Hirdetés

2022. december 6., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

(#11251) ruti válasza guftabi96 (#11249) üzenetére

ruti
Közösségépítő

lehet ezert nem is kellett belepot fizetnunk...
de az 1.300-as amerikai hotdog meg a 2.000-es lángos azért mellbevágott...
-
amúgy az egész hétvégén tekintve a 4. kamion futam volt említésre méltó, na meg a 2. kamion futam a sohasem látott roncsderby miatt

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#11252) guftabi96 válasza ruti (#11251) üzenetére

guftabi96
addikt

Ha nem lennének magyarok, kb a kutyát nem érdekelné az egész.
Programok tekintetében szerintem jobban megérheti a GT Open hétvége. Paddock belépővel 3500Ft egy nap.

#KeepFightingMichael

(#11253) Ciccuka

Ciccuka
veterán

(#11254) Ciccuka

Ciccuka
veterán

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#11255) Ciccuka

Ciccuka
veterán

Best of DTM 2000 - Opel Mercedes Audi

(#11256) Ciccuka

Ciccuka
veterán

(#11257) vwpolopg

vwpolopg
őstag

Ez a good year a motorsport szégyene... Hétvégéről hétvégére gumi probléma egy vagy több csapatnal, egyszerűen szánalmas.

(#11258) Ciccuka

Ciccuka
veterán

(#11259) Marmonkanna

Marmonkanna
tag

a linkenkónak most éppen mi fáj?

(#11260) Marmonkanna válasza Marmonkanna (#11259) üzenetére

Marmonkanna
tag

[link]
már megint a gumik. kabaré...

(#11261) Ciccuka válasza Marmonkanna (#11260) üzenetére

Ciccuka
veterán

;)

(#11262) Marmonkanna

Marmonkanna
tag

jó ez a tenisz.

(#11263) iceQ!

iceQ!
addikt

Sziasztok,

Normális árban keresek ilyen kis kemping gázfőzőt.

Néztem az Obi-t 8 ezer forint felett van az ára, kicsit sokallom. Esetleg valami tipp, hogy olcsóbban megússzam? :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S21 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#11264) -Mike- válasza iceQ! (#11263) üzenetére

-Mike-
addikt

Majdnem jó topic.
Túrának túra, de ott van az mellette, hogy autó.
Túra.Autó.Versenyzés.

(#11265) iceQ! válasza -Mike- (#11264) üzenetére

iceQ!
addikt

Valóban :DDD lehet törölni a posztot

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S21 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#11266) Ciccuka válasza iceQ! (#11263) üzenetére

Ciccuka
veterán

fél éve az emag-on láttam olcsón újracsomagoltat, most sajnos nincs ott.

(#11267) Ciccuka

Ciccuka
veterán

Felfüggeszti WTCR-es szereplését a Lynk & Co

(#11268) vlevi válasza Ciccuka (#11267) üzenetére

vlevi
nagyúr

Szerintem lassan itt a vége a WTCR-nek... .(
Az idei szezonból már töröltek több futamot, most, ha kiszállnak Müllerék, akkor marad néhány autó, ez egy vicc.
Pedig, amikor a WTCC helyett WTCR-ként elindult a széria, akkor, emlékeim szerint 30 fölötti induló volt.
Jobb, ha átszokunk az ETCR-re (nem a willanyosra, hanem az európaira)

(#11269) Marmonkanna válasza Ciccuka (#11267) üzenetére

Marmonkanna
tag

várható volt. már a létszám miatt is elég komolytalan volt az idei szezon, de a gumik megadták a kegyelemdöfést.
egy év szünet után én teljesen átálltam a btcc-re.

(#11270) Ciccuka válasza vlevi (#11268) üzenetére

Ciccuka
veterán

Marad a Kamion EB

Én már amúgy is ritkán nézek WTCR-t.
Néha este vasárnap megnézem a Nascar-.t az Arena4-en.

