Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8601) szilva01


szilva01
őstag

Már most áll bennem az ideg Muller miatt. :N

(#8602) [CS]Blade2 válasza Ventur@ (#8566) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Én kommentálnám: Az eurosporton, valamint az M1-től a Duna TV-ig minden csatornán adni kellene élőben. Ez az első lehetőség és lehet, hogy az utolsó, hogy magyar pilóta VB legyen.

(#8603) Malachi válasza [CS]Blade2 (#8602) üzenetére


Malachi
addikt

M4 sport adja végig, azt mindenki eléri.

(#8604) Ciccuka


Ciccuka
veterán

M4 Sport műsor ma:

12:30 WTCC
Katar - Kvalifikáció

19:15 WTCC
WTCC - Katar 1.futam

20:15 WTCC
WTCC - Katar 2.futam

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8605) Ventur@


Ventur@
senior tag

[link] :Y

Ha, ennek csak a fele igaz, akkor is szégyen amit a magyar "szurkolók" csináltak/csinálnak Mullerrel szemben. Szánalmas barmok...és elnézést a kifejezésért, de számomra ez dühítő és elfogadhatatlan bárkivel szemben is csinálnak ilyet :((( :W .

Tény, hogy nem kell messzire mennie Mullernek egy pofonért, de azért mindennek van határa.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8606) Ciccuka válasza Ventur@ (#8605) üzenetére


Ciccuka
veterán

Dühösek a magyar szurkolók és ennek oka van.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8607) guftabi96 válasza Ciccuka (#8606) üzenetére


guftabi96
addikt

Az egy dolog, hogy nem örülünk neki, és Müllerről nekem is megvan a véleményem, de ilyennek nem szabadna történnie. Ez messze túlmegy a határon.

#KeepFightingMichael

(#8608) Alexios válasza Ciccuka (#8606) üzenetére


Alexios
veterán

Azért az, hogy dühösek(bár egyelőre nem tett semmit Müller, szóval már ez is necces, de ismerjük sajnos) egy dolog, de hogy elkezdeni valakinek a gyerekének az életét fenyegetni, már megint más

[ Szerkesztve ]

(#8609) Ciccuka válasza Alexios (#8608) üzenetére


Ciccuka
veterán

Tavalyi inkorrekt lépéséért:

topikban

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8610) guftabi96 válasza Ciccuka (#8609) üzenetére


guftabi96
addikt

Inkorrekt volt, és nem először csinált ilyet a pályán, rászolgált sok ember utálatára, de az, hogy halálos fenyegetéseket kap ő, és a családja, az egyszerűen nem normális, ilyennek nem szabad megtörténnie, és szépen lejáratja az a pár idióta a normális szurkolókat is.

#KeepFightingMichael

(#8611) szilva01 válasza guftabi96 (#8610) üzenetére


szilva01
őstag

Nem csak a szurkolókat, szerintem Norbinak sem segítenek vele.

De kezdődik. :C

(#8612) Alexios válasza Ciccuka (#8609) üzenetére


Alexios
veterán

Tudom mit csinált Müller, ettől függetlenül ez ne legyen már inkdok a lányát fenyegetni basszus

(#8613) Ciccuka válasza guftabi96 (#8610) üzenetére


Ciccuka
veterán

Tavaly és idén is arra törekszik, hogy megfossza Norbit a VB címétől és már előtte is előfordult, hogy kilökte a versenyből. Nem csoda, hogy utálják a magyar szurkolók.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8614) Motion_Blur válasza guftabi96 (#8610) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most beszéltek erről a közvetítésben is, hogy szégyen magyarnak lenni a paddockban.

Teljesen jogos az hogy ilyet nem lehet... de Müllerék ezt most megpróbálják a javukra fordítani és Norbira ezzel is terhet rakni. Nem kell félteni Müllert, egy féreg. De a családját belevonni és halálosan fenyegetni... ez már undorító és fegyvert az a Volvo kezébe Norbi ellen. Esetleg ha VB lesz, Ő kapja majd a fujjolást, vagy szimplán nem gratulálnak neki ezek miatt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8615) Qorthral válasza Ciccuka (#8613) üzenetére


