gombinyó válasza oriic (#2061) üzenetére


Gombinyó
őstag

Pusztán kíváncsiság. Ha nem jön be, maximum 3 hónap múlva visszaállítom Magyarországra.

Bankkártyám nincs megadva.

(#2068) Def26


Def26
félisten

Nekem anno UK -s profilom volt. Telis tele Lips vásárolt dalokkal. Most ha visszavinném a profilom, akkor visszakapnám a Lips dalokat is?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2069) oriic válasza Def26 (#2068) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, le is van írva hogy nem térítenek vissza semmit.

Live-Die-Respawn

(#2070) pzstm válasza Kashim (#2062) üzenetére


pzstm
titán

Itthoni bankkártyát tuti nem fogadja el, Paypal opció meg gondolom nincs fizetési lehetőségeknél.

Ismerősnek magyar OTP mastercardja van. Simán használja. Surface-t is vett már vele. Jah és van PayPal is.

Use PayPal with your Xbox LIVE account

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2071) bLaCkDoGoNe válasza Gombinyó (#2059) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A kérdés inkább az, hogy szükség esetén le tudom-e újra tölteni a tartalmakat migrálás után.

(#2061) orichalcos: Mert a magyar Live az elmúlt évek alatt nem tudott felnőni a feladathoz, konkrétan nincsen rajta szolgáltatás. Hogy nem lehet Netflixezni, meg Huluzni, azt még megemésztem, de hogy egy telibevert Youtube applikáció letöltése tiltva legyen, azt nem veszi be a gyomrom. Ezt főleg amiatt sérelmezem, hogy az előfizetési díj nincs ehhez igazítva.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2072) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#2071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ez alapján azt mondom hogy nem:

"Régióváltás előtt feltétlenül töltsön le minden olyan megvásárolt tartalmat, amit meg szeretne őrizni (például a filmeket és a zeneszámokat). A megvásárolt tartalom árát nem térítjük vissza."

Live-Die-Respawn

(#2073) Kashim válasza pzstm (#2070) üzenetére


Kashim
őstag

Oh nem is tudtam, valószínű, mert itthon fel sem ajánlja. Így már (egyesült) királyság. :D

(#2074) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#2071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Netflix, Hulu ezeket bár ismerem ,nem érdekeltek, a youtube meg 2 perc alatt leszedhető egy Silver UK acc-al. Nekem is le van töltve.

Az utolsó mondatoddal teljesen egyet értek, ilyen előfizetési díj szempontjából fényévekkel jobb a PSN... (főleg a PSN+ Bazz évi több ingyenes játék??? )

Live-Die-Respawn

(#2075) Def26 válasza oriic (#2074) üzenetére


Def26
félisten

Elvekről van szó kéremszépen, elvekről. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2076) Ragnar95 válasza oriic (#2074) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Főleg,h ott a multi is ingyen van....
Def26: nekem semmi különbség nem tűnt fel a 2 multi között minőségben :U

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2077) oriic válasza Def26 (#2075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Oh értem, értem bocsánat. :) :DDD

(#2076) Ragnar95

Na az meg a másik...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2078) Def26 válasza Ragnar95 (#2076) üzenetére


Def26
félisten

Hát olyan is. :U

Pár hónapja valami hacker lenyúlta az adatokat, nem? Meg ott nincs party lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2079) WhiteWalker válasza pzstm (#2070) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én maradok USA-ban...;) és VAN PAYPAL a fizetési lehetőségnél! - pzstm ez nem neked ment,hanem a fenti kollégának ;)

(#2080) Ragnar95 válasza Def26 (#2078) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez igaz, de a Sony kárpótolt is mindenkit érte, bár ez akkor sem mentség....
Milyen party lehetőség nincs, nem multizom :B :F De pl CODban amit láttam multiban, az full ugyanolyan volt, mint boxon....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2081) Blaise


Blaise
veterán

Ha ennyire király a PS3 akkor miért nem ott tolják többen? Ja, hogy nehezebb törni... ;]

(#2082) Def26 válasza Ragnar95 (#2080) üzenetére


Def26
félisten

Csinálsz egy party -t ahova max. 8 főt meg tudsz hívni. Így bárki bármilyen játékkal játszik, Ti halljátok egymást és beszélhettek is, nem kell ahhoz, hogy egy játékkal játszatok. Úgy tudom ez nincs ps -en. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2083) pzstm válasza WhiteWalker (#2079) üzenetére


pzstm
titán

de érdekelne engem is. Simán Paypallal tudsz fizetni akkor magyar kártyával USA account-al? (mert gyanús, hogy USA leszek én is nem UK)

Címet valami fake USA-ra kell módosítani? :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2084) MasterMark


MasterMark
titán

USA-n majd lehet szívni a régiókorlátozással. :U

Switch Tax

(#2085) Algotis válasza Blaise (#2081) üzenetére


Algotis
addikt

XBOX-ra könnyebb játékot csinálni. (Ezt mondják)
Az összes COD sokkal simábban, és szebben fut XBOX-on, plusz mi kapjuk meg elsőként a DLC-ket, és egyéb fizetős biszb@szokat :)
Erről a LIVE-os dologról csak annyit gondolok (mert nálunk az osztályban konzol háború van, ps3 vs xbox), hogy olcsóbb az xbox, és nem nagy dolog kifizetni kb. 1 ezret 1 hónapra, de legalább működik a szolgáltatás!
A PS3-as osztálytárs panaszkodik, hogy Black Ops 2 megjelenés napján dobálta őket ki a játék, nem csatlakozott fel a játékhoz, és kb. ezt minden nagyobb cím megjelenésekor. BF3-nál szintén.
És is előrendeltem Black Ops 2-t, és simán játszottam végig.
Kb. így néztem, mikor a ps3-asok panaszkodtak hogy nem tudtak játszani, csak singlet:
:U problem? ;]

