Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#4001) ruti válasza itouchfan (#4000) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ez azért odab.sz a gyárnak, egy privát csapaté a legjobb idő a saját pályájukon :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#4002) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Most értem haza nyaralásról mi fogad? Norbi pole hát ennél jobb hír nem is kell :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4003) qdak


qdak
addikt

Mikor adjak/hol nap?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4004) ggeleven válasza qdak (#4003) üzenetére


ggeleven
őstag

Bocs,mobilon vagyok most!

mobilarena.hu/tema/world_touring_car_championship_wtcc_topik/hsz_3985-3985.html

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4005) Integra


Integra
titán

"Citroen ötszáz gumit tesztelt el és Valenciában öt másodperccel javították meg a Chevy legjobb eddigi idejét"

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4006) vlevi válasza qdak (#4003) üzenetére


vlevi
nagyúr

7:15-től Eurosport és a Duna is.
Egymás után van a két futam, fél tízre vége is.

(#4007) madmike válasza Integra (#4005) üzenetére


madmike
őstag

Jó, de az már a jövő évi autó.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4008) Integra válasza madmike (#4007) üzenetére


Integra
titán

nem ez a lényeg, ebben semmi új nincsen, tudjuk. az 500 gumi a lényeg. az pedig nem kevés, ellenben irdatlanul sok... iszonyú melót ölnek bele a tesztelésbe. ez a lényege ennek a mondatnak. a többiek sehol sincsenek még.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4009) madmike válasza Integra (#4008) üzenetére


madmike
őstag

Az az álláspontom, hogy nem lesz gond. Mindenki tiszta lappal fog indulni. Persze a Citroennek megvan az az előnye, hogy csak a 2014es autóra koncentrálhat, de tuti,hogy a többiek se ülnek a babérjaikon. Szerintem nem lesz olyan kiemelkedő a Citroen mint az utóbbi években a Chevy volt.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4010) Integra válasza madmike (#4009) üzenetére


Integra
titán

kik a többiek?
a többiek reálisan nézve csak a honda lehet, a hondának viszont még 1db kész autója nincsen. ez azért ijesztő :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4011) callmeakos válasza Integra (#4005) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Gondolom már a jövő évi erősebb motorral :)

All→M8

(#4012) qdak válasza vlevi (#4006) üzenetére


qdak
addikt

ggeleven: koszi huha holnap mikor alszok :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4013) ggeleven válasza qdak (#4012) üzenetére


ggeleven
őstag

Éjféltől reggel 7-ig! :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4014) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Nagy a csönd itt , de eddig Norbi kegyetlenül behúzza :)

Két gyári off :)

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4015) ggeleven válasza IreN!CuS (#4014) üzenetére


ggeleven
őstag

Bizony szép a meccs! :D
Számunkra legalábbis... :B

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4016) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Hát akkor NORRRBIII NORRRRBIII :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4017) Bozso68


Bozso68
senior tag

Navégre!!! NOrbi 1.

(#4018) hossszú


hossszú
őstag

Ezért érdemes volt felkelni!
SZÉP VOLT NORBI!!!

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4019) quby válasza hossszú (#4018) üzenetére


quby
őstag

Ez anyira magabiztos volt, hogy a pulzusom sem ment fel egy percre sem...meg sem fordult a fejemben hogy nem nyeri meg....GRAT!!!

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#4020) mephi666 válasza hossszú (#4018) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is ezt akartam írni :) elég sima volt, így utólag, de technikai sportnál mindig bennem van a félsz, hogy "nehogy valami most rohadjon le a gépen" ...így azért volt bennem izgalom a leintésig

ui: ezután a győzelem után pár szép előzést szeretnék még látni a 2. futamon :B ...de akármi lesz, nem lehetek már elégedetlen

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4021) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ott a gyözelem!!!! :C

All→M8

(#4022) dudikpal válasza quby (#4019) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Akkor sem amikor tarkínin eldurrant a bal első?!?

