Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8151) Male válasza somasz (#8150) üzenetére


Male
nagyúr

:D

Ha jól láttam, már kiírták az időt, és utána szállt el.... tehát a mérési pont után hagyta csak el négy kerékkel a pályát, az meg nem számít már. (sajnos pont nem néztem oda, az órát figyeltem)

(#8152) Ventur@ válasza Male (#8151) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha az ott a mérési pont vége, akkor ez bizony vastagon bent volt, mert csak utána ment le a pályáról Catsburg.

Egyébként éppen hogy csak megvolt az az időmérő a Volvo-nak. Azonos súlyon van a Honda és a Volvo, ami ezen a pályán szerintem előny lesz a Honda-nak. Nagyon reménykedek Norbinál egy nyitó futamos pontszerzésben (akár még dobogó is meglehet), főfutamon meg nincs mese, meg kell verni Catsburg-öt.

Guerrieri viszont megint szépen odapakolt, okozhat még meglepetést.

Jah, Daninak - milyen meglepő - technikai gondja volt tegnap. Valami a kormánnyal volt, már nem emlékszek pontosan rá, csak az esti M4-es közvetítésben mondta a kommentátor.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8153) Bozso68 válasza Ventur@ (#8152) üzenetére


Bozso68
senior tag

A kép alapján nekem lejön, hogy Catsburg egy kiskaput használt ki az utolsó kanyarban. ÜGYES! Akkora sebességgel ment bele, hogy a mért ponton még szabályos pozícióban legyen, utána meg kit érdekel. Ha a szabály ezt megengedi, akkor rossz. Eddig a gyakorlat szerint csak az előző kör utolsó kanyarját "rontották" a köridő miatt, de az egyáltalán nem veszélyes.
A mérési pontot a kanyartól távolabb kell elhelyezni, máris lehetetlen így bevitorlázni. Nekem az is magas, hogy miért nem a rajtvonalnál van.

A szabályt meg át kellene írni, hogy a következő kör első kanyarját biztonsággal be kell venni.

[ Szerkesztve ]

(#8154) biker válasza Ventur@ (#8152) üzenetére


biker
nagyúr

Az a baj, ezt egy szimulátorban el lehet sütni, sőt, mikor megkezded a mért kört, előtte vágod az utolsó sikánt, pl kanada, és nyélgázon kezded, és nyersz időt. De nem hittem el, hogy élőben ezt lehet.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8155) somasz válasza Male (#8151) üzenetére


somasz
addikt

Erre gondoltam: [link]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#8156) szebe válasza biker (#8154) üzenetére


szebe
őstag

"Élőben" is el lehetett sütni, 2011 Korea kvali, Vettel (bár ott nem a kör végén vágott).
Itt egyértelműen a szabály lyukas, Catsburg okosan használta ki. Jó lenne egyértelműbbé tenni.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8157) A Zéé válasza biker (#8154) üzenetére


A Zéé
addikt

Raceroom szimulátoron sem lehet már ellőni. Ha az utolsó kanyarban rosszalkodsz, akkor érvénytelen lesz a következő köröd :)

Just a simple Lineman...

(#8158) Male válasza Ventur@ (#8152) üzenetére


Male
nagyúr

Aha, akkor ha időben felnézek, akkor is oké :)

Szerintem ügyes, nem hinném, hogy ezzel baj van, ha oda rakták a vonalat, akkor azt kihasználja... egy versenyző tegye is meg.
Az, hogy a köv. kanyart biztonsággal vegye be... hááát, az meg egy olyan szabály lenne, amivel random lehet büntetni (pontosan hol is van a kanyar vége, mit is takar pontosan a biztonsággal?), és értelmét se nagyon látom (akkor meg a köv kanyarban fog majd kimenni, és abból lesz a vita, hogy azt már nem tudta volna bevenni pl egy kanyarkombináció esetén)... ha már mindenáron a normális kör befejezést akarják elvárni, akkor mondják azt, hogy a rajtvonalig a pálya határain belül kell maradni... persze akkor meg nem megy el a vonalig, tehát azt is ki kell kötni, hogy át is kell haladni utána a rajtvonalon... de akkor meg már kitalálják, hogy mennyi időn belül kell áthaladni rajta, szóval ez megint egy végtelen történetté lehet fokozni. Szerintem jó ez ahogy van.

(#8159) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na a WTCC Blog Fb oldalán fejtegettek egy érdekességet, hogy nem csak a beérkezés miatt volt vizsgálat alatt a kör, hanem emiatt is:

Ez a második mérési pont előtt nem sokkal van - 9-10-es kanyar. Ami látható az az, hogy itt négy kerékkel a vonal kívül van Catsburg. Viszont, ugye nem tudni, hogy a versenyzői eligazításon erre nem-e tértek ki, hogy ez szabályos-e vagy sem.

