Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8401) callmeakos válasza guftabi96 (#8398) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha ezt nem tudja Norbi kihasználni, akkor semmit. Itt a remek sansz.

All→M8

(#8402) Motion_Blur válasza guftabi96 (#8398) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Norbi nagy esélye.

Björköt kell megverni érte, de erősebb a Volvo.
Norbi viszont (szerintem) jobb versenyző.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8403) guftabi96 válasza Motion_Blur (#8402) üzenetére


guftabi96
addikt

Majd a rossz idő miatt elmarad az egész hétvége, mint a Super Formula utolsó hétvégéje. :D

#KeepFightingMichael

(#8404) szebe válasza Motion_Blur (#8402) üzenetére


szebe
őstag

Továbbra is az a kérdés él bennem, ami az egész év folyamán.

Van ennek a vb címnek jelentősége? Mezőny nulla, 2-3 hónapos szünetek a versenyek között, stb...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8405) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Elnézve Monteiro friss képeit, továbbra is elég furcsán állnak a szemei, bandzsít rendesen. Ebből idén már nem lesz menés..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8406) vwpolopg válasza guftabi96 (#8403) üzenetére


vwpolopg
őstag

Láttad Lanti képét facen, hogy mi tart Japán felé? :D Ha az a hétvégére ér oda, olyat fog pusztítani, idén nem lesz már ott semmi :D

(#8407) danikosz


danikosz
újonc

Sziasztok! Várunk mindenkit sok szeretettel egy szimulátor bajnokságban, az Audi TT Cupban. Az Assetto Corsával futós sorozat 3 hónap alatt összesen 7 helyszínre látogat el, ahol dupla fordulós hétvégék lesznek.

Versenynaptár:
1. 2017.11.16. – Monza
2. 2017.11.30. – Nürburgring Sprint
3. 2017.12.14. – Poznan
4. 2018.01.04. – Jerez (MotoGP nyomvonal)
5. 2018.01.18. – Spa-Francorchamps
6. 2018.02.01. – Imola
7. 2018.02.15. – Donington National

Bajnokságról bővebben és jelentkezés

Molnár Dániel

(#8408) vwpolopg válasza danikosz (#8407) üzenetére


vwpolopg
őstag

Vivike is ott lesz? ;]

(#8409) danikosz válasza vwpolopg (#8408) üzenetére


danikosz
újonc

Tavasszal a Team VRS támogatott minket, az év végi dobogósok kaptak pénzdíjat (20-15-10 ezer). Akkor nem indult, mert hogy nincs ideje. Most is elvileg ugyan ez a felállás, de amióta az Audi bejelentette, hogy nem lesz jövőre ilyen, nem igazán válaszolnak a leveleinkre, szóval passz. Lehet lesz pénzdíj és vele együtt Vivi is, lehet nem. :D

Molnár Dániel

(#8410) guftabi96


guftabi96
addikt

Monteiro helyettese a hétvégén: Esteban Guerrieri!! :C :C

Közben már Touringcartimes-on is kint van a cikk:
Esteban Guerrieri confirmed at Honda for Japan

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8411) Ventur@ válasza guftabi96 (#8410) üzenetére


Ventur@
senior tag

Azért ez érdekes. Thompson ott van tallonban, van TC1-es tapasztalata, ment már régen Honda-val és még sem kell sehova sem. Amúgy ez így jelenleg biztos, hogy -1 autó az egyébként sem népes mezőnyben :U .

Mondjuk kíváncsi leszek mit megy Esteban ezzel az autóval. Ez - szerintem - eléggé jó mérce lesz ismét Norbinak.

Most már csak az kell, hogy futam is legyen és a Japán felé tartó tájfun ne kavarjon be.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8412) XFishboneHUN válasza Ventur@ (#8411) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Talán nehéz (, de talán mégse) párhuzamot vonni, de Lopez igaz, csak egy versenyre ugrott be 2013-ban Argentínába és nyert az akkor már sehol nem jegyzett 320-as BMW-vel. Guerrieri is egy rejtőzködő tehetség lehet, hacsak azt nézzük mit művel ezzel a szintén már alig jegyzett Chevi-vel.

