Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8101) rocket válasza rocket (#8100) üzenetére


rocket
nagyúr

Sportbironak lehet jelentkezni :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8102) szilva01 válasza rocket (#8100) üzenetére


szilva01
őstag

Pont elutazom jovo hetvegen, pedig ez sem nez ki rosszul. :( Igen, egyebkent a Hungaroring honlapjan keresgeltem, de nem talaltam semmit, ugyhogy ha vannak meg ilyen titkositott hetvegek tart karokkal varom az infokat. :DDD Blancpain-t is ugy talaltam, hogy tavaly volt rola szo, rakerestem hatha iden is lesz. En egyebkent nem sportbironak, hanem technikai ellenornek mennek szivesen, akitol hallottam errol a lehetosegrol (2-3 eve csinalta) azt mondta barki jelentkezhet, kb. evi ket tanfolyam indul, de az mnasz honlapjan nincsen errol semmi, az imeljeimre meg marcius ~25. ota nem meltatnak valaszolni.

[ Szerkesztve ]

(#8104) szebe


szebe
őstag

[link]

Remélem Coronelnél volt kék-sárga

Eh lemaradtam

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8105) guftabi96 válasza -Mike- (#8103) üzenetére


guftabi96
addikt

Ilyennek egy pusztaottlakai autocross futamon nem szabad megtörténnie, nemhogy egy Fia világbajnokságban... :W

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8106) vlevi válasza guftabi96 (#8105) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ennyire nem lehet benezni egy fektvaot. Csak, ha beesik a pedal.

(#8107) emre válasza vlevi (#8106) üzenetére


emre
veterán

Ezt néztem én is, ha nem technikai a probléma, kb. félúton meg kellett volna állnia.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8108) A Zéé válasza emre (#8107) üzenetére


A Zéé
addikt

az nem kérdés, hogy műszaki hiba...
Ami miatt tényleg kurta nagy gáz, hogy féktáv végén, kanyar külső íven -ahova azért jó eséllyel lehet várni kieső járművet- semmi nincs, ami megfogná az elszabadult autót. Ha ott 50 néző áll, vagy Manyi néni zöldséges standja, ami ott áll 50 éve, akkor abba rongyol bele.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#8109) guftabi96 válasza vlevi (#8106) üzenetére


guftabi96
addikt

Elvileg fékhibája volt

#KeepFightingMichael

(#8110) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Zengős autók kaptak 6-7mp-et.... nulla fejlődés, a múltból pedig nem lehet örökké élni. Ezt, a várhatóan utolsó szezont már nem kellett volna erőltetni. Tavaly még legalább volt pár szép pillanatuk Ficzával.

Közvetítés legszebb pillanata az volt amikor piros zászló alatt bevágták a portugál bigét ahogy dobálja magát :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8111) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mit ment Norbi!! :Y

Ez így nagy esély hogy Monteiro nincs mögötte. Aki amúgy elképesztőt mentett, én már a szalagkorláton láttam.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8112) Vyndree


Vyndree
őstag

Pályacsúccsal nyerte meg az időmérőt Norbi! A szabadedzésektől kezdve végig dominált Vila Realban Michelisz Norbert, és az időmérőn is bizonyított: a Honda magyar pilótája új pályacsúccsal szerezte meg a pole pozíciót.

(#8113) G.Zs. válasza Vyndree (#8112) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Holnap gyozni kell a fofutamon, a forditott rajtracsoson pedig minel tobb pontot gyujteni, de minimalis kockazattal. Ez az ev meg mentheto. Ott lehet Norbi a VB cimer folyo harcban.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#8114) -v-


-v-
addikt

'csába nem megy a eurosport... tudtok valami live streamet linkelni gyorsan?

(#8115) -Mike- válasza -v- (#8114) üzenetére


-Mike-
addikt

(#8116) -v- válasza -Mike- (#8115) üzenetére


-v-
addikt

Ú király :R :R

(#8117) Bozso68


Bozso68
senior tag

F@sz japán miatt Monteiro 2. lesz.

(#8118) Motion_Blur válasza Bozso68 (#8117) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Norbi megint beszopta...

Monteiro 7=>2
Norbi 10=>7

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8119) Bozso68 válasza Motion_Blur (#8118) üzenetére


Bozso68
senior tag

Bennani Monteirot is kirakja?
Norbi meg óvja a kocsit a második futamra.

[ Szerkesztve ]

(#8120) Bozso68


Bozso68
senior tag

Bravó, Norbi nyert!

