Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8651) Calogero válasza bajnokpityu (#8649) üzenetére


Calogero
addikt

Igen, mert a hátra sorolásos büntetést a versenyre kapja az illető.

Akkor lenne meg a fordított Pole, ha valakit a top10-ből szabálytalanság miatt kizárnának,elvennék, törölnék az idejét.

[ Szerkesztve ]

(#8652) Bozso68 válasza Calogero (#8651) üzenetére


Bozso68
senior tag

Guerreri kocsijában törjenek már fel egy plombát!

(#8653) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ez mekkora már :DDD

Aki nem tudná ennek az előzményét, azoknak íme: [link]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8654) guftabi96


guftabi96
addikt

Youtubeon streamelik az Eurosport adását, Lanti kommentálásával
Remélhetőleg nem lövik le
Hajrá Norbi!

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8655) szebe


szebe
őstag

Na, tudjuk le gyorsan ezt a borzalmat, aztán jövőre remélhetőleg látunk valami túraautózásra emlékeztető dolgot :)

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8656) szilva01 válasza guftabi96 (#8654) üzenetére


szilva01
őstag

Menjen, hajrá!

(#8657) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi tempója nagyon gyenge sajnos. Ebből semmi nem lesz.

Ennyi volt.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8658) szebe válasza Motion_Blur (#8657) üzenetére


szebe
őstag

Most Norbi gyenge, vagy a Honda szar, vagy mindkettő?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8659) guftabi96 válasza Motion_Blur (#8657) üzenetére


guftabi96
addikt

Már Coronel támadja, itt már tényleg a csoda sem segít :(

#KeepFightingMichael

(#8660) DopeBob válasza Motion_Blur (#8657) üzenetére


DopeBob
addikt

Mi tortenik? Valaki leirna? Szar esge van csak itt, nem megy a mediaklikk. Remenytelen a dolog?

MZ/X

(#8661) guftabi96 válasza DopeBob (#8660) üzenetére


guftabi96
addikt

Reménytelen.

#KeepFightingMichael

(#8662) Calogero válasza DopeBob (#8660) üzenetére


Calogero
addikt

Reménytelen

(#8663) #70869248 válasza DopeBob (#8660) üzenetére


#70869248
törölt tag

A semmi történik Norbi szempontjából :(
..ez kapa sajnos.

(#8664) szebe válasza DopeBob (#8660) üzenetére


szebe
őstag

Bennani és Chilton bírkóznak a győzelemért, a többiek meg felszálltak a Gleason-expressre, és senki sehova...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8665) DopeBob


DopeBob
addikt

Koszi mindenkinek. Fakk... honda... elinzte a mclarent az f1ben, Alonsot az indy500on, most meg meg ezt is elbaltaztak...

MZ/X

(#8666) szilva01 válasza DopeBob (#8665) üzenetére


szilva01
őstag

Nyugi, főfutamon Björk kiesik, Norbi egy epikus vezetéssel megnyeri a versenyt és a vb-t. :DD

El. Csúnyán.

(#8667) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Ez a futam sajnos az idomeros fekhibatol fuggetlenul ment el.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#8668) Qorthral válasza G.Zs. (#8667) üzenetére


Qorthral
őstag

Ez a futam talán, de a bajnoki cím összejött volna, ha nincs a fékhiba. Norbi legalább 2 pontot simán hozott volna Björkön úgy, hogy a főfutamon pole-ból megy.

Most már ne essen ki Björk a főfutamon! Hülyét kapok, ha kiesik, és Norbi még úgy sem bajnok, mert pont csak tudomisén az 5. helyig jön előre, és még le kellene nyomin Mullert, de nem megy...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#8669) szebe


szebe
őstag

Norbi nem tud támadni-->valószínűleg nem 100-as a kocsi (tudom, hülye vagyok hogy az M4-en nézem)
Miért nem lehet kimondani hogy a kocsiban (meg Norbiban?) ennyi van?

