Hirdetés

2020. január 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

(#8501) A Zéé válasza Qorthral (#8500) üzenetére

A Zéé
(őstag)

szerintem: nem lesz jövőre WTCC. Gyártók elfogytak, privátoknak nem opció.
Nem tudom milyen háttér szerződései vannak az Eurosportnak és Lottinak a mindenféle szponzorokkal, pályákkal, stb..., de szerintem a leginkább reális forgatókönyv, hogy valahogy megszerzik a TCR International közvetítési jogait, és erre fogják rá, hogy lesz helyette.

Just a simple Lineman...

(#8502) vlevi válasza A Zéé (#8501) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

Nem hangzik jól :(((

Ahogy hockenheimben itt voltak a japánok, a dtm-esek ellátogattak a supergt futamra.
[link]

(#8503) vwpolopg válasza Qorthral (#8500) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Hondának nincs autója jövőre, kijött az új Civic, nincs belőle TC1 verzió, nem hiszem, hogy mennének a régi modellel. Polestar az E hülyeségek iránt érdeklődik, a Chevi egy ezeréves gané, a Lada a gyár nélkül nem megy semmire, a Citromok meg látjuk szintén hol vannak gyári szél nélkül... Én azt mondom TCR autók vagy halál...

(#8504) Qorthral válasza vwpolopg (#8503) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Tudunk valamit a nézettségről?
Mert minden mindennel összefügg, és gondolom sem a helyszíni, sem a tv-s nézettségi számok nem alakulnak túl jól, hiszen már odáig jutottunk, hogy csak vegetálás van, és sorban mennek el a gyártók is. Ha rendben lenne a nézettség, nem ez lenne a helyzet, de ha nincsenek nézők, senki nem fog pénzt tenni a sportba.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#8505) Bozso68

Bozso68
(senior tag)

(#8506) vwpolopg válasza Qorthral (#8504) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Azt nem tudom sajnos. De se FIA részről nincs semmi mocorgás, sem promóterről...elvileg a Eurosport Events sem írt alá semmit 2018ra nézve még...

(#8507) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

FP2 eredménye

Volvo elmondása szerint, még 1 mp van az autóban. Nos, ha ezt az időt tudja Norbi kvalin, akkor meg van a vasárnapi pole. Szombaton meg vigyázni kell az autóra.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8508) quby

quby
(senior tag)

Tegnap este láttam linkekeket valahol a qualhoz....de most az istennek sem találom.....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#8509) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Nyomorult Girolami... Nobinak így 1 lövése lesz.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8510) JColee

JColee
(őstag)

Eléggé szánalmas ez a közvetítés. Nincs hang, remeg a kamera stb.

(#8511) quby válasza JColee (#8510) üzenetére

quby
(senior tag)

Hol nézitek?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#8512) JColee válasza quby (#8511) üzenetére

JColee
(őstag)

Királyi m4sport
Most lett vége, Norbi 2.

[ Szerkesztve ]

(#8513) quby válasza JColee (#8512) üzenetére

quby
(senior tag)

Jaaaa....azt hittem online....mi a sorrend, még nincs hir ssehol.....

(#8514) JColee válasza quby (#8513) üzenetére

JColee
(őstag)

Azt lehet online is nézni királyi tv-t.
[link]

(#8515) Motion_Blur válasza quby (#8513) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Jah, elég szánalmas hogy fél órával a leintés után még sehol nem lehet az eredményeket elolvasni.

Björk sajnos nagyot mentett, jó lett volna Q3-on kívül látni.

én Michigamit a Q2 végén a falba küldtem volna a Honda helyében, Björk a 11. helyen állt :U

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8516) ruti válasza Motion_Blur (#8515) üzenetére

ruti
(Közösségépítő)

vicces volt, amikor a Q2 vége felé csak ketten álltak a boxban, Björk meg Michigami.
szerettem volna azt hinni, hogy csapatérdekből a kamikaze várja, hogy kimenjen a Volvo, és rárepülhessen :)
-
amúgy szánalmas ez a kevés autó, a Q2 minden erőlködés nélkül elérhető,
a két Lada vicceset küzdött a 12-13 helyért,
és még Coronel is gond nélkül befért 12-be. végre.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8517) A Zéé

A Zéé
(őstag)

2018-tól WTCR
magyarul: [link]

Just a simple Lineman...

