Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8751) guftabi96


guftabi96
addikt

(#8752) Winner_hun válasza guftabi96 (#8751) üzenetére


Winner_hun
félisten

Magyarul

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8753) Motion_Blur válasza guftabi96 (#8751) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ennek fényében érdekes:

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8754) Male válasza Motion_Blur (#8753) üzenetére


Male
nagyúr

"Bizonyos értelemben szakít saját csapatával, a M1RA-val is, mert a továbbiakban nem lesz a magyar alakulat beugrósa."
Szóval akár lehet is... bár érdekes helyzet lesz a saját csapata ellen versenyezni :DDD

(#8755) vwpolopg


vwpolopg
őstag

,,A Motorsport.com úgy tudja"... az egész egy pletyka amit kb konkrétumként írt meg a magyar motorsport.com... hiszem ha látom a bejelentést :D

(#8756) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Megvan Michelisz új autója?

Szerk:

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8757) biker


biker
nagyúr

basszus, ha ezzel a hyundai-al, ami egy körön kettőt vert a mezőnyre, nem nyer, akkor semmivel.
Hát miket műveltek a hyundaik a szezon végén, mikor jöttek. mint a citrenek a wtcc-ben

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8758) biker válasza biker (#8757) üzenetére


biker
nagyúr

Amúgy szerintem érthető. ha a honda ekkora b...sz, mint amit év végén is műveltek, most is várnak, de mire basszus? Akkor az ember lépni fog.
Lehet hogy
- kap egy erős autót, nyerhet
- kap annyi pénzt, hogy a m1ra indulhasson, nyert

win-win, miért ne írna alá?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8759) A Zéé válasza biker (#8757) üzenetére


A Zéé
addikt

Azért azt a különbséget majd a BoP szépen eltünteti.
Tavaly év végén azok a Hyundai-ok minden féle szabályzás nélkül, full nyersen mentek.

Just a simple Lineman...

(#8760) vwpolopg válasza A Zéé (#8759) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ráadásul a TCR Honda nem volt szar, sőt, a mezőny legjobb autója volt.

(#8762) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Daytona 24 órás

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8763) guftabi96


guftabi96
addikt

Ekström befejezi DTM karrierjét.

#KeepFightingMichael

(#8764) A Zéé


A Zéé
addikt

hajj de ráéreztem, hogy rá kell nézni a TCT-re: Michelisz és Tárkány i30-al a WTCR-ben

Just a simple Lineman...

(#8765) Alexios válasza A Zéé (#8764) üzenetére


Alexios
veterán

[link]

Norbi véleménye is itt van róla

(#8766) A Zéé válasza Alexios (#8765) üzenetére


A Zéé
addikt

ezekből nekem az jön le, hogy nem akart a Honda gyári támogatást adni a M1RA-nak. Kíváncsi leszek mi lesz velük és a Zengővel is. Bár utóbbiak sztem kimaradnak belőle, ha még mindig a nyakukon van a Kia.

Just a simple Lineman...

(#8767) Ventur@ válasza A Zéé (#8766) üzenetére


Ventur@
senior tag

Annak fényben érdekes lenne, hogy nem ad a Honda hátszelet a M1RA-nak, hogy pár nappal ezelőtt Tassi Ati megint tesztelni volt az új Civic TCR-t, valamint a Honda-nak nincs - jelenleg - túraautós programja így. Norbi ugye ment a Hyundai-hoz, Michigami vissza a Super GT-be és maradt egyedül Guerrieri, akiről 1-2 hete írtak, hogy nem indul otthon, hanem a Honda alkalmazásába áll.

Na, most ugye így a JAS-nak nincs csapata, mert az argentín egymagában minden, csak nem csapat :D . Remélem összejön azért a M1RA-nak az indulás, meg Zengőéknek is.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8768) callmeakos válasza A Zéé (#8764) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Remek és időszerű a váltás.
Tény hogy tényleg sokat köszönhet Norbi a Hondának de a Honda is köszönhet jó pár dolgot Norbinak. De azt gondolom hogy a tavalyi év után végleg bebizonyosodott, hogy lehet kellene váltani. És ha csak fele annyira jó lesz a Hyundai mint tavaly, komoly esélyekkel indul Norbi, és végre behúzhatja, ami már kijár neki.

