Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#9001) guftabi96 válasza Marmonkanna (#9000) üzenetére


guftabi96
addikt

Nagyon csúnya hangja volt, az a motor így a hallottak alapján kuka.
------------------
Filippi megvadult :D

#KeepFightingMichael

(#9002) Ventur@


Ventur@
senior tag

Marrakesh szombati időmérő eredmények:

Hyundai első 3 szorosan, de sajnos Björk az élen. Pedig Norbiban még volt, csak az a fránya motor :((( . Remélem versenyre ki tudják pofozni a gépet. Sajnos ez eddig nem Norbi hétvégéje. Filippi meg hol tanult meg így menni :D ?

2 mp-en belül 23 autó, szoros lesz ez így nagyon :) . Szusszannyunk és várjuk az első versenyt :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9004) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tud valaki streamet a versenyre? Youtube-osat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9005) nakrisz válasza .LnB (#9004) üzenetére


nakrisz
csendes tag

(#9006) guftabi96


guftabi96
addikt

Most komolyan nem megy a Facebook stream? Ez valami vicc?

#KeepFightingMichael

(#9007) nakrisz válasza guftabi96 (#9006) üzenetére


nakrisz
csendes tag

Viccnek azért durva lenne... :))

(#9008) guftabi96 válasza nakrisz (#9007) üzenetére


guftabi96
addikt

De most komolyan, mi van?
Nem arról volt szó, hogy a szombati események Facebookon lesznek streamelve? Vagy Lanti félreértett valamit?

#KeepFightingMichael

(#9009) guftabi96


guftabi96
addikt

Ilyen van? Ez a fos fog az őrületbe kergetni... :W

#KeepFightingMichael

(#9010) albert8


albert8
addikt

Na mára elég is volt........ :(((

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9011) vlevi


vlevi
nagyúr

Mi jön még bammeg?
Leesik a kerék????

:O :W

(#9012) Malachi


Malachi
addikt

M4-en most kezdődőtt, első kép: safety Michelisz miatt, aki úgy tűnik odaverte. Na jól kezdődik az év.

Mod: ja kiesett a kerék. Oké.

[ Szerkesztve ]

(#9013) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na, ott folytatjuk ahol abbahagytuk...

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9014) biker


biker
nagyúr

ezt
nem
hiszem
el
ilyen
nincs

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9015) Ciccuka


Ciccuka
veterán

súlytalan vonatozás volt végig :((

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#9016) Male válasza Ciccuka (#9015) üzenetére


Male
nagyúr

Jaja, nem értem minek rendeznek minden évben itt körözést... mert versenynek nem lehet nevezni ami ezen a pályán megvalósítható. ( ráadásul itt kezdeni egy új sorozatot... )

Norbit sajnálom, remélem ezzel a sorral ellőtte az idei balszerencséit teljesen!

(#9017) rocket válasza Male (#9016) üzenetére


rocket
nagyúr

Humgaroringen is vonatozas szokott lenni, nalunk annyival jobb a helyzet, hogy nagyobb rizikot lehet vallalni, mert nem a falban, hanem az aszfaltozott bukoterben kotne ki a versenyzo.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9018) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Szerintem Norbi még ezt a szezont lenyomja egy jó kis gyári csapatos fizuval oszt viszonlátásra.

Nem fog menni, nem fog összejönni... :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9019) Male válasza rocket (#9017) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, itt is általában vonatozás, de mégis van némi esély az akcióra.... szóval azért jobb a helyzet.

(#9020) vlevi válasza Male (#9019) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ne felejtsük el, hogy még 2 versenyt ki kell bírni az autóknak.
Ettől függetlenül tényleg kicsit unalmas ez a körmenet.
De az, hogy ennyire tele van a pálya autókkal, azt jó látni. Itt már a pontszerző hely is sokat jelent majd, nem úgy mint a 15 autós wtcc szőnyeg, ahol 1-2 ember kiesett, valakit megelozol, és pont szerző vagy...

(#9021) szebe válasza XFishboneHUN (#8960) üzenetére


szebe
őstag

Mór Csabáék ha jól láttam egy 10. és egy 3. hellyel kezdték a szezont Zolderben. A 2. futam végét kaptam el, nem tűnik egy rossz sorozatnak ez a GT4 sem :K

Vivike meg nem ebben indult (szerencsére).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9022) guftabi96


guftabi96
addikt

Elképesztő ez a Tarquini. 56 évesen még mindig ennyire formában.

