Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8801) guftabi96 válasza Ventur@ (#8796) üzenetére


guftabi96
addikt

Mondjuk ebből eddig az a hivatalos, hogy 2 Alfa lesz, de igen nagy meglepetés lenne, ha nem a Kajaia-Borkovic páros vezetné őket.
Igen, a Campos pletykát én is olvastam valahol.

#KeepFightingMichael

(#8802) Ventur@ válasza guftabi96 (#8801) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na meg van a cikk a Campos-ról: [link]

Lanti írt róla :D . Tudtam, hogy olvastam erről valahol.

(#8797) vwpolopg: A KIA eladás alatt van. De erről már egyszer - azt hiszem - írtam neked :) . Bukós lett a projekt, mert - bár - a motor bikaerős volt, de maga a bódé, a futó, a minden az egy kalap... Mentek vele pár tesztet Zengőék, meg talán egy versenyt és kész.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8803) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Vágom, de azóta sem adták el, na most ha több mint fél ev alatt nem ment el, valszeg nem is fog. Szóval akkor már inkább ki kéne hozni belőle a maxot...

(#8805) Ventur@ válasza guftabi96 (#8804) üzenetére


Ventur@
senior tag

Remélem azért összejön valami neki. Szerintem jó pilóta és van is tehetsége. Na, meg fiatal és pimasz is :) .

Illetve Tassiról egy hír, hogy a JAS-al dolgoznak azon, hogy ott legyen a WTCR 2018-as nyitányon.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8806) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kicsit bulvár, de ez még szerintem belefér.

Norbiék belehúztak, jön a második gyermekük. Gratula nékik :))

All→M8

(#8807) Ventur@


Ventur@
senior tag

Shedden - Vernay kettős a Team WRT-nép indul Audival: https://www.touringcartimes.com/2018/02/15/jean-karl-vernay-and-gordon-shedden-lead-team-wrt-audi-assault-on-2018-wtcr/
(Bocsi de mobilról nem tudom hogy van a link parancs :) .)

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8808) guftabi96 válasza Ventur@ (#8807) üzenetére


guftabi96
addikt

Ma nincs hiány bejelentésből :K
A Comtoyou is bejelentett +2 versenyzőt: Frédéric Vervisch és Nathanaël Berton
Ezzel újabb hiba van a pletykált nevezési listában, ugyanis Comininek így nincs már hely a Comtoyou-nál.
Frissítettem a táblázatot is. Ha esetleg valaki nem tudná miről van szó, még utoljára egyszer berakom:

WTCR 2018, csapatok és pilóták (folyamatosan frissül!)

#KeepFightingMichael

(#8809) Ventur@ válasza guftabi96 (#8808) üzenetére


Ventur@
senior tag

Komolyba nyomja a Comtoyou, ezzel a 4 autós felállással :Y .

Viszont kezd egyre jobban úgy tűnni, hogy magyar közül Tassi lehet még ott. Remélem berakják Guerrieri mellé. Saját listámon, már csak 8 kiadó hely van. Szoros lesz :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8810) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#8811) sultansmith válasza Ventur@ (#8809) üzenetére


sultansmith
senior tag

Vagy az Audi akarja komolyba nyomni.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8812) Ventur@


Ventur@
senior tag

Mr. Showman is ott lesz a 2018-as WTCR-ben :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8813) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Mercedes DTM inspired 11.000Rpm Monster

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8814) [CS]Blade2 válasza Ventur@ (#8812) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Ki mit gondol, melyik autó lehet a befutó, a tuti?
Szerintetek jó ötlet volt dobni a Hondát? Coronel nagyon biztos a jó szereplésben.
Ha Norbi mellé nyúlt, akkor Böjk és Müller is, viszont ő kb. mindig a tutiba ül be.

(#8815) Ventur@ válasza [CS]Blade2 (#8814) üzenetére


Ventur@
senior tag

Szerintem - és nem Norbi miatt írom - de sanszos, hogy a Hyundai lesz a befutó. Több mint egy éve építik az autót, mentek vele már pár versenyt és hát raliból jött a Hyundai is. Ugyebár a Citroen is így volt és láttuk a WTCC-ben elért eredményeit ;) .