[ Szerkesztve ]

(#11271) Ciccuka

Ciccuka
veterán

A WTCR hivatalos közleményben reagált a Lynk & Co lépésére

Mint az ismert, a Lynk & Co márkája hivatalosan is megerősítette, hogy azonnali hatállyal felfüggeszti a szerepvállalását a Túraautó-világkupán. A döntés oka, hogy továbbra sem érezték biztonságosnak a Goodyear abroncsait, erre viszont nemrégiben a széria egy közleményben reagált. Ezek alapján a Discovery Sports Events és az FIA értetlenül áll a történtek előtt, mivel szerintük már lépéseket tettek a korábban felmerült problémák orvoslására, továbbá a gumibeszállító is igyekezett a lehető legalaposabb munkát elvégezni.

„Az FIA, a Geely Group, és a WSC közötti pénteki pozitív megbeszélések során javasolt intézkedések között szerepelt az összes autó kompenzációs súlyának 20 kilogrammal való csökkentése, valamint a Goodyear javaslata egy további tesztre az Anneau du Rhin pályán ma este, hogy minden csapatnak lehetősége legyen az általuk ajánlott beállítások kipróbálására egy olyan pályán, ahol a Cyan Racing más csapatokkal együtt korábban már tesztelt az év során, anélkül, hogy problémát jelentettek volna az abroncsokkal kapcsolatban. Amellett, hogy a Goodyear támogatta ezt a kiegészítő tesztet és azt az annak érdekében elvégzett elemzést, hogy a gumiabroncsok jól működjenek ezen a pályán, felajánlották, hogy kicseréli az előző versenyről elhozott abroncsokat” – állt a közleményben, melyben hozzátették, hogy a szezon folytatásáról az FIA Motorsport Világtanács augusztus 8-án kezdődő szavazása után tesznek bejelentést.

(#11272) Ciccuka válasza Ciccuka (#11271) üzenetére

Ciccuka
veterán

(#11273) biker válasza Ciccuka (#11272) üzenetére

biker
nagyúr

igen, kb ez van. Ezt a pilótáik is képviselték sokszor, ha hátul voltak, akkor felökleltek bárkit akit utolértek, aztán sírtak a kamerák előtt mint a fürdőskurvák amikor őket lökte meg valaki.
Nem hiányzik egyik se, mint rinyagép.
A szabályok mindenkinek ugyanazok, a gumik mindenkinek ugyanazok, nem tetszik, ott az ajtó

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11274) ruti válasza Ciccuka (#11272) üzenetére

ruti
Közösségépítő

Szerintem is urugy az egesz gumi historia, egyszeruen nem akarnak tobb penzt beletolni ismerve a vilaggazdsagi helyzetet, es ez egy jo kiszallasi alkalom. A penzugyi okok melle biztosan tarsul a szakag nem megfelelo megitelese az autosport szinteren, illetve a mogottes termek, a szeriauto hianya, ami altal a megjelenesuknek nincs reklamerteke.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#11275) Ciccuka

Ciccuka
veterán

(#11276) Ciccuka

Ciccuka
veterán

Az eddigi legkisebb motor került az új Acurába, amely elméletben Le Mans-ban is versenyezhet

Első ránézésre Audi-s beütése van szerintem.

(#11277) Ciccuka válasza Ciccuka (#11256) üzenetére

Ciccuka
veterán

2 hét múlva Sebring

(#11278) vlevi

vlevi
nagyúr

Összefoglaló a hétvégi Bathurst 1000-ről.
[link]

(#11279) Ciccuka válasza vlevi (#11278) üzenetére

Ciccuka
veterán

Erről lemaradtam. :(((

(#11280) Marmonkanna

Marmonkanna
tag

RIP

(#11281) biker válasza Marmonkanna (#11280) üzenetére

biker
nagyúr

:O :O :O

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#11282) szebe válasza Marmonkanna (#11280) üzenetére

szebe
őstag

Nem lep meg.

