Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7301) Motion_Blur válasza Ventur@ (#7300) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez egyedül Norbinak ciki.
Tudott volna hozni a csapattársain, erre egy ilyennek elb*ssza...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7302) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Feri mit ment. :D

[ Szerkesztve ]

(#7303) Ventur@


Ventur@
senior tag

Mi verseny volt ez??? Minek ide Zöld Pokol, ha a ruszkik ilyen showt csinálnak :D ?! Le a kalappal a Lada előtt és Ficza Feri is megérdemli a respektet. +40 kg és 2015-ös motorral amit ment az hihetetlen. Bravó! Eddig ez volt az év versenye!

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7304) shteer


shteer
titán

Jó ez a pálya. Főleg így felszáradósan

..szerintem jónak tűnik

(#7305) kisza25 válasza Ventur@ (#7303) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

pár részletet elmondhatnál én nem tudtam nézni :R

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#7306) somasz válasza Ventur@ (#7303) üzenetére


somasz
addikt

+30 volt a Hondában, +20 a Ladában.

Ha jól láttam, Feri is kicsit oldalabb állt rá a másodikon a rajtrácsra.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#7307) vlevi válasza kisza25 (#7305) üzenetére


vlevi
nagyúr

Feri lenyomta Müllert, az szép volt.

(#7308) Ventur@ válasza kisza25 (#7305) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nyomokban SPOILER-t tartalmazhat :DDD !

R1 kezdődött azzal, hogy felvezetőn leszakadt az ég, így meg kellett szakítani a rajtot. Többen ezt kicsit benézték és bementek a boxba kereket cserélni, de a mezőny nagy része, a megszakított rajt miatt a rajtrácson kereket cserélt. Norbi és Coronel kicsit rosszul álltak fel a rajtrácsra, ezért büntetést kaptak, de Norbi így is behozta 10.-nek az autót. Lada egyszerűen fenomenális volt. Tarquini amit mutatott le a kalappal, Catsburg meg egy vizes isten :D . Meglepően jól ment Valente és így egy Lada 1-2-4 lett a vége. 3.-nak bevonszolta Muller az autót. Lopez csak az 5. lett.

R2 ismét Lada győzelmet hozott, de ezuttal Catsburg - Tarquini felállással és Norbi lett a harmadik. Viszont a nap embere az Ficza Feri volt. Utolsó rajthelyről a 9.-re verekedte fel magát és 2-3 olyan köre volt Muller-rel csatázva, hogy azelőtt le a kalappal. Ott volt a töke Fecónak rendesen és gyönyörűen megelőzte Muller-t. Lopez ezúttal sem került dobogóra. Coronel egy ütközés miatt - hogy kivel, azt még nem tudni - de kiesett a futamról.

Két olyan kva jó futam volt, ami eddig messze az Év versenye címet elviszi. Sőt, tavalyról sem nagyon emlékszek ekkora nagy versenyre.

Jó kicsit árnyékolja a dolgokat, hogy a Citroen +80 kg-on van, de ezt leszámítva betyáros egy futam volt. Alig várom, hogy Youtube-ra feltegye Lanti. Hatvani Bálin - meghívott szakkommentátor - pedig megint helyén volt. Remélem idén végig ott lesz Lanti mellett :R !

Nagy vonalakban ennyi :D .

Ui: Ja és Fecó futotta meg R2-ben a legjobb kört :C !

(#7306) somasz: igen és köszi a javítást :R . Nagy izgalmamban elrontottam :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7309) bajnokpityu válasza Ventur@ (#7308) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ha valahol látjátok youtuben,v torrenten, pliz irjátok meg. házfelújításban vagyunk, nincs TVnk... :(

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7310) emre válasza bajnokpityu (#7309) üzenetére


emre
veterán

Eurosport a egy párszor megismétli, de torrenten is fenn lesz 1-2 nap múlva.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7311) Winner_hun válasza bajnokpityu (#7309) üzenetére


Winner_hun
félisten

[WAD]HD™

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7312) vlevi válasza bajnokpityu (#7309) üzenetére


vlevi
nagyúr

Itt biztosan fenn lesz : [link]