Az esély megadatott neki és szurkolok, hogy helytálljon egy ilyen autóval, ami versenyképes technológia.

Kísérje el Norbit a VB címig! :D :C :K

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#8413) Bozso68 válasza XFishboneHUN (#8412) üzenetére


Bozso68
senior tag

Én azt hittem, hogy végig az öreg Python lesz Norbi szárnysegédje az évben. (Aztán jövőre kapna ülést a M1RA-nál.)

(#8415) vlevi válasza Bozso68 (#8414) üzenetére


vlevi
nagyúr

Indexen találtam egy időtervet is.
Eszerint kb 1 napos lesz a hétvége.

Szélvészgyors argentin ugrik be Michelisz mellé Japánban

(#8416) Ventur@ válasza vlevi (#8415) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jelenleg igen, minden fő esemény egy napra van tervezve.

Saturday 28 October:

15h15-16h00: Free Practice 1

Sunday 29 October:

08h00-08h45: Free Practice 2

09h40-10h00: Qualifying Q1

10h05-10h15: Qualifying Q2

10h20 (pit lane opens for first car): Qualifying Q3

10h40-10h55: WTCC MAC3

14h15-14h40: Opening Race (11 laps)

15h30-16h00: Main Race (13 laps)*

*FIA WTCC oldaláról

Ja és még egy. A Campos autóját az ETCC-t megnyerő Kris Richard fogja vezetni, így mégis meg lesz a létszám.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8417) vwpolopg válasza Ventur@ (#8416) üzenetére


vwpolopg
őstag

Valaki ránéz, bedől neked, és lemarad mindenről :D

Október 28., szombat

08.15-09.00 Első szabadedzés

Október 29., vasárnap

0.00-0.45 Második szabadedzés
02.40-02.55 Időmérő és MAC3 Csapaidőfutam (már az óraátállítás után ér véget)
06.15-06.40 Nyitófutam
07.30-08.00 Főfutam

(#8418) Ventur@ válasza vwpolopg (#8417) üzenetére


Ventur@
senior tag

Azt én nem írtam, hogy milyen időzónában vannak kint az infók ;] . De köszi a javítást :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8419) szilva01


szilva01
őstag

Vicces kedvemben vagyok, nezzetek el nekem. Nehogy az legyen, hogy Norbi megnyeri a vb-t (amin lehet el is sirnam magam), aztan stadionok helyett versenypalyakat kezd el epiteni az allam... ;]

(#8420) Ventur@ válasza szilva01 (#8419) üzenetére


Ventur@
senior tag

Bár csak így lenne ;) . De kizárt, mert mi Fodbal-állam vagyunk. Egyszer régen, mikor a történelmet nem is írták, csak szóban terjedt, elvertük az angolokat - egy barátságos mérkőzésen - 6:3-ra a Wembley-ben. Innentől mi Fodbal-állam vagyunk.

Miközben európa, világ és olimpiai bajnokokat "termeltünk ki" más sportágakban, mi mégis Fodbal-állam vagyunk ;] :DDD . Tehát fodbal-stadionokat az európa, világ és olimpiai bajnokaink csarnokai helyett....mert Fodbal-állam vagyunk :D .

Ha, érezhető a hazai fodbal iránti utálat a bejegyzésben, akkor bocsi....de tökre komolyan ;] :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8421) Diokhan válasza Ventur@ (#8420) üzenetére


Diokhan
addikt

Engem nem sértettél meg. Tudnék mesélni én is az ezzel kapcsolatos érzéseimről...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8422) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

bazdmeg

Elsőre azért megnéztem nincs-e Ápr 1..... :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#8423) Bozso68 válasza IreN!CuS (#8422) üzenetére


Bozso68
senior tag

Na, most ettől egyből felébredtem. :W

(#8424) Bozso68 válasza Bozso68 (#8423) üzenetére


Bozso68
senior tag

Fene a Hondába, hogy mindig trükköznek. Az utólagos kizárás miatt legalább könnyebb autóval mehetnek?