Qorthral
őstag

Az utálat erős szó, de még ha utálja is bárki, a halálos fenyegetéseknek semmi keresnivalója a sportban! :(((
Szégyelljék magukat az érintett primitív idióták.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#8616) biker


biker
nagyúr

Persze, szégyen a kommentek miatt magyarnak lenni, de el kellene gondolkoznia Ivánkának, hány embert lökött ki élete folyamán, hányszor szólt bele küzdelmekbe, és mennyire fair játékos, és hogy egyértelműen milyen céllal ment oda?
Mert ez most olyan, mintha a moszkva téren bemenne téblábolni egy bennszülött és nem értené, miért áll köré 10 biztonsági őr.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8617) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Tavalyi egyik cikk:
Michelisz Norbi: Közel voltam, de nem eléggé

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8618) Alexios


Alexios
veterán

Remek döntés volt Michigamit megtartani..

(#8619) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Micsigami, ennyit erről.

2 autóval megyünk most is a 3 ellen.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8620) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

-1 Honda...

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#8621) zilazil válasza biker (#8616) üzenetére


zilazil
őstag

Magyarnak lenni nem szégyen pár idióta miatt..

(#8622) Qorthral válasza Motion_Blur (#8619) üzenetére


Qorthral
őstag

Ja, sajnos borítékolható volt. Töketlen Honda.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#8623) zilazil


zilazil
őstag

Müller elvétette a célt. :D

(#8624) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Színvak lett az öreg, vagy mi van? :Y

Norbinak egy lövése maradt... :(

sőt, jól látom hogy Norbi kiesett??? és 11.????????

Norbi VB címének VÉGE

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8625) Alexios válasza Motion_Blur (#8624) üzenetére


Alexios
veterán

Úgy néz ki egy sem.. Még müller se kellett hozzá végül, megoldotta a Honda. Kína után bebiztosítva hogy esély se legyen :( Norbi legnagyobb ellenfele idén a saját csapata volt kb sajnos

[ Szerkesztve ]

(#8626) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Kösz Honda....akkor ennyi volt :(

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#8627) DopeBob


DopeBob
addikt

B+... hát ilyen nincs. :W

ez a közvetítés btw, szánlamas. Mindent mutatnak, csak a lényeget nem.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#8628) Qorthral válasza IreN!CuS (#8626) üzenetére


Qorthral
őstag

Valami elromlott?
Akkor ennyi, nagy kár érte, a tempó alapján összejöhetett volna. :O

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#8629) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

hát ezt nem hiszem el.

létezik ilyen baki? remélem volvo kamionokkal szállították a kocsikat.

pedig még müller is odavert a csapattársnak.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8630) szilva01


szilva01
őstag

Ilyen nincsen, két versenyről kizárják, a saját csapattársa kilöki, és az utolsó versenyig bent marad (jó esélyekkel) a Vb-ért folytatott küzdelemben, ahol Ő a leggyorsabb, erre kiesik 11-ikként. :W Nagyszerű. :O

(#8631) badd


badd
tag

De legalább a 10. hely meg lett volna... de kimaxolta a szívást és 11. mindkét futamon...

(#8632) guftabi96


guftabi96
addikt

Ezt nem hiszem el, én ebbe fogok beleőszülni... Nem is baj, hogy vége az évnek, mert most már nagyon elegem van ebből.
Hát ez így ennyi volt sajnos :(

#KeepFightingMichael

(#8633) Qorthral válasza bajnokpityu (#8629) üzenetére


Qorthral
őstag

Fékhiba.
Király, ennek akkor lőttek. Jah, legalább a 10. hely összejött volna, úgy még lenne esély.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#8634) Ciccuka válasza Motion_Blur (#8619) üzenetére


Ciccuka
veterán

Micsigami adja át az autóját Norbinak!

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8635) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Sajnos Norbi egy olyan csapatban ment a VB címért, ami alkalmatlan arra hogy ezt lehetővé tegye számára. Ennyi történt, nem több.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#8636) malisonX


malisonX
aktív tag

Ha komolyabban hozzányúlnának Guerrieri kocsijához (pl. motorcsere), nem lépne mindenki egyet előre? Így Norbi kaphatna egy fordított rajtrácsos pole-t legalább.