Norbinak a köre volt még ugyanebből a kameraállásból mutatva és bár úgy tűnnt, hogy mintha lement volna ő is négy kerékkel, de nem ennyire, mint Catsburg.

Mindegy amúgy, mert a lényegen nem változtat :) . Kell most két erős futam Norbitól.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8160) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Off:

Volt a wtcc-europsortnak az a használhatatlan prémium appja amiben nézni lehetett a futamokat, kamerákat váltogatni és kb sosem ment rendesen. Működik az még/meghegesztették azóta?

A másik, hogy használja valaki az eurosport playert? Az is akkora hulladék mint az app volt? Nincs tv-m és azt nézem, hogy 25 euró egy évre az előfizu, annyit egészen megér a dolog ha normálisan működik...

(#8161) Male válasza vwpolopg (#8160) üzenetére


Male
nagyúr

Leállították a szolgáltatást, mert nem volt elég érdeklődés...
Player: nekem tabon a reklám megy, a többire kivágja, hogy unsupported format, vagy valami hasonlót... van próbaidő vele, azzal ki tudod próbálni.... sajnos a havi előfizetést megszüntették ( bár guglival van hogy még elő lehet hozni ).

(#8162) emre válasza vwpolopg (#8160) üzenetére


emre
veterán

itt lesznek stream-ek

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8163) vwpolopg válasza emre (#8162) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi mindkettőtöknek :)

Találtam havi előfizut 2,99 eur, ennyit megér próbára, kiperkáltam, 20p és kiderül milyen :)

(#8164) badd


badd
tag

Monteiro... :(((

szebe: Monteiro az egyik kanyarban belül akart szűken fordulni, de elfékezte magát, Norbi pedig külső íven akarta a tömeget kikerülni, de Monteiro belecsúszott, így kapott egy defektet. Monteiro persze megy tovább... Pedig ott volt, hogy Monteiro előtt végezzen a nyitó futamon is.

Eurosport player egyik előnye, hogy át lehet váltani azonos minőségű stream mellett angol kommentálásra, megmenekülve Várhegyitől.

[ Szerkesztve ]

(#8165) shteer válasza badd (#8164) üzenetére


shteer
titán

'csába :((

..szerintem jónak tűnik

(#8166) szebe válasza badd (#8164) üzenetére


szebe
őstag

Mi történt? Lemaradtam :(

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8167) Bozso68


Bozso68
senior tag

defekt?
Már látom a képen. Monteiro megbökte.

[ Szerkesztve ]

(#8168) vwpolopg válasza szebe (#8166) üzenetére


vwpolopg
őstag

K*csög monteiro kiütötte Norbit gyakorlatilag...

(#8169) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Montéró te mocskos rohadék...

Várhegyi... lődd főbe magad...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8170) emre válasza szebe (#8166) üzenetére


emre
veterán

monteiro kiterelte, valami elszállt a gépén, de lehet csak defekt
remélem bezavarják a boxutcába egy áthajtásra ezt a gyökeret

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8171) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Még egy defekt..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8172) Bozso68


Bozso68
senior tag

Norbit ütik vágják az egész évben. Vezetné a bajnokságot, a két köcsög kreol nélkül.

Mod: Bocs, nekem Monteiro is az.

[ Szerkesztve ]

(#8173) guftabi96


guftabi96
addikt

És természetesen Monteiro megy tovább, hát ki más!
Hát ma se lett szimpatikusabb..., egy szép kis büntivel nyugodtan megszórhatnák.
A kommentátorról meg inkább ne is beszéljünk.

Ez a reklám valami vicc ugye???!

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8174) Male válasza Motion_Blur (#8169) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, gyönyörű volt... ez a zseni meg nem is látta, csak értetlenkedik, és motorhibára gyanakodott... majd kitalálta, hogy a pálya elhagyás miatt kapott defektet... és Norbi rádióját meg végig pofázta ( mint Le Mansban, amikor még meg is jegyezte az egyik rádiónál, hogy "na ez most jól megzavart"... komolyan, szerintem őt zavarja, hogy van adás, és nem egyedül szerepel... )

Na ilyen se volt eddig, hogy futam közben reklám...

guftabi96: Nem fogják büntetni... egyrészt nem volt annyira durva, nem szándékos volt, sima elfékezés, másrészt idén gyanítom Monteironak kell nyernie.

Catsburg defekt, Girolami alatt leáll a Volvo.... erre azthiszi az Catsburg :D

[ Szerkesztve ]

(#8175) madmike


madmike
őstag

Valakinek van müködö stream linkje? Csak spanyolt találtam :(

közben már megvan, köszi

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8176) Bozso68


Bozso68
senior tag

Fasza, Monteiro gyűjti az élmezőnyből a legtöbb pontot :( .