Mindazonáltal furcsa látni hogy a magyar csapatok mennyire függenek, vagy függhetnek Norbitól meg az ő kapcsolati hálózatától. Zengőék ugye Norbi miatt Hondások, a M1RA legfőképpen Norbi miatt lett Hondás csapat, most hogy Norbi nincs, hirtelen ingoványos lett a talaj. Mondjuk szerintem ez inkább a Zengőékre igaz, mert ha a Honda e számol e két csapattal, eredmények alapján inkább a M1RA. A Zengő csapat Norbi távozta után átment rossz fizetős csapatba. Nem tudom mennyire lehet igaz hogy Zengő Zoli azon volt hogy felfedezze az új Norbit, vagy csak beültetett éppen alkalmas srácot hogy teljesítse kötelezettségeit. Nem lennék meglepve ha a csapat eltűnne, de nagyon remélem hogy nem, és ha nem is jön össze a Honda, akkor találnak valakit (KIA).

A M1RA-nak meg remélem összejön. Vagy ha nem is közvetlenül nekik, legalább Tassinak legyen valami ülése. Az a srác megmutatta hogy van benne potenciál, kár lenne elveszni a süllyesztőben.

All→M8

(#8769) Ventur@ válasza callmeakos (#8768) üzenetére


Ventur@
senior tag

Zengőéknél a KIA-s történet bukó lett. Kaptak egy kva erős motorral rendelkező autót, de mellé meg kaptak egy pocsék futóművet, egy pocsék és nehezen szerelhető kasztnit. Eladás alatt is van az autó, már egy ideje.

Zengő Zoli dec. végén, nagyon azt nyilatkozta, hogy 2-4 Audi-val szeretnének indulni. Viszont az látható, hogy nem fakezű pilótái vannak, csak hát a kevés pénz, kevés tesztlehetőség itt is visszaüt.

Tassiban meg reménykedek, hogy ha netán a M1RA még sem indul, akkor a JAS indít egy "fiókcsapatot", ahol ő lesz az egyik versenyzőjük...és jöhet hozzá Guerrieri még :) . Ati is gyanúsan sokat teszteli az új Civic TCR-t és ugye Norbinál is így volt, hogy privátként is rengeteget vitték a gyári tesztekre...és láss csodát mi lett belőle ;) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8770) vlevi


vlevi
nagyúr

Hétvégén pedig Bathrust 12 órás.
Linkek hivatalos streamekhez
[link]

(#8771) szebe válasza callmeakos (#8768) üzenetére


szebe
őstag

Norbi karrierjének az elején is elég necces volt a kassza, szvsz várható volt, hogy utána (meg az évek alatt összeszedett szponzorok nélkül) akkora űr marad, amit nem lehet kitölteni, csak fizetős pilótával.
A hab a tortán a TC1-es kocsi ára.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8772) guftabi96


guftabi96
addikt

Mind a 26 hely gazdára talált. Az nincs benne, hogy kik neveztek.

#KeepFightingMichael

(#8773) guftabi96 válasza guftabi96 (#8772) üzenetére


guftabi96
addikt

Kijött a TC blogra is a cikk: [link]

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8774) Motion_Blur válasza guftabi96 (#8773) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Vajon mi értelme van még egy hónapot titkolózni?

Norbit ma reggel kérdezték a M1RA-ról, azt mondta hogy több gyártóval is folynak a tárgyalások hogy melyik autó legyen. Ha ez igaz akkor meszeltek nekik.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8775) guftabi96 válasza Motion_Blur (#8774) üzenetére


guftabi96
addikt

Én sem értem, hogy minek ezt még halogatni.
Ha a M1RA-val tényleg az a helyzet, akkor gondolom TCR-Europe lesz, viszont Tassi korábbi tesztjeiből kiindulva ő gondolom marad a WTCR-ben.
Jöhet a Guerrieri - Tassi páros :D

#KeepFightingMichael

(#8776) guftabi96


guftabi96
addikt

TC Blog találgatás

#KeepFightingMichael

(#8777) guftabi96 válasza guftabi96 (#8776) üzenetére


guftabi96
addikt

Nos, egy már be is jött:
Huffy az SLR-nél fog versenyezni, csapattársa Bennani lesz. A VW is bejött.