#KeepFightingMichael

(#9023) Ventur@


Ventur@
senior tag

Jó kis időmérő volt ez. Tarquini előtt le a kalappal. Ha nincs a kis hiba Norbinak, szerintem akkor sem lett volna meg neki az öreg :) . Erlacher nagy respekt! Zengőék szerintem a lehetőségeikhez képest jól mentek. Csak a futamok is lennének ilyen izgalmasok majd, mint az időmérő :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9024) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Magyarul itt megy élőben

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9025) Winner_hun


Winner_hun
félisten

3. futam magyarul

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9026) guftabi96


guftabi96
addikt

Müller egy patkány, 364726. felvonás

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#9027) szebe válasza guftabi96 (#9026) üzenetére


szebe
őstag

MI volt? Sikerült lemaradnom...

(#9025) Winner_hun
Nekem erről a linkről nem hozza be, viszont ha fb postról kattintok, ott jó :F

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9028) biker válasza guftabi96 (#9026) üzenetére


biker
nagyúr

Ezt a büdös g..i Müllert örökre el kéne tiltani.
Norbi meg a sok mosolygás után jól orrba ba...ná a boxban futam után, mert ez már durva.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9029) szebe


szebe
őstag

Ez az elengedés vajon mi volt? :F

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9030) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ez a hétvége úgy jött ki hogy egy sessiont se láttam.

Az infók, eredmények tudatában azt hiszem hogy ez így is marad a jövőben. Norbinak tavaly volt AZ ÉVE, elbukta, most már csak gyári fizuval levezet mint Alonso :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9031) guftabi96 válasza Motion_Blur (#9030) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem ennyire azért ne szaladjunk előre. Tény, hogy már most óriási a hátrány és ennek a ledolgozásához kb kisebb csodára lesz szükség ilyen mezőnyben, de azért még mindig rengeteg verseny van hátra.
Azzal meg kifejezetten jól jártál, hogy nem nem láttál semmit a hétvégéből... Nem kicsit volt idegőrlő.
Viszont ha leszámítjuk azt, hogy a Norbi szurkolók szempontjából mennyire negatív volt ez az egész, a sorozat remeknek ígérkezik. :K

#KeepFightingMichael

(#9032) proof88 válasza biker (#9028) üzenetére


proof88
addikt

Müller sokszor köcsög, viszont én azt láttam a mai versenyeken h kb az összes baleset azért volt mert az előrébb haladó rosszul mérte fel a kocsija méretét hátrafelé és idejekorán ráhúzta a mellette / félig mögötte lévőre. Ha 5 ilyen eset nem volt akkor egy sem. Müllert sem értem mégis mit gondolt, miért jó nem csak Norbit de saját magát is berántani a falba.

(#9033) bajnokpityu válasza Motion_Blur (#9018) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Hja, úgy áll, h Norbi megmarad a nyugodt pechesnek. ala Pedroza..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9034) Motion_Blur válasza bajnokpityu (#9033) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+ Kimi... de jah...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9035) Male válasza proof88 (#9032) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, Norbi kamerájából sokkal durvábbnak tűnt, mint utána amikor oldalról mutatták mi is történt...

Végül a vasárnapi két futam egész izgalmas lett, sokkal jobb, mint vártam pár hsz-szel korábban.

(#9036) guftabi96 válasza Male (#9035) üzenetére


guftabi96
addikt

Még ezen a fos pályán is aránylag nézhető versenyeket láthattunk (TC1 mércével meg egyenesen királyok voltak :D )
Végre kicsit keményebben mehetnek egymás ellen. Volt is kontakt rendesen

#KeepFightingMichael

(#9037) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ahhoz képest, hogy a szombati nap milyen gyászosan unalmas és gáz volt, a vasárnap az meglehetősen izgalmas lett. Voltak azért nagyon szép csaták (főleg Coronel alkotott nagyokat). Mondjuk a két Alfa-s....hát nagyon el voltak tájolva az öreg olaszok. ...és ha már öreg olasz, akkor a kis kopasz a lehető legtöbbet kihozta a hétvégéből :R . Sajnos a szombat elvett Norbitól min. 20+ pontot és ez már most nagyon hiányzik, pedig csak most kezdődött a szezon. Le a kalappal Erlacher előtt, sejtettem hogy jó az inas és örülök, hogy itt van a mezőnyben. Guerrieri nekem kicsit most csalódás volt. Nem nagyon találta, hogy merre az arra, valamint Coronel is csak szenvedett - bár volt pár jó csatája. Ha a szombatot nem számítjuk, akkor Zengőék - számomra - egészen jól mentek, viszont sokat kell fejlődniük, mert láthatóan az autó alkalmas min. Q2-re és akár győzelemre is a fordított rácsos versenyeken. Viszont azt biztos, hogy itt a tizedekért keményen meg kellesz küzdeniük. Audinál az ifjoncok...hááát.... :U ...ha nincs Shedden és Vernay, akkor ez csúfos egy hétvége lett volna az Audinak.