(#8518) Motion_Blur válasza A Zéé (#8517) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

világbajnokságból világkupa.... R.I.P. WTCC...

(#8519) sultansmith válasza Motion_Blur (#8518) üzenetére

sultansmith
(senior tag)

Kár hogy vége, de legalább van folytatás.

Jó sok autó lesz!

Viszont egy valamit nem értek: miért lesz tiltott a gyári alakulat?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8520) Ventur@ válasza sultansmith (#8519) üzenetére

Ventur@
(senior tag)

Mert akkor egyik vagy másik gyártó úgy is többet akar, mint a többiek és megint olyan lesz, mint az elmúlt évek WTCC-i.

Pont ez tetszik nekem a TCR-ben, hogy nincs gyártói csapat, csak márkák vannak és független versenyműhelyek építik az autókat, a TCR-ben megadott szabály szerint. Ezért van annyi márka és annyi versenyző is, mert olcsóbb a technika.

Mondjuk ez kicsit visszalépés az űr TC1-s autók után, de nem bánom, hogy nem lesz VB. Egy világkupa is fog rengeteg izgalmat hozni és remélem visszatérnek Angliába - pl. Donington nyam nyam nyam :D - is versenyezni és elfelejtik ezeket a hülye kínai pályákat. Meg Qatar, meg Abu-dhabi meg a t*k*m tudja miket.

Ja meg Marraches-t is, meg mehet Macau is a levesbe :D .

[ Szerkesztve ]

(#8521) sultansmith válasza Ventur@ (#8520) üzenetére

sultansmith
(senior tag)

Igen, de ugye a WTCC muszáj volt nyalni a gyáriak s***ét, hisz rajtuk múlott, hogy megmarad-e a világbajnoki minősítés.

Itt most nem mindegy? Úgysem világbajnokság, akkor mitől tartanak?
Vannak szabályok, van nevezési díj, etc. Mire a tiltás?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8522) .noxwill válasza Motion_Blur (#8518) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Megásták a saját sírjukat mikor bevezették ezt szabályrendszert, és ennyire magasra rúgtak a költségek. Azelőtt nem erről szólt a sorozat. Most menteni kell a menthetőt.

All→M8

(#8523) badd

badd
(tag)

(#8524) shteer válasza badd (#8523) üzenetére

shteer
(félisten)

Szép :O

Ahhoz képest a WTCC első futama nagyon sima eddig

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#8525) shteer

shteer
(félisten)

Affene :(((

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#8526) feri1014 válasza shteer (#8525) üzenetére

feri1014
(senior tag)

Az ilyen hibák nem férnek bele. :(

(#8527) quby válasza feri1014 (#8526) üzenetére

quby
(senior tag)

Az a gőz ami kijött az szerintem a hűtő volt . Remélem nem lesz belöle motorprobléma......:( Mellesleg igy jó megmaradt az 5. hely, és inkább ma ütközzön mint holnap.

Amugy pont azon gondolkodtam, hogy a végén emelni fogja a tempot hogy tudjon egyet támadni, és ha sikerül ne legyen esélye Björknek vissza támadni. Csak nehogy elbassza.....elbaszta....:(
Sebaj, holnap jó lesz.....

(#8528) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

WTCC: Nincs parc ferme Macau-ban, így van egy egész nap szerelni az autót. Ez jó hír. Arról viszont nincs infó - még - hogy mennyire sérült a kasztni, mert ott Chilton szépen megsimogatta a jobb oldalát Norbi Honda-janak. Reméljük a legjobbakat holnapra.

TCR: b*d*s paraszt Vernay behúzta az egyéni címet, mivel 3. lett az első versenyen, Tassi meg "csak" az 5. Ha meg is nyeri a 2. futamot Attika, akkor sincs jelentősége már. Viszont a csapatbajnoki szinte biztosan meg lesz a M1RA-nak, ami nagyon nagyon megérdemelt lesz.