TCT cikk

Magyar cikket még nem találtam ezzel kapcsolatban, amint lesz belinkelem.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8778) Ventur@ válasza guftabi96 (#8777) üzenetére


Ventur@
senior tag

Még a végén bejön a TC Blogon kitett "találgatás", amiben az lenne a baj, hogy akkor valamelyik magyar csapat nem indul a WTCR-ben.

Zengőékről jobban el tudom képzelni, hogy inkább a TCR Europe-ra koncentrálnak, mivel az olcsóbb. Viszont remélem a Tassi-JAS kooperációból csak lesz M1RA csapat.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8779) guftabi96 válasza guftabi96 (#8777) üzenetére


guftabi96
addikt

(#8780) guftabi96


guftabi96
addikt

Hú, milyen csodás listát linkeltek az előbb.

Persze ebben nincs semmi hivatalos, valószínűleg pont olyan találgatás, mint a TC Blogos írás, de azért van sok közös a két listában, illetve ebben van egy kifejezetten meglepő név.

#KeepFightingMichael

(#8781) Ventur@ válasza guftabi96 (#8780) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tán csak nem Pastor Maldonado :DDD ?

Remélem ez tényleg csak találgatós lista. Monteiro legutóbbi képeit elnézve a szeme még mindig nincs rendben. Igaz javult pl a WTCC évadzáró óta, de még mindig bandzsít.

Tassi Münnich-es felvetése bizony erősen benne van a pakliban, hogy ha tényleg Honda-val megy a Münnich csapat. Ha!!! ez így marad, akkor Guerrierivel ütős páros lesz. René Münnich, meg úgy is csak töltelék lesz.

Zengőék meg....hát nem tudom. Nagy Dani helyett inkább Zsolti kellene, de gondolom ő nehezebben teremtené elő a megfelelő pénzmagot.

De a fentebb írtak, csak mind találgatás :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8782) guftabi96 válasza Ventur@ (#8781) üzenetére


guftabi96
addikt

:K :K
Bennani, Maldonado, Oriola :DDD Kemény menet lesz, ha tényleg ez lesz. :DDD

#KeepFightingMichael

(#8783) vlevi


vlevi
nagyúr

Bathurst 12 órás edzés.
Na, ez már mezőny, nem 12-13 tc1 autó!

(#8784) guftabi96


guftabi96
addikt

(#8785) guftabi96


guftabi96
addikt

Elvileg perceken belül (21:30) leadnak az M4-en egy Norbival készült interjút.

#KeepFightingMichael

(#8786) guftabi96


guftabi96
addikt

Már a Hyudai autójában:

#KeepFightingMichael

(#8787) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

GYEREKKOROM KARÁCSONYÁT IDÉZTE AZ ELSŐ TESZT A HYUNDAIJAL

Szerintem minden csapat álma egy olyan versenyző alkalmazása, mint Norbi. Ráadásul szerethető személyisége/versenyzői képességei extra motivációt adhatnak a csapatnak, akikkel ha sikerül megtalálni a közös hangot (márpedig a leírtak alapján ez sikerült is) nagyon hatékonyan mehet a munka. Ha pedig az autó közel lesz annyira jó mint tavaly, akkor most vagy soha. Jó csapat, jó autó, jó pilóta. Elméletileg ez kellene a győzelemhez.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#8788) guftabi96 válasza callmeakos (#8787) üzenetére


guftabi96
addikt

+ Tassi is tesztelt. Fura, hogy Attika ennyit tesztel, közben Guerrieri és Monteiro felől semmi hír.

#KeepFightingMichael

(#8789) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Munnich motorsport bejelentkezett Guerrierivel meg Montival. Szóval akkor Attika off. Lehet még reménykedni a M1RA-ban...

