Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Jegesmaci81 válasza ujtzjani (#1697) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Nekem is csak egy bővítményt nyit meg amit nagyi2k linkelt.

(#1702) Ryu77 válasza Gebriel (#1662) üzenetére


Ryu77
aktív tag

Visszaolvastam jópár oldalt és csak az jött le, hogy ha valakinek másmilyen Xbox-a van az csak rossz lehet, vagy, hogy a Ti szavaitokkal éljek "gányolt". Nem vagytok tisztában a gányolt szó jelentésével. Ha bármi probléma fellép akkor azért csak és kizárólag a "gányolt" gép lehet a hibás, mert a hardver ugye tökéletes és a felhasználó sem hibázhat. Kipróbáltam mindkét oldalt, de szerintem mindegyik jó. Egyikkel sem volt bajom. Igaz ez pc-re, iPhone-ra, Ps2-re. A felhasználónak kell eldöntenie melyiket választja. Nem kell élből lenézni azt aki a másik utat választja. Főleg nem kell félrevezetni azzal, hogy minden a módosítás miatt van.

(#1703) Jegesmaci81 válasza walakii (#1700) üzenetére


Jegesmaci81
aktív tag

Tényleg ennyire szar az eredeti buherálatlan xbox360? Lassan oda jutok hogy szégyelljem magam, hogy az enyém nem volt szétszedve, nincs benne + venti, a kontrollert se szedtem még szét stb. Basszus én nem értem. Van rá 1 +1 év gari amit az MS biztosít. Ha túlmelegszik, szervíz, ha karcolja a lemezt, szervíz, ha meggyullad, szervíz stb. Minek kell ezeket sufnituningolni??? Nekem a DVD lejátszó feletti polcba van betéve mivel még új sokat megy, semmi bajom vele. Ha szarakszik irány a SZERVÍZ!

Tényleg nem értem magyarázza el valaki!

(#1704) Algotis válasza Jegesmaci81 (#1703) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem a 4 éves Jasperes elitem kiválóan teszi a dolgát, semmi szétszedést nem látott.
Annyi baja van, hogy 5 óra gaming után lefagy, no de addig csak két alkalommal ment, másrészt meg pihenőt is tartok.

Androidos Outlookból küldve

(#1705) juve600


juve600
nagyúr

üdv !
próbálnék egy 2. wireless controllert csatlakoztatni a géphez de valahogy nem sikerül,bekapcsolom a xbox-ot,utánna az xbox-on a csatalkozás gombot majd a controlleren a csatlakozás gombot, a controlleren megy körbe a fény viszont a xbox-on nem ,igy ugye nem is találja meg

akkor mi lehet a gond ?
help
thx

(#1706) bLaCkDoGoNe válasza jercsi (#1680) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Közöd? :U

(#1702) Ryu77: Nem kell idejárni verni a palávert a mókolt szarokkal, ezer és egy másik fórum van, ahol segítséget lehet kérni. Ha az itteni szabályok nem tetszenek, nem olvasod. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1707) bobooo válasza juve600 (#1705) üzenetére


bobooo
addikt

USB csatlakozók mellett lévő csatlakozás gombot és a kontroller tetején lévő csatlakozó gombot megnyomtad?

(#1708) Tenager18 válasza Ryu77 (#1702) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R :R :R Végre valaki :K

(#1709) juve600 válasza bobooo (#1707) üzenetére


juve600
nagyúr

ja
de a xbox-on nem megy körbe a fény a controlleren igen
vagy mennyi ideig kell nyomni a xboxon a csatlakozás gombot ??

(#1710) ujtzjani válasza Jegesmaci81 (#1701) üzenetére


ujtzjani
tag

Köszönöm hogy megnézted sajna nekem is ez a helyzet, tanácstalan vagyok...

(#1711) bobooo válasza juve600 (#1709) üzenetére


bobooo
addikt

Ameddig el nem kezd forogni körbe a csík zölden.

(#1712) Tenager18 válasza bLaCkDoGoNe (#1706) üzenetére


Tenager18
senior tag

Ez egy szakmai totyik,a géppel kapcsolatos kérdéseket itt lehet feltenni....ha valamelyik hozzászólás szurja a szemed,fuss át rajta,mint fos a libán,és ne törődj vele. Ennyi a dolgok lényege ;) Mellesleg a joy (meg a gép sem) nem gányolt,semmi sérülés nincs rajta. Hála istennek, hogy vannak olyan kollégák,akik nem csak felvágnak,meg fujják a saját kis betanult szövegüket,hanem megpróbálnak segíteni is. Ez ugyan ne zavarjon már téged. Písz :)

Nehogy nekemugorjatok :P

[ Szerkesztve ]

(#1713) Tigi


Tigi
őstag

A lényeg az, hogy ez a topic a gyári (nem flashelt) állapotú géppel rendelkezőknek lett létrehozva akik az eredeti gyári játékokat megvéve használják szórakozásra a gépet.
Aki warez kérdéssel akar idejönni az inkább a google-ban keressen.

