Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Buster17 válasza kenand (#1349) üzenetére


Buster17
addikt

De jó, hogy mindig azok a játékok akciósak amiket pár nappal az akciók előtt veszek... :(((

(#1352) Gabesz87 válasza kenand (#1349) üzenetére


Gabesz87
addikt

Az lehetséges, hogy én most PC-n megveszem a Live-on a Bioshock2-t, de a konzolon később töltöm le? Merthogy most nincs szabad helyem, köv. hónapban akarok venni majd egy 250-es HDD-t.

(#1353) Tenager18


Tenager18
senior tag

Én már a Márciust várom,elvileg akkor jön a GTA5 :Y Csak aztán minden legyen szép és jó :K

(#1354) woodbear válasza Gabesz87 (#1352) üzenetére


woodbear
addikt

Persze, minden további nélkül megteheted.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1355) bLaCkDoGoNe válasza Gabesz87 (#1352) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, a megvett tartalmat később bármikor letöltheted.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1356) L_YKing válasza Tenager18 (#1353) üzenetére


L_YKing
addikt

Azt én is várom! *.*

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1357) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Hali,

probalkozok a bankkartya hozzaadassal, de nem adja

Ez a fizetési mód nem engedélyezhető. Ellenőrizze, hogy helyesek-e az adatok, vagy használjon másik fizetési módot. Ha továbbra is megjelenik ez az üzenet, lépjen kapcsolatba a pénzintézettel.

Lehet hogy a Citibanknal nem engedelyezett ez a tranzakcoi? Mert azt tudom, hogy szerencsejatek celra nem lehet utalni, de eleg szopo, ha itt se tudok vele fizetni :(((

PSN ID: RemiFungus

(#1358) Trak válasza Remi1234 (#1357) üzenetére


Trak
addikt

Én notiról az xboxlive oldalon próbáltam hozzáadni OTP-s kártyát, megpróbáltam legalább ötször, de nekem is ugyanezt csinálta.
Utána hazamentem, és az Xbox-on keresztül próbáltam, úgy viszont elfogadta, és azóta megy xbox-on és notiról neten keresztül az xbox oldalon is.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#1359) Algotis válasza kenand (#1318) üzenetére


Algotis
addikt

VGA kábel van, monitoron játszok vele, de sokszor van hogy nem tudok, mert lakik más is a házban.
HDMI-s a boxom, de elromlott rajta valami és se kép se hang HDMI-n. :F :(

Ja, az 50"-os LG Plazmán van vga és jack is, szóval tudnám használni tv-n is, de az input lag miatt nem szeretem. Pedig nagyrészt Call Of Dutykkal játszom.

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#1360) bLaCkDoGoNe válasza Remi1234 (#1357) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Próbáld meg a pzstm #288-as hozzászólásában található linket: https://commerce.microsoft.com/PaymentHub/PaymentInstrument

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1361) Remi1234 válasza Trak (#1358) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Koszi, akkor majd otthonrol megprobalom en is

bLaCkDoGoNe: zsir igy mar elfogadta. Koszi

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#1362) bigadam94 válasza Tenager18 (#1353) üzenetére


bigadam94
tag

Ha márciusban jelenne meg, szvsz már 100%, hogy bejelentették volna a dátumot. Az egyetlen hivatalos támpont, a "tavasz" jelenthet áprilist vagy májust is, és ezek valamelyike szerintem jóval valószínűbb...

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#1363) Remi1234 válasza kenand (#1349) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Regiovaltassal nem lehet meghekkelni a Maffia 2-t?

PSN ID: RemiFungus

(#1364) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Én is ezzel szívtam ma délután. Gépen egyszerűen nem tudtam bankkártyát hozzáadni, xboxon meg simán elfogadta.

(#1365) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Egy kis gondban vagyok. Call of Jouarez játékban titkokat kell összeszedni az acsihoz. kb 89db van és képek alapján felszedtem az összeset és semmi acsit nem adott. A menüben írja, hogy még kell 1 :F Én arra tippelek, hogy egyik ilyen cucc felszedése nem sikerült, mert bebugolt és "eltűnt" mintha felszedtem volna de nem írta ki semmit, hogy felvettem volna de nincs ott. Újraindítottam azt a map-ot és akkor sem volt ott. Ilyenkor mi van? :F

(#1366) Micsurin


Micsurin
nagyúr

http://playstationcommunity.hu/blog/23085

Mindig mocskolodik a sony?

Amugy az egyéves live elöfizetés megéri?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1367) MasterMark válasza Micsurin (#1366) üzenetére


MasterMark
titán

Ez csak valami poén, szvsz.