(#8177) badd


badd
tag

Monteiro nem picit szerencsés (amellett, hogy amúgy tényleg gyors).

vwpolopg: az megint egy másik kérdés :D am ha playert használsz, akkor át tudsz váltani angol kommentálásra, és még a futamközti reklámot se rakták be, csak addig csöndbe volt a kommentálás, de ment tovább a verseny.

[ Szerkesztve ]

(#8178) vwpolopg válasza badd (#8177) üzenetére


vwpolopg
őstag

véletlenül elírtad, k*csög helyett gyorsat írtál ;]

Ezt a kommentátort el kéne tiltani a munkájától...

Daninak kár volt odaadni az új autót...

(#8179) Bozso68 válasza badd (#8177) üzenetére


Bozso68
senior tag

De nem is lovagias. Most meg pont a csapattárs kerekén kell a splitterrel megtámaszkodnia?

[ Szerkesztve ]

(#8180) emre válasza vwpolopg (#8178) üzenetére


emre
veterán

Várhegyi évek óta ezt a színvonalat képviseli, de legalább nem rikoltozik mint a Szujó.
Egyszer összeereszteném őket valami közös melóra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8181) Male


Male
nagyúr

Monteiro bejön 5s-en belülre, és 4. lesz, mert Chiltont megbüntetik.... hihetetlen..

Szerk: 5.1 :DDD

Remélem Norbi autója 100%-os lesz azért a futamra....

[ Szerkesztve ]

(#8182) Bozso68 válasza Male (#8181) üzenetére


Bozso68
senior tag

Nincs meg...

(#8183) badd válasza Bozso68 (#8179) üzenetére


badd
tag

az tény, de valahogy az ilyen gyorsköcsögökből lesznek a világbajnokok (pl.: Müller, Tarquine)

(#8184) vwpolopg válasza badd (#8177) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi a tippet :)

(#8185) Bozso68 válasza badd (#8183) üzenetére


Bozso68
senior tag

Ez természetes... Piszkálja az igazságérzetemet.

(#8186) guftabi96


guftabi96
addikt

#KeepFightingMichael

(#8187) guftabi96


guftabi96
addikt

Ugye nem jól hallottam az angol közvetítésben, hogy Norbinál a mezőny végéről indul (parc fermé megsértése miatt)? :( :W

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8188) szebe válasza guftabi96 (#8187) üzenetére


szebe
őstag

Elvileg kikérték a kocsit? De miért? Nem "csak" defekt volt?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8189) emre


emre
veterán

Norbi visszament a boxba? Ja nem......ez a másik, akár ott is maradhat egy kis időre.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8190) badd válasza guftabi96 (#8187) üzenetére


badd
tag

én úgy értettem, hogy még nem biztosak benne, de a képek alapján úgy látták, hogy akkor is dolgoztak Norbi autóján amikor nem szabadott volna. Hát ott azért a felfüggesztés is kapott rendesen...

Na, Monteironál beszart a fék.

szerk: Előre megy Norbi!

[ Szerkesztve ]

(#8191) guftabi96 válasza szebe (#8188) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát ha így volt, akkor valószínűleg nem.
Monteiro ;] Remélem el sem tud indulni...

#KeepFightingMichael

(#8192) Bozso68 válasza guftabi96 (#8186) üzenetére


Bozso68
senior tag

Persze... ütközés előtt őt is meglökték! Azok az ártatlan bociszemek, ahogy sajnálta a csapattársát. Még elérzékenyülök.

[ Szerkesztve ]

(#8193) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Itt kerékpárverseny megy:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8194) badd


badd
tag

Angol kommentátorok azt mondják, hogy Norbi amúgy megint lebetegedett (hasmenéssel-hányással járó fertőzést vagy mit) előző este és most úgy megy.

[ Szerkesztve ]

(#8195) szebe válasza Winner_hun (#8193) üzenetére


szebe
őstag

[link]

Guerreri(?) is szimpatikusan jött el a sz*r rajtja után

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8196) Ice!? válasza Winner_hun (#8193) üzenetére


Ice!?
őstag

ezen nem

szebe: oh, köszi, angolul kellemesebb hallgatni :D

[ Szerkesztve ]

(#8197) szebe


szebe
őstag

Catsburg off!

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8198) badd


badd
tag

Ez nem Catsburg hétvégéje. Kettőből két defekt.

[ Szerkesztve ]

(#8199) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A kis genyónak jó ez a 2. hely, ezen a hétvégén se hozott rajta Norbi 1 pontot se...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8200) guftabi96 válasza badd (#8198) üzenetére


guftabi96
addikt

És ez megint Monteironak jó :W
De legalább Norbinak van esélye nyerni.

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.