Tehát, ha már itt vagyok akkor elmondom, hogy reggel 6 órát toltam egyhuzamban a Halo Anniversary-val és egyszer csontra fagyott egy csata közben. :D
Ja, és eredeti a játék. :D

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1714) Algotis válasza juve600 (#1709) üzenetére


Algotis
addikt

Először a controlleren kell amíg elkezd villogni, majd csak utána a boxon.

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#1715) juve600 válasza bobooo (#1711) üzenetére


juve600
nagyúr

thx

(#1716) oriic válasza Tigi (#1713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fagyások random előfordulhatnak. Igazából nem tudni hogy mi a gond vele.Nálam pl fél órája fagyott le a Metal Gear Solid HD. Gép kikapcs, vártam pár másodpercet, és újra indítottam, azóta is játszok...

Live-Die-Respawn

(#1717) Ryu77 válasza bLaCkDoGoNe (#1706) üzenetére


Ryu77
aktív tag

A kontrollere nincs mókolva.
Tipikus betegsége ez a 360-nak.
Hol a hiba ha itt kérdezi meg?
Volt itt akinek (Walakki bocs ha rosszul emlékszem) ugyanezzel a hibával nem cserélték pedig módosítatlan volt a gépe.

(#1718) Ragnar95 válasza nagyi2k (#1692) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, az AC III-hoz van magyar felirat a hivatalos verzióban, a korábbiakban asszem nincs.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1719) Tenager18 válasza oriic (#1716) üzenetére


Tenager18
senior tag

Na tessék...és gondolom a tiéd módosítatlan. Ha most én irtam volna ugyanezt a hibát,egy 10ezresbe,hogy egyből többen ugrottak volna nekem,hogy tuti azért mert gányolt,stb stb...:) Mióta fény derült a dologra,kb ugy kezelnek páran,mintha nem is ember lennék...és szerintem ez nem szép dolog,nem ide illő :) Ha már ilyen olyan rangjuk van,elvileg nekik kellene példát mutatni,nem? :)

(#1720) juve600 válasza bobooo (#1711) üzenetére


juve600
nagyúr

a kontrolleren forog körbe a zöld csik de a gépen ott hiába nyomom ott nem

(#1721) MasterMark válasza Ryu77 (#1702) üzenetére


MasterMark
titán

Itt az olyan módosítással van bajunk elsősorban, ami illegális. Ha valaki más hűtést akar rá, vagy ledeket bele, az nem zavar senkit.

Miért gondoljátok, hogy a játék ingyen jár?

juve600:
1. Kapcsold be a kontrollert
2. Nyomd meg a gombot a gépen várj amíg a gépen forogni kezd a fény.
3. Nyomd meg a gombot a kontrolleren.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1722) Algotis válasza oriic (#1716) üzenetére


Algotis
addikt

Dettó. :U

Androidos Outlookból küldve

(#1723) Tenager18 válasza MasterMark (#1721) üzenetére


Tenager18
senior tag

Kíváncsi lennék,hogy az itt pampogóknak 100%,hogy szüz gépe van e.....nem tudom meg,nem velük élek :) Erről ennyit,interneten keresztül mondani bármit lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1724) oriic válasza Tenager18 (#1719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen szűz a gépem, és az is marad.

A fagyás akármitől lehet, nálam pl még csak nem is lemezhiba, mert Live-ról vettem a Metal Gear-t. A rangokkal nem foglalkozz, az csak azt jelenti ki mennyi ideje van itt, és hány hsz-e van. (kivéve persze a spéci rangokat)

(#1723) Tenager18

A legtöbb embernek gyári gépe van. Anélkül nagyon necces a multizás, és sok emberrel játszottam innen már multis játékokban. Nekik tuti hogy eredeti a gépük. Plusz senki nem szokott itt játékokról beszélni megjelenés előtt, hogy mégis milyen egyik másik pálya, mert akkor kapásból lebukna. (ok ha tesztelek az más. :DDD )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1725) MasterMark válasza Tenager18 (#1723) üzenetére


MasterMark
titán

Ez már mindennek a teteje. (Vagy inkább az alja...)

