Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6501) callmeakos válasza guftabi96 (#6500) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Zengőéknél pont ugyanaz lenne a szitu, mint az OXXO-nál. Főleg hogy idén két autót indítanak Zoliék. Van egy olyan sejtésem, hogy már rég tudják kik lesznek a pilóták, csak megy az időhúzás, a figyelemfelkeltés, mert most már csak ők nem mutatták be a versenyzőket. De van egy nagyon rossz előérzetem, hogy bárki is legyen a két új srác, semmi tapasztalata nem lesz ezekkel a gépekkel, és mivel vélhetőleg fiatalokról beszélünk, ez a nemtesztelés még ellenük is fordulhat.

All→M8

(#6502) rocket válasza Ciccuka (#6499) üzenetére


rocket
nagyúr

2015-os szezontol 2 futam van versenyenkent (1 sprint, 1 normal), szoval ha innen nezzuk akkor nem :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6503) Vyndree válasza callmeakos (#6501) üzenetére


Vyndree
őstag

Egyre inkbb úgy néz ki, hogy ifj. Ficza Ferenc és Nagy Dániel lesz a Zengő Motorsport két WTCC-s versenyzője.

(#6504) callmeakos válasza Vyndree (#6503) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ficza Feri lesz az elsőszámú az tuti, azért van benne kraft, Nagy Dani viszont szerintem masszívan a pénze miatt van ott.

All→M8

(#6505) Ventur@


Ventur@
senior tag

Úgy látszik 2016, a magyar vonatkozású nemzetközi autósportban, a kihívás éve lesz :D :

Michelisz új csapatnál, új mérnőkkel,
Kiss Norbi új csapatnál,
Zengőék új pilótával/kal,
Kiss Pál Tamás egész szezonos rallycross.

Jóóóó lesz ez :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6506) A Zéé


A Zéé
addikt

A húzsvétinyú' kütte:

Just a simple Lineman...

(#6507) Yayoh válasza A Zéé (#6506) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Vicc hogy pár nappal a szezon kezdet előtt ezt csinálják.

(#6508) biker válasza A Zéé (#6506) üzenetére


biker
nagyúr

Besírnék, ha a végén kiderülne, nem is honda :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6509) callmeakos válasza biker (#6508) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Csúnya lenne ha a végén kiderülne hogy ez nem egy Civic hanem egy S60 :DDD

All→M8

(#6510) kisza25 válasza A Zéé (#6506) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem tudom, de nem ez lesz a lámpából ítélve:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6511) Yayoh válasza biker (#6508) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ez tuti civic lámpa :)

(#6513) guftabi96


guftabi96
addikt

Zengő Motorsport: Holnap reggel 8-kor minden kiderül!
[link]

Kicsit hamarabb kellett volna ezt :U

#KeepFightingMichael

(#6514) kisza25 válasza vwpolopg (#6512) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de felismertük, csak játsszuk az eszünket:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6515) callmeakos válasza vwpolopg (#6512) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az a baj hogy az irónia nem mindig jön át írott formában :D :P

All→M8

(#6516) vwpolopg válasza callmeakos (#6515) üzenetére


vwpolopg
őstag

30 h ébrenlét után főleg, sorry :))

(#6517) JColee válasza Vyndree (#6503) üzenetére


JColee
őstag

(#6518) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ficza Feri - Nagy Dani kettőssel vág neki Zengő Zoli :) . Kösz a linket JColee \o/ .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6519) A Zéé


A Zéé
addikt

Nem lesznek az idei fejlesztések az autón, hát nem tudom. Bízni tudunk csak a Zengő Teamben, hogy túlélik ezt az évet valahogy, aztán hátha 1-2 pontszerzés is összejön. Valahol meg tudom érteni, hogy nem akarnak pénz költeni arra, amiből nem lesz sok hasznuk, de így automatikusan a mezőny végére, a chevyk közé/mögé pozicionálják magukat.

Just a simple Lineman...

