Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) juve600 válasza dilipok (#1749) üzenetére


juve600
nagyúr

hiába akkor se villog körbe a led

de a géphez adott kontrollernél se villog még is jó vele

(#1752) dilipok válasza tDr1v3r (#1750) üzenetére


dilipok
veterán

+1 ugyhogy legyunk szivesek hanyagolni :K

juve600: akkor vagy a gomb rossz, vagy te nem tudsz megnyomni egy gombot rendesen ;] (no offense :DDD ) Ha jol emlekszem, az uj gepnel nekem sem kellett paroztatni a hozza kapott kontrollert, csak a tobbit. Valoszinuleg az azert mukszik

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1753) juve600 válasza dilipok (#1752) üzenetére


juve600
nagyúr

de akkor a másikat mér ismeri fel ????

(#1754) Buster17 válasza juve600 (#1751) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem elsőre sikerült beüzemelni a 2. kontroller pedig nem kértem se segítséget se használati útmutatót pedig előtte nem csináltam ilyet

(#1755) dilipok válasza juve600 (#1753) üzenetére


dilipok
veterán

milyen masikat? 3 kontrollered van? Ahogy en ertelmeztem eddig: adott egy box, a hozza kapott gyari kontroller (ez mukodik), es egy extra (amit nem tudsz paroztatni). Felreertettem valamit? :F Ha igen, akkor bocs, es magyarazd mar el h mivan, ha viszont nem, akkor lasd az elozo hsz

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1756) juve600 válasza dilipok (#1755) üzenetére


juve600
nagyúr

2 kontroller van
1 amit adtak hozzá -az müködik ,de amikor párositom a géphez akkor se villog a boxon a led körbe
2. amit külön vettem- ez nem működik, a kontrolleren megy körbe a led amikor bekapcsolom a párositást a boxon megnyomom a gombot ,a led nem megy körbe és nem történik semmi

(#1757) dilipok válasza juve600 (#1756) üzenetére


dilipok
veterán

mert mint mondtam, vagy a gomb nem jo, vagy nem nyomod meg rendesen. Egyebet sajnos nem tudok hozzatenni

orichalcos: de azt mondja, hogy akkor sem kezd el a zold feny korozni a boxon, ha megnyomja rajta a parosito gombot. (legalabbis en igy ertettem)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1758) oriic válasza dilipok (#1757) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esetleg meg lehet nézni más gépnél hogy sikerül-e összepárosítani a gépet meg a joy-t. Ha nem akkor hibás kontroller.

Live-Die-Respawn

(#1759) juve600 válasza dilipok (#1757) üzenetére


juve600
nagyúr

ok
elviszem haverhoz a kontrollert és megpróbálom párositani,ha működik a akkor a gomb a rossz ha nem akkor a kontroller

(#1760) MasterMark válasza juve600 (#1753) üzenetére


MasterMark
titán

Azt ami eredetileg volt hozzá azt nem kell párosítani, mert már megcsinálták.

Sőt ha ezt is tudnád egyszer párosítani, azt sem kell majd többször.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#1761) juve600 válasza MasterMark (#1760) üzenetére


juve600
nagyúr

OK
akkor ezért nem emlékszem hogy valamit is csináltam volna vele mer csak bekapcsoltam és ment vele

(#1762) Ragnar95 válasza nagyi2k (#1740) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem feltétlenül kell megérteni az átvezető videókat és át is ugorhatóak, a küldik megértéséhez meg nem kell túl nagy angoltudás :)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1763) woodbear


woodbear
addikt

Ennél a hirdetésnél, mi az amiről az első hsz-ben vakerál a gyerek?! Nem játszható a single sem, vagy mi?

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1764) oriic válasza woodbear (#1763) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hülyeségeket hadovál szerintem.

Live-Die-Respawn

(#1765) Algotis válasza woodbear (#1763) üzenetére


Algotis
addikt

Offline profilhoz nem kell uplay pass. Ha nem vagyok netre kötve, nekem sem aktiválja, vagy kérdezi le.

Androidos Outlookból küldve

(#1766) woodbear válasza Algotis (#1765) üzenetére


woodbear
addikt

De ha pl. én megvenném akkor végig tudnám tolni az egészet nem? plusz még a multi kód sincs ellőve tehát teljes értékű játékot kapnék?!

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1767) thEndeR válasza woodbear (#1763) üzenetére


thEndeR
tag

Pont ezt akartam én is megkérdezni. :DD

(#1768) Algotis válasza woodbear (#1766) üzenetére


Algotis
addikt

A multi kód a uplay pass-t jelenti. Ha online profilod van és meg van az uplay pass, akkor tök olyan, mintha vettél volna újat, semmi gond nincs, minden elérhető. Ha nincs uplay pass, akkor csak húzd ki a netkábelt, vagy a wifiről válaszd le. Ebben az esetben értelemszerűen csak a single-t tudod tolni.

