Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6001) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Nekem a C30 bejött, csak kár, hogy nem voltak elől vele. Egyébként Norbi is mehetne a Volvo-hoz. Ha TOP5 pilótát keresnek, akik idén és a tavaly ott voltak az elejében és igazolható, akkor megkereshetik.
Kérdés, hogy mennyire gondolják komolyan, mert a Honda nem úgy néz ki, hogy mindenáron nyerni akarna. A Volvo első számú pilótája státusz szerintem jobb lenne látatlanban.

(#6002) callmeakos válasza A Zéé (#5996) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez V50 akar lenni?

All→M8

(#6003) Ventur@ válasza callmeakos (#6002) üzenetére


Ventur@
senior tag

C40-et írnak mindenhol.

Más:

Alain Menu az utolsó két futamon egy Impreza STi TCR volánja mögé ül be :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6004) vwpolopg válasza Ventur@ (#6003) üzenetére


vwpolopg
őstag

(#6005) !Overdose! válasza vwpolopg (#6004) üzenetére


!Overdose!
őstag

Sedan. Ez nem túl jó hír a Hondának. :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#6006) vwpolopg válasza !Overdose! (#6005) üzenetére


vwpolopg
őstag

A honda jövőre is a béka segge alatt lesz... azzal a 3 jokerrel nem lesznek előrébb amit felhasználhatnak. Norbi örülhet ha jövőre dobogóra tud állni, főleg ha a lada kijavítja a gyermekbetegségeket a télen...

(#6007) Ventur@ válasza !Overdose! (#6005) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez sedan? Nekem képek alapján inkább hatchback :) .

(#6004) vwpolopg: Én is azt írtam nem :DDD ;] ? Nagyon benéztem, na :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6008) !Overdose! válasza Ventur@ (#6007) üzenetére


!Overdose!
őstag

Rövid a csomagtartó, de az S60 bizony sedan. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#6009) Ventur@ válasza !Overdose! (#6008) üzenetére


Ventur@
senior tag

Igazad van. Jobban átgondolva az S40 (előd?) is inkább sedan volt :) . Akkor a Honda a kakukktojás, a hatchback formával :D .

Más:

Egyébként a hétvégén meg BTCC és V8 Supercars :C . Talán itt nézhető lesz mindegyik :) : [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6010) A Zéé


A Zéé
addikt

One day left
Holnap minden kiderül? :)

Just a simple Lineman...

(#6011) Yayoh válasza A Zéé (#6010) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Remélem egyből verik majd a Hondát ;]

(#6012) Ventur@


Ventur@
senior tag

BANG :D !
Gyönyörű ez az autó és remélem jól összepakoltál a svédek :C . Bízom benne, hogy 2016 visszahozza a régi WTCC éveket. Már ami a kiélezett csatákat illeti :) .

Azt csicsergik a madarak, hogy Coronel esélyes az egyik ülésre. Márpedig 3 autót hozz a Volvo, mert csak így tudnak menni a jövő évi csapatfutamon, így nem kizárt :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6013) IreN!CuS válasza Ventur@ (#6012) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mostanság nem követem nagyon a híreket...Norbi vajon érdekelt lehet valamelyik ülésre mint gyári v, agy 3. autó mint Zengős Volvo ?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#6014) kisza25 válasza IreN!CuS (#6013) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jó lenne, de szerintem gyári Honda lesz neki jövőre

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6015) tope


tope
addikt

Coronell nyilván nem járhat rosszul ha menne a Volvohoz, mert a Chevyvel csak szenved. Norbinak viszont szerintem jól megy a Hondával, most átülne 1 "új" Volvoba, ott nem lehet tudni, hogy ugyanazt a szintet tudja-e hozni, neki előrelépés csak a Citroen lenne, a Volvo csak alternatíva lehet.

(#6016) [CS]Blade2 válasza tope (#6015) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Szerintem a Honda eddigi fejlődését nézve nem lenne nagy kockázat a Volvo. Kérdés, hogy mióta készülnek, és mennyi pénzt nyomtak bele, vagyis, hogy csak bent akarnak lenni, vagy esetleg meg is akarják nyerni a szériát. Honda szerintem csak itt akar lenni. Bár, ha Norbi lelépne, akkor utána biztos találna valamit a Honda.

(#6017) vwpolopg válasza Ventur@ (#6012) üzenetére


vwpolopg
őstag

2 autó lesz

(#6018) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#6013) IreN!CuS: Szerintem kizárt, hogy Volvo-s legyen Norbi jövőre. Annyira ott van az éven minden teszten, minden promón, minden komolyabb Honda eseményen, hogy szerintem jövőre gyári Honda-s lesz Norbi.