(#8425) biker


biker
nagyúr

A volvo teljesen szabályos, miközben nekik van az egyetlen olyan fékjük, ami nedvesen fém-a-fémen hangot ad ki, se közúti volvo ilyen nincs, se más TC autó ilyen nincs. De teljesen szabványos alkatrész, nyilván.

A citroen is súlyban megfelelő volt, de olyan masszív, mint egy tank (ezt versenyzők mondták róla), bárminek nekimentek, a másik tört. És mellé könnyű, és a motor se volt túl erős, de 1,5mp-el gyorsabb mindenkinél

De ha a honda 0,5mp-el jobb, már le kell nyomni, épp mi szabálytalan. De nem ám futam előtt, utólag!

Tényleg kiírhatták volna előre: idén a volvó fog nyerni, pont.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8426) Alexios válasza IreN!CuS (#8422) üzenetére


Alexios
veterán

Szerencsétlen Norbinak egyszer nem tud szerencséje lenni, vagy meghal a gép, kiloki a csapattarsa, és amikor szerencséje lenne kizárják :(

(#8427) guftabi96 válasza IreN!CuS (#8422) üzenetére


guftabi96
addikt

Na, egyből kiment az álom a szememből...
Hihetetlen :W :W

#KeepFightingMichael

(#8428) callmeakos válasza IreN!CuS (#8422) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ilyen esküszöm csak ebben a sorozatban történik. Kezdem azt érezni hogy ez a sorozat már nem csak hogy nem érdekes, de még korrupt is.

All→M8

(#8429) vwpolopg válasza callmeakos (#8428) üzenetére


vwpolopg
őstag

Kell a volvonak a bajnoki cím, hogy maradjanak jövőre is...

(#8430) Bozso68 válasza vwpolopg (#8429) üzenetére


Bozso68
senior tag

Tuti, hogy lesz jövőre WTCC?

[ Szerkesztve ]

(#8431) vwpolopg válasza Bozso68 (#8430) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem, de ha idén mondjuk kiszallna a Volvo az ilyen utolsó koporsoszog lenne kb. A Honda meg valamiért az istennek se akar kiszallni.

(#8432) badd


badd
tag

Mi f*-nak ilyenkor a véghajrában kísérletezgetnek? Előre be kellett volna mutatni az FIA-bak, hogy ez most szabályos vagy sem, és ha az, akkor berakni. Nem hiszem, hogy annyi előnyt adott, amennyi most buktak, és buktak volna, ha nem rakják be. Agyfasz, komolyan...

Mondanám, hogy menjen jövőre a M1RA-val a WTCC-be (mert akkor tudja mi van a kocsijában), ha még lesz, de egyfelől katasztrófa a sorozat (és igen, eléggé korruptnak tűnik külső szemlélőként), másfelől privát csapat úgy se győzhet.

(#8433) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

emlékeztek, amikor Talma véletlenül megelőzte csapattársát a cél előtt? elég sokat boncolgatták az esetet. Gyakorlatilag ki volt mondva, hogy ha egy magyar győz, akkor minimális új autó előadást okoz, ha egy spanyol, olasz, akkor meg sokat.
Netes infok szerint még azt is megcsinálták, hogy visszavettek a motor teljesítményből, nehogymár győzhessen.