(#7313) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

köszi. éppen angolul nézem. jó lenne hazai kommentárral is, úgy több infó jön át.
nem vágom, h a citroennek miért ment ennyire rosszul. szerencsétlenek állandóan csúszkáltak.és nem a 80kg sztem ennek az oka.még iv közepén is meg-meg csúsztak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7314) guftabi96


guftabi96
addikt

Citroen:
Fastest time for Ficza… Some weight for Honda! ;]

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#7315) feri1014 válasza guftabi96 (#7314) üzenetére


feri1014
senior tag

Biztos megdicsérik a Hondánál. :DDD

(#7316) rocket válasza feri1014 (#7315) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem biztos, mert a tavalyi motorral hozta egy privat csapatban, eleg ciki a gyari csapatra nezve :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7317) feri1014 válasza rocket (#7316) üzenetére


feri1014
senior tag

Nagy bajban van... :DDD

(#7318) quby


quby
őstag

Csak most néztem meg a két versenyt a Eurosportos felvételeken. Nagyon kár azért az áthajtásosért, mert az első versenyen is legjobb hondás lett volna, és Montihoz igen közel lenne a táblán. Amit megfigyeltem hogy már az angol nyelvű kommentár is "Nóóbi"-nak hivja legtöbbször. Mindent összevetve, ő ment a legjobban a hétvégén a hondák közül....meg Ferike. Gyakorlatilag a 2. verseny utolsó 3-4 körében csak zengőékről és Ficza-ról beszélt a eurosportos kommántár.

És tényleg...Lehet itt őket szidni, meg keseregni, meg citromot nyalva beszélni róluk, de amilyen fiatalok, szerintem nagyon jók. Még akkor is ha ehhez kell az eső. Kiváncsi lettem volna Müller agyhullámaira amikor elmegy mellete a Zengős honda. Ha kicsit rutinosabb lenne Ferike akkor egy körrel hamarabb elmegy, és Lopez seggében lett volna a végén

Számomra ebből a videóból derült ki, hogy mennyire fiatalok ők valójában. A két mérnök szerintem összesen nincs annyi mint én ..... :Y ELment 6 verseny és kb most tartanak ott, hogy ha azt mondja a mérnök, hogy "több fékerő előre" akkor nem kell gondolkodni, hogy melyik is a "brékbalansz" szabályzó kar?? :D. És a rajtprocedúra pl kezd rutin szerűvé válni. Ez is fontos, mert mig a rutinosak, a piroslámpa kigyulladásakor már 1000%-al koncentrálnak a rajtra, meg fejben már az első 2-3 kanyar megy, addig Ferike annak is örült hogy hibátlanul teljesitette a felvezetőt, és felállt a rajtrácsra jó helyre....Ezek lassan elmúlnak, és akkor lehet a "gyorsanmenéssel" is foglalkozni. Dani ha el tud indulni ugyanez lesz....remélem

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#7319) kisza25 válasza Ventur@ (#7308) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:R

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#7320) Ventur@


Ventur@
senior tag

Szerintem a héten ne várja senki, hogy Lanti felteszi Youtube-ra a futamokat, mivel már Le Mans hét van. A legutóbbi 3-4 cikke is a hosszabbításon eléggé csak a lényegre ment rá, kevés körítéssel.

De hát Le Mans miatt ez megbocsájtható ;) :D .

Egyébként angol kommentárral már elérhető:

R1: [link]
R2: [link] (Ferensz Fisa :D )

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7321) XFishboneHUN válasza kisza25 (#7258) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A képen lévő csaj, Ficza Feri asszonykája! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7322) dudikpal válasza XFishboneHUN (#7321) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ja, hogy ezt már tudnunk kellene, akkora híresség ;]
Nekem kicsit setítnek tűnik...

(#7323) Vyndree válasza dudikpal (#7322) üzenetére


Vyndree
őstag

Már celeb! ;]

(#7324) -Mike- válasza dudikpal (#7322) üzenetére


-Mike-
addikt

(#7325) XFishboneHUN válasza dudikpal (#7322) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Csupán Instagrammról szedtem az infót! Mondjuk az is tény, nem akarom bántani szegényt, de a feje nem az értelemről sugárzik. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7326) Alexios


Alexios
veterán

Fejlemény Nagy Dani motorjának ügyében - ez alapján Zoliék annyiban hibáztak, hogy későn rendeltek, de úgy tűnik tényleg a Mugen-re várnak

(#7327) Motion_Blur válasza Alexios (#7326) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mugennél meg nem szégyellik magukat 4 hónapot mondani egy motorra...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7328) quby válasza Motion_Blur (#7327) üzenetére


quby
őstag

Igen...ez elég gáz. Akkor ha jövö héten elfüstöl Huffy motorja már csak jövöre látjuk versenyezni....nem hinném :(

"...Remélhetőleg Portugáliára, vagy legkésőbb Argentínára elkészül..."