Kérdés, hogy mi lenne így a Zengő Motorsporttal. Én nagyon el tudnám viselni, hogy félgyári Honda (de inkább már-már gyári) és a kétszeres Kamion EB győztes Kiss Norbival állnának oda a rajtrácsra 2016-ban. Ezt így nagyon el tudnám viselni :D (és még új nevet sem kellene a Hringen ordibálni :DDD ).

(#6017) vwpolopg: Igen, igazad van. Utólag olvastam én is, hogy 2 gyári autó lesz :) . Meg valami rémlik - de ezt csak tényleg félszemmel odapislantva olvastam -, hogy lesz egy privát csapat is, így meg van a 3 autó és mehetnének a csapat időfutamon. Állítólag :D !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6019) Calogero


Calogero
addikt

(#6020) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Az új gyári TCR-es Opel:

(#6021) Ventur@


Ventur@
senior tag

Coronelnek kicsit elmentek otthonról, vagy sok volt a varázssüti :DDD :

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6022) albert8 válasza Ventur@ (#6021) üzenetére


albert8
addikt

Aztamekkora :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#6023) Yayoh


Yayoh
aktív tag

(#6024) kisza25 válasza Yayoh (#6023) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

LOL :P láthatta, vagy mákja volt

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6025) Apika válasza kisza25 (#6024) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nem csak a megcsúszás miatt ellenkormányzott pont akkor?

(#6026) kisza25 válasza Apika (#6025) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Lehet, de akárhogy is mákja volt :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6027) Ventur@


Ventur@
senior tag

WTCC Thaiföld.....inkább nem mondok semmit a hétvégére ;] :DDD .

Lopeznek jár a gratula és ezzel ki is merült a thaiföldi futam. Bravo WTCC, Bravo FIA, Bravo Eurosport ;] :C !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6028) quby válasza Ventur@ (#6027) üzenetére


quby
őstag

Mi történt?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6029) vwpolopg válasza quby (#6028) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az időmérés annyit ér mint a trágyahalom a mezőn, a második futamon elfelejtették, hogy a nap ott is lemegy, Norbi hétvégéjének, legjobb hondás összetettbeli eredményének, 4. helyének annyi az évre... valamint a YT-ban is úgy feljött bennani, hogy ha a kövi hétvége is ilyen tré lesz akkor annak is annyi...

(#6030) sultansmith válasza Ventur@ (#6027) üzenetére


sultansmith
senior tag

Tényleg szörnyű volt.

Az is szeretném megkérdezni, hogy miután monteiro kiütött 4 autót a versenyből, miért nem kapott büntetést érte? Érdekes mikor norbival fordultak el vason az már probléma volt...

Nekem egyre jobban nem tetszik, amit az FIA csinál. Nem a WTCC-vel van baj, hanem a kettős mércével.

Lopeznek gratula, kétségtelenül tehetséges, és számomra sportemberileg is jelesre vizsgázott, amikor az idióta madzsingvának elmondta a véleményét a történtekről. A múltkor Tarquini érdemeit sorolta, amikor nem tudta megelőzni.

Felejtős volt ez a Thaiföld, és dühítő, mert fontos lett volna, hogy Qatar előtt erőt gyűjtsünk, hogy akár safetyt autózhassunk.

Most be kell dobni mindent, nyílt sisak kell, amiben nagyon sok veszély van.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#6031) Yayoh válasza Ventur@ (#6027) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Lámpafényben tök jól néztek ki az autók, bennem csak ennyi maradt ;]

(#6032) Ventur@ válasza Yayoh (#6031) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem meg az, hogy: Dead timing :DDD :DDD :DDD

Nevetségesé vált az év végére az egész sorozat. Live timing nulla, közvetítés nulla (Lantiék kihozták a maximumot belőle szerintem), WTCC teljesítmény nulla.
Milyen érdekes, hogy a konkurenciánál (aminek nevét nem írjuk le. A tudjukkik :D . Emszám :D ) tudtak elemzést csinálni KPT-ék az első futamos balesetnél, az Eurosporton meg csak reklám, reklám és reklám. Hú el ne felejtsek holnap 4 db Advant gumit és egy JVC cuccot venni :Y ;] .