(#6520) Frenky89 válasza JColee (#6517) üzenetére


Frenky89
őstag

Norbert Micselisz után jöhet Ferenc Ficka és Deniel Nadzs. :)

A Zéé: Két friss hús alá megérné fejlesztéseket rakni? Az első néhány hétvégén úgyis a kimaradt tesztkilométereket pótolják majd.

[ Szerkesztve ]

(#6521) A Zéé válasza Frenky89 (#6520) üzenetére


A Zéé
addikt

persze, értem én a logikát, és fel is tudom fogni hogy ez a racionális, csak mégis van egy kicsit negatív üzenete. Tudom azt is, hogy ez az év a túlélésről szól, de azért ismerjük a magyar szurkolókat, és a médiát is, lesz itt még olyan károgás meg bezzegelés a Hungaroring előtt, hogy csak na. :N
És ehhez nem biztos, hogy a legjobb üzenet az, hogy még az új fejlesztéseket se teszik be nekik, mert "minek".

Just a simple Lineman...

(#6522) A Zéé


A Zéé
addikt

Lanti cikkéből pedig az is kiderül, hogy a Nika Civicjét vették meg, nem a Proteamét.
Színekre, szponzorokra kíváncsi leszek még, de hétvégén már futam! És lassan ki kéne találni, hogy melyik pályát szeressük idén... :)

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#6523) Ventur@ válasza A Zéé (#6521) üzenetére


Ventur@
senior tag

"...de azért ismerjük a magyar szurkolókat, és a médiát is, lesz itt még olyan károgás meg bezzegelés a Hungaroring előtt, hogy csak na..."

Aki az előzmények nélkül károgni fog, az nem szurkoló, hanem divatdrukker :) . Aki igazi szurkoló az hisz abban, hogy ez egy nagy út kezdete ismét Zengőéknek és megmondom őszintén én sem várok tőlük az idén csodát. De hát a Zengő Motorsportról van szó, szóval bármi elképzelhető ;) . Azért ne feledjük, hogy nem két fakezű pilótája lesz idén Zengőnek és bár semmi tapasztalatuk nincs TC1-es autóval (talán Daninak valamennyi a kupás Leon-nal. Hasonlít hozzá.), de meglátásom hogy a srácok apait-anyait belefognak adni.

Hungaroring meg ezek után ápr. végén szét fog robbani :Y :C .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6524) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Örülök a két versenyzőnek, de egy dolgot nem értek, oké, hogy nagyobb a hírértéke a két autónak, de ha ennyire véges a költségvetés, miért nem csak egy autót indítanak ami megkaphatná a fejlesztéseket? Sok szempontból jobb a két autó, igen, de ha mondjuk év közben nem jönnének az eredmények, akkor a szponzorok év végén könnyebben leléphetnek.

Illetve még egy. Vajon kik azok a szerelők akik leléptek és hova? Arról volt szó, hogy Norbi, Gergő és az adatmérnök ment a hondához.

[ Szerkesztve ]

(#6525) Yayoh válasza Ventur@ (#6523) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ficzának több tapasztalata van, ő sokat ment már a kupás León-al.

Merész húzás ez Zengőtől, én Nagy Dani-t még nem tartom késznek "komolyabb" sorozatokba, Ficza érthető választás volt. Minden esetre érdekes hogy most két TC1-es autót is megengedhet magának a csapat, de annak idején Wéber alá nem tudták teljes szezonra betolni a jóval olcsóbb bmw-t..