Már az is előkerült, hogy Guerreri minek megy előre ennyire, miért nem lassítja a mezőnyt, milyendologez...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8670) Alexios válasza szebe (#8669) üzenetére


Alexios
veterán

Azért mielőtt elromlott a kocsi elég komoly tempóra volt képes, lehet tényleg nem 100-as

(#8671) zilazil válasza szebe (#8669) üzenetére


zilazil
senior tag

Engem is idegesít ez az erőltetett csodavárás.

(#8672) Malachi


Malachi
addikt

Hát, az egész éves szerencsétlenkedés után ez sajnos nagyon kiábrándító befejezés. Sajnálom, hogy ez a Honda csak ennyire elég. Taktika nulla, bizonytalan technika, így nem lehet.

(#8673) badd


badd
tag

Hát, esélytelen volt alapból, hogy itt csoda történjen, de hogy előzni se lehetett egyáltalán, arra nem számítottam (a két futamon volt összesen kb. 3 előzés, vicc). Az már egy másik kérdés, hogy én még Norbitól nem láttam olyan futamot, amikor mintha egy másik tudatállapotban vezetett volna, és ott előzte volna a többieket, ahol csak érte. Azért nem egy ilyen futamot láttunk már pl Monteirótól, Hufftól, Tarquinitől, akkor amikor nem is világverő autóban ültek. Valami ilyesmit vártam volna Norbitól, bár nyilván a kocsi se volt százszázalékos, meg a pálya adottságai is olyanok, amilyenek. Van ilyen, azért szépet menetelt a negyedik futam óta, és megérdemelte volna, mert igazából nem rajta múlott. Grat a második helyhez!

A Honda meg amúgy a WTCC bokszzsákja volt. Nagy hülyén belementek, hogy a TC1 előtti utolsó évben még beszálljanak, ahol a Chevy szarrá verte őket. Így lemaradtak a Citroentől, akik végig szarrá verték őket. Aztán jött a Volvo, és ők is elpicsázták őket (bár nem olyan fölényben, de legalább megbízhatóbbak voltak, ha nem is mindig gyorsabbak).

Kíváncsi leszek hogyan dönt Norbi a jövővel kapcsolatban. Szinte biztos vagyok, hogy ha megnyerte volna a VB-t, akkor egyből bejelenti, hogy visszavonul és a családra és a M1RA csapatvezetésre fókuszál. Így jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#8674) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ha nem lett volna Norbi 1:59-es köre még tegnap a rektes pályán akkor egy szót sem szólnék.

De ez így nekem most nagyon "röfög". 4mp-el ment gyengébb köröket versenyen. Ilyen nincs.. ennyit nem lehet veszíteni mezőnyben autózva, Richard vagy ki a fene tempójában utazta le mindkét futamot.

Kibaszott nagy csalódás ez így.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8675) rocket


rocket
nagyúr

Sajnalom Norbit, de a Honda feltette az l-re a pontot WTCC projectjeben, minden jott-ment gyarto romma verte oket, gratulalok.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8676) Motion_Blur válasza rocket (#8675) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"a japánok inkább állva halnak meg, mint hogy megváltoztassák a döntésüket."

by Csuti Laci

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8677) guftabi96 válasza Motion_Blur (#8676) üzenetére


guftabi96
addikt

Kb. Látjuk, hogy az F1-ben is mit műveltek az elmúlt 3 évben.

A szezonról meg annyit, hogy ezt még szurkolóként is rossz volt átélni sokszor, hát még milyen lehetett Norbinak. Sajnálom, hogy így alakult, de ennyi balszerencse után szinte az is kész csoda, hogy a 2. hely meglett. Ez a mai nap tényleg felrakta a pontot az i-re. Pedig milyen jól indult... :(
Szépen csillog az ezüst is, és azért annak örüljünk, hogy ez így is egy sporttörténelmi eredmény, és annak ellenére, hogy már kb haldoklott a széria, ez egy aránylag jó év volt.
Guerrieri szépen teljesített a Hondában (is), remélem "velünk marad" még egy darabig. Szimpatikus srác, és nagyon ügyes.