(#8121) quby


quby
őstag

Uhh most néztem meg....azért Huffy tett egy kis szivességet azzal hogy lefulladt a rajtnál.....Hogy Palikot idézzem "agyabeteg" tempót ment....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#8122) Motion_Blur válasza quby (#8121) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Brutál tempóelőnye volt! :Y

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8123) ruti válasza quby (#8121) üzenetére


ruti
Közösségépítő

még ha Norbi és Monteiro között ért volna be, az lett volna a nagy szívesség
de az biztos, hogy megint elgurult nála a gyógyszer, mint mostanában sokszor
de ezért szeretjük

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#8124) vwpolopg válasza ruti (#8123) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ezzel a tempóval szerintem simán megette volna Norbit, de szerencsére ez sose derül ki :)

(#8125) rocket


rocket
nagyúr

Egy jo kis video a DTM hetvege elotti belvarosi promo forgatasrol

Nagy elmeny lehet a pilotaknak varosban vezetni ezeket az autokat, nehany burnout volt igyis :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8126) -Mike-


-Mike-
addikt

Régen a Nascarban lazán adták elő :D

Dick Trickle smoking in the NASCAR car

(#8127) #70869248 válasza -Mike- (#8126) üzenetére


#70869248
törölt tag

szép név :D

(#8128) szilva01


szilva01
őstag

Nem lattam meg DTM autot igy lezuzva. :DDD

(#8129) rocket válasza szilva01 (#8128) üzenetére


rocket
nagyúr

Brutal volt, jol latszott, hogy a kasznin meg nehany erosito rudon kivul tok ures az auto hatulja, egy szep nagy lyuk maradt a helyen.
Rockenfeller autojanak az ajtaja meg ugy szallt el az utkozes kovetkezteben mintha papirbol lenne.

Ekstrom elfog beszelgetni Wittmannal, 2x is neki ment a futamon, vegen a dobogojaba kerult.

Harmas befuto a 3. helyert kiraly volt, foleg hogy, mindhatom marka ott volt :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8130) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Dagad a botrány

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8131) Diokhan válasza Ciccuka (#8130) üzenetére


Diokhan
addikt

Az egész MNASZ úgy, ahogy van egy vicc...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8132) Ventur@


Ventur@
senior tag

Hoppácska :Y : ÚJABB MAGYAR PILÓTA A WTCC-BEN!!!!!

Kérem tegyék meg kommentjeiket :D .

éééés akkor ehhez egy gyors friss hír:

Zengő Motorsport Fb oldala rakta ki:

"Panis nélkül folytatjuk, Dani és Zsolti indul a WTCC-ben!
Komoly változások történtek a csapatnál, hiszen a szezon hátralévő részében egy új összeállítású páros szerepel majd a WTCC-ben!
Aurélien ugyan távozik csapatunktól, de marad a Honda család kötelékeiben, és egy másik sorozatban folytatja majd a pályafutását.
Mivel célunk a fiatal tehetségek felkutatása és versenyeztetése, a kialakult helyzetben logikus a lépés házon belül, Szabó Zsolt Dávid szerepeltetésével megoldani, hogy eleget tudjunk tenni a szerződésben vállalt kötelezettségünknek, és két autóval ott legyünk a rajtrácson.
Ami biztos az az, hogy Nagy Dani megkapja az idei fejlesztésekkel felvértezett autót, és Argentínában már azzal szállhat harcba a pontokért!
Azt mi is tudjuk, hogy a 2015-ös autó jelen helyzetben és kompenzációs súly mellet nem igazán versenyképes, de Zsolt számára nem is a pontszerzés a cél, hanem az, hogy szokja a légkört, ismerkedjen az autóval, és minél több versenykilométert teljesítsen.
"

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8133) Frenky89 válasza Ventur@ (#8132) üzenetére


Frenky89
őstag

Panis Jr.-ral vajon mi lett?

(#8134) A Zéé válasza Frenky89 (#8133) üzenetére


A Zéé
addikt

gondolom beleunt, hogy egy 2 évvel frissebb, elvileg versenyképes autóval csak egerészik a Dani mellett folyamatosan. Illetve ahogy a cikk is írja korábban formaautózott, ahhoz képest pedig az első kerék hajtás nagyon más.

Just a simple Lineman...

(#8135) somasz válasza Ventur@ (#8132) üzenetére


somasz
addikt

Azért Zengőek valószínűleg beszopták ezzel egy kicsit, lyuk lesz a költségvetésben.
A két magyar srácnak meg a TCR-ben kéne önbizalmat növelni és dobogókért harcolni, a szerelőknek, mérnököknek meg tanulni, fejlődni.
Ez a több éves, több autós szerződés vagy bátor volt, vagy vakmerő, de Ribeironak biztos benne van a keze.
Kár érte.