Switch Tax

(#1368) Ragnar95 válasza bigadam94 (#1362) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A Rockstar nem arról híres,h előre az orrunkra kösse a hivatalos bejelentési dátumot, simán elképzelhetőnek tartom,h megint azt csinálják, mint az L.A.Noire PC-s megjelenésénél,h egyszercsak kihozzák :K De remélem, márciusban kijön végre az V, nagyon várom már :K Ez volt az egyik ok, amiért boxot vettem, hogy ne kelljen várnom a PC-s megjelenésére a GTA V-nek :DDD :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1369) Micsurin válasza Ragnar95 (#1368) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak tanév végén kapom a boxot :O :O :O :O
Remélem addigra ki jön Juli 15 hol van az még :(
Sebaj azt néztem a slim jol szelözö helyen 10-12 orát is tud meni piros led hiba nékül,igaz ez?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1370) Tenager18


Tenager18
senior tag

Játék közben alul kiírt valami üzenetet (warning,danger,ezeket hirtelen el tudtam olvasni,nem figyeltem oda rendesen)....mi lehet :F

(#1371) Micsurin válasza Tenager18 (#1370) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ujra indulni ujra indul?Mert ak hagyd hülni ha már egy ideje játszol és probáld ujra :)
De ennél többet nem látál? ÉS a led mien szinü a konzolon?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1372) MasterMark válasza Tenager18 (#1370) üzenetére


MasterMark
titán

Mi írta ki? Nem lehet, hogy valamelyik haverod neve?

Switch Tax

(#1373) Ragnar95 válasza Micsurin (#1369) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Addigra csakcsak :DD Ígyis eredetileg tavaly decemberről volt szó megjelenés tekintetében + már kijött 2 trailer is, nem hiszem, hogy tovább húznák a konzolos megjelenést + ha júliusig várnak, addigra már kijön a next gen xbox vagy legalábbis bejelentik, így az lehet, hogy rontana az eladásokon...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1374) dilipok válasza Tenager18 (#1370) üzenetére


dilipok
veterán

milyen jatekban, milyen uzenet? :F kicsit keves az info, ugy erzem. Ez olyan mintha azt mondanam neked, h segits mar, h mit irt ki a multkor nekem jatek kozben :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1375) Tenager18 válasza Micsurin (#1371) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem indul ujra,és épphogy langyos. Zöld

dilipok: Forza Horizon közben bukkant fel,ennél többet nem láttam :(

[ Szerkesztve ]

(#1376) Tenager18 válasza MasterMark (#1372) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nincs előfizetésem,nem vagyok online

(#1377) MasterMark válasza Ragnar95 (#1373) üzenetére


MasterMark
titán

Attól, hogy bejelentik, nem fog egyből megjelenni...
Majd ősszel talán ha megjelenik, vagy Karácsony előtt.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1378) Micsurin válasza MasterMark (#1377) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Remélem juliusra nem lesz elavult a 250gb és slim :DD
Amugy sztem lehet h csak valami kábel kicsuszhatot de a warning erorr nál többet kéne tudnom...
Játék csalást nem használtál?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1379) Tenager18 válasza Micsurin (#1378) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem.

(#1380) MasterMark válasza Micsurin (#1378) üzenetére


MasterMark
titán

Még ha meg is jelenik az új, egy évig legalább lesz támogatása, és jönni is fognak rá játékok, szóval ez a veszély nem áll fenn.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1381) Micsurin válasza MasterMark (#1380) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De a 720 semivel sem tud elvileg majd többet és tudja olvasni a 360 lemezeit is majd nem?

Mert ha ugy járok vele mint 2011 karácsonyára a psp vel h kövi évben már ne m jöttek rá játékok nem veszek boxot mert nem érné meg....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1382) Buster17


Buster17
addikt

Más:
Még most sem tudom hozzáadni a kártyámat a LIVE fiókomhoz. Se PC-n se amit itt linkeltek se a boxon nem jó. Boxon ezt írja: 8c320008

(#1383) Tenager18


Tenager18
senior tag

Ha merül az elem,az hogy jelzi?

(#1384) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Most öszintén még megéri venem egy 360-at mert ha kijön a 720 vagy a next gen ak nem lesz a 360ra uj game :( és igy is csak junius vagy juliusban kapnám meg a dzüleimtöl ak megéri v nem? :(

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1385) dilipok válasza Tenager18 (#1383) üzenetére


dilipok
veterán

forog a jel korul 2 feny a kontrolleren.