Az biztos, hogy szerintem komoly év lesz ez és remek versenyek lesznek. Minden gyártó nagyon készül és bár hivatalosan nincsenek gyári csapatok, de az eddig bejelentet csapatok közül, mind kap gyári támogatást. Ki többet, ki kevesebbet, de kap. Amitől még kiélezettebb lesz az év.

Új hír ugye, hogy Zengőéknél két gyártó van "asztalon" szerződéskötésre: [link].

Nem tudom 100%-ra mondani, hogy mivel mennek, hiszen nem ismerem az ajánlatokat, de szerintem ez Seat, vagy VW lesz.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8816) szebe válasza Ventur@ (#8815) üzenetére


szebe
őstag

"a Citroen is így volt és láttuk a WTCC-ben elért eredményeit "

Ők már rég a TC1-es kocsijukba pakolták bele a sokezredik tesztkm-t, amikor a többiek még egymást csapták a VB címért a "TC2"-es autókkal. Így azért lett némi előnyük.

A Hyundai-ok BoP nélkül jók voltak az idényzáró(ko)n, ez szerintem adhat okot bizakodásra.

Zengőéknél szvsz Civic/Leon választás lesz.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8817) guftabi96


guftabi96
addikt

A M1RA is Hyundaira váltott.
Azt sajnos még mindig nem lehet tudni, hogy melyik bajnokságban indulnak vele.

#KeepFightingMichael

(#8818) Ventur@ válasza guftabi96 (#8817) üzenetére


Ventur@
senior tag

Meglepő, de Norbi helyzetét látva, talán annyira még sem. Viszont - szerintem - így eldőlt, hogy Tassi nem náluk fog menni. Iszonyatosan nagy butaság lenne a JAS-nak elengedni a kezét és nem vinni a világkupára. Egy hely még van a Munnich-nél és azért valljuk meg egy Guerrieri-Tassi kettős eléggé sok borsot törne a többiek orra alá ;) .

Ha!!!! a M1RA esetleg a ETCR-ben menne.....hát nem tudom. Nekem ez visszalépés lenne egy fokozatot. Bármennyire nem VB a WTCR, de csak ott vannak a nagy nevek.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8819) Ventur@


Ventur@
senior tag

guftabi96: Filippi-t is fel lehet írni a listára a Campos Racing színeiben indul egy Cupra Leon-nal

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8820) guftabi96 válasza Ventur@ (#8819) üzenetére


guftabi96
addikt

:R John Filippi to race a Campos Cupra TCR in the 2018 WTCR (TouringCarTimes)
Frissítettem a listát. Durva, hogy a pletykált nevezési listában még mindig csak 2 hiba van.

#KeepFightingMichael

(#8821) Ventur@ válasza guftabi96 (#8820) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ahogy az várható volt Oriola is mehet fel a listára: [Instagram - Pepe Oriola]

Így akkor Campos Racing - Filippi | Oriola (eddig).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8822) guftabi96 válasza Ventur@ (#8821) üzenetére


guftabi96
addikt

:R
+ TCT cikk
-------------------
E-TCR :Y
+
Seat release image of world’s first fully electric touring car

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8823) bajnokpityu válasza guftabi96 (#8822) üzenetére


bajnokpityu
félisten

vicces azért touring car, de 2-300km hatótáv :D

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8824) biker válasza bajnokpityu (#8823) üzenetére


biker
nagyúr

a 300-ból lesz verseny terheléssel a 25km :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8825) Ventur@


Ventur@
senior tag

WTCR Hungaroring jegyárak: [link]

Őszinte leszek, kicsit többre számítottam. Azt hittem tolnak rá egy ezrest pluszba. Viszont nagyon agyalok a dupla hétvégés jegyen, mert 8k nem sok érte. Egyedül azt sajnálom, hogy nincs dupla paddock jegy. Az 5k-t kicsit soknak tartom. Bár tudom, hogy kb. mindig ennyi szokott lenni :) .

Nos, nekiállok a bandát összeszedni és szállást nézni :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8826) A Zéé válasza Ventur@ (#8825) üzenetére


A Zéé
addikt

"fokozza az érdeklődést, hogy Michelisz korábbi csapata, a Zengő Motorsport is csatasorba állít két pilótát."