#KeepFightingMichael

(#8678) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szegény Norbi, csak nem akar ez összejönni. Fene egye meg :(

All→M8

(#8679) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Lehet hibáztatni a Hondát. Szerintem ilyen felfogással soha nem lesznek már világbajnokok (főleg F1-ben) vagy csak akkor, ha ők lesznek az egyetlen gyári csapat úgy meg semmit se ér...

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8680) #70869248 válasza badd (#8673) üzenetére


#70869248
törölt tag

valszeg a saját csapatában versenyez majd, amíg kedve van és gyors.
A Honda-val mindentől függetlenül érdemes jó kapcsolatot ápolni, ..ebben az évben jóval több volt, javarészt már minden le lett írva, mind igaz is.
Viszont csapatvezetőként más is játszik...ha azt nézzük Norbi szépen építkezett abból hogy versenyző-gyári versenyző-csapattulajdonos lett. Ezen a vonalon jobb nézni az elmúlt két évet.

(#8681) A Zéé


A Zéé
addikt

ViszLÁT WTCC!
Sok szép szurkolói emlék kötődik hozzá (leginkább maradandóak: Norbi 2012-es hungaroringi győzelme: bakker, felrobbant a lelátó, még mindig libabőrös leszek tőle ennyi év után is :Y, 2014 Szlovák nagydíj, amikor az eső miatt nem volt 2. futam, és Zengő Zolival haverkodtunk a paddockban), de a vége kissé dicstelen lett.

Jöjjön a TCR, álljon talpra a Zengő Motorsport, folytassa a M1RA a szárnyalást, és legyen újra látványos, boxolós a túraautózás! Azért a TC1-es kocsik agresszív kinézete hiányozni fog.

Just a simple Lineman...

(#8682) feri1014 válasza rocket (#8675) üzenetére


feri1014
senior tag

Azért elég erős a Citröent és a Volvot jött-ment gyártónak nevezni. Ez sokkal inkább illik a Hondára az elmúlt pár évükre visszagondolva. :U Norbi megérdemelte volna ezt a VB-t, de a Honda egyáltalán nem.

(#8683) guftabi96


guftabi96
addikt

(#8684) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#8685) emre válasza Ciccuka (#8684) üzenetére


emre
veterán

del pls :(((

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8686) guftabi96


guftabi96
addikt

#KeepFightingMichael

(#8687) XFishboneHUN


XFishboneHUN
senior tag

(#8688) guftabi96 válasza XFishboneHUN (#8687) üzenetére


guftabi96
addikt

Jöhet az egyikbe az audis tehetségünk, Keszthelyi Vivien.

;]

#KeepFightingMichael

(#8689) XFishboneHUN válasza guftabi96 (#8688) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Erre had ne reagáljak... ;] ;]

Zengő elvből nem választaná őt szerintem.......

Múltkor feltévedtem a Facebook oldaláról ennek a picsának (amúgy tolnám, mint a lopott biciklit, ahogy egyre jobban csöcsösödik ;] ;] :P ) és láttam megint ment a promó, hogy uuuh mennyien jönnek neki szurkolni és volt egy kép, ahol még Swift Cup-os overállban integet a nézők felé... Na mondom öcsém mekkora PR..... Akkor, pont nem miatta mentek ki, hanem az a WTCC versenyhétvége volt! :DDD

Sokat örlődtem rajta, hogy trollkodjak-e azalatt a kép alatt, de visszafogtam az idegrendszerem! Eddig is csoda, hogy nem tiltottak le az oldaláról! :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#8690) guftabi96 válasza XFishboneHUN (#8689) üzenetére


guftabi96
addikt

Most úgyis az a legújabb hír, hogy helikopterre szeretne jogosítványt.
Majd fuvarozhatja Tónit az esküvőkre :DDD

#KeepFightingMichael

(#8691) XFishboneHUN válasza guftabi96 (#8690) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ezt se értettem/értem... a Red Bull is nyomatja, hogy Keszthelyi Vivien lesz a VILÁG LEGFIATALABB HELIKOPTER PILÓTÁJA.... Ok reakcióm erre: és most hová sz@rjak?.. Kit érdekel?... :D

