Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7901) biker válasza -Mike- (#7899) üzenetére


biker
nagyúr

:Y :W

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7902) vlevi válasza emre (#7900) üzenetére


vlevi
nagyúr

SpíilerTV, de jelenleg ott is szaggat. Már többször megszakadt náluk is a kapcsolat, és inkább reklámoztak.

(#7903) szilva01 válasza -Mike- (#7899) üzenetére


szilva01
őstag

Ez jó... "valmi"... :DDD

(#7904) rocket


rocket
nagyúr

DTM-nek jot tettek a szabalyvaltozasok, leszamitva a SC utani grid rajtott ahol Green nagy elonyt szerzett, az 5 masodperc buntetest amit kapott erte siman kiautozta az elen a kerekcsereig amikor vegul letoltotte.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#7905) XFishboneHUN válasza -Mike- (#7899) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Áttörő sikere a magyar autósportnak! :DDD :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7906) -Mike- válasza XFishboneHUN (#7905) üzenetére


-Mike-
addikt

2. futamban is out, futómű
Keszthelyi Vivien 2017 | Hockenheim Crash

(#7907) A Zéé válasza XFishboneHUN (#7905) üzenetére


A Zéé
addikt

távol álljon tőlem, hogy nagyon védjem, de nekem ez azért nem vezetői hibának tűnik, max akkor, ha a fék helyett két lábbal nyomja a gázt. Azt meg azért csak nem...

Just a simple Lineman...

(#7908) szebe válasza -Mike- (#7906) üzenetére


szebe
őstag

Azt jól látom hogy full automata a cucc? :Y

Mondjuk itt gyönyörűen rácsukták a kaput...

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7909) A Zéé válasza szebe (#7908) üzenetére


A Zéé
addikt

elvileg nem az.

Just a simple Lineman...

(#7910) szilva01 válasza szebe (#7908) üzenetére


szilva01
őstag

Fel sem tűnt elsőre... :Y Dehát nagyon nem váltogat sehova... Így a felvezető körös kicsúszása is "felértékelődik"... Nem akarok g*ci lenni, de én kéziváltós beállítással és billentyűzettel is legfeljebb a második körben állok keresztbe az F1 2012-ben ;]

(#7911) feri1014 válasza szebe (#7908) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem automata, látszik a videón, ahogy vált, ha figyeled az ujjait. :U

(#7912) szebe válasza feri1014 (#7911) üzenetére


szebe
őstag

Jobban megnézve jogos, csak elsőre nem igazán tűnt fel, annyira "takarásban" van.
Sry

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7913) Shodan válasza -Mike- (#7899) üzenetére


Shodan
addikt

:DDD :DDD

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7914) guftabi96


guftabi96
addikt

(#7915) guftabi96


guftabi96
addikt

Noha a Ringen nem úgy alakultak az események, ahogy mi szerettük volna, a TCR Monzai első futama kárpótol minket ;)

#KeepFightingMichael

(#7916) Motion_Blur válasza guftabi96 (#7915) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagy Dani +4.2mp a pole időtől... az már majdnem egy kategória.
Ennek vajon mi értelme van? Apuci fizet itt is, csak annyit mégse mint Panis apuka, vagy hogy megy ez mostanában a Zengőéknél?

Honad meg szépen leégett a +súly ellenére is.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7917) biker válasza Motion_Blur (#7916) üzenetére


biker
nagyúr

az egyik sorozatban van másfél autójuk, másikban meg nulla, de kapnak kölcsön. Hát ez van...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7918) guftabi96 válasza Motion_Blur (#7916) üzenetére


guftabi96
addikt

Ezzel a 15-ös autóval, főleg így, hogy megkapja ugyan úgy a súlyokat, szerintem semmi értelme az egésznek. Inkább indítanák őt is a TCR-be.
Guerrieri viszont megint szépet ment azzal a régi Chevivel, annak ellenére, hogy könnyű volt az autó.
A Honda elég gyász volt, de azért Monteiro megint jobban jött ki az egészből... :W