Switch Tax

(#1726) juve600 válasza Algotis (#1714) üzenetére


juve600
nagyúr

és a xboxon is kell körbe villognia ???

csak simán bekapcsoljam a gépet,lemez nélkül ??
vagy van még valami amit nem csináltam meg ??

(#1727) Tigi válasza Tenager18 (#1719) üzenetére


Tigi
őstag

Ha jól emlékszem azzal indult a dolog, hogy egy másolt játékot akartál futtatni a gépeden(bocs ha rosszul emlékszem).

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1728) Tenager18 válasza Tigi (#1727) üzenetére


Tenager18
senior tag

Akkor rosszul értelmezted a problémámat :)

MM: Nem téged vádoltalak,szóval nem kell neked is letámadnod. :)

(#1729) bobooo válasza Tenager18 (#1723) üzenetére


bobooo
addikt

Szűz a 250 gigás slimem és összes játék eredeti. :U

#1726: Igen az Xbox-on is körbe kell, hogy forogjon... csak akkor fog kontrollert keresni...

[ Szerkesztve ]

(#1730) juve600 válasza MasterMark (#1721) üzenetére


juve600
nagyúr

megnyomom a gépen de nem villog a ledek

az a controller amit gyárilag adtak hozzá azzal működik,ezt a másodikat ma kaptuk,erdeti original dobozban

(#1731) MasterMark válasza juve600 (#1726) üzenetére


MasterMark
titán

[link]!!!!!!!!!

Switch Tax

(#1732) Tenager18 válasza oriic (#1724) üzenetére


Tenager18
senior tag

Sajnos létezik olyan fránya dolog,hogy dualboot...és sokan keresnek olyan gépet (és kerestek korábban)...de inkáb hagyjuk ezt,még a végén megátkoznak egyesek :) Részemről lezárva a dolog,és elnézést,ha valakinek esetleg belegázoltam a lelkébe :) Sorry ;)

(#1733) Algotis válasza juve600 (#1726) üzenetére


Algotis
addikt

Szóval: Megnyomod a kontrolleren a gombot, amíg elkezd körbe villogni. Ha ezzel megvagy, a gépen nem kell hosszan nyomni, csak simán benyomod. Ott egyszer körbeforognak a zöld ledek. Ha párosítva van 1 kontroller akkor csak a bal felső zöld led világít, ha 2 kontroller van párosítva akkor a bal felső mellett még a jobb felső is.
Mindegy hogy van-e bent lemez, vagy nincs, ez ettől teljesen független.
Ennyi lenne, ha nem működne így sem, akkor valahol problem van.

Androidos Outlookból küldve

(#1734) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És akkor most mindenki nagy levegő, és a teljes warez téma hanyagolva. :) Ellenkező esetben modkerből látogatnak ide. :)

Köszöntem. :)

Live-Die-Respawn

(#1735) MasterMark válasza oriic (#1734) üzenetére


MasterMark
titán

GAMEPODDER

Grat, nem is tudtam, hogy ilyen is van. :D

Switch Tax

(#1736) walakii válasza Tenager18 (#1732) üzenetére


walakii
tag

Nekem is az van többek között, de szomszéd szobában van egy teljesen eredeti is. Ezért nem értem miért mindent arra fognak rá, amikor az igazi problémák kb. negyedét okozzák a gányolások. Abban viszont egyet értek hogy ide nem warezzal kell járni, ugyanakkor senki nem is jött azzal. A kipattant "botrány" azon van, hogy sz*r a kontrollere ... Nekem is szar az eredeti gépen is, ez alap hiba nem a gány miatt van. Sokszor egyszerűbb rámondani hogy mókolt mint hogy valódi válasz hiányában csendben maradni. Részemről ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Az interneten található idézetekkel az a baj, hogy nem tudhatjuk kitől származnak" - József Attila

(#1737) Tigi válasza oriic (#1734) üzenetére


Tigi
őstag

Egyetértek. :R

Halo 4-nek a 14 napos Live-on kívül van valamije amit esetleg nem kaphatok meg a használt játékhoz?

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1738) Ryu77 válasza Tenager18 (#1723) üzenetére


Ryu77
aktív tag

Hidd el, sokan használnak eredeti cuccokat. Jómagamnak is van több ilyen játékom, filmem is de csak ami nagyon megéri az érte kiadott pénzt. Az MS is lehet jobban járna ha az embernek nem kellene választania a két út között mert én is vennék a boxra is eredetit de nem tehetem meg.
Szerk: Hanyagolom az ide írogatást mielőtt baj lesz.
Peace mindenkinek és jó játékot!

