Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7851) Ventur@ válasza Motion_Blur (#7848) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kőváry Anett volt, ha jól tudom. Engem is idegesített :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7852) -Mike-


-Mike-
addikt

(#7853) guftabi96


guftabi96
addikt

Egy végtelenül szomorú bajnok – Tim Gábor
Sajnálom, hogy ennyire nem állnak mögé támogatók. Ennél jóval többet érdemelne.

#KeepFightingMichael

(#7854) XFishboneHUN válasza guftabi96 (#7853) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Pontosan ezért ilyen szar ez az autósport. Ha van pénzed versenyezhetsz bárhol, (lásd. Keszthelyi Vivien) ha meg nincs ott tartasz, mint Tim Gábor, hiába tehetséges és jó pilóta....

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7855) -Mike- válasza XFishboneHUN (#7854) üzenetére


-Mike-
addikt

A Keszthelyi família mivel foglalkozik? Mit lehet tudni róluk?

(#7856) XFishboneHUN válasza -Mike- (#7855) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Apja szállodalánc tulajdonos valahol, legalábbis újságíró ismerőseim ezt mondták nekem.

Nem adok neki 2-3 évet és már bent lesz a DTM-ben, valamelyik AUDI csapatnál, vagy LMS szériás R8-ban, persze az anyagi tehetségből adódóan.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7857) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sajnos Norbi továbbra is lassabb mint Monteiro. Ha a portugál így folytatja, sima lesz neki a VB.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7858) szilva01 válasza Motion_Blur (#7857) üzenetére


szilva01
őstag

A konstruktőrit meg Michigami támogatásával a Volvo... :DDD

(#7859) Male válasza Motion_Blur (#7857) üzenetére


Male
nagyúr

Igen, bár eléggé a pályán kívül körözött... ( persze anélkül is gyorsabb lett volna valószínűleg ).

"Nem tudom, hol hagytam el a pályát"
:DDD
Azért ez nem gyenge nyilatkozat, csak méterekre ment ki, biztos nem vette észre ;]

(#7860) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

:W

(#7861) #70869248


#70869248
törölt tag

..hát Kis Pál Tominak tökéletesen igaza van szvsz. Látszott a tempókülönbség, oké...gyorsabb volt Norbi ..biztos idegesítette.
De a Parabolica bejáratánál??! ....+Bennani, de a fő lényeg hogy itt előzni qva rizikós.

(#7862) szilva01 válasza [CS]Blade2 (#7860) üzenetére


szilva01
őstag

Annak ellenére, hogy Bennani ráhúzta, most Kiss Pál Tamással értek egyet, nem kellett volna ennyire erőltetnie. :U

(#7863) DS39 válasza #70869248 (#7861) üzenetére


DS39
nagyúr

ezen fog elmenni a vb-je, Monteiro profi, hozza a pontokat.
Norbinak kicsit össze kell raknia magát fejben ahhoz, hogy VB esélye van, és már nem kell megmutatnia magát mit tud, mert top autóban van, ki kell használni, pontokat szerezni.

(#7864) #70869248 válasza DS39 (#7863) üzenetére


#70869248
törölt tag

..csak azért furcsa, mert ha lehet jellemezni Norbit akkor ő az okos, és gondolkodó versenyzők közé tartozik, nem a latin temperamentumról ismerni, nem Senna, Norbi gondolkodó-elemző, és okos versenyző aki persze gyors is.
Ehhez képest itt van ez a manőver. Ez nem volt okos...oké, látszott hogy megfogta a pozíciót bár sztem kicsit kifele állt a kerék, mert nagyon szűken kezdte így a Parabolica-t...és Bennani meg Bennaini, akár le is hülyézhetjük, ezen a helyzeten ez már nem segít.
Szine bármelyik másik támadási helyet lehet vágni ha nagyon elcseszik, az első sikán, a Roggia, az Ascari.
De a Parabolica, egy nagy tempóról fékezés, és egy nagy egyenest határoz meg...simán lehet hogy még ha legyűri Bennani-t mégis nagy mázlival itt,..akkor felér rájuk a 3. a célegyenesben annyira elbaxák a Parabolica-t.
...és persze ez a rizikója is megvan, ha ennél a tempóról fékezve elhagyod a pályát, az nagy ütés és nagy időveszteség. :(