De hogy már csak egy verseny van hátra ;] :DDD .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6033) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ha a TCR egy kicsit összeszedi magát akkor simán jobb sorozat lehet, mint a WTCC, ez a mai tényleg már nevetséges volt, valami ilyesmi lehet a Tájföldi Túraautó bajnokság is szerintem. Csodálkozom is, hogy a Volvo ide jön és nem inkább a TCR-be. Amíg a WTCC fejesek ilyen kapzsik addig nem lesz itt normális verseny, de ott a jó kis BTCC ha igazi túraautó versenyt akarunk nézni. :)

(#6034) sultansmith válasza Minstrel (#6033) üzenetére


sultansmith
senior tag

De a lőtéri kutyát nem érdekli se TCR, se a BTCC, ha nincs benne magyar. Tét nélküli a meccs. Lehetnek kedvenceink, de igazán szívből drukkolni nem lehet, nekem ne mondja senki.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#6035) Minstrel válasza sultansmith (#6034) üzenetére


Minstrel
senior tag

WTCC-t se nagyon néznék ha nem lennének Norbiék. Én láttam régen is minden ETCC/WTCC futamot és mára már nagyon gyenge azokhoz évekhez képest, szerintem már nem is nézném Norbiék nélkül.

(#6036) Yayoh válasza sultansmith (#6034) üzenetére


Yayoh
aktív tag

TCR-ben is voltak magyarok 1-2 futamon, de ettől függetlenül is nézem, mert ott megy az adok kapok rendesen, jók szoktak lenni a futamok.

(#6037) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hahh, legalább Monteirot kizárták a 2. futamról...

(#6038) sultansmith válasza vwpolopg (#6037) üzenetére


sultansmith
senior tag

Nagyon remélem, hogy az első versenyen elkövetett "versenybaleset" miatt.

De még így sem egészen kerek, mert tarquini és ma még mindig pariban vannak norbival, de legalább monteiron hoz egy kicsit a sors...

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#6039) N€T0X|N válasza sultansmith (#6034) üzenetére


N€T0X|N
őstag

De a lőtéri kutyát nem érdekli se TCR, se a BTCC

Az lehet, de a motorsport rajongókat igen. Mert ott azt kapják, amit a WTCC-nek is nyújtania kellene.

Sent from my keyBoard

(#6040) Petya25 válasza vwpolopg (#6037) üzenetére


Petya25
addikt

Már pont írni akartam, hogy nettó geciség, hogy az első futamos tekézését megúszta szó nélkül.
Amúgy szerintem igen, csak valamit nem javítottak ki amit ki kellett volna, ahogy Norbiék megtették.

Amúgy elég amatőr dolog volt nem beállni a sor végére és legyalulni legalább a mezőny végét pár pont reményében. Így minden ment a kukába. Meglépték nem jött be. Monti bácsinak meg szöges kesztyűvel kell kiverni.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6041) Shodan


Shodan
addikt

Ez a naplementés futam nekem volt kellemetlen. A fények viszont nagyon jók voltak.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6042) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Amikor (és ahogy) Norbi elengedte Montit, egyből tudtam, ő már eldöntötte, hogy jövőre a gyári csapatot fogja választani.

[ Szerkesztve ]

(#6043) Petya25 válasza dudikpal (#6042) üzenetére


Petya25
addikt

Igen, kb ez várható.
Meg is mondta, hogy jövőre is Honda marad, csak kérdés, hogy mire megy velük. Nekem nincsenek illúzióim, ez az autó nem lesz vb esélyes ha tetszik ha nem. Jobban jár majd anyagilag valszeg és ennyi.

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#6044) rocket válasza Petya25 (#6043) üzenetére


rocket
nagyúr

Nepszerusege megfog zuhanni, sokan a Magyar csapat Magyar pilota felallas miatt szeretik a WTCC-t, es jarnak minden evben a Hungaroringre.

Azzal nincs baj, hogy elore akar lepni, a gond azzal van, hogy en se latom hol az elorelepes, ha a gyari Honda-hoz megy, mert sokszor vertek a gyari Honda-kat Zengo-ek.

Zengo-ek kene megszerezzek Bennani Citroenjet es maradjon Norbi :)
Persze valoszinu, hogy ehez erosebb szponzoracio kene, de nem irrealis elvaras, hogy tudna novelni a MOL a tamogatast, ha elszanna ra magat.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6045) bajnokpityu válasza rocket (#6044) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hja, a mol, mint vállalkozás, nagyon jól teljesített idén. Van bőven pénzük.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6046) A Zéé válasza rocket (#6044) üzenetére


A Zéé
addikt

De a privát Citrommal mennyire lenne előrébb?
Az a kocsi másabb, mint a gyáriak, míg a mostani Honda nem. De csak azért nincs most különbség, mert nincs veszélyben a JAS nem létező VB címe... Ha veszélyben lenne, biztos, hogy nem ugyanaz a kocsi lenne a privát, mint a gyári. Ezt sem árt azért szem előtt tartani, amikor a szakmai előrelépésről beszélünk.