(#8529) vwpolopg válasza Ventur@ (#8528) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Annyira biztosan, hogy még is van a csapatbajnoki cím. Jó lenne holnapra egy Bjork nullázás és egy Norbi dobogó és akkor egész jó lenne a hétvége.

(#8530) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Norbitól ez sajnos kevés most. Főfutamon jó esetben hoz majd 6-8 pontot Björkön. Az nem lesz elég...

(#8531) Qorthral válasza Motion_Blur (#8530) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Jah, le kellene rajtolni Huffot és előtte maradni. Egyéb esetben szerencse kell, vagy holnap, vagy az utolsó futamon.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#8532) IreN!CuS válasza Ventur@ (#8528) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Mindenképp jár a pacsi a srácoknak, nulláról egyből behúzták nem kis teljesítmény.
Jövőre nehezebb lesz, viszont így szerintem biztosan 3 kocsival fognak végig menni.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#8533) Motion_Blur válasza Ventur@ (#8528) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Az egész évet nézve Vernay jobb teljesítményt nyújtott, Tassinak sok olyan futama volt ahol beleszürkült a mezőnybe. Hiába fiatal, a legjobb technika volt alatta, de nem tudott egyenletesen erős teljesítményt nyújtani. Majd jövőre. Bár ha WTCC-ből is lesznek ellenfelek...

Nagyon kíváncsi vagyok hogy jövőre mi lesz Norbival. Neki egyértelmű visszalépés lenne VB után a Világkupa sorozat, gyári csapatok nélkül...

M1RA címéhez azért Norbi beugrásai is kellettek, pont így lett meg a cím :R

éjszaka 3h30-kor lesz a futam, ennél rosszabb időpontban nem is lehetne :O azt hiszem ezt kihagyom élőben...

[ Szerkesztve ]

(#8534) Ciccuka válasza badd (#8523) üzenetére

Ciccuka
(addikt)

Norbi is ugyanígy alkotott.

[ Szerkesztve ]

🏎️ 🏁

(#8535) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

Legalább 15 autó összetört.
Norbi törése

🏎️ 🏁

(#8536) Malachi

Malachi
(addikt)

Makaóban esik az eső. Mi lesz itt... :Y

(#8537) Malachi

Malachi
(addikt)

Egyelőre SC mögötti körözgetés.

(#8538) Malachi

Malachi
(addikt)

Megvan a 2. hely, Björk 5. lett. 6 pont hátrány az utolsó futamok előtt.

(#8539) Bozso68

Bozso68
(senior tag)

Szép volt Norbi, jó lesz ez így!
Guerrieri-t megérte leszerződtetni, sokat segített.

(#8540) vwpolopg válasza Bozso68 (#8539) üzenetére

vwpolopg
(őstag)

Ha nem Michigami lenne a 3. pilóta akkor a Honda vezetné a gyártók versenyét... Így gyakorlatilag olyan mintha 2 autót futtatnának. Az utolsó forduló előtt a gyártók között is minimális lett a Volvo előnye, Honda eszbekaphatna és indulhatnának egy Norbi-Guerrieri-Tarquini trioval...

(#8541) Bozso68 válasza vwpolopg (#8540) üzenetére

Bozso68
(senior tag)

A japán fanatizmusba nem tudom, mennyire férne bele, de az öreg Python tapasztalata (nem tudom, hogy lehet még ennyire ott a szeren) biztosan hozna a konyhára, még Norbi VB címe is sokkal esélyesebb lenne.

Valahogy az idény második felére Björk beleszürkült a mezőnybe, jellegtelen a teljesítménye. Igazságtalan lenne, ha ő nyerné az évet. Viszont Müller is ott van a Volvo-nál. (És meggyőződésem, hogy 2012 Kínát a francia nem felejtette el, ahol pont Norbival ütközött, és valószínűleg azon bukta a VB-t akkor.) Úgyhogy kemény "taktika" várható most az utolsó futamra, és igen, nem ártana a Hondához is egy rafkós öreg, ráadásul a pályán. Michigamit tényleg parkoltatni kellene.