Vajon ők ezt a hivatalos nevezési lista tudatában írták, vagy csak a pletykákra alapozva? :F

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#8827) rocket válasza Ventur@ (#8825) üzenetére


rocket
nagyúr

Nehez megmondani sok-e, nem tudjuk a futamok hosszat, es a betetprogramokat.
WTCC mar alapbol vagy 5 eve tulvolt arazva a nevetsegesen rovid futamok, es a betetprogramokhoz kepest.
A DTM jegyarakhoz es betetpogramokhoz kepest vizonyitva meg vicc kategoria volt az arazasa a WTCC jegyeknek.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#8828) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#8826) A Zéé: Kb. egy hónapja a wtcrportugal oldal kitett az instagramra egy képet (ide is be lett téve) és az ott látott nevezések eddig kettő kivételével mind bejöttek. Comini és Ehrlacher ment eddig mellé (Comini - Comtoyou, Ehrlacher - Yvan Muller Racing). Ha!!!!, ebből indulunk ki, akkor azon a képen a Zengőék két névvel voltak nevezve: Nagy Dani és Ficza Feri, mind a ketten Seat (Cupra) Leon WTCR-el.

Természetesen ez nem vehető készpénznek, hogy ez így is lesz. Mindössze gyanúsan bejött eddig a lista :) .

(#8827) rocket: 3 futam és 2 időmérő 2 nap alatt. A táv az azt hiszem 60 km lesz, tehát mint a WTCC-ben. E mellé betétfutamnak - elvileg - jön a TCR Europe (korábbi ETCC). Hogy emellett lesz-e valami, na az jó kérdés. Viszont szerintem a 8k nem sok a 2 napos versenyhétvégére :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8830) Ventur@ válasza guftabi96 (#8829) üzenetére


Ventur@
senior tag

Örülök neki, hogy mégis ott lesz a mezőnyben, mert letette a névjegyét tavaly a Lada-val :) . Viszont így megint fogynak a helyek és a többi magyarról továbbra sincs semmi hír :F .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8831) Ventur@


Ventur@
senior tag

Jedlóczky Márk tegnap Zandvoort-ban egy Audi RS3 TCR-el tesztelt...és a meglepetés: Zengős overálban.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8832) vwpolopg válasza Ventur@ (#8831) üzenetére


vwpolopg
őstag

Nem nagyon ismerem a srácot, ő is ilyen apupénzelte Vivien típus, vagy tud is valamit?

(#8833) Ventur@ válasza vwpolopg (#8832) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem fakezű az inas ;) .

Viszont kaptam infót róla, hogy nem Zengőéknél fog menni. Már a tavalyi Szilveszter Rally-n is ebben a ruhában ment, valamint nem készült még el a saját ruhája. Viszont az hogy RS3 TCR-t tesztelt, csak jelent valamit :) (elvileg saját csapattal indul).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8834) guftabi96 válasza Ventur@ (#8830) üzenetére


guftabi96
addikt


Hát remélem Attika lesz az, akit még nem jelentettek be és nem René Münnich
+ Hondáék igazán átnevezhetnék már a FB oldalukat WTCR-re :D

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8835) guftabi96


guftabi96
addikt

Hmm

#KeepFightingMichael

(#8836) Ventur@ válasza guftabi96 (#8835) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem lőnének mellé a Cupra-val, mert ismerik az autót, van vele tapasztalat. Kérdés már csak az, hogy hol indulnak és kik indulnak?
Egyébként enyhén Assetto Corsa szaga van a képnek :D .

Amúgy remélem én is, hogy azt az egy kiadó Honda-t megkapja Tassi. Csapat nekem mindegy melyik, csak legyen ott az inas. M1RA-tól meg kicsit ciki lenne, hogy mint "címvédő" nem lenne ott a WTCR mezőnyében és "csak" TCR Europe jutnak nekik. Remélem nem így lesz :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8837) Ventur@


Ventur@
senior tag

A komplett Comtoyou TCR csapat itt van a Hringen. Mind a 4 autóval + egy Golf is, amivel a TCR Europe-ban indulo Maxime Potty megy majd. A Comtoyou Fb oldalán van fent pár videó és szépen durrog az Audi :D .