[ Szerkesztve ]

(#7865) DS39 válasza #70869248 (#7864) üzenetére


DS39
nagyúr

bár túraautóban nem vagyok otthon csak ezeket a futamokat nézem, de F1-ben ezen a pályán belülről ott nem nagyon szoktak előzni, inkább kívülről körbeautózás a jellemző, ha nagy a tempókülönbség, itt is ezt lehetett volna, ha már... de felesleges volt, no, a célegyes végén tisztábban lehet próbálkozni, vagy a következő sikán előtt.

(#7866) [CS]Blade2 válasza szilva01 (#7862) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én is úgy voltam vele, hogy csak nehogy összeérjenek... Monteiro hátul van, és még támadták is, erre Norbi lapot kér a 19-re.

(#7867) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sajnos az ilyeneken megy el a VB Monteiroval szemben...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7868) Ventur@


Ventur@
senior tag

Alig volt autó a TCR Germany oschersleben-i futamán :O :F

Bezzeg az ETCC-ben :C .

;]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7869) Ventur@


Ventur@
senior tag

Bennani 5 rajthelyes büntit kapott Hringre:

[link]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7870) bajnokpityu válasza Ventur@ (#7869) üzenetére


bajnokpityu
félisten

sztem abszolút megérdemelte. a nagyobbik baj, hogy látványosan gyorsabb volt tőle Norbi, sztem simán győzhetett volna a futamon, és az a pont nagyon hiányzik, ezt senki se adja vissza..

btype: sztem befele állt a kerék, tehát nem veszitett tapadást. Befele álló kerékhez tudott benani hozzáérni.

rettentő pechnek érzem a dolgot, és megmondom őszintén, én is előztem volna a helyében.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7871) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#7870) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nomeg nem lehet a parabolikában előzni? utolsó körben pont ott előzték meg kívülről Norbit a 2. futamon..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7872) #70869248 válasza bajnokpityu (#7871) üzenetére


#70869248
törölt tag

A Parabolica bejárata nem egy tipikus előzési pont, a féktávon előzésre ott a célvégi sikán, a Roggia, esetleg az első Lesmo, és az Ascari.
Nyilván lehet előzni a pálya bármely pontján ha úgy adják ki a körülmények.
Ez nem az volt. Ezt a futamot meg lehetett volna nyerni, ezzel nem mondok nagyot.

(#7873) biker válasza #70869248 (#7872) üzenetére


biker
nagyúr

nem láttam élőben, most visszanéztem, angol kommentárral, ott is Bennanira kenték, nem csak mi látjuk így, magyarok.
Ott rohadtul meg volt csinálva az előzés, bennani meg ráhúzta a kocsit.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7874) bajnokpityu válasza #70869248 (#7872) üzenetére


bajnokpityu
félisten

meg lehetett volna, ha banán tudna legalább minimális mértékben kocsit vezetni.

előző szezonban már bizonyította, hogy nincs helye ebben a sportágban. tudnia kellene, hogy akár belső akár külső iven más autó is lehet a pályán a kanyarban. ha szándékos lett volna, megérteném, de azt nyilatkozta, hogy nem látta! nem látta, hogy már mellette, előtte volt másik versenyző? fél szemére vak ez a majom?

magam részéről páros lábbal rúgnám ki a francba, annyi hülyeséget csinált, és csinál.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7875) #70869248 válasza bajnokpityu (#7874) üzenetére


#70869248
törölt tag

háát tudod, ez a lényegen nem változtat semmit. Ez a futam már bukta.