Androidos Outlookból küldve

(#1769) woodbear válasza Algotis (#1768) üzenetére


woodbear
addikt

Értem, köszi a segítséget. Tárgyalásba kezdek :D :R

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1770) nagyi2k válasza Ragnar95 (#1762) üzenetére


nagyi2k
tag

Köszi!
Akkor lehet, hogy benevezek egyre, mert most elég jó áron van a market-en.
Üdv.: nagyi2k

(#1771) Algotis válasza woodbear (#1769) üzenetére


Algotis
addikt

Még annyi, hogy az eladó is valszeg' offline profilba nyomta, mert csak single-lel játszott.
Mert ha online lett volna a profilja akkor kérte volna a uplay passt, vagy csak ő is kihúzta a netöt :D

Androidos Outlookból küldve

(#1772) Tenager18


Tenager18
senior tag

Sikerült megoldanom a joy problémát,úgyhogy köszönöm azoknak,akik segítettek. A két rugót pattintottam ki félig a helyéről,így nem is lötyög az elemtartó (eddig egy icipicit instabil volt),és ki sem kapcsol a joy. Ha valakinek jelentkezik ez a probléma,próbálja meg így megoldani :) :R

(#1773) juve600 válasza MasterMark (#1760) üzenetére


juve600
nagyúr

Na box a rossz mer a controller simán csatlakozik a haverom xbox-jára, néztem viszont a xbox honlapját, regisztráltam a gépet de azt irja hogy a garanciális támogatás a boxra MEGSZÜNT a kinectet el tudnám küldeni javitásra ,azt engedné a honlap szerint de a boxot nem
mi van ilyenkor
hova forduljak
a bolthoz ??
tuti a boxon a csatlakozo gomb a hibás mer a haverom box-ján egyből elindult a zöld led körbe és meg is találta a kontrollert

(#1774) Algotis válasza Tenager18 (#1772) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem is ez volt, de vettem 2 akksit és szevasz :D Azzal no problem :)

Androidos Outlookból küldve

(#1775) woodbear válasza Algotis (#1771) üzenetére


woodbear
addikt

Akkor ennyit nyilván megér a játék :)

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1776) Tenager18 válasza Algotis (#1774) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én is szeretnék....mennyit kóstál egy akksi kb??

Szerk.: Amugy a fagyásos dolog nem csak boxon jön elő...Ps-nél is jelentkezik ilyen megmagyarázhatatlan jelenség. Ott is játék lefagy,képernyő fekete,hármat vagy négyet csipog,és ujraindul. Nekem még eddig nem fagyott ki játék közben,de akkor felkészülök rá :K

[ Szerkesztve ]

(#1777) Algotis válasza Tenager18 (#1776) üzenetére


Algotis
addikt

Én hülye voltam mert MediaMarktban vettem, 5000FT ért a 2 akksit.
De volt hozzá play and charge kitem, egy régi akksival, azért vettem ezt a 2 darabos akksit, mert tudtam mivel tölteni.

(#1775) woodbear Meg hát! [link]

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#1778) Tenager18 válasza Algotis (#1777) üzenetére


Tenager18
senior tag

:R

(#1779) Xmodule


Xmodule
őstag

Nah ma végére jutottam a Shadow Complexnek. Igaz a sisakot nem sikerült megszereznem sajnos ezert még ujra jatszom. Voltak azért benne eléggé kicseszös részek de ettöl fuggetlenul jo jatek tetszett nagyon. 9 es fel ora volt nekem mire vegig vittem. Mondjuk azokat a franya kartyakat jelölhetné a terkepen amik a sisakhoz kellenek.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#1780) ujtzjani válasza nagyi2k (#1740) üzenetére


ujtzjani
tag

Nálam is detto így néz ki de a boxon nem találok semmit... Nagyon nem vágom... :((

(#1781) nagyi2k válasza ujtzjani (#1780) üzenetére


nagyi2k
tag

Szia!
Érdekes módon a játékok között én sem találom, de a letöltési
listában ott van, és onnan el lehet indítani, és működik.
Üdv.: nagyi2k

(#1782) woodbear válasza Xmodule (#1779) üzenetére


woodbear
addikt

Nekem még meg kéne vennem. ez az egyik olyan játék amit mindig megakarok, de amikor félárasítják akkor nem telik rá....de legközelebb azonnal beszerzem. Nagyon-nagyon tetszik, és tartalmas.

Oldalam: www.swsfoto.de

(#1783) Tenager18


Tenager18
senior tag

A Metro 2033-at valaki tolta már boxon? Mik a tapasztalatok? Grafika? Szaggatás van? Ha jól emlékszem,a pc-s verzióhoz is izmos gép kellett.

