Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

(#9001) guftabi96 válasza Marmonkanna (#9000) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Nagyon csúnya hangja volt, az a motor így a hallottak alapján kuka.
------------------
Filippi megvadult :D

#KeepFightingMichael | #JB17

(#9002) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

Marrakesh szombati időmérő eredmények:

Hyundai első 3 szorosan, de sajnos Björk az élen. Pedig Norbiban még volt, csak az a fránya motor :((( . Remélem versenyre ki tudják pofozni a gépet. Sajnos ez eddig nem Norbi hétvégéje. Filippi meg hol tanult meg így menni :D ?

2 mp-en belül 23 autó, szoros lesz ez így nagyon :) . Szusszannyunk és várjuk az első versenyt :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#9004) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Tud valaki streamet a versenyre? Youtube-osat.

Homo Ludens

(#9005) nakrisz válasza .LnB (#9004) üzenetére

nakrisz
(csendes tag)

(#9006) guftabi96

guftabi96
(addikt)

Most komolyan nem megy a Facebook stream? Ez valami vicc?

(#9007) nakrisz válasza guftabi96 (#9006) üzenetére

nakrisz
(csendes tag)

Viccnek azért durva lenne... :))

(#9008) guftabi96 válasza nakrisz (#9007) üzenetére

guftabi96
(addikt)

De most komolyan, mi van?
Nem arról volt szó, hogy a szombati események Facebookon lesznek streamelve? Vagy Lanti félreértett valamit?

(#9009) guftabi96

guftabi96
(addikt)

Ilyen van? Ez a fos fog az őrületbe kergetni... :W

(#9010) albert8

albert8
(addikt)

Na mára elég is volt........ :(((

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#9011) vlevi

vlevi
(nagyúr)

Mi jön még bammeg?
Leesik a kerék????

:O :W

(#9012) Malachi

Malachi
(addikt)

M4-en most kezdődőtt, első kép: safety Michelisz miatt, aki úgy tűnik odaverte. Na jól kezdődik az év.

Mod: ja kiesett a kerék. Oké.

[ Szerkesztve ]

(#9013) .LnB

.LnB
(félisten)
LOGOUT blog

Na, ott folytatjuk ahol abbahagytuk...

Homo Ludens

(#9014) biker

biker
(nagyúr)

ezt
nem
hiszem
el
ilyen
nincs

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Csomagoló gép szerviz | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9015) Ciccuka

Ciccuka
(addikt)

súlytalan vonatozás volt végig :((

🏎️ 🏁

(#9016) Male válasza Ciccuka (#9015) üzenetére

Male
(veterán)

Jaja, nem értem minek rendeznek minden évben itt körözést... mert versenynek nem lehet nevezni ami ezen a pályán megvalósítható. ( ráadásul itt kezdeni egy új sorozatot... )

Norbit sajnálom, remélem ezzel a sorral ellőtte az idei balszerencséit teljesen!

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#9017) rocket válasza Male (#9016) üzenetére

rocket
(nagyúr)

Humgaroringen is vonatozas szokott lenni, nalunk annyival jobb a helyzet, hogy nagyobb rizikot lehet vallalni, mert nem a falban, hanem az aszfaltozott bukoterben kotne ki a versenyzo.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#9018) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Szerintem Norbi még ezt a szezont lenyomja egy jó kis gyári csapatos fizuval oszt viszonlátásra.

Nem fog menni, nem fog összejönni... :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9019) Male válasza rocket (#9017) üzenetére

Male
(veterán)

Igen, itt is általában vonatozás, de mégis van némi esély az akcióra.... szóval azért jobb a helyzet.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#9020) vlevi válasza Male (#9019) üzenetére

vlevi
(nagyúr)

Ne felejtsük el, hogy még 2 versenyt ki kell bírni az autóknak.
Ettől függetlenül tényleg kicsit unalmas ez a körmenet.
De az, hogy ennyire tele van a pálya autókkal, azt jó látni. Itt már a pontszerző hely is sokat jelent majd, nem úgy mint a 15 autós wtcc szőnyeg, ahol 1-2 ember kiesett, valakit megelozol, és pont szerző vagy...

(#9021) szebe válasza XFishboneHUN (#8960) üzenetére

szebe
(őstag)

Mór Csabáék ha jól láttam egy 10. és egy 3. hellyel kezdték a szezont Zolderben. A 2. futam végét kaptam el, nem tűnik egy rossz sorozatnak ez a GT4 sem :K

Vivike meg nem ebben indult (szerencsére).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9022) guftabi96

guftabi96
(addikt)

Elképesztő ez a Tarquini. 56 évesen még mindig ennyire formában.

(#9023) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

Jó kis időmérő volt ez. Tarquini előtt le a kalappal. Ha nincs a kis hiba Norbinak, szerintem akkor sem lett volna meg neki az öreg :) . Erlacher nagy respekt! Zengőék szerintem a lehetőségeikhez képest jól mentek. Csak a futamok is lennének ilyen izgalmasok majd, mint az időmérő :D .