#KeepFightingMichael

(#7919) somasz válasza guftabi96 (#7918) üzenetére


somasz
addikt

Szerintem vinnék már Zengőék a sátorfát a wtcc-ből, csak van még szerződésük. Más kérdés, hogy mivel lenne előrrébb egy el nem készült Kiával a TCR-ben.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#7920) ruti válasza somasz (#7919) üzenetére


ruti
Közösségépítő

A napi program végén a Zengő kamion elé kiállt Zoli, és a szurkolók csoportjával beszélgetett hosszasan, teljesen közvetlenül, egy jó fél-háromnegyed órát (!). Ő maga lenne meglepődve legjobban, ha jövőre lenne WTCC, mivel nem lesz induló autó, ezt mondta. Amúgy elég csalódottan nyilatkozott minden témában, a szegény embert (kis privát csapatot) még az ág is húzza effektusra, (pl. Nagy Dani többletsúlya.)
Hallottam őt már többször ilyen szurkolói közegben nyilatkozni, úgy értem nem médiának, azok közül most volt a "legpesszimistább."
--
amúgy a mai paddock-kör az utóbbi évek legjobbja volt:
az autogram osztás kezelhető volt, oda lehetett férni mindenkihez (kivéve Norbit)
odafértünk a RaceRoom sim-hez, 5 perces Hringi menet, time attack volt a feladat, világranglistára kerülésért.
kipróbáltunk a driftelő mini go-kartot, vicces volt :)
terepasztalos e-race-hez több futam erejéig odafértünk.
--
összességében a nézőszám messze elmaradt a korábbi évektől, sajnos.
a szurkolás is jóval kisebb volt a boxokkal szemben :(
nemsokára teszek fel azért hangulatvideókat

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7921) Motion_Blur válasza ruti (#7920) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Igen, sajnos várható volt hogy elmarad a tömeg idén. És az időmérős eredmények után holnapra nagy pangást jósolok :( egy pole azért kivitte volna az embereket. Így már csak nagyrészt a keménymag lesz ott + aki sörvirslizni megy.

Mondjuk az se segít hogy ha kimegy két ember, akkor az 20k..+ egyéb költségek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7922) ruti válasza Motion_Blur (#7921) üzenetére


ruti
Közösségépítő

sztem nem olyan gáz az az 5-6 helyről indulás, oda lehet érni mindkettőben, ehhez kellően vegyes és rövid a mezőny

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7923) A Zéé válasza Motion_Blur (#7921) üzenetére


A Zéé
addikt

évek óta gyenge a hungaroringi program sajnos. Idén is van az érdektelenségbe torkolló, még idén is elég unalmas WTCC, a kb. 8 autós ETCC, meg az indulókon kívül kb. senkit sem érdeklő lengyel Kia Lotos kupa.
Nem csoda, hogy erre nem fizet az ember gyereke nagy összegeket, hogy kijuthasson.

(#7920) ruti
bennem egyre erőteljesebb a gyanú, hogy pl. Norbiék is azért hozták össze a M1rát, hogy legyen az autóhoz minél több tapasztalat, és adat jövőre. A jelenlegi formájában a WTCC kifújt, és szerintem is vége lesz. Ellenben ha megnézed a mai TCR futamot is, olyant fél órát kapsz, amiért a túraautózást szeretni lehet. Ha lesz jövő évtől bármilyen komolyabb nemzetközi túraautós sorozat, az vagy a TCR lesz, vagy azt a szabályrendszert machinálják valami minimálisan, hogy 2019-re FIA vb lehessen belőle.

Just a simple Lineman...

(#7924) Shodan válasza Motion_Blur (#7921) üzenetére


Shodan
addikt

Legalább lesz hely. :) Esetleg raceroom simről van kép, azt megnéztem , kipróbáltam volna...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7925) Ventur@ válasza A Zéé (#7923) üzenetére


Ventur@
senior tag

"Ellenben ha megnézed a mai TCR futamot is, olyant fél órát kapsz, amiért a túraautózást szeretni lehet."

Na pont emiatt néztem a TCR-t, mint az F1-WTCC kombót. Kbszott nagy futam volt :C .