Norbival készítettek egy interjút, ahol azt nyilatkozta, hogy 1-2 héten belül kiderül minden a M1RA háza táján. Mondjuk ideje is lesz már, mert 1 hónap múlva rajtol a WTCR mezőnye.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8838) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hogy lesz ebből versenyzés?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8839) szebe válasza Motion_Blur (#8838) üzenetére


szebe
őstag

Van orvos aki engedi őt indulni?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#8840) Ventur@


Ventur@
senior tag

Na, erre ki számított? :Y

Európa-kupában megy Dani és eldőlt hogy a M1RA a TCR Europe-ban megy.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8841) guftabi96 válasza Ventur@ (#8840) üzenetére


guftabi96
addikt

Na, ez tényleg a semmiből jött :Y
Arra azért lehetett számítani, hogy a M1RA idén TCR Europe-ban megy.
Na, akkor már csak az a kérdés, hogy mi lesz Tassival?

(#8838) Motion_Blur
Na ez az... Tény, hogy láthatóan javult az állapota, de még mindig nagyon látszódik a szemtengely-ferdülése.
És már mikor volt a balesete? Az első verseny meg mindjárt itt van...

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8842) guftabi96 válasza guftabi96 (#8841) üzenetére


guftabi96
addikt

+ akkor ki lesz Zengőéknél? Nagy Norbi + Szabó Zsolti?

Esetleg György Anett? ;]

#KeepFightingMichael

(#8843) vwpolopg válasza Ventur@ (#8840) üzenetére


vwpolopg
őstag

Dani minden csak nem versenyképes pilóta... Hat akkor ennyit a M1RA-rol...

(#8844) sultansmith válasza vwpolopg (#8843) üzenetére


sultansmith
senior tag

Nekem ő sokkal szimpatikusabb mint pl. Ficza, és ne felejtsük el, hogy még nem láttuk versenyképes autóval menn ebben a szériában.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8845) Ventur@


Ventur@
senior tag

guftabi96: Látva, hogy a M1RA-nak nem jött össze a WTCR költségvetés, szerintem Zengőéknek sincs meg a keret. Cupra kép is szerintem sejteti, hogy ebből TCR Europe Tropy lesz nekik is. Szerintem ez vállalhatóbb költség és mivel ez a széria Lottinál maradt, így legalább lesz Yt-on közvetítve (remélem).

De ne legyen igazam Zengőékkal kapcsolatban, mert csak jó volna egy magyar csapat a WTCR-be :) .

Motion_Blur: Ezt beszéltem pár hete egyik haveromnak, mikor bejelentették Monteiro-t, hogy a szeme még mindig ferde. Valahol olvastam róla egy cikket, amiben az volt, hogy lehet az első egy-két versenyt ki is hagyja még a szeme miatt. Na most akkor így mi értelme elindulni egy bajnokságban :F ? Nem is értem miért szerződtették le.

Mondjuk ha Kubica lehet azzal a karral F1 tesztpilóta, akkor Monteiro kancsisága már elenyésző :D :U .

vwpolopg: 3 (4?) éve ment TCR-ben Dani (Redbull Ring) és emlékeim szerint nem is ment rosszul az akkori mezőnyben. Igazából én is azt mondom, amit sultansmith, hogy az elmúlt két évben versenyképes technikával még nem ment. Idei év lesz a mérce. Illetve lenne, mert nem nagyon tudni a TCR Europe Tropy mezőnyéről semmit (2-3 név van eddig bejelentve).

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8846) Ciccuka válasza Ventur@ (#8845) üzenetére


Ciccuka
veterán

Az nekem nem verseny mikor Feri meg Daninak "sétakocsikázás tempóval" az a célja, hogy az utolsó helyen behozza az autót a célvonalba. Ez inkább unalmas benzinpazarlás.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8847) sultansmith válasza Ciccuka (#8846) üzenetére


sultansmith
senior tag

De hiszen ő is ezt mondja: nem volt versenyképes az autó, így nehezen jöhettek volna ki a képességei.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8848) Ciccuka válasza sultansmith (#8847) üzenetére


Ciccuka
veterán

Esős versenyeken se domborított, ami azt illeti. Pedig ott a versenyzői tudás kerül inkább előtérbe.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8849) sultansmith válasza Ciccuka (#8848) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ha esik az eső, mindenkinek esik az eső. Ezt talán érdemes észben tartani. :)

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#8850) vlevi


vlevi
nagyúr

Silverstone-ban most igencsak esik.
Élő, Hankook 24 órás GT futam, éjszakai szabadedzés.

[link]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.