Micsurin: megeri, csak hagyd mar abba pls... senki nem tud semmit az uj boxrol, meg azt sem mikor fog megjelenni. Es mar kaptal valaszt korabban a kerdesedre.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1386) Ragnar95 válasza MasterMark (#1377) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez igaz, de ettől még szerintem csökkeni fognak a játék eladások, mivel az új box nem biztos,h kompatibilis lesz visszafelé, így akik majd esetleg váltanának a bejelentés során elhangzott adatok hatására, azok nem biztos,h 360-ra már fognak játékokat venni....
Micsurin: az új gép 100k fölött fog indulni valószínűleg + 1 évig tuti, hogy fognak jönni még játékok a 360-ra is, de ha megengedheted magadnak, lehet, hogy akkor már jobban megéri az újat megvenni, de kérdés, hogy mennyivel fog többet tudni, meddig lesz még a 360-ra támogatás, mennyibe fognak kerülni az újra a játékok és nem lesznek-e gyermekbetegségei...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1387) whitezo88 válasza Micsurin (#1384) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de lesz, PS2-re is évekig gyártottak még játékot a PS3 után. az új box meg nagyon drága lesz, 2,5x annyi kb.

(#1388) Blaise


Blaise
veterán

Most az E3-ig minden új vásárló itt fog nyavajogni, hogy megéri-e neki a mostani, kompatibilis lesz-e majd az új ésatöbbi? :U

(#1389) Micsurin válasza whitezo88 (#1387) üzenetére


Micsurin
nagyúr

de az uj box mikor jöhetne ki leg hamarabb kb?
Nem hiszem h senki nem tud rola :((( :((( :((( :(((

igaz lenne?
http://www.origo.hu/techbazis/20120617-jovore-erkezhet-az-xbox-szuper-utodja.html

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1390) Tenager18 válasza Micsurin (#1389) üzenetére


Tenager18
senior tag

Mire az összes játékot végigtolod 360-on,megöregszel :) Szóval nyugodtan vegyél...ha jön is az új box év végén,semmikép nem érdemes egyből arra váltani...majd 1-2 év mulva...vagy több :U :K

(#1391) Micsurin válasza Tenager18 (#1390) üzenetére


Micsurin
nagyúr

de utána már megint csuszok és kb mire meg lene majd 1-2 netalántán 3 év mulva a next gen adigra már talánpárhonapal késöbb jöne a mitudom én a xbox 1440 Nem tudom mért nem lehetne egy adot konzolt fejleszteni és nem mindig "ujjat" késziteni......

a gamestarbol mazsoláztam :
"A hírekből az derül ki 2014 Decemberében lesz a váltás de utána még 3-5 évig jönnek játékok az Xbox360-ra."

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1392) dilipok válasza Micsurin (#1391) üzenetére


dilipok
veterán

akkor ne vegyel boxot, majd megveszed az ujat es akkor nem leszel lemaradva. De amugy meg nyaron kapdnad, nem? Akkor miert fontos most ebben a pillanatban eldonteni? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1393) MasterMark válasza Micsurin (#1389) üzenetére


MasterMark
titán

Írtam, hogy ősz... Ha bejelentik egyáltalán, mert ugye ez sem biztos...

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1394) kenny123 válasza Micsurin (#1391) üzenetére


kenny123
addikt

Fix hardveren, ami mar lassan 6 éves, mit fejlesztesz?

Es mar volt egyszer szólva, hogy használd a szerkesztés gombot. A modik nem fogjak ilyen szépen kérni.

Szerk: Ja, meg figyelhetnel a helyesirasra, néha mar faj olvasni.

[ Szerkesztve ]

yo

(#1395) Micsurin válasza dilipok (#1392) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mert akkor talán nyáron kicsit be segitenék szomszédoknak stb +pénzért és talán a next gen de nem tudom....

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#1396) dilipok válasza Micsurin (#1395) üzenetére


dilipok
veterán

de akkor sem kell ma eldonteni :U majd eldontod ha lesznek konkretumok. Mit kell ezen stresszelni?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1397) bLaCkDoGoNe válasza Micsurin (#1389) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ne vegyél!
Nem éri meg!
Elavult lesz!
Rossz lesz!
Nem lesznek rá játékok!
Amik már megvannak, azokat összeszedik és bezúzzák!
Akiknek még régi Xboxuk van, azokat összegyűjtik, deportálják, és ha nem hajlandóak újat venni, akkor főbelövik őket tárgyalás nélkül!
Különben is, nincsen rá egér meg billetnyűzet sem!
Meg túl is szokott melegedni!
Amúgy is folyton elromlik!
Kávét sem főz reggel!
Jaj-jaj!

;]

Ps. Degecről származom.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1398) kenand válasza Ragnar95 (#1386) üzenetére


kenand
veterán

Ha a Microsoftnak van esze, megtartja a XBOX 360-at low budget gépnek, úgy, mint a Sony a PS2-t.
Arcade játékoknak még vagy 5-10 évig megfelelő alap lesz...

(#1399) WhiteWalker válasza Micsurin (#1395) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Komolyan xboxon gondolkozol? Vegyél inkább EZT ;] , ennek legalább lenne értelme számodra , 200 év múlva sem lesz next gen utódja... :U

(#1400) L_YKing válasza WhiteWalker (#1399) üzenetére


L_YKing
addikt

Muhahhha ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.