Sajnos Fecót megbüntették 10 mp-el, mivel a 4. körben átvágta a célegyenes végi sikánt és ezzel megelőzve az egyik Leopold-os autót, viszont nem adta vissza a helyet.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#7926) ruti válasza Shodan (#7924) üzenetére


ruti
Közösségépítő

RaceRoom: kb. 20 db egymonitoros gép volt kint:

e-Race: a pálya egy része felülnézetből:

a VIP-eket ezzel vitték Norbiék:

ez pedig csekély 62,5 mFt-os árcetlivel büszkélkedhet:

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7927) ruti


ruti
Közösségépítő

hangulatvideo: kvali kezdete felülről

érdemes megnézni, milyen kevesen vannak szemben...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#7928) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

TCR 2. futam is komoly volt!

Tassit kiforgatták a rajt után, a leintésnél már csak 3mp-re volt a győztestől.

Itt Monzában nagyon jó tempót futottak a M1RA-s autók.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7929) guftabi96 válasza Motion_Blur (#7928) üzenetére


guftabi96
addikt

Nagyon kár Tassiért, az autónak nagyon jó tempója.
Colciago is nagyon gyors volt, kár hogy nem lett meg a győzelem.

#KeepFightingMichael

(#7930) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Zengő: "Panis egy fekete tojás, remélem jövőre már egy magyar versenyzű ül a helyén"

:DDD

Zengő eléggé meghatódva adta élőben az interjút, valszeg már tudja hogy több ilyenbe nem nagyon lesz már része... azt gondolom a csúcs ez a pillanat volt: [link]

Nekem személy szerint 2011 és 2012 :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7931) guftabi96


guftabi96
addikt

hihetetlen... :W

#KeepFightingMichael

(#7932) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ennyi volt az év, Monteiro megérdemelten lesz VB!

Björknek meg a kurva anyját. Pofán kéne baszni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#7933) szebe válasza Motion_Blur (#7932) üzenetére


szebe
őstag

Björktől azért megkérdezném hogy mire gondolt...

Ennek a címnek egyébként van még értéke? Akkor is megkérdezném ha Norbi harcolna érte.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#7934) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Szerintem Norbi ment neki először, de mindegy. Ennek annyi.

(#7935) albert8 válasza Motion_Blur (#7932) üzenetére


albert8
addikt

Mi a francnak kellett meglökni? :(((

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#7936) badd


badd
tag

Norbi kényszerhelyzetben volt, mennie kellett Monteiro miatt, főleg, hogy Filippi beragadt (megint). Kemény volt, nem jött be. VB cím már nem lesz meg (ha az extrém eshetőségektől eltekintünk.)

Amúgy először Norbi tolta meg Björköt, bár az még WTCC szinten bőven belefért, csak ettől begőzölt Björk és direkt ráhúzta Norbira.

Mellesleg a WTCC halott. A TCR-ben ma is tök jó futam volt, és az ETCC is egész élvezhető volt a Hungaroringen, ahol szintén a TCR szabályrendszer van érvényben.

[ Szerkesztve ]

(#7937) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Több futamot legalább már nem kell végigszenvednem!
Több szabadidőm marad legalább.

(#7938) biker


biker
nagyúr

Azért Björk egy eltiltást megérdemelne.
Norbi megpöccintette hátul, nem veszetttek semmit, erre Björk oldalról rárántota a kormányt. Hát az ilyenért nem járna egy eltiltás?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7939) guftabi96 válasza badd (#7936) üzenetére


guftabi96
addikt

Az is vicc, hogy Filippi ennyire nem tud rajtolni...

#KeepFightingMichael

(#7940) DS39 válasza szebe (#7933) üzenetére


DS39
nagyúr

arra gondolsz hogy egy gyári csapat van?

a pár évvel ezelőtti Norbi simán behúzná ezt az évet, akkor sokkal koncentráltabban versenyzett.