(#8637) Ciccuka válasza malisonX (#8636) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valaki adhatna nekik valami használható ötletet.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8638) bajnokpityu válasza malisonX (#8636) üzenetére


bajnokpityu
félisten

jó az ötlet :D

hmmm. sok vizet úgyse zavarna szerintem.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8639) Alexios válasza malisonX (#8636) üzenetére


Alexios
veterán

Mivel már az időmérőn pontokat bukik Björk-el szemben, ezért a főfutamon akkor is előtte kéne végeznie, amire így nem sok esély maradt.
Az egyetlen reális fogratókönyv, hogy valamiért Björknek fel kell adni a futamokat, de mivel eleve csak azért van ő vb esélyes pozícióban mert őt elkerülték a gondok, így nem bíznék ebben sem nagyon

[ Szerkesztve ]

(#8640) szilva01 válasza Alexios (#8639) üzenetére


szilva01
őstag

Kár, hogy ilyenben kell reménykedni, de az egyetlen esély szerintem, ha az első futamon lenullázza az autót, de ilyen helyzeti előnyben miért tenné? :(

(#8641) Alexios válasza szilva01 (#8640) üzenetére


Alexios
veterán

Sajnos ez van. Norbinak idén eddig 5 versenyen volt nullázás, Björknek kettőn, ebből az egyiken ráadásul pont Norbival ütközött, és még így is küzdelemben maradt egészen a végéig Norbi..

(#8642) szilva01 válasza Alexios (#8641) üzenetére


szilva01
őstag

Tudom, ilyenek ezek a technikai sportok.

Azért rögtön az időmérő utáni reklám, "...világbajnok lehet Michelisz Norbert...". Felnyerítettem. :DDD

(#8643) Qorthral válasza malisonX (#8636) üzenetére


Qorthral
őstag

Igen, de cserébe Björknek majdnem biztos egy főfutam dobogó, ami kb ugyanannyit ér... És még a győzelem sem reménytelen neki, mert a Volvosok el fogják engedni.
Ráadásul az első futamon is Norbi elől indul és neki van 8,5 pont előnye.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#8644) badd


badd
tag

Hát Norbinak most elő kell vennie a legkeményebb énjét, úgy ahogy még kb. életében nem vezetett futamon. Ha kiesik, kiesik, sokat nem veszíthet (extrém esetben a vb második helyét, de az már nagyon nagy szívás lenne, és kb. sztem nem is érdekelnél.)

(#8645) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Kicsi az esely, de meg mindig nem mondanam, hogy elment.
Ha valos volt a penteki foleny, akkor Norbinak lehet meg keresnivaloja ma este. Ket jo rajt mindenkepp kell.
Az elso futamon Bjork a 7. helyrol indul, szerintem erobol meg lehet verni.
A masodik futam mar necces, ott valami varatlannak is tortennie kell, hogy ma unneples legyen.
De hat ilyen technikai sport, egy muszaki hiba a Volvonal is elofordulhat barmikor.
En a biztonsag kedveert a sort azert behutom. :D

Szerk: Amugy a top 10-bol ha csak egy autot kikernek a parc ferme alol, mar ott van egy elso futamos pole.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#8646) XFishboneHUN válasza Alexios (#8639) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Hát ezzel a fékhibával ez elúszott....

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#8647) G.Zs. válasza G.Zs. (#8645) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nah, most nezem, ha valakinek az autojat kiveszik a top 10-bol, akkor sem lenne forditott pole a szabalyok miatt.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#8648) badd


badd
tag

Átváltok optimistába: jelenleg a Honda Norbival (ha megy), akkor majdnem olyan tempót tud, ami Chevy/Citroen korszakokat idézi. Ha ez versenytempóban is megvan, akkor erőteljes felzárkózás lehet, az első futamon minden esélye megvan, hogy Björk előtt végezzen. Igen, a főfutam a gázabb, ott mindenképpen kell egy hiba Björktől. Vagy akár Müller megint eltéveszti az autót és Björknek megy neki. Plusz elég alattomos gumibálák vannak a kanyarokban, aminek azért könnyen neki lehet csúszni, és az egyből és súlyosan büntet.

(#8649) bajnokpityu válasza G.Zs. (#8647) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ez tuti?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#8650) G.Zs. válasza bajnokpityu (#8649) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ha minden igaz akkor az idomero eredmenye szamit, de nem vagyok benne biztos.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.