(#9024) Winner_hun

Winner_hun
(félisten)

Magyarul itt megy élőben

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9025) Winner_hun

Winner_hun
(félisten)

3. futam magyarul

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9026) guftabi96

guftabi96
(addikt)

Müller egy patkány, 364726. felvonás

[ Szerkesztve ]

(#9027) szebe válasza guftabi96 (#9026) üzenetére

szebe
(őstag)

MI volt? Sikerült lemaradnom...

(#9025) Winner_hun
Nekem erről a linkről nem hozza be, viszont ha fb postról kattintok, ott jó :F

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9028) biker válasza guftabi96 (#9026) üzenetére

biker
(nagyúr)

Ezt a büdös g..i Müllert örökre el kéne tiltani.
Norbi meg a sok mosolygás után jól orrba ba...ná a boxban futam után, mert ez már durva.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Csomagoló gép szerviz | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.csomagologepalkatresz.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9029) szebe

szebe
(őstag)

Ez az elengedés vajon mi volt? :F

(#9030) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Ez a hétvége úgy jött ki hogy egy sessiont se láttam.

Az infók, eredmények tudatában azt hiszem hogy ez így is marad a jövőben. Norbinak tavaly volt AZ ÉVE, elbukta, most már csak gyári fizuval levezet mint Alonso :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#9031) guftabi96 válasza Motion_Blur (#9030) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Szerintem ennyire azért ne szaladjunk előre. Tény, hogy már most óriási a hátrány és ennek a ledolgozásához kb kisebb csodára lesz szükség ilyen mezőnyben, de azért még mindig rengeteg verseny van hátra.
Azzal meg kifejezetten jól jártál, hogy nem nem láttál semmit a hétvégéből... Nem kicsit volt idegőrlő.
Viszont ha leszámítjuk azt, hogy a Norbi szurkolók szempontjából mennyire negatív volt ez az egész, a sorozat remeknek ígérkezik. :K

(#9032) proof88 válasza biker (#9028) üzenetére

proof88
(addikt)

Müller sokszor köcsög, viszont én azt láttam a mai versenyeken h kb az összes baleset azért volt mert az előrébb haladó rosszul mérte fel a kocsija méretét hátrafelé és idejekorán ráhúzta a mellette / félig mögötte lévőre. Ha 5 ilyen eset nem volt akkor egy sem. Müllert sem értem mégis mit gondolt, miért jó nem csak Norbit de saját magát is berántani a falba.

(#9033) bajnokpityu válasza Motion_Blur (#9018) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

Hja, úgy áll, h Norbi megmarad a nyugodt pechesnek. ala Pedroza..

Kinu M47 eladó

(#9034) Motion_Blur válasza bajnokpityu (#9033) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

+ Kimi... de jah...

(#9035) Male válasza proof88 (#9032) üzenetére

Male
(veterán)

Igen, Norbi kamerájából sokkal durvábbnak tűnt, mint utána amikor oldalról mutatták mi is történt...

Végül a vasárnapi két futam egész izgalmas lett, sokkal jobb, mint vártam pár hsz-szel korábban.

(#9036) guftabi96 válasza Male (#9035) üzenetére

guftabi96
(addikt)

Még ezen a fos pályán is aránylag nézhető versenyeket láthattunk (TC1 mércével meg egyenesen királyok voltak :D )
Végre kicsit keményebben mehetnek egymás ellen. Volt is kontakt rendesen

(#9037) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

Ahhoz képest, hogy a szombati nap milyen gyászosan unalmas és gáz volt, a vasárnap az meglehetősen izgalmas lett. Voltak azért nagyon szép csaták (főleg Coronel alkotott nagyokat). Mondjuk a két Alfa-s....hát nagyon el voltak tájolva az öreg olaszok. ...és ha már öreg olasz, akkor a kis kopasz a lehető legtöbbet kihozta a hétvégéből :R . Sajnos a szombat elvett Norbitól min. 20+ pontot és ez már most nagyon hiányzik, pedig csak most kezdődött a szezon. Le a kalappal Erlacher előtt, sejtettem hogy jó az inas és örülök, hogy itt van a mezőnyben. Guerrieri nekem kicsit most csalódás volt. Nem nagyon találta, hogy merre az arra, valamint Coronel is csak szenvedett - bár volt pár jó csatája. Ha a szombatot nem számítjuk, akkor Zengőék - számomra - egészen jól mentek, viszont sokat kell fejlődniük, mert láthatóan az autó alkalmas min. Q2-re és akár győzelemre is a fordított rácsos versenyeken. Viszont azt biztos, hogy itt a tizedekért keményen meg kellesz küzdeniük. Audinál az ifjoncok...hááát.... :U ...ha nincs Shedden és Vernay, akkor ez csúfos egy hétvége lett volna az Audinak.