[ Szerkesztve ]

(#7941) badd válasza badd (#7936) üzenetére


badd
tag

A WTCC hivatalos facebook oldalán volt közvetítés végig Norbi belső kamerájából. Abból én nem úgy látom, hogy Norbi megpöckölte volna. Tehát Norbi nem kezdett semmit. A közvetítés mondjuk elmehet a fenébe, hogy nem ismétel semmit.

Szerk.: Björk meg is erősítette. Chilton ment neki, és abból csapódott neki Norbinak. Pech...

[ Szerkesztve ]

(#7942) A Zéé válasza Motion_Blur (#7930) üzenetére


A Zéé
addikt

emocionálisan sztem is a BMW-s győzelem volt a csúcs 2012-ben, szakmailag valóban ez volt.

WTCC-t csak olvastam, TCR-t megnéztem most, Colciago keményen tolta, és amúgy kap egy 5 rajthelyes büntit Salzurgringre Homola pályán kívüli előzése miatt. Tassi is nagyot küzdött, bár Morbidelli kipöckölése nem volt szép. Ferike meg szegény tök egyedül volt, bele is volt szürkülve a mezőnybe, szar lehetett így versenyezni :(

Just a simple Lineman...

(#7943) Shodan


Shodan
addikt

Hát valóban van itt probléma rendesen, de legalább szép idő volt. Zengő Zoli :R

Lőttem pár képet én is. Kevesebb emberre számítottam, de nem voltak lényegessen kevesebben mint tavaly.


ETCC - Több izgalom volt mint wtcc-ben az biztos.


Mr. Wtcc


Mr. Wtcc 2


Volvo, a svéd delegáció


Sokat javultak


Nagy az esély hogy a másik Honda lesz a befutó.


Vége itt ugrott is a VB.


De profin mosolyogni kell.


Azért mindenki megköszönte.


Huffy mint a vonat...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#7944) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Norbi mióta gyár pilóta és nem vigyáz a kocsira (és a társaira), egy sima középszerű versenyző lett. Kicsit nagy mellénnyel ráadásul, forrófejű versenyzéssel. Sokkal jobban versenyzett mikor vigyázni kellett a technikára. Sajnálom.

Maga a WTCC meg már csak vergődik. Szerintem jövőre nem lesz. Norbi meg majd indul a TCR-ben talán?! De az cink, mert az F1 betétfutam, az meg nem olcsó.

A hangulatról: Gold4-en ültünk megint. Jó idő volt, sok néző. De míg az előző években akárhányszor elment Norbi előttünk akkor mindenki felpattant, tapsolt, stb. Idén senki sem állt már fel. Taps ment, de már a közönség se éli annyira bele magát ebbe az egész Norbi "lázba". :/

