Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7501) quby válasza vlevi (#7500) üzenetére


quby
őstag

Mondjuk duplasárga ellenére nem annyira lassitottak a scrácok....:(

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#7502) vlevi válasza quby (#7501) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát nem. Erre akartam utalni, hogy akármi is lehetett volna.
Mondjuk olyasmi, mint ez a biztonságiautós : [link]

Vagy a traktoros túl gyorsan ment fel menteni, vagy a full course yellow-t későn lógatták be (mert utána nem sokkal az lett belőle), de lehet azt is csak a tv-ben látottak után rakták be, nemtudom.

(#7503) ruti


ruti
Közösségépítő

Japán. Na ez egy jó Q1 + Q2 volt!

ciki volt mondjuk hogy Q1 végén Lanti a cseh2-t nézte, éppen temette Björk-öt, amikor nem látta h képernyőn van egy elég jó körön
Q2 legvégén Catsburg ahogy kiért a boxból az utolsó mért körére, na ott kihordtak lábon pár infarktust (1-2 s volt hátra, mikor átment a vonalon)
Norbitól ez a fordított pole tökéletes, ha így akarták, ha nem. Huff-al mellőle nem lesz gyenge menet az első kör.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7504) Bozso68 válasza ruti (#7503) üzenetére


Bozso68
senior tag

De M4-en Norbi rég a boxban volt, amikor még csodálkoztak, hogy nem látják a szektoridőt tőle. Végre Norbinak jött össze egy fordított pole. Monteiro ezekből szokott nagyokat profitálni. Rideg lesz az első futam.

(#7505) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kellett ez a győzelem Norbinak mint egy falat kenyér. Most a kérdés, hogy jótékony hatással lesz e rá, hogy nem görcsöl már e miatt.

All→M8

(#7506) Ventur@ válasza callmeakos (#7505) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez a Honda-nak IS kellett, de nagyon.

Első futam teljesen rendben volt, a második az nekem kicsit unalmas volt. Bár Catsburg hozta a show-t Thompson-nal :D .

Zengőékre nagyon rá járt a rúd. Rendesen olyan érzésem volt, mint mikor először mentek a Honda Civic-el (Norbival).

Ami biztos, hogy következő futamra a Honda +80 kg-al megy. Vagyis hát sanszos, hogy azzal fog menni :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7507) vwpolopg


vwpolopg
őstag

És a citromok féle szánalomelengedést nem is vesézi ki senki? Természetesen jól megvédve őket, hogy millió ilyen példát láthattunk, ez a csapat érdeke, stbstbközhelyek?

Személy szerint le**arom mi az érdekük, a WTCC-t eddig is kinyírták az elmúlt 3 évben, ez csak egy újabb szög volt a koporsóba, de ennyire gusztustalan módon csinálni... Vicc volt.

(#7508) bajnokpityu válasza vwpolopg (#7507) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sajnos teljesen egyetértek. ezek után nemtom, miért várják el, hogy a gyártók brutál pénzeket elverjenek 2-3 db autó lefejlesztéséhez. aztán kapnak még ajándék bónuszokat az anyósülésre, stb.
amennyire szurkolok Norbinak, annyira elkopott sztem a wtcc világa.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7509) Ventur@ válasza vwpolopg (#7507) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem kell kivesézni, mert én is tartom, hogy szánalmas volt. Persze Lopez jól lekommunikálta a végén, de ezt nem így kellett volna megoldani, ahogy tette.

Saját véleményem erről a szituációról :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7510) schawo válasza vwpolopg (#7507) üzenetére


schawo
titán

Szóra sem érdemes.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7511) guftabi96 válasza vwpolopg (#7507) üzenetére


guftabi96
addikt

Saját vélemény:
Lopez direkt csinálta így, hogy még jobban látszódjon a kontraszt közte és Müller között: Utóbbinak semmi esélye nincs tisztán, versenykörülmények között Lopez ellen.
És ez valamilyen szinten igaz is.