Szidják a magyar építőipart( jogosan), de hajszállal se jobb a nyugati teknikai sport.

szurkolok Norbinak, de ahogy elnézem, kb be kéne szántani a wtcc-t (is)

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8434) Male válasza badd (#8432) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, a nagy FIA szidás mellett azért a Honda is... két opció van:
- Minden korrektül megy itt, ez esetben hülye volt a Honda, hogy nem tartotta be az előírásokat
- Korrupt az egész, ez esetben hülye volt a Honda, hogy nem ismeri milyen pályán is játszik, és ott hogyan kéne (érdekes, a Chevynek, a Citroennek, és úgy tűnik a Volvonak is ez leesett, és megy)

Addig kavarnak, amíg Monteiro előrébb fog végezni a bajnokságban, mint Norbi, anélkül, hogy elindulna a versenyeken...

(#8435) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sajnálom Norbit, ennyi volt neki az év és a WTCC is. Nem engedik nyerni, ez teljesen egyértelmű.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8436) szilva01


szilva01
őstag

Fodball nemzet maradunk... :O Azért a Honda meg a FIA kézenfogva elmehetnek melegebbre4 :DDD

(#8437) callmeakos válasza Motion_Blur (#8435) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Pedig aztán sokat köszönhet a széria Norbin keresztül a magyaroknak. Ha nincs Norbi, a büdös életben nem lett volna olyan teltház mint az első pár Hungaroringi versenyen.

All→M8

(#8438) Ventur@


Ventur@
senior tag

Nagy Dani 0.005-el maradt le a fordított rácsos pole-ról.

Nagyon vizes a pálya, már már olyan, mint Ningbo-ban volt.

3 Honda és 2 Volvo a Top 5-ben. Michigami megéri a pénzét :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8439) Ventur@


Ventur@
senior tag

:C :R

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8440) biker


biker
nagyúr

A VOLVO-knak mindent szabad? minden volvo minden hondát kilökhet? vagy bünti?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8441) biker


biker
nagyúr

Guerrieri :D:D:D:D: :R :R :R :R :R

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8442) emre válasza biker (#8440) üzenetére


emre
veterán

Sajnos nincs jelentősége, a Honda akkor lesz bajnok a wtcc-ben a más gyári csapat nem indul, és részben a saját hibájukból.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8443) Bozso68


Bozso68
senior tag

Nagy futam volt, az argentinnek sokat köszönhet még a Honda. Már csak Björköt kellett volna kilöknie.
Norbi kilökése meg no comment.

[ Szerkesztve ]

(#8444) bajnokpityu válasza Bozso68 (#8443) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem vagyok sportszerű, de annyira szurkoltam, hogy kilökje a picsába, h ne indulhasson a köv futamon.
de ahogy kimondtam, rájöttem, hogy maga a pilóta nem tehet arról, h a gyártója hátszelet kap.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8445) Bozso68 válasza bajnokpityu (#8444) üzenetére


Bozso68
senior tag

Azért Björk a felvételeket visszanézne kaphatna büntit. Az a gáz, hogy a "sors" csak egyik irányba oszt.

(#8446) Bozso68


Bozso68
senior tag

Nehogy megint félpontos 2 kör legyen!

(#8447) shteer


shteer
titán

Be kell húzni, hajrá!!!

..szerintem jónak tűnik

(#8448) Bozso68 válasza shteer (#8447) üzenetére


Bozso68
senior tag

Még pár kört bírjanak ki a pályán!
Az argentinnek ott kell maradni 4.-nek, különben Björköt előre engedik a csapattársak.

[ Szerkesztve ]

(#8449) emre válasza Bozso68 (#8448) üzenetére


emre
veterán

Majd Bennani elintézi Bjork-öt. ;]

na fasza, ez tényleg röhej ami itt megy, megyek is motogp-t nézni :))

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#8450) Bozso68 válasza emre (#8449) üzenetére


Bozso68
senior tag

ÁÁÁÁÁ... álmodozunk csak :D .
Azzal is kibékülnék már, ha két körig vonatoznak még, aztán piros....

Mod: már csak egy kört!
Na neeeeeeeeeee....

Mod8: Teljes pont mégis :C .

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.