Androidos Outlookból küldve

(#2086) WhiteWalker válasza pzstm (#2083) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A paypal simán megy,persze,hiszen az csak egy köztes kapocs a bank és fizető hely közt...Master card kártyám van , CV2-es kóddal elátva...hogy dombornyomott az már mindegy,a CV2 kód legyen rajta ez a lényeg...
A címem aszem fake,ha jól emlékszem...de megnézem mert most mobilról vagyok...

MasterMark: van régió korlát igen,ezt olvashattad tőlem is,de azt meg úgysem engedi a rendszer kifizetni ;)

[ Szerkesztve ]

(#2087) Tenager18


Tenager18
senior tag

Én PS-en MW3-al multiztam egyszer kétszer. :K

(#2088) Gabesz87 válasza bLaCkDoGoNe (#2071) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én is kerestem egy youtube app-ot, még érdeklődtem itt is, hogy van-e, de mondtátok, hogy magyarra nincs. De leszedtem tegnap az Internet Explorer app-ot és azon belül van. Probléma megoldva.

(#2089) Def26 válasza Gabesz87 (#2088) üzenetére


Def26
félisten

Csinálsz egy UK profilt. Felmész vele a live -ra és leszeded. Ezután visszalépsz a Magyar profilodba és ott lesz a letöltött app. -ok között.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2090) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#2076) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Mindig felhozzátok ezt az ingyenes multit, de azt elfelejtitek hogy mennyire laggos az egész (hol a játék, hol a netkód, hol a szerverpark miatt), és a kedves üzemeltetők bizonyos játékoknál idő előtt lekapcsolják a szervereket.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#2091) Ragnar95 válasza tDr1v3r (#2090) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én eddig 2-szer multiztam mind xboxon, mind ps3-mon, de egyiken se volt semmi problémám vele :B :) De lehet, hogyha folyamatosan használnám, feltűnne ez nekem is, bár PS3 nélkül nehezen :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#2092) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#2074) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Persze, le lehet szedni UK accounttal. De ha úgyis szükség van UK accountra, akkor miért ne migrálna az ember?

(A válasz magamnak: mer' nem tudod a letöltött tartalmaidat átvinni, azér' maradjá' a seggeden. :) )

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2093) daneel92


daneel92
tag

hali!
most olvastam hogy mátol lehet migrálni xboxon acc-ot, szóval ha most átmegyek magyar régióról mondjuk uk-ra, attól a beállításaim, letöltött játékaim, acsik, blabla megmaradnak mind?

szerk: valamint ha áttérek, akkor boxon már elérhetőek lesznek a movies és music fülek?

[ Szerkesztve ]

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#2094) oriic válasza daneel92 (#2093) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, de valszeg lesznek olyan letöltött tartalmak amiket nem fogsz tudni újra letölteni. Biztosat csak akkor tudunk mondani ha valaki már váltott és a dlc-k, meg letöltött cuccai is leszedhetőek újra.

Live-Die-Respawn

(#2095) daneel92 válasza oriic (#2094) üzenetére


daneel92
tag

amúgy te pl milyen régiót ajánlasz? uk vagy us vagy melyik? :) (vagy tökmindegy?)

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#2096) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Szét szélednek az emberek a magyar live-ról...vicces is egybe,de ugyanakkor elgondolkodtató... :U

(#2097) Kashim


Kashim
őstag

Még egy kérdés ehhez a live témához. Van bármilyen köze annak, hogy épp melyik régióba van a fiókunk regisztrálva ahhoz, hogy játékokon belül milyen szervereket ajánl fel, vagy mihez csatlakozik automatikusan a játék? Ok, EU-n belül vagyunk így is, de pl. UK szerverek is tudnak laggolni rendesen, a közelebbiekhez képest. Mondjuk hülyeség lenne ez alapján listázni a szervereket, de láttunk már elvetélt ötleteket...

(#2098) oriic válasza daneel92 (#2095) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MInt említettem én maradok magyar live-on. Semmi olyan dologra nincs szükségem ami külföldi accal elérhető. Hogy váltani akarsz-e azt neked kell eldöntened. Kihasználnád az új Live lehetőségeit? Ha nem akkor miért váltanál. Ha meg később mégis érdekelnének a külföldi live lehetőségei, 3 hónap múlva újra migrálhatsz.

Live-Die-Respawn

(#2099) Tigi válasza Gabesz87 (#2088) üzenetére


Tigi
őstag

De IE-alól nem megy a Youtube a Flash támogatás hiánya miatt nem?
Vagy rosszul tudom?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#2100) daneel92 válasza oriic (#2098) üzenetére


daneel92
tag

nem szélesebb a letölthető játék- és szofvetkínálat?

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.