[ Szerkesztve ]

(#8542) biker

biker
(nagyúr)

Guerrierri-t miért akarták bünteni?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Csomagoló gép szerviz | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8543) somasz válasza biker (#8542) üzenetére

somasz
(addikt)

Tippre a sárgás hajtűben mindig indokolatlanul nagyot fékezve tartotta Chiltont. Vagy cikázott védekeszés közben. Mellesleg kurvajól csinálta. :)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#8544) Motion_Blur válasza Bozso68 (#8541) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Katarban sajnos inkább Volvo "fölény" várható, ezt Norbi is megmondta. Björk kellemes helyzetben van, 6,5 pont ezért nem kevés! Ha innen Norbi szerencse nélkül behúzza... szinte lehetetlen :(

(#8545) vlevi válasza Motion_Blur (#8544) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

Hááát, igen :(
És, ahogy a WTCC dolgai most állnak, Norbi vagy idén lesz világbajnok, vagy soha.
Azt sem tudom pl, hogy érdemes-e néhány átmeneti év után erőltetni majd a Class One-t, mert lehet, hogy az sem fogja érdekelni a gyártókat. Illetve, akit érdekel, az már versenyezni fog a DTM-ben, japán GT-ben.

(#8546) Bozso68 válasza Motion_Blur (#8544) üzenetére

Bozso68
(senior tag)

Nagyon hiányoznak az elvett, és vétlen ütközések miatt elvesztett pontok. :W

(#8547) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

Meg merem kockáztatni, hogy a Volvo Qatar-ra játszott most. Szinte sehol sem voltak az autóik és ebből súlycsökkentés lesz, míg a Honda-nál szerintem marad a 70 kg. Volvot egy 60 kg-ra tippelem a záró hétvégére és az Losial-ban nagyon nagy ajándék lesz nekik.

Kva kemény két verseny vár Norbira. Meg kell nyerni az időmérőt és az első futamon minnél jobban előrefurakodni. Nagyon adnám én is a Norbi-Guerrieri-Tarquini triót az utolsó hétvégére. Ezzel a felállással lenne a legnagyobb esélye a Honda-nak.

Michigamit meg már réges régen parkolópályára kellett volna tenni, mert Guerrieri két futam alatt többet tett a Honda asztalára, mint a japán egész éven :U .

Szabó Zsoltinak meg nagy respekt az első WTCC pontért :R .

(#8548) biker válasza somasz (#8543) üzenetére

biker
(nagyúr)

Semmi durva nem volt benne. Meg kell előzni, ez az autóverseny. Nem cikázott, szépen középre húzódott, és tartotta az ívet. El nem hagyta a pályát, ez van.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Csomagoló gép szerviz | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8549) ruti

ruti
(Közösségépítő)

TCR:
YouTube-on néztem vissza a futamokat, a TCR csatornáján, és a kommentátor végig azt fújta, hogy Tassinak az áthajtásosa után a 10. hely kell az összetett második helyhez...
végig pörgött, hogy Tassinak még hány előzés kell, végül kihirdette Comini-t másodiknak az összetettben, és lesajnálta Tassit, míg ki nem írták végül a képernyőre a végeredményt
elfelejtette, hogy két Hyundai nem kap pontot, és mindkettő Tassi előtt zárt, így Tassi kapott 1 pontot!
pedig Tarquini elég komoly ütést kapott az elején, azt hittem hogy ott vége neki...
-
Tarquini amúgy a race 1-et utolsóként rajtolva megnyerte volna, ha nincs a műszaki probléma...nem semmi

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8550) somasz válasza biker (#8548) üzenetére

somasz
(addikt)

Ja, nekem tetszett, úgy gondolom pont ez az, ami kell egy látványos futamhoz, nem értem, miért intették meg.

ruti: sokra mennek majd, ha szétBoPozzák őket jövőre... A leendő vevők miatt kicsit túlfejlesztették, de majd jól letekerik őket jobb esetben. Rosszabb esetben megint össze-vissza lesz kisúlyozva a bajnokság.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.