Valahol a TC1-es kocsikkal indult el olyan irányba a dolog, ahonnan nem nagyon volt visszaút.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#11283) A Zéé válasza Marmonkanna (#11280) üzenetére

A Zéé
addikt

remélem ezzel együtt visszatér a TCR IS, az szerintem izgalmasabb volt, mint a burkoltan gyári WTCR.
Igazából, ha nem lenne annyi magyar érdekeltsége, a kutya nem lenne rá kíváncsi itthon, mert annyira semmilyen a legtöbb futam, és annyira semmilyen a "versenynaptár".
ETCR-t akarják tolni helyette, amit valahol meg is értek, de az nem lehet sosem helyettesítője egy igazi kistúraautó sorozatnak, mert egyszerűen nem hozza azt a hangulatot élőben, pláne egy GP pályán, ami miatt én valaha is kimennék egy versenyre.

Just a simple Lineman...

(#11284) vlevi válasza Marmonkanna (#11280) üzenetére

vlevi
nagyúr

:O
Nem vagyok nagy jostehetseg, de ezt a lehetőséget nemrég felvetettem.
[link]

(#11285) vlevi válasza Marmonkanna (#11280) üzenetére

vlevi
nagyúr

Azért valahol kicsit vicces (morbid, nem tudom melyik a jobb szó), hogy a hír alatti kis cikkben az szerepel (17 órája, tehát friss az is), hogy 2023-ban a WTCR elmegy Argentínába...

Tényleg elmegy Dél-Amerikába a WTCR; megvannak az időpontok - Eurosport

Persze, érhetőek az egymásnak ellentmondó hírek, mert a dél amerikai szervezők még szervezkezdtek, miközben a WTCR döntéshozói lehúzták a rolót.

[ Szerkesztve ]

(#11286) guftabi96 válasza Marmonkanna (#11280) üzenetére

guftabi96
addikt

Nem meglepő és talán jobb is így.

Reméljük, ha a hamvakból feléled egy új sorozat, akkor az égvilágon semmi köze nem lesz hozzá a jelenlegi vezetésnek.

#KeepFightingMichael

(#11287) Ciccuka válasza Marmonkanna (#11280) üzenetére

Ciccuka
veterán

Kb. 2006 után indult el a lejtőn a sorozat véleményem szerint. 2010-es évek közepétől talán még menthető lett volna.

DTM is vegetál sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#11288) Marmonkanna

Marmonkanna
tag

(#11289) guftabi96

guftabi96
addikt

(#11290) Ciccuka válasza guftabi96 (#11289) üzenetére

Ciccuka
veterán

Huff helyett Boldizs indul a Zengőnél az utolsó futamokon

Inkább Kiss Norbit kéne bedobni egy-két futamra.

[ Szerkesztve ]

(#11291) A Zéé válasza Ciccuka (#11290) üzenetére

A Zéé
addikt

régi sztori ez már, egypárszor ki is lett tárgyalva, hogy van valami ellentét köztük, Kiss Norbi nem fog Zengős autóba ülni.
Szomorú amúgy, hogy így ér véget neki ez az egész, igen előkelő helyen állt a bajnokságban.

Just a simple Lineman...

(#11292) Ventur@

Ventur@
senior tag

13 induló egy világkupán! Tizenhárom!!!! :U :DDD

Ha kivesszük a két szabadkártyást (Franco Girolami és Viktor Davidovski), akkor ez kemény 11!!! induló lett volna....Nem is bánom, hogy beszántották az egész bohócligát, mert ez több mint kínos.

Update: Javítom magam, mert 15 induló lenne, csak Zengők nem tudnak menni az autóval. Hivatalos infó nincs, csak Nagy Dani tett ki Fb-ra egy kis videót, hogy állnak az autók.

Mondjuk 15 induló is gáz :U .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#11293) Ciccuka válasza Ventur@ (#11292) üzenetére

Ciccuka
veterán

vicc kategória valóban :(

(#11294) vlevi

vlevi
nagyúr

Interjú Zengő Zolival.
[link]

(#11295) Motion_Blur

Motion_Blur
félisten

RIP

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#11296) Ciccuka

Ciccuka
veterán

Tassi Attila első helyről :W

(#11297) Ciccuka

Ciccuka
veterán

Mikulás Rally 2022 Veszprém - szervizpark

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2022 PROHARDVER Informatikai Kft.