Azért remélem fog villanni Dani, Zsolt meg nem szeppen meg.

Világbajnokságra nem a "nem is a pontszerzés a cél, hanem az, hogy szokja a légkört, ismerkedjen az autóval, és minél több versenykilométert teljesítsen" tervvel kéne beülni, beültetni az embert. :F

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#8136) Minstrel válasza Frenky89 (#8133) üzenetére


Minstrel
senior tag

Kinevelték, szintet lépett. Amúgy inkább a csajt kellett volna beültetni, női versenyző WTCC-ben, nagyobb hír lett volna pár napig.

(#8137) Alexios válasza A Zéé (#8134) üzenetére


Alexios
veterán

TCR-ben is elsőkerék hajtású lesz a Honda, szóval kétlem, hogy ez lenne az ok.

(#8138) Ventur@ válasza Frenky89 (#8133) üzenetére


Ventur@
senior tag

Itt egy friss hír róla: [link]

TCR International-ban fog menni a Boutsen Ginion Racing csapatával.

Gondolom azért voltak komoly nyelvi akadályai is Zengőéknél. Angolja is eléggé érdekes volt :D . Itt meg egy belga csapatnál könnyebb lesz a helyzete...na meg az autó is gyengébb.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8139) quby válasza somasz (#8135) üzenetére


quby
őstag

Nem tudhatjuk milyen is volt az a szerzödés. Lehet nem szopták be mert ki volt fizetve az év, és ha ö ment el akkor ö volt a "szerzödésszegő". Akkor meg még lehet jó is.....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#8140) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez elég gyors piros zászló lett..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8141) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez nem a M1RA hétvégéje.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8142) Bozso68 válasza Winner_hun (#8141) üzenetére


Bozso68
senior tag

De Tassi nagyot kerülgetett.. Kár a defektért.
Az első futam rajtjánál látszott, hogy sok lesz a belső íven. A kilökés meg no comment.

(#8143) Ventur@


Ventur@
senior tag

A JAS bemutatta a 2018-as Civic TCR-t [link] (render kép).

Szerintem ezzel eldőlt, hogy jövőre már nem WTCC-nek fogják hívni a WTCC-t.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8144) A Zéé válasza Ventur@ (#8143) üzenetére


A Zéé
addikt

dögös a járgány, és nem is csoda, hogy ezt fejlesztették.
Hülye lenne bárki is TC1-re új autót fejleszteni. Szerintem még a Volvo is besz.pta, tudott menni a kocsijuk 2 szezont...

Just a simple Lineman...

(#8146) Ventur@


Ventur@
senior tag

Argentína - Fp2

Szerintem ez így karcsú eddig Danitól. Jó nem vártam, hogy top10-en belül legyen, de azért hogy még Zsolti is elveri a 2 éves technikával...hmm....hmm...hmm.

Ja és mindezt úgy, hogy Zsolti az Fp1-en nem is tudott menni, mert technikai gondja volt.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8147) vwpolopg válasza Ventur@ (#8146) üzenetére


vwpolopg
őstag

avg speed is nagyobb volt Zsoltinál... talán nem jó ember kapta az új autót...

Szerk.: majd jól megmagyarázzák, hogy Daninak szoknia kell az új autót, technikai hiba volt, rossz irányból fújt a szél, tésztát evett stbstb...

[ Szerkesztve ]

(#8148) Male


Male
nagyúr

Várhegyi van... majd elalszik. Ráadásul azt hiszi, hogy a Q2 eredménye fordul egy az egyben az első futamra, a Q3 ebbe már nem szól bele... ( Q1 alatt is mondta, és a Q2 alatt is, épp kifejtette, hogy a Q2-es Norbi 2. hely miatt a 9. lesz az első futam rajtjánál... tehát nem elrontotta, hanem így tudja... ).

(#8149) szebe


szebe
őstag

A Q1-ben legalább elverte, még ha csak 16 századdal is :))

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8150) somasz válasza Male (#8148) üzenetére


somasz
addikt

Amint meghallottam, hogy ő lesz, váltottam át angolra a eurosportot :)

Amúgy Catsburghoz annyit, hogy Valentének is volt hasonló ügye, sztem Portugáliában, Q3 körének végén nem tudott bevenni egy kanyart. Ott nem emlékszem, mi lett a végkifejlett.

[ Szerkesztve ]

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.