Amúgy iván jól ellopta a sót :(((

(#4023) quby válasza dudikpal (#4022) üzenetére


quby
őstag

Szerintem az vvalami futóműhiba vagy koccanás lehetett...de az le sem esett futam közben hagy mi lett Tarquinivel, csak most a végén

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#4024) hossszú válasza dudikpal (#4022) üzenetére


hossszú
őstag

Azért Tarqini sokkal jobban kínozta az autót mint Norbi, a defekt nála benne volt a pakliban.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4025) Arkar válasza callmeakos (#4021) üzenetére


Arkar
aktív tag

Szép volt, olyan Vettel-es :C , időmérő, warm up, futam, már csak a szabadedzéseket kell megnyerni :D

(#4026) hossszú: teljesen igazadvan. :) :R

[ Szerkesztve ]

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#4026) hossszú válasza Arkar (#4025) üzenetére


hossszú
őstag

A leggyorsabb kört kifelejtetted. :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4027) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Itt nem volt kérdés :R

Az 52.6 meg azért fail, mert az első kör egyébként is lassabb a tartott tempós repülőrajt miatt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4028) madmike válasza hossszú (#4026) üzenetére


madmike
őstag

Az a köridő biztos hogy nem valós. Jóval kisebb tempóval indult neki a körnek, hiszen csak gurultak. Onnan nem futhatott pályacsúcsot.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#4029) hossszú válasza madmike (#4028) üzenetére


hossszú
őstag

Biztosan nem valós idő de az 100% hogy az övé a leggyorsabb kör.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#4030) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Ezbiza Norbi volt...ennyi belefér 1 win után :DDD

(#4031) Motion_Blur válasza dudikpal (#4030) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én úgy láttam Müller belsőből hogy még nem volt teljesen Norbi előtt de már húzta rá az autót, Norbi meg ott tartotta. Így kellett! :K

Két gyári Honda elég lassú, még a csatázó BMW-k is szakadnak el.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4032) quby válasza Motion_Blur (#4031) üzenetére


quby
őstag

Norbit követtem a szememmel és egyenes vonalban mozgott. Szemből Müller jobbról ment kersztbe mikor ütköztek....kiványcsi vagyok a nyilatkozatokra. Azért én sajnálom. A tempó alapján sztme egy 4-5 hely benne volt. Vagy akár egy dobogó.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#4033) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Congratulations to Charles Kaki Ng! :DD

Szegény Thompson.. :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4034) Male


Male
nagyúr

Ez szép, magabiztos győzelem volt Norbitól, gratulálok neki!

A második futamon, hogy mi is történt, azt valami jobb szögből megmutathatták volna, mert én nem bírtam kivenni :F

Citroen tényleg durva mennyire készül, Honda meg ahogy olvasom még csak kész autóval sem rendelkezik pillanatnyilag... most nagyon úgy tűnik, hogy ebből sima VB néz ki nekik jövőre.

(#4035) Integra válasza Male (#4034) üzenetére


Integra
titán

igen, nincsen nekik.
viszont a citroen ilyen szempontból kurva nagy sumák és egyfelől mondhatjuk, hogy indokolatlanul előnyhöz jutottak, mert sokkal korábban tudták már a 2014-es specifikációkat, így ők már rég elkezdték építeni az autót. igaz az is, hogy csak azután írtak alá, hogy látták a szabályokat.
én személy szerint etikátlannak tartom, de mindegy, megkell verni őket, kész.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4036) Male válasza Integra (#4035) üzenetére


Male
nagyúr

Hogyhogy előbb ismerték a 2014-es specifikációkat :F

(#4037) Petya25 válasza Integra (#4035) üzenetére


Petya25
addikt

Mennyivel a többiek előtt ismerhették a 2014-es kiírást?
Kitalálják kihirdetik nem?
Amikor szerződtek, már hivatalosan kint kellett legyen a többiek előtt is.
És ez már hónapokkal ezelőtt volt, mindenkinek adva volt a jövő év.
Az már egy más tészta, hogy hol tartanak a többiek és a Citroennek nem kellett 2013-ra tenni semmit.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#4038) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