Szal Nagy Dani japánban ül kocsiba elöször. Ha ott sem akkor idén nem. Nagy blama lennne ha még a honda hazai versenyére sem tudná összehozni a mugen.
Mellesleg hány olyan csapat van kinek az uccsó pillanatban jön össze a lóvé. ÉS nem hagynak ki egy versenyt sem. Coronell még 1,5 héttel a kezdés elött sosem tudja mi lesz....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#7329) Ventur@ válasza quby (#7328) üzenetére


Ventur@
senior tag

Gyári csapatnál van pótmotor, míg Zengőék a 2015-ös motort használják és ezekhez kellenek az új alkatrészek.

Az viszont tényleg ciki, hogy ennyi idő alatt sem tudnak egy motort a Mugen UK-nél összerakni.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7330) Ciccuka válasza Ventur@ (#7329) üzenetére


Ciccuka
veterán

Miért nem 2016-os motort használnak?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7331) Ventur@ válasza Ciccuka (#7330) üzenetére


Ventur@
senior tag

Két autó mellett egy privát csapatnak két 2016-os motor eléggé nagy anyagi megterhelés lett volna, tudván hogy van két WTCC-ben tapasztalatlan pilótám :) .

Zengőéknek ez az év csak a tanulásról szól és ahhoz pont elég a "gyengébb és olcsóbb" 2015-ös motor. Ami azért nem is olyan gyenge :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7332) Ventur@


Ventur@
senior tag

+60 kg-mal lesznek nehezebbek a Honda-k Vila Real-ban, most írta ki Fb-on a Honda Racing. Na akkor saccra a Lada +40 kg, Chevy és a Volvo talán 0 kg. Citroen meg a szokásos +80 kg-on lesz.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7333) Alexios válasza Ventur@ (#7332) üzenetére


Alexios
veterán

Citroen +80
Lada + 70
Honda + 60
Chevy +10
Volvo +0

(#7334) Ventur@ válasza Alexios (#7333) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jaja most olvastam én is :) . Szépen meg lesznek pakolva :Y . Kellett Fecónak annyira sietni, na meg Catsburg-nek és Tarquini-nek :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7335) quby válasza Ventur@ (#7334) üzenetére


quby
őstag

Az is vicces hogy a Cruze-ok nál minden esetben Tomphson volt a legyorsabb. Aki 2x látta a Chevit eddig közelröl. :P [link]
Szerintem a Lada-knak nem fog jól esni a 70Kg

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#7336) Ventur@ válasza quby (#7335) üzenetére


Ventur@
senior tag

Azt ne feled, hogy ezek csak a moszkvai idők ;) . Coronel Nord-on nem ment rosszul (míg össze nem törte az autót) és Morocco-ban futamot nyert és ott is kiadta neki. Szóval inkább Coronelnek köszönhető, de az tény, hogy sokat tett hozzá Thompson is, mert Morocco-ban ő is jó volt (R1 meg lett volna neki szerintem, ha Valente nem üti ki).

Az biztos, hogy nem Filippi kaparta össze nekik a betonkeverőt :DDD .

Nagyon kíváncsi leszek mit megy most a Lada, mert ekkora betonkeverőt még egyik sem kapott, a Citreon-en kívül. Ráadásul nem hiszem, hogy esős idő lenne majd Vila Real-ban.