Dehát sok mindent nem értek körülötte... Attól, mert p*ncija van, ekkora hírverést kell neki csinálni? ;] ;]

Vagy inkább maradunk/maradjunk a fizetett reklám státusznál, az helytállóbb.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#8692) biker válasza XFishboneHUN (#8687) üzenetére


biker
nagyúr

Az akár négy jelenthet nulla darabot is, mint idén :(
Amit a TCR-ben műveltek, az is kabaré volt, akkor is, mikor nem volt KIA, meg akkor is, mikor elkészült. A WTCC is no comment kategória volt idén tőlük.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8693) szebe válasza XFishboneHUN (#8689) üzenetére


szebe
őstag

Érdekes, pont mostanában jönnek szembe (megint) instán/facen a fizetett hirdetései, szóval megtolják egy kicsit a szekeret. Nem csodálkoznék azon, ha "valahogy" kapna ő is egy ülést...

(#8692) biker
Szerintem az idei évük a WTCC miatt ment a kukába.
Ez most ugye elvileg kisebb költségvetésű bajnokság lesz, valahogy szerintem jobban fekszik nekik. Én drukkolok nekik, és remélem megtalálják az arany középutat pilótaválasztásban (fiatal tehetség vs fizetős)

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8695) vlevi válasza guftabi96 (#8694) üzenetére


vlevi
nagyúr

Már magyarul is olvasható a zindexen.
[link]

(#8696) Ventur@ válasza vlevi (#8695) üzenetére


Ventur@
senior tag

Sőt Lantos őszentsége is most tette ki a cikket frissen :D : [link]

Nekem ez így kifejezetten tetszik :) . Várom a 2018-as évet :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8697) szebe válasza guftabi96 (#8694) üzenetére


szebe
őstag

Gyári csapat mint olyan, akkor gondolom nem lesz. Norbi a saját csapatában mehet a címért, esetleg lerendezik a pályán Tassival(?)
Kérdés, Zengőék odaférnek-e, és ha igen, tehetséges, vagy inkább pénzes pilótákkal?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8698) A Zéé válasza Ventur@ (#8696) üzenetére


A Zéé
addikt

Egész ígéretesnek hangzik! :K

Just a simple Lineman...

(#8699) #70869248 válasza guftabi96 (#8694) üzenetére


#70869248
törölt tag

kb. a legjobb dolog ami történhetett.
a WTCC akkor volt a legjobb amikor nem volt...ETCC korszakban, még egy darabig tartott a lendület a WTCC-ben, de folyamatos elhalás.

(#8700) Ventur@ válasza szebe (#8697) üzenetére


Ventur@
senior tag

Akik a TCR International-ben indultak, azok elsőbbséget élveznek a nevezés terén, mint az új csapatok. Tehát mivel Zengőéknek volt az Int.-ben csapatuk, úgy ők nagyobb előnnyel nevezhetnek 2018-ra. Zengő Zoli nyilatkozott pár napja, hogy a terve 2-4 pilótával (csak is magyarokkal: Nagy Dani, Nagy Norbi, Ficza Feri és Szabó Zsolt volt említve), valamint Audi RS3 TCR-rel tervezik az indulást. Ez volt a terv, mikor még nem lehetett tudni , hogy pontosan mennyi a nevezési díj+egyéb költségek.

Na, most ezek már publikusak, innentől meg várni kell a bejelentéseket :) . Szerintem M1RA-nak "garantált" az idei Civic. Nem hiszem, hogy csak úgy jófejségből vitték el őket az idei fejlesztésű Civic tesztekre. Az, hogy Norbi hol megy/menne....na ez lesz még az érdekes, valamint, hogy kik azok akik a WTCC-ből átjönnek ide a WTCR-be. SLR-re számítok, ha már kijött a Pug a 308-al. Szerintem Coronel tuti, hogy jön, kérdés hogy mivel. De van egy érzésem, hogy Civic lesz neki 2018-ra.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.