(#7876) Male válasza #70869248 (#7864) üzenetére


Male
nagyúr

Szerintem erős menekülés volt ez a részéről... az előző körben mögötte még bőven volt hely a köv. autóig ( sajnos nem emlékszem most, hogy ki ment mögötte :F ), aztán hirtelen megérkeztek rá, így ha nem próbálja meg minél előbb az előzést, akkor hamar, talán már az egyenesben bukott volna 2 pozíciót.

Sajnos ezeken megy el idén a VB :(

(#7877) #70869248


#70869248
törölt tag

Na, Norbi elmondta mi volt, bár láttuk mi is.
Annyiban tök igaza van hogy vagy védik az ívet, vagy nem...ha nem, akkor viszont már nem húzunk rá a másikra.
Ez igaz.
De ez megint nem segít sajnos. Ott volt a lehetőség, Norbi betette-Bennani ráhúzta és kiestek mindketten.
Sztem az indukálta a szitut, hogy Norbi remélte hogy Bennani behúzódik védeni az ívet, ezáltal nem ideálisan kezdi a Parabolica-t, és így az egyenesben támadható lesz. Bennani nem védte és Norbi bement.
Ez innen már akárhogy magyarázható mert ha minden ideálisan megy akkor egymás mellett fordulva valami történik a kijáraton és az egyenesben, vagy előzés vagy csata a féktávra.
..ha Norbi kisodródik az ívről akkor mindketten ronthatják a Parabolica-t, és közelednek rájuk.
Aztán hogy most Norbi sodródott volna vagy sem...sosem tudjuk meg, ezt csak Norbi érezhette. Azt mondta hogy nem és akkor így is van.
Mindenesetre az egyik legrizikósabb előzési pont, az egyik legrizikósabb versenyzővel.
HunRing-t be kell húzni, be kell húzni, minden szempontból fontos...és ahogy számolható itt a Honda+Norbi úgy be is lehet.

(#7878) [CS]Blade2 válasza #70869248 (#7877) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Az a gond, hogy a Monteiro sem lesz lassú a ringen, sőt. Szerintem hiányozni fog az a 2. hely, amit kényelmesen behúzhatott volna. Félő, hogy már ezen elment. Ez már nem csak rajta múlik, ide kell egy Monteiro hiba vagy egy technikai hiba.

A legnagyobb gond viszont:, hogy ez a cím már majdnem sz*rt sem ér, mert olyan gyenge fos a széria. * Ha meglesz, ha nem, a lényeg az, hogy hova tovább. Hova tudnának átmenni? Monteiro, Huff, Norbi, és még 1-2 tag.
Innen menni kell, utána pedig, ha fent marad a sorozat, akkor a Coronel megnyerheti a VB-t a fordított rajtráccsal. Lesz kb 8-10 autó az egész szériában, abból is némelyik old-timer.

* Én láttam, amikor összeértek, hogy vége, nem fordul, és ki is nyomtam a tv-t. Csak a Norbi miatt nézzük, ez az igazság. Ha nem itt menne, akkor kizárt, hogy 1 futamot megnéznék. A Zengő is ultra sz*r, nem érdekel, hogy hányan esnek ki előlük.

[ Szerkesztve ]

(#7879) bajnokpityu válasza [CS]Blade2 (#7878) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nem lett volna kényelmes, több gyors ment mögöttük, Banán inkább feltartotta a sort. Bedarálták volna hátulról.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#7880) szilva01


szilva01
őstag

Rávettem magam, hogy megnézzem a második futamot, nem kellett volna. :((( Azért 40 pont hátrány ledolgozásához - hiába volt ez csak a második verseny - vagy nagyon stabilan kell verni Monteirót (és Björköt is), vagy valami hatalmas szerencse kell, pl. főfutamot nyerni, úgy hogy Monteiro kiesik... Azért nem adom fel, F1-ben most úgysincskinek szurkolnom. ;]