(#1784) oriic válasza Tenager18 (#1783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én még jópár hete megvettem 990-ért live-ról. Egynek jó, de most elakadtam benne, mert legnehezebb fokozaton játszom. Egy két helyen szaggat csak nálam, de tök jó szerintem.

Live-Die-Respawn

(#1785) Tenager18 válasza oriic (#1784) üzenetére


Tenager18
senior tag

Akkor kiprobálom én is...anno pc-n elkezdtem,de rá két napra eladtam a gépet,így nem sokat tudtam vele játszani :(

(#1786) WhiteWalker válasza oriic (#1734) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Most látom én is :Y Grat :C !! Lehetek a barátod? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1787) oriic válasza WhiteWalker (#1786) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most erre mit lehet mondani. :D :R :C

Live-Die-Respawn

(#1788) gamer187 válasza juve600 (#1705) üzenetére


gamer187
tag

próbáld meg így nekem ez bejött: a lényeg hogy mindent egyszerre nyomj: kapcsold be az xboxot a rajta található gombbal, kapcsold be a kart a rajta található xbox gombbal és eközben nyomd a karon található wireless frissítő gombot plusz az xboxon lévő wireless frissítő gombot. magyarul kapcsold be a boxot és a kart közben pedig nyomd a keresést a gépen és a karon is egy időben nekem így megoldódott. egyébként új kar volt nekem is ugyan ez a problem.

(#1789) L_YKing válasza Tenager18 (#1785) üzenetére


L_YKing
addikt

Töltsd le te is liveról! Még 990 ft! Ja bocs te nem tudod ;] bocs de ezt nem hagyhattam ki! :DDD

más: valami ingyenes game nincs amit le lehetne tölteni? :o

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1790) raziel01 válasza L_YKing (#1789) üzenetére


raziel01
veterán

"valami ingyenes game nincs amit le lehetne tölteni?"

Torrenten minden ingyenes. Ja bocs a te géped azt nem viszi :D
---------------
Alan Wake-et nyomatom hard fokozaton van 1-2 húzós rész, néha már frusztráló a sok ellenség. Amúgy nem rossz játék. Walking Dead-ből meg gyorsan ledaráltam az első két részt de a 3.-nál már nincs kedvem tovább vinni. Pedig az se rossz játék.
Alan Wake limited beszerzése erősen ajánlott mindenkinek akinek tetszett, mert marha jól mutat a polcon, könyv is szuper hozzá.
Metal Gear Collection-re vágynék de nincs rá lé. :\
Sajnálom, hogy pár hónapja nem vettem meg ismerőstől 5k-ért. Annyit megért volna, mostmeg csak drágábban van a neten.

[ Szerkesztve ]

(#1791) L_YKing válasza raziel01 (#1790) üzenetére


L_YKing
addikt

Na de jómultkor valaki írta , hogy valami játék ingyé' van... Valami kis állatkákkal kellet harcolni benne! :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1792) Tenager18 válasza L_YKing (#1789) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nem,én ingyé beszerzem ;] :DDD Sorry de én sem hagyhattam ki :N

(#1793) L_YKing válasza Tenager18 (#1792) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem meg van pénzem :DDD És akkor itt lezártam! Akinek nem inge ne vegye magára :DD

(Nem akarom , hogy orichalos kitíltson)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#1794) Tenager18 válasza L_YKing (#1793) üzenetére


Tenager18
senior tag

Pénzem nekem is van emelett :) És én is befejezném,de hát itt nem lehet.....:DDD :N

(#1795) Buster17


Buster17
addikt

Valakinek megvan a Rage vagy próbálta már? Letöltöttem a demot hát az elég gáz, hogy nem mutatja, hogy merre kell menni, fél órát bolyongtam mire felvettem a küldiket. Erre minuszt adok de maga a küldi eszméletlen, az betyárul megvan csinálva, rohadtul tetszik :C így 1:1 nem tudom, hogy meg kéne venni.

(#1796) dilipok válasza Buster17 (#1795) üzenetére


dilipok
veterán

nekem PS-re van meg. Regen nem jatszottam vele, de emlekeim szerint nem volt ott gond a kuldetesfelvetellel. Eleg iranyitottan visz a jatek. Nekem tetszett nagyon :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#1797) juve600 válasza gamer187 (#1788) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem igy sem jó

(#1798) Buster17 válasza dilipok (#1796) üzenetére


Buster17
addikt

Értem. Még valaki?

(#1799) MasterMark válasza Buster17 (#1795) üzenetére


MasterMark
titán

Demóban én is bolyongtam. :D

Switch Tax

(#1800) Ragnar95 válasza Buster17 (#1795) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én gépen toltam, de nekem nem jött be az egész játék, valahogy ez a poszt apokaliptikus zombie hentelés nem az én műfajom :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.