Jön a hazai menet és remélem kva jó kis versenyek lesznek.

Meg remélem viselkedni fognak a hazai szurkolok Mullerrel szemben. Nem volt szép és sportszerű amit csinált, de a versenybírók is tehetnek róla, hogy ekkora felhörrenés lett az egészből.

(#9038) guftabi96

guftabi96
(addikt)

Borkovic: Target Competition, Hyundai

(#9039) gabe_

gabe_
(őstag)

Igen, kicsit mintha hiányzna a tűz most Norbiból. Ok, ez még csak az első futam, bele kell rázódni. :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9040) Motion_Blur válasza gabe_ (#9039) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

+ tempóban sem tud minimálisan se kiemelkedni a márkatársak közül

A lassan matuzsálemi korban lévő Tarquini is veregeti szépen..

(#9041) XFishboneHUN válasza Motion_Blur (#9040) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Még nem kell leírni őt. Meglátjuk mit mutat majd a Hungaroringen.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#9042) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#9040) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Azóta lett rosszabb szerintem, amikor a gyári csapathoz szerződött, és elkezdett úgy gondolkodni, hogy nem kell vigyázni a kocsira, mert van pénz, van alkatrész. Persze akkor is már szerencsétlen volt,
de szerintem összeszedettebben ment, és még gyorsabb is volt.

(#9043) sultansmith válasza [CS]Blade2 (#9042) üzenetére

sultansmith
(senior tag)

Jajaja, azóta annyival rosszabb, hogy tavaly pl. az utolsó versenyig harcolt a vb címért, de hát na, mi jobban értünk ehhez. Jézusom...

Lennék én olyan rossz mint ő.

Az sem számít, hogy az overheated gearbox miatt nem tudta a saját tempóját menni, de még így is az élmezőny idejét mente.

Meg az se érdekel senkit, hogy úgy ment másodikat a szombati időmérőn, hogy abból 10 percet a pályán sem volt.

De hát ez van, ha az emberben nincs tűz, na, valljuk be.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#9044) [CS]Blade2 válasza sultansmith (#9043) üzenetére

[CS]Blade2
(őstag)

Lehet. Én így érzem. Szerintem akkor volt a csúcson, amikor a Chevyk ellen szinte csak ő tudott bármit is kezdeni. Akkor nagyobbnak éreztem a nyers tempót.
Attól mindenképp elfogultnak kell tekintenünk magunkat, hogy magyarok vagyunk.
Szerintem leterhelt a családja miatt is. Attól is hiányozhat az a kis kis extra koncentráltság. Az öregben jobban látom, hogy fejben csak itt van, meg akarja nyerni a bajnokságot.
Ne legyen igazam, de nem tudnám most kizárni, hogy a ringen is felveszi a versenyt az öreg.

(#9045) bajnokpityu válasza sultansmith (#9043) üzenetére

bajnokpityu
(nagyúr)

újranézve a falhoz szorítós videot, elemzést, rájöttem, hogy igen, pont az volt a baj, h ott volt a tűz. ha egy tizedmásodpercre elvette volna a gázt, akkor egymás mögött mentek volna, az a 20cm hozott volna 1-2helyezést.
én megmondom őszintén nem ettől tartok. attól a rohadt technikától. ne legyen igazam, de túl kicsi ország vagyunk, a gyártónak meg az a jó, hogy egy erős ország pilótája győz, több hasznot zsebel a gyár.

ill, talán attól is tartok, hogy akármennyire józannak tűnik Norbi az interjúkon, most egy icipici józanság pont kellett volna.

nemtom más hogy látja, most éppen én igy :)

Kinu M47 eladó

(#9046) gabe_

gabe_
(őstag)

Hát, végül is igazatok van, a tecnika jócskán hátráltatta az elmúlt hétvégén Norbit.
Majd akkor fog látszani a valós erősorrend a 4 hyundaios versenyző között, ha egyiknek sem lesz semmilyen műszaki jellegű gondja.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#9047) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#9044) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Jaja akkor éreztem én is a legjobb formában amikor a bömössel cibálta a 3 Chevy bajszát.

Hringen ütnie kéne Müllert, Björköt és Tarquinit is + nagyon egyben is van a mezőny.

[ Szerkesztve ]

(#9048) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

Ahogy az várható volt az egyik szabadkártyás Nagy Dani lesz a M1RA-val: [link]

Viszont ez a BoP+kompenzációs súly+20 kg nem fogja megkönnyíteni a helyzetét ebben a mezőnyben. Szerintem max. mezőny közepe amit el fog érni.

(#9049) Ventur@

Ventur@
(senior tag)

...és a másik szabad kártya is most már hivatalos :C :

B*szón nézz ki ez a Hell-es Civic :DDD .

(#9050) XFishboneHUN válasza Ventur@ (#9049) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

és Hatvani Bálint egy Alfa Romeo Guila-val. :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.