(#7943) Shodan "Kevesebb emberre számítottam, de nem voltak lényegessen kevesebben mint tavaly."
Sokkal többen voltak mint tavaly. Tavaly hideg volt + esett is [link]. Ahhoz képest idén tele volt minden.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7945) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Soha nem voltam még ilyen versenyen, viszonylag messze is lakom (Miskolc) és egyéb okok miatt még soha nem volt alkalmam kimenni a Hungaroringre. Követem az eseményeket, mert rajongok a WTCC-ért, de mindig csak annyi információm volt erről a sorozatról, amennyit a TV-ben vagy az interneten össze lehet szedni.
Most hétvégén Szombaton viszont adódott egy lehetőség, és életem egyik legjobb élménye volt. Az időmérő futamra jutottam ki, kb 11 óra körül érkeztünk amikor még a szabadedzés ment. Kb egy hónapja amikor a Miskolc Rally prológján hallottam az R5-ösök hangját azt hittem, hogy attól jobb versenyautó hangot már nem fogok hallani, hát tévedtem. Ami hangot ezek az autók kiadnak a célegyenes végén a féktávon, az valami hihetetlen. Miután össze kapartam a fülem és az állam a tribün aljáról, tovább indultunk a paddock felé, hisz oda is volt jegyünk. Hát mit mondjak, mint egy kisgyermek a csokigyárban, úgy mentem végig hátul a kamionoknál, rengeteg ember, rohannak, fejükön füles, kezükben laptop. PR mindenhol, grid lányok, csapatsártak, VIP részleg és minden, mi szem-szájnak ingere.
Az időmérő futamot a boxok feletti helyről néztük végig. Nagyon jó volt ilyen közelről nézni, hogy hogy folyik egy kerékcsere, vagy hogy készítik fel az autót a következő kimenetelre. Végignézni Rob Huff kerékcsseréjét majd az ünneplést a pole pozíció megszerzésekor nekem óriási dolog volt.
A gyári Honda csapat vendégeként voltunk jelen, ebédeltünk a Nr.2 sátorban, és Norbihoz is be mehettünk egy kis időre. Norbi nagyon kedves volt, megmutatta a boxot, hátul a mérnöki helységet, beszélt az időmérőről és hogy mire számít a versenyen, lehetett kérdezni is Tőle. Ezután Jamie meghozta az aláíró kártyákat, mindenki kapott autogrammot és közös képeket is készítettünk Norbival. Egy kis érdekesség, hogy az aláírás osztás közben berongyolt a WTCC riporternője élő adásban és elkapta Norbit pár percre, úgyhogy úgy lettem benne a TV-ben, hogy nem is számítottam rá. Amíg Norbit interjúvolta a hölgy én még beszélgettem Jamie-vel is, megmutatta hol lesznek majd verseny alatt elhelyezve a különböző alkatrészek, berendezések, kerekek stb. Ezután Norbinak el kellett mennie, mert Ő is részt vett a vendég autóztatáson, de ki hívták nekünk Norbi mérnökét, tőle is kérdezhettünk és Vele is beszélgettünk legalább egy negyed órát.
Amikor végeztünk, mindenki ment a dolgára, volt aki indult haza, volt aki még maradt.
Mielőtt a hivatalos program elkezdődött sikerült elkapnom Czollner Gyulát és Zengő Zolit is egy kép erejéig, mindketten jófejek voltak.
Összességében nekem egy felejthetetlen élmény volt, az aláíró kártya azóta ki van biggyesztve a szobámban, mindig szivesen emlékezek majd erre a napra.

Mindezt nem azért írtam le, mert villogni akarok, úgyhogy kérlek titeket ne jöjjenek a "ne nagyzolj" kommentek, csak azért írtam le, mert Nekem személy szerint ez hatalmas émény volt.
Köszi, hogy elolvastad!
Bocs, ha hosszú lett. Szép napot mindenkinek!
T.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7946) -Mike- válasza Diokhan (#7945) üzenetére


-Mike-
addikt

Fasza volt olvasni. Élőben minden 100x jobb, hangok, illatok, hangulat. Kár hogy nem voltál kint még egy F1-es versenyen, pl 2010-13 között, na az volt a hang. Meg persze régebben a V10-esek. A célegyenesben ültél de kristálytisztán hallottál mindent ha egy autó volt a pályán, hogy mit csinál fent a sikánban. :D Nekem '98-ból volt ez az első élményem, Alesi a Sauberrel, az első installációs köre egyedül. Leírhatatlan hang.

[ Szerkesztve ]

(#7947) Diokhan válasza -Mike- (#7946) üzenetére


Diokhan
addikt

Köszönöm!

Ezen élmények után tervben van egy F1 futam meglátogatása is, talán idén össze is jön.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#7948) XFishboneHUN válasza .LnB (#7944) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Sokkal többen voltak mint tavaly. Tavaly hideg volt + esett is [link]. Ahhoz képest idén tele volt minden.

Szombaton szinte alig voltak, pangtak a lelátók. A vasárnapi jó idő töltötte fel a nézőteret, illetve húzta fel a nézőszámot.

(#7949) .LnB

számokat = Nézőszámot : )

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#7949) .LnB válasza XFishboneHUN (#7948) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"meg a számokat." höh? :U Nem értem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7950) XFishboneHUN válasza .LnB (#7949) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Ha hülyeségeket írok elnézést, két napig fotóztam most a WTCC-n, szóval egy kicsit kivagyok a sok mászkálástól :DDD :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.