(#8790) Ventur@ válasza vwpolopg (#8789) üzenetére


Ventur@
senior tag

Itt a cikk is róla: [link]

De miért lenne off Tassinak? Boutsen-Ginion Racing-nél Tiago-t rebesgették és ez bejött, de még van egy kiadó hely (oda Coronelt vízionálják jelenleg). A Münnich Motorsport-nál meg maga Münnich és Guerrieri van feltüntetve. Egy hely még mindig szabad, illetve ha 3 autó/csapatban gondolkodnak, akkor meg még 3 hely van üresen.

Nem hinném, hogy ennyi tesztlehetőség után a Honda nem vinné Tassit a WTCR-be. Reménykedjünk, hogy a M1RA is tesz most már bejelentést.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8791) guftabi96 válasza Ventur@ (#8790) üzenetére


guftabi96
addikt

És ezzel meg is dőlt az a lista, ami nagyon felkapott lett. (én is küldtem ide)

#KeepFightingMichael

(#8793) Ventur@ válasza guftabi96 (#8792) üzenetére


Ventur@
senior tag

Adja a jóisten, hogy sikerüljön belőni jól az autókat a BoP-on és kicsit hagyja az FIA versenyezni a srácokat. Ha ez összejön, akkor gci jó év lesz. Amúgy meg tényleg kezd a lista valós lenni.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8794) guftabi96 válasza Ventur@ (#8793) üzenetére


guftabi96
addikt

Úgy értettem, hogy hibás, de én voltam a hülye, benéztem.
Csak futólag olvastam el a cikket, látom, hogy nem egy helyen fog Guerrieri és Monteiro menni. Akkor viszont ha jól látom, még mindig nincs benne hiba.
Most elkezdtem egy kis táblázatba írni, a már hivatalosan bejelentett infókat, mindjárt belinkelem.
WTCR 2018 táblázat. Ha jön új bejelentés, akkor beleírom azt is természetesen.
Meg majd nézzétek meg, hátha láttok benne hibát, mert egy részét fejből írtam.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8795) vwpolopg válasza Ventur@ (#8790) üzenetére


vwpolopg
őstag

En néztem be, így jár aki csak címet olvas, cikket nem :D Norbival volt ma egy interjú, azt mondta a napokban hetekben várható bejelentés a M1RAtol, de én egyre kevésbé érzem úgy, hogy, ebből nekik WTCR lesz... De ne legyen igazam

(#8796) Ventur@ válasza guftabi96 (#8794) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kettőt beírhatsz a listára, mivel Kajaia és Borkovic Alfa Romeo Gulietta-val indulnak [link].

Illetve valahol olvastam még, hogy a Campos Racing, mint gyári Seat támogatott csapat lesz és az Oriola-Fillipi kettőssel fognak indulni. De, ezt nem tudom már hol olvastam.

Amúgy most nézem, hogy a korábban kitett kép, ahol mind a 26 esetleges induló meg volt nevezve, ott 14 név és csapat/autó stimmel. Ha a fennmaradó 12 név is bejön, na akkor M1RA nem lesz ott. Viszont ugye Zengőék fel vannak tüntetve, de Seat-al. Nos, igen van a birtokukba 2-3 Leon, de azok már lassan őskövületek. Nem hiszem, hogy Zoli bevállal két régi autóval egy nemzetközi indulást.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8797) vwpolopg válasza Ventur@ (#8796) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ha már egyszer ott az a szutyok KIA, csak kezdenék vele valamit...

Más, olvastátok, hogy itthonról vették meg a TC1es ladakat és a hazai bajnokságban indulnak? Durva :D

(#8798) Ciccuka válasza vwpolopg (#8797) üzenetére


Ciccuka
veterán

Magyarországra került két Lada Vesta TC1!!!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8799) feri1014 válasza vwpolopg (#8797) üzenetére


feri1014
senior tag

Van az OB mezőnyében olyan autó, ami fel tudja venni a versenyt a Ladával? :F

(#8800) vwpolopg válasza feri1014 (#8799) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nekem ez kicsit amolyan ágyúval verébre esetének tűnik... Aztan majd kiderul. Hátha Zengőék Hondái is itt kötnek ki, akkor lesz ellenfél.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.