Illetve egy pilótának, legyen bármennyire is jó, ritkán ajánlanak gyári szerződést, túl sokszor nem lehet visszautasítani, mert többet nem fog ajánlatot kapni. Abban meg biztos vagyok, hogy Zengőék találnak valaki más magyar pilótát, akinek lehet esélye továbbra is mint versenyzőként, mint plakátfiúként.

Just a simple Lineman...

(#6047) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

A másik Norbi-t kell leszerződtetni a Zengőéknek és maradni a Hondával. Ő 1-2 hozzászokna a Hondához, Zengőéknek megvan a tapasztalat és a beállítások, ha Norbi nem viszi a mérnökét, akkor alig buknának valamit, talán pár tizeddel lassabb a másik Norbi, de neki is megvan már az a tapasztalat, hogy megcsinálja amit kell, amikor igazán fontos. Pl. kivédekezi az egész futamot egy gyorsabb autó ellen, vagy amikor Xy előtt kell végezni, akkor megcsinálja, mert bajnokságot is nyert már. A 6-10. helyen autózás pedig a specialitása, mert agresszívebb, és itt egy agresszióval egy kis lökdösődéssel előrébb juthat.

(#6048) Vyndree válasza [CS]Blade2 (#6047) üzenetére


Vyndree
őstag

Kiss Norbi engedje maga elé M. Norbit a többieket meg a MAN-nal levédekezi. :C

Úgy tudom mikor Kiss-sel egy szériában ment Mich., akkor gyorsabb volt K.. M.-nek több a tapasztalata a WTCC-ben, de K. sem rossz pilóta, sőt, nagyon érzi a pályaautózást! M.-nek a gyári Citrihez, K.-nak pedig a Zengőhöz kéne mennie és lehetne tovább NORBI-zni. Bennani autójával nincs előrébb, sztem Hondával lehet nagyjából egy szinten, nem beszélve a plusz kilókról amit a gyárik után megkap (jól tudom?).

(#6049) Ventur@


Ventur@
senior tag

Mivel mindjárt vége a szezonnak, így gondoltam elmélkedek csöppet, hogy 2016-ban ki merre folytatja. Ez csak is az én agyszüleményem lesz, szóval így kezeljétek :DDD :

Citroen: Lopez, Loeb, Ma valószínűleg tuti marad. Muller az egyedüli kétséges, mert egyre jobban érdeklődik a Rallycross után. Szerintem egy dolog miatt maradna még jövőre: Elverni Lopezt és hazai autóval is világbajnoknak lenni.
JAS: Tarquini, Monteiro, Norbi. Utóbbi - számomra - 100%, hogy jövőre gyári pilóta lesz. Már csak azért is, mert kijelentette nem egyszer már Norbi, hogy jövőre is Honda lesz a "segge alatt" :) . Gyárival lenne még hova fejlődni, privát szinten pedig idén kimaxolta a lehetőségeket.
Zengő M.: Nagyon örülnék, ha Kiss Norbit be tudnák ültetni jövőre. Talán ő lenne a legeladhatóbb. Kérdés, hogy Michelisz esetleges távozásával a Burn, mint támogató, marad-e Zengőék mögött, vagy Kiss tudja-e az Oxxo-t maga mögé állítani. Véleményem az, hogy a MOL maradna továbbra is Zengőék partnere.
ROAL: Itt mind a két pilóta kimaxolta, amit lehet. Szerintem! Chilton-t szívesen látnám a Loeb Racing másik Citroen-jébe, mert megérdemelné. Ezzel kiderülne, hogy mégis mit lehet kezdeni egy nem gyári Citroen-el. Bennani erre képtelen.

Az újoncok valószínűleg maradnak, ahol voltak. Hallani híreket, hogy Borkovic is jönne vissza, kérdés hogy hova?! Honda - ami van még szabad - nem fér be, marad - a most már tényleg - elavult Cruze.

Volvo viszont tényleg eddig sötét ló. Remélem, hogy beletaláltak az autóba :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6050) Yayoh válasza Ventur@ (#6049) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Zengő Zoli sokszor elmondta hogy a MOL nem a csapatot hanem magát Norbit támogatja, de én is úgy gondolom hogy ha Norbi menne gyáriba, akkor már eleve nem lenne szüksége ilyen erős szponzori háttér-ra,
ezért simán támogathatják tovább Zengőéket és Kiss Norbit. Meglátjuk, de én valahogy nem érzem hogy ez össze fog jönni, sajnos.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.