Szerk.: Valakinek nincs egy technikai elemzése a szedán és csapottvégű autók közti különbségekről? :B

[ Szerkesztve ]

(#7881) guftabi96


guftabi96
addikt

Micsoda meglepetés:
Spa-ra sem készül el Ficza Feri Kia-ja.
Megmondtuk, vagy megmondtuk? :(

#KeepFightingMichael

(#7882) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ha már TCR, akkor Tassi Ati autója új festést kapott. Kva jól nézz ki :Y :

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7883) A Zéé válasza Ventur@ (#7882) üzenetére


A Zéé
addikt

az hagyján, hogy új festést, új szponzort is!

Just a simple Lineman...

(#7884) XFishboneHUN válasza A Zéé (#7883) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Már a B3 Racingnél is megvolt a HELL szponzoráció Tassinak.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7885) A Zéé válasza XFishboneHUN (#7884) üzenetére


A Zéé
addikt

tudom, de a M1RA-s autón eddig nem volt ilyen matrica (emlékeim szerint).

Just a simple Lineman...

(#7886) XFishboneHUN válasza A Zéé (#7885) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ez igaz, nem volt. Jó persze, ha azt nézzük új szponzor, de mégsem. :) :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7887) Yahhher válasza XFishboneHUN (#7886) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Ott volt az:

B.

(#7888) A Zéé válasza Yahhher (#7887) üzenetére


A Zéé
addikt

akkor csak én voltam figyelmetlen :)

Just a simple Lineman...

(#7889) Yahhher válasza A Zéé (#7888) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Jó, hát egy hangyányit más volt a mérete :-)

B.

(#7890) Ventur@


Ventur@
senior tag

TCR International - Spa R1

Te jó isten milyen rajtoktatást tartott Tassi :Y :C . 3. hely meg lett és ez remek. Fecót viszont sajnálom, mert a tempó meg volt, de annak a fránya féltengelytörésnek még nyoma volt.

Remélem holnap is fasza verseny lesz :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7891) vlevi válasza Ventur@ (#7890) üzenetére


vlevi
nagyúr

A befutó pedig olyan volt, mint amilyennek egy autóversenynek lennie kell. Igaz, az első 1-2 kicsit elhúzott, de utána úgy estek be a célegyenesbe, mintha valami repülőrajt lenne.

[link]

(#7892) guftabi96


guftabi96
addikt

TCR, Spa, Második futam

#KeepFightingMichael

(#7893) Motion_Blur válasza guftabi96 (#7892) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem lesz ebből M1RA bajnoki cím.

Ferike is kabaré egyelőre.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7894) guftabi96 válasza Motion_Blur (#7893) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát nem.
Kár, hogy Tassi elrontotta a végén :( Egyébként megint nagyon jól kapta el a rajtot.

#KeepFightingMichael

(#7896) szilva01 válasza -Mike- (#7895) üzenetére


szilva01
őstag

Úúúúú a kis mappa ikonnal lehet kamerát váltani... :C Mindjárt kéz nélkül a gatyámba... ;] :DDD

(#7897) #70869248


#70869248
törölt tag

na mi lesz? meglesz..? :D

(#7898) #70869248 válasza #70869248 (#7897) üzenetére


#70869248
törölt tag

nem.
de faxa volt a vége. Amíg meg Glock-t meg Auer-t mutatták Ekström tolta a mezőnyt. A 8.-ra jött vissza csere után. :)

(#7899) -Mike-


-Mike-
addikt

Keszthelyi Vivien ma a TT Cupban a 15. helyről rajtolt de sajnos történt valami a felvezető körben vele ami miatt nem tudott részt venni a versenyen.
Audi Sport TT Cup Hockenheim - Race 1

Szeretem amikor a tehetség utat tör magának :D

(#7900) emre


emre
veterán

V8 Supercars jó minőségű adást tud valaki?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.