1. MULLER 360
2. TARQUINI 211
3. CHILTON 183
4. NASH 181
5. NYKJÆR 180
6. MICHELISZ 156
7. HUFF 153
8. CORONEL 143

Szerintetek reálisan hol végezhetne Norbi a ponttáblán? Ahogy számoltam összességében az időmérőkön 2 pontot hoz átlag, a versenyeken 7-et. A 2. félidőre viszont valamivel jobb arányban hozta be a gépet jó helyeken, így az időmérőn átlag 2,5-et a versenyekre átlag 9-et hozott. Utóbbival a két hétvégére várható 41 pont környéke. 25-el Nykjaer már meglenne, de valszeg 41 kevés lenne Nash és Chilton ellen. (kellene hozzá egy kis szerencse, míg nekik meg egy kis bénázás)

(#4039) Integra válasza Petya25 (#4037) üzenetére


Integra
titán

nem tudom, nem emlékszem. csak arra a cikkekből, hogy a citroen ezek alapján döntötte el, hogy beszáll e vagy sem. tehát már előtte láthatták.

jah, amúgy fent vannak a neten a videók, müller túrta ki norbit. persze ismét semmi büntetést sem kap érte. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4040) ggeleven válasza [CS]Blade2 (#4038) üzenetére


ggeleven
őstag

Sztem az 5. hely reális év végére. Volt nem egy nullázás, azok a pontok most nagyon hiányoznak. :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4041) Integra válasza [CS]Blade2 (#4038) üzenetére


Integra
titán

engem nem érdekel, nekem az a fontos, hogy norbi és az egész zengő csapat iszonyatosan nagyott bizonyított a honda felé, főleg a japán futammal, porig alázták a jas-t is... és ez nagyon bíztató a jövő évi szezonra nézve, tudják már a japók, hogy jobbak lesznek mint a jas.. :K

ez a hétvégi teljesítmény fontosabb volt mindennél az egész szezonban.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4042) [CS]Blade2 válasza Integra (#4041) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Csak annyi, hogy a VB bronz az megy az FIA díjátadó gálára, és kap egy ehhez hasonló díjat olyan futottak még kategóriás versenyzők mellett, mint a Forma 1 vagy a WRC első 3 helyezettje. Ez megint egy mérföldkő lenne a Zengő csapatnak és Norbinak. Teljesítmény alapján előbb szól ez az év Norbiról, mint Chilton-ról vagy Nash-ről.
Ők ketten az első 2 hétvégén 43 és 48 pontot gyűjtöttek, míg Norbi gépe gyakorlatilag nem is volt kész a versenyzésre, és most van közöttük 27 pont.

(#4043) Integra válasza [CS]Blade2 (#4042) üzenetére


Integra
titán

tudom és értelek is..
de nem ez a lényeg.
természetesen én is örülnék, ha norbi ott lenne :K

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4044) Male válasza [CS]Blade2 (#4038) üzenetére


Male
nagyúr

Reálisan 5. hely.... Chiltont nem hinném, hogy el tudja kapni, túl jó a Chevy (ráadásul gyanítom nehezebbek is lesznek a Hondák a következő futamra).
Nash esetleg meglehet, de erre is kicsi az esély.

Az utolsó futamon már nem jár dupla pont :F Mert ha még igen, akkor több várható, nem 41...

(#4045) proof88


proof88
addikt

(#4046) Arkar


Arkar
aktív tag

Van remény, hogy Robert is részt vehet futamokon, mekkora mezőny lessz!! :) :)

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#4047) Integra


Integra
titán

egy körre beszáll a volvo

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4048) ggeleven válasza Integra (#4047) üzenetére


ggeleven
őstag

Azért van itt mozgolódás! Örülnék Kubicának és a Volvonak is nagyon! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4049) Integra válasza ggeleven (#4048) üzenetére


Integra
titán

bizony kell ide minden gyártó mint a falat kenyér...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4050) vlevi válasza Integra (#4049) üzenetére


vlevi
nagyúr

Subarut is emlegették. Azért egy elsőkerekes sornégyes Imprezának a gondolatától is kiráz a hideg :D
Mondjuk a boxer még talán beleférne, de a hátsókerékhajtással sokszor ugyanúgy gondban lennének, mint a BMW. Állandóan fújolnának rájuk az állórajtok miatt.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.