Bár nekem rémlik még a szezon kezdet előtt egy apró hír, hogy a Lada sokat tesztelt felsúlyozva Magny-Cours-ban. De lehet hogy rosszul emlékszek :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7337) guftabi96


guftabi96
addikt

Így kell Safety Carral menni :C (LeMans)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#7338) Ventur@ válasza guftabi96 (#7337) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ezt ide inkább: 24 Hours of Le Mans topik

Viszont nagyon nagy csapatás volt. Pont sikerült elkapnom élő közvetítésben is :C :DDDz

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7339) guftabi96 válasza Ventur@ (#7338) üzenetére


guftabi96
addikt

Ja, hogy ez a neve a topiknak.
Beírtam keresőbe, hogy Wec, meg Endurance, nem dobott semmit, mondom akkor jön ide.
Bocsesz

#KeepFightingMichael

(#7340) dudikpal válasza guftabi96 (#7339) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Szerintem meg nyugodtan lehetne itt akár kitárgyalni is, ha már a nürbi 24-es is volt, ne foglalkozz kollegával, aki átirányított egy topikba, ahol 4 év alatt 400 hsz született. :C

Nincs hozzá vmi live streaming, mint a nord24-hez volt?

[ Szerkesztve ]

(#7341) Ciccuka


Ciccuka
veterán

24H Le Mans élő

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7342) quby válasza Ciccuka (#7341) üzenetére


quby
őstag

Ez a toyota szitu vetekszik a 2008-as Massa vs Hamilton ( vs Glock) szituval.

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#7343) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

Gyerekek, szerencsétlen Toyota mekkorát koppant. Mennek 23 óra 55 percet és az utolsó 5 percben fingja össze magát az autó, ez egyszerűen hihetetlen. Uralták végig a versenyt, teljesen esélytelenként (legalábbis annak tartották), miután az Audi és a Porsche is szar volt és mégis a Porsche jött ki belőle szerencsésen. Ezért bámulatos a hosszútávú versenyzés, hiába megy az autó végig hibátlanul, ha az utolsó percekben totálisan váratlanul felmondja a szolgálatot. : )

Úgy néz ki örök másodikok lesznek, voltak már a Le mans-i győzelem kapujában párszor, aztán mindig ez lett a vége. Én és szerintem sokan nagyon drukkoltak nekik, hogy nyerjék meg... hát nem sikerült. Kiváncsi vagyok mi okozta a vesztét a Toyota LMP1-es autójának. :U :O

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7344) Ciccuka válasza XFishboneHUN (#7343) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7345) XFishboneHUN válasza Ciccuka (#7344) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Tudom, egymás alatt van a kettő a kedvencek között, nem ide akartam, de ide sikerült!

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7346) Vyndree


Vyndree
őstag

WTCC Portugal

SZOMBAT, 06.25.
15:00 - 17:00 Időmérő + MAC 3 → Eurosport 2, ÉLŐ

VASÁRNAP, 06.26.
16:00 - 17:00 Nyitó futam → Eurosport 1, ÉLŐ
17:00 - 18:00 Fő futam → Eurosport 1, ÉLŐ

(#7347) Ventur@ válasza Vyndree (#7346) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszvaz időpontokat. Tettem is naptárba :) .

Nagy Dani, Ficza Feri és Nagy Norbi úton Vila Real-ba. Dani szerintem most sem indul, mivel továbbra sincs semmi hír a motorról :( .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7348) A Zéé válasza Ventur@ (#7347) üzenetére


A Zéé
addikt

2 autónak van hely, reméljük jót jelent...

Just a simple Lineman...

(#7349) Ventur@ válasza A Zéé (#7348) üzenetére


Ventur@
senior tag

Pont most akartam linkelni én is :D .

Nagyon úgy nézz ki, hogy két Zengős Honda lesz Vila Real-ban, ugyanis Lanti is ezt írta tegnap a WTCC Blog Facebook oldalán:

"Még nincs hivatalos hír, de úgy tűnik, jó esély van rá, hogy indul. Mihelyst biztos lesz, tudni fogjátok. :D "

Mondjuk merész lesz itt kezdeni Daninak, de bánja a fene, ha végre két zöld-fekete Honda van a mezőnyben. Nagyon kíváncsi leszek Danira mit tud majd :) .

Én speciel nem szeretem ezt a pályát, de most várom nagyon a hétvégét :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7350) Ventur@


Ventur@
senior tag

Megérkezett Vila Real-ba a csomag Zengőékhez :C .

Pénteki tesztet ki kell hagyja Dani, de szombaton már ott lesz a pályán :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.