#KeepFightingMichael

(#7512) schawo válasza guftabi96 (#7511) üzenetére


schawo
titán

Igen, semmi más, mint látványos megalázás volt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7514) schawo válasza guftabi96 (#7513) üzenetére


schawo
titán

Ha ezt valaki megcsinálja velem LFS-ben, azt elküldöm a jó k.va anyjába, majd reportolom, és kitiltják a szerverről permabannal. Ha valaki megcsinálja ezt velem iRacingben, ott a szerver azonnal, automatikusan kidobja, én reportolom, és visszavágják a licencét úgy, hogy mehet bohóckodni a babakocsikkal. Itt meg azt mondják, hogy ő nyert. Egy vicc ez a NASCAR, az összes szériája. A Sprint Cupot szeretem, de a bíráskodás idióták gittegylete, így a versenyzők is bolondokká válnak.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7515) guftabi96 válasza schawo (#7514) üzenetére


guftabi96
addikt

Én se értem, hogy hogy lehetett ő a győztes.
Undorító volt.
Ment is az adok-kapok utána.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#7516) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

amikor rossi lehesegette markezt a pályáról, és oda se rugott bezzeg rossi póruljárt tizedennyiért.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7517) quby válasza guftabi96 (#7515) üzenetére


quby
őstag

Nno jött Boka János oszt rendet tett.....:D

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#7518) biker válasza guftabi96 (#7513) üzenetére


biker
nagyúr

És még verstappent csesztetik, hogy egresszív :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7519) Calogero válasza guftabi96 (#7515) üzenetére


Calogero
addikt

[link]

Régi F1-be is előfordult az ilyen, de ott már csak puha p*csü ficsúrok nyomják. (kivéve Max)

(#7520) rocket válasza guftabi96 (#7513) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem volt elozmenye ennek? , es csak torlesztes volt? :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7521) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Szeptember 10. szombat
14:55-15:40 DTM 1. futam (M4 Sport)

Szeptember 11. vasárnap
15:10-16:15 DTM 2. futam (M4 Sport)

Hétvégi programok

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7522) Ciccuka válasza Ciccuka (#7521) üzenetére


Ciccuka
veterán

Megállíthatatlan éllovas, kettős BMW-siker

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7523) guftabi96


guftabi96
addikt

Tim Gabi az Octavia Cup bajnoka!

#KeepFightingMichael

(#7524) Ciccuka válasza guftabi96 (#7523) üzenetére


Ciccuka
veterán

:R :C Gratula neki!
Érdekes, hogy csak szinte a biztosra mentek a Skoda Magyarország és az Apex Racing Team Gabi támogatásánál. A végére csak sikerült érdekesmód (mikor már szinte előre garantált volt a siker). :U

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7525) Ciccuka válasza Ciccuka (#7524) üzenetére


Ciccuka
veterán

AFM szeptember - Tim Gábor
Az se volt biztos, hogy befejezi a szezont, most viszont már bajnok - Tim Gáborral beszélgettünk
Részlet az Autósport és Formula Magazin szeptemberi adásából, az interjú még a bajnoki cím bebiztosítása előtt készült

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7526) Male


Male
nagyúr

Csak félig tartozik ide: Az Eurosport oldalán a TV műsort valahogy vissza lehet változtatni a régire? Mert a mostani, vízszintesen görgethető használhatatlan... legtöbbször a műsorok neve sem látszik, csak ha egy ideig fölötte áll az egér... ki volt az a barom, aki ezt a rendszert kitalálta :F

(#7527) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#7528) bloggiold válasza Ciccuka (#7527) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Emberfeletti Alex Zanardi teljesítménye, igazi példakép.

https://fontecone.blog.hu/

(#7529) guftabi96


guftabi96
addikt

Müller visszavonul

#KeepFightingMichael

(#7530) guftabi96 válasza guftabi96 (#7529) üzenetére


guftabi96
addikt

Megérkezett Lanti cikke is

#KeepFightingMichael

(#7531) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A hétvégén DTM-bajnokot avathat a Hungaroring

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7532) Ciccuka válasza Ciccuka (#7531) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szeptember 24. szombat
14:55-15:40 DTM 1. futam (M4 Sport)

Szeptember 25. vasárnap
08:35-09:00 WTCC nyitóverseny (M4 Sport és Eurosport 1)
09:50-10:20 WTCC főverseny (M4 Sport és Eurosport 1)
15:10-16:15 DTM 2. futam (M4 Sport)

Ne maradj le: Norbi Kínában, DTM a Ringen

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7533) ldave


ldave
félisten

Sziasztok! Van aki holnap kocsival megy ki a Ringre és esetleg fel tudna venni egy potyautast az Árpád híd - Duna Pláza közötti szakaszon? :B

A Slime draws near! Command?

(#7534) rocket válasza ldave (#7533) üzenetére


rocket
nagyúr

Arpad hidtol indul a busz.... ;)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7535) biker


biker
nagyúr

LOOOL Norbi az egyetlen hondás a Q2-ben :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7536) ldave válasza rocket (#7534) üzenetére


ldave
félisten

Igen, de az csak 11 óráig jár, délelőtt pedig nem érek rá :(

A Slime draws near! Command?