[ Szerkesztve ]

(#1739) juve600 válasza Algotis (#1733) üzenetére


juve600
nagyúr

thx
megnyomom a gombot a gépen de nem csinál semmit ,a másik controllert látja ,ezt meg nem

egy led világit a gépen

[ Szerkesztve ]

(#1740) nagyi2k válasza Ragnar95 (#1718) üzenetére


nagyi2k
tag

Szia!
Köszi a választ. Amúgy igényli a komoly angolt, vagy alappal el lehet
játszani vele?
A KInect Fun Lab-ra visszatérve, nekem ez jön be.
Üdv.: nagyi2k

(#1741) MasterMark válasza juve600 (#1739) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt kéne megnyomni, utána meg a kontrolleren. A gépnek meg a kontrollernek is be kell lennie kapcsolva...

Switch Tax

(#1742) oriic válasza MasterMark (#1735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, eddig is volt, csak jó ideje nem volt senkinek sem ez a rangja. Most úgy néz ki én kaptam meg. Megbecsülöm amennyire csak lehet.

Amúgy emlékeim szerint ez a Kinect Fun Lab ott van mindenkinek a dashboardján nem? Max onnan lehet leszedni.

(#1743) Tigi
Ezzel sokan így vannak, köztük én is. Mivel anyagilag nem mindig állok a magaslaton, így használt játékokat veszek. Akár évekkel később mint megjelenés. Ok, van egy két játék amiért ha kell kuporgatok, és spórolok, de ilyen csak 2-3 eset van egy évben. Idén pl csak a Metal Gear Rising, meg a Crysis 3 lesz meg premiernapon, a többit majd ha lemegy az áruk, vagy olcsón lesz letölthető Live-on.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1743) Tigi válasza Ryu77 (#1738) üzenetére


Tigi
őstag

Én ezért veszek használt játékokat.
Pár hónapot várok a megjelenés után és legrosszabb esetben is féláron veszem meg a játékot. :)
Most is ha szerencsém lesz akkor féláron veszem meg a Halo 4-et ami 1-2 hónapja jelent meg.
Havonta veszek egy használt játékot ami nem terheli meg a büdzsét.

[ Szerkesztve ]

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#1744) juve600 válasza MasterMark (#1741) üzenetére


juve600
nagyúr

sajnos még mindig nem jó

leválasztottam a másik kontrollert
utánna gép ki-be kapcs

bekapcsolom a kontrollert ,utánna a gépet, megnyomom a gépen a gombot majd a kontrolleren is
gépen nem villog körbe a led a kontrolleren igen
5 sec és látja a kontrollert
működik

na most másik kontrollerrrel ugyanezt megcsinálom mégse történik semmi csak villog mind a 4 led a kontrolleren

leválasztom ujra másikat és az ujjal kezdem hátha de mése jó csak azzal amit a géphez járt

akkor most melyik lehet a hibás a kontroller vagy a gép ????

(#1745) bLaCkDoGoNe válasza Tenager18 (#1723) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

De kinyílt a csipád.
Ilyen vastag arcbőrrel politikus leszel-e?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1746) MasterMark válasza Tigi (#1743) üzenetére


MasterMark
titán

Rendesen megnyomod azt a gombot a gépen?

Switch Tax

(#1747) juve600 válasza MasterMark (#1746) üzenetére


juve600
nagyúr

igen

de amit hozzáadtak a géphez kontrollert azt akkor is felismeri ha nem nyomom meg a gombot

nem lehet máshogy csatlakoztatni vagy resetelni a gépet és ugy ???
nem értem

(#1748) raziel01 válasza Tenager18 (#1723) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem szűz gépem van és csak használt játékokkal játszok és eskü nem gondolok egy csepp rosszat sem a warezosokról de a topicban már kezd idegesíteni egymás köpködése, mert csak generáljátok a sok hsz-t amit nekem meg el kell olvasnom. Úgyhogy nem ártana hanyagolni a flame keltést.

(#1749) dilipok válasza juve600 (#1747) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem nem nyomod meg elegge. Tartsd lenyomva par masodpercig.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1750) tDr1v3r válasza Tenager18 (#1723) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De ha az is van nekik, legalább kussba vannak a témával kapcsolatban...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.