Jön a hazai menet és remélem kva jó kis versenyek lesznek.

Meg remélem viselkedni fognak a hazai szurkolok Mullerrel szemben. Nem volt szép és sportszerű amit csinált, de a versenybírók is tehetnek róla, hogy ekkora felhörrenés lett az egészből.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9038) guftabi96


guftabi96
addikt

(#9039) gabe_


gabe_
őstag

Igen, kicsit mintha hiányzna a tűz most Norbiból. Ok, ez még csak az első futam, bele kell rázódni. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9040) Motion_Blur válasza gabe_ (#9039) üzenetére


Motion_Blur
félisten

+ tempóban sem tud minimálisan se kiemelkedni a márkatársak közül

A lassan matuzsálemi korban lévő Tarquini is veregeti szépen..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9041) XFishboneHUN válasza Motion_Blur (#9040) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Még nem kell leírni őt. Meglátjuk mit mutat majd a Hungaroringen.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#9042) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#9040) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Azóta lett rosszabb szerintem, amikor a gyári csapathoz szerződött, és elkezdett úgy gondolkodni, hogy nem kell vigyázni a kocsira, mert van pénz, van alkatrész. Persze akkor is már szerencsétlen volt,
de szerintem összeszedettebben ment, és még gyorsabb is volt.

(#9043) sultansmith válasza [CS]Blade2 (#9042) üzenetére


sultansmith
senior tag

Jajaja, azóta annyival rosszabb, hogy tavaly pl. az utolsó versenyig harcolt a vb címért, de hát na, mi jobban értünk ehhez. Jézusom...

Lennék én olyan rossz mint ő.

Az sem számít, hogy az overheated gearbox miatt nem tudta a saját tempóját menni, de még így is az élmezőny idejét mente.

Meg az se érdekel senkit, hogy úgy ment másodikat a szombati időmérőn, hogy abból 10 percet a pályán sem volt.

De hát ez van, ha az emberben nincs tűz, na, valljuk be.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#9044) [CS]Blade2 válasza sultansmith (#9043) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Lehet. Én így érzem. Szerintem akkor volt a csúcson, amikor a Chevyk ellen szinte csak ő tudott bármit is kezdeni. Akkor nagyobbnak éreztem a nyers tempót.
Attól mindenképp elfogultnak kell tekintenünk magunkat, hogy magyarok vagyunk.
Szerintem leterhelt a családja miatt is. Attól is hiányozhat az a kis kis extra koncentráltság. Az öregben jobban látom, hogy fejben csak itt van, meg akarja nyerni a bajnokságot.
Ne legyen igazam, de nem tudnám most kizárni, hogy a ringen is felveszi a versenyt az öreg.

(#9045) bajnokpityu válasza sultansmith (#9043) üzenetére


bajnokpityu
félisten

újranézve a falhoz szorítós videot, elemzést, rájöttem, hogy igen, pont az volt a baj, h ott volt a tűz. ha egy tizedmásodpercre elvette volna a gázt, akkor egymás mögött mentek volna, az a 20cm hozott volna 1-2helyezést.
én megmondom őszintén nem ettől tartok. attól a rohadt technikától. ne legyen igazam, de túl kicsi ország vagyunk, a gyártónak meg az a jó, hogy egy erős ország pilótája győz, több hasznot zsebel a gyár.

ill, talán attól is tartok, hogy akármennyire józannak tűnik Norbi az interjúkon, most egy icipici józanság pont kellett volna.

nemtom más hogy látja, most éppen én igy :)

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#9046) gabe_


gabe_
őstag

Hát, végül is igazatok van, a tecnika jócskán hátráltatta az elmúlt hétvégén Norbit.
Majd akkor fog látszani a valós erősorrend a 4 hyundaios versenyző között, ha egyiknek sem lesz semmilyen műszaki jellegű gondja.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9047) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#9044) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jaja akkor éreztem én is a legjobb formában amikor a bömössel cibálta a 3 Chevy bajszát.

Hringen ütnie kéne Müllert, Björköt és Tarquinit is + nagyon egyben is van a mezőny.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9048) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ahogy az várható volt az egyik szabadkártyás Nagy Dani lesz a M1RA-val: [link]

Viszont ez a BoP+kompenzációs súly+20 kg nem fogja megkönnyíteni a helyzetét ebben a mezőnyben. Szerintem max. mezőny közepe amit el fog érni.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9049) Ventur@


Ventur@
senior tag

...és a másik szabad kártya is most már hivatalos :C :

B*szón nézz ki ez a Hell-es Civic :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9050) XFishboneHUN válasza Ventur@ (#9049) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

és Hatvani Bálint egy Alfa Romeo Guila-val. :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.