(#7537) ruti válasza biker (#7535) üzenetére


ruti
Közösségépítő

sőt, Filippit lerajtolja, és zsebben a győzelem a nyitó futamon

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7538) bajnokpityu válasza biker (#7535) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nagyon szurkolok. ebből akár az idei legnagyobb elismerés is összejöhet.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7539) Ventur@


Ventur@
senior tag

Hosszú idő óta először rakják be Bennani-t a Mach3-ba és megkotlik alatta a technika :D . Nemhogy hagyták volna Chilton-t erre az utolsó két futamra.

Ebből holnap szerintem nem lesz Honda győzelem. Gyorsaság kell az autóba, az meg most benne van a súly vesztett Lada-ban, a minimál súlyos Volvo-ban és hát a Citroen +80 kg-al elverte megint a mezőnyt. Dobogó összejöhet Norbinak, de a győzelemhez kva nagy mák kell. Ha Filippi fel tudja tartani Norbi mögött a mezőnyt vagy 7-8 körön át, akkor meglehet a győzelem. Természetesen ehhez Norbinak le kell rajtolnia Filippi-t :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7540) biker válasza ruti (#7537) üzenetére


biker
nagyúr

lerajtolja filippit, de Filippi nem tudja 3 körnél tovább a mögöttest tartani, a 6. körre Norbi nyakán lesznek az erőemberek :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7541) Male válasza biker (#7540) üzenetére


Male
nagyúr

Jah, csak ne legyen ütközés Filippivel... a múltkori elrontott első helyes rajta után nagy lehet a bizonyítási vágy, ha Norbi lerajtolja...

(#7542) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

jo volt a futam kar h Norbit utolso korbe elozte meg a volvos...
bari gergo miert van a studioba? nem kinnt kellene lennie?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#7543) Vyndree válasza dellfanboy (#7542) üzenetére


Vyndree
őstag

Szép pontok, sajnálom hogy elment az első hely, de ezzel a Hondával ez is csoda volt. A másik két gyári is csak szenvedett, majdnem végig védekeznie kellett a 10. helyen Huffnak. Reméljük a főfutamon is hoz pontokat Monteiron, ha kiesik előle 4-5 autó ahogy az első futamon estek a 10-ben, akkor jó lesz ez a hétvége.

(#7544) Minstrel válasza dellfanboy (#7542) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ő Dávid, az öccse.

(#7545) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

jah lehet reggel van azert kevertem.. koszi :))
igy utolag visszagondolva kihozta Norbi a maximumot a futambol, foleg megnezve mi lett a masik ket hondassal.. (ill. amiket nyilatkozott a futam elott)
nah lassan rajtol a kov futam hajra!!!

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#7546) biker


biker
nagyúr

Próbálok elfogulatlanul, de szerintem ha Norbi B/W-ot kap azért, mert a pálya közepén megbicsaklik féktávon és oldalról pöccint, akkor Bjork miért nem kap semmit, miután hátulról meglöki, majd ismét megpöcköli, elmegy a lökös, majd kitereli a külső íven a pályáról?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7547) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A második futam nem volt más puszta benzin pazarlásnál.
Zengő autóinak ilyenfajta jelenlétének értelmét nem látom (utolsó helyeken autókáznak, rá se lépnek a gázpedálra, semmi versenyezni akarás). Ez így nagyon vérszegény :(
Norbinak legalább a 2. hely meglett. Féltem attól, hogy első helyről megint kinullázza magát szokás szerint.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#7548) Ventur@ válasza Ciccuka (#7547) üzenetére


Ventur@
senior tag

Öööö....2015-ös Honda motorral, 2 újonc tanulóéves pilótával, +60kg-mal megpakolva, te is mi a jó istent vársz tőlük? Ez vérszegény, mikor nyíltan megmondták Zoliék, hogy VB pontot sem remélnek, nekik a tanulás a lényeg, erre Ficza Ferinek első évében VB pontjai vannak? Ez vérszegény?

Vérszegény Demoustier és Filippi! Na, ők vérszegények, hogy egy 2016-osra fejlesztett autókkal kullognak a sor végén.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7549) bajnokpityu válasza biker (#7546) üzenetére


bajnokpityu
félisten

brutál sokkal erősebb volt a volvo. az a szép teljesitmény, h odáig bírta tartani.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7550) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kár hogy az utolsó kanyar nem jobbos volt, akkor Norbi nyeri :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.