(#6526) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nagy Dani:
"Elérkezett a pillanat... egy nagyon hosszúra nyúlt téli szünet után óriási hírekkel jelentkezünk! Hatalmas megtiszteltetés számomra, hogy bejelenthetem:
KARRIEREMET A Zengő Motorsport WTCC-S PILÓTÁJAKÉNT FOLYTATHATOM! Irány a Világbajnokság!
Néha még mindig meg-meg könnyezem, szerintem nem kell leírjam, mekkora dolog ez számomra... mindössze 17 évesen egy ilyen lehetőséget kapni... Ezen a ponton meg is ragadnám a lehetőséget, hatalmas köszönetet szeretnék mondni a Zengő Motorsport teljes alakulatának a belém vetett bizalomért, és azért, mert ezekben a pillanatokban is emberfeletti módon harcolnak, hogy Ficza Fecóé mellet az én autóm is ott lehessen a rajtrácson Franciaországban! Továbbá nagy-nagy köszönet a családomnak, támogatóimnak és a közeli barátaimnak minden támogatást! Mai nap lesz az utazás, amely várhatóan 2 napos túra lesz, Fecóval együtt utazunk, jó barátok vagyunk, elütjük az időt majd! :)) Később jelentkezek, a hétvégén rengeteg exkluzív tartalom lesz itt elérhető! Köszönöm a bizalmatokat!"

Akkor ezek szerint Ficza kapja meg Norbi autóját.

(#6527) Ventur@ válasza Yayoh (#6525) üzenetére


Ventur@
senior tag

Most se biztos, hogy meglesz a két autó, mert a második egy része itt, egy része ott, egy része meg ki tudja hol. Szóval... ;] .

De amúgy értem, hogy mire fel írtad :R . Saját véleményem az, hogy a Michelisz-Wéber idejében még csak egy kis privát csapat volt a Zengő Motosport. Mára meg már A privát csapat lett. Talán az egyetlen privát csapat a TC1-es érában, akiken látni a folyamatos fejlődést és látod, hogy mit tesznek le az asztalra. Remélem hogy ezt a hazai szponzorokat is meglátták, mert itt egy újabb nem két éves projektről lesz szó. Szerintem :) .

vwpolopg: Szerény meglátásom a következő:

Zoli bedob most két fiatalt a mélyvízbe, akikről tudni lehet, hogy nem fakezűek és most egy idény alatt kiderülhet, hogy tényleg van-e bennük potenciál és kinevelni egy vagy akár két új gyári pilótát. Vagy netán egy bajnokot :) .

Mindenki azt várta, hogy mikor lesz már a Zengős csapat is két pilótás, erre itt van és mintha most meg ez lenne a gond :) . Teljesen érthető, hogy nem fognak annyit beleinvesztálni a projektbe, mivel két újoncról van szó. Nekem, mint szurkolónak ez egy jó felállás, mert látni hogy nem kicsiben gondolkodik egy magyar csapat.

Szerelők: Csak ötlet, de lehet hogy a TCR projektbe lettek áttéve páran, hiszen Tóth Norbival ott is elindulnak Zengőék. Oda is kell ember :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6528) #70869248 válasza Ventur@ (#6527) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nekem nagyon nem jön be ez a döntés, de ezzel együtt remélem hogy totál bejön a Zengő csapatnak.

(#6529) Motion_Blur válasza Ventur@ (#6527) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Pepe Oriola valami 15 évesen ment a Leon Szuperkupába és futamokat nyert, 16 évesen már a WTCC-ben volt és a tempója teljesen rendben volt. A feje már nem persze..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6530) 4ron


4ron
senior tag

Nagyon nem tetszik a döntés. A WTCC nem tanulószéria, ide nem kéne olyasvalakit betenni, akinek nincs elég nemzetközi tapasztalata. A Nagy Norbi biztos tehetséges, de Swiftből átülni ide? Nem csak a kocsira gondolok itt. Egyébként se sok keresnivalójuk lesz a 2015-ös autóval a mezőnyben, amikor tizenhárom gyári, vatta új fejlesztésű kocsi lesz a rajtrácson.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#6531) Ventur@ válasza 4ron (#6530) üzenetére


Ventur@
senior tag

Valamiért Zengő Zoli még is két újoncot bedob a mélyvízbe, szóval csak lát bennük valamit, ha ennyire kockáztat :) . Persze benne van az is, hogy vagy siker lesz év végén, vagy lehet féltávon már csak egy autó marad, mert annyi gond lesz. Ez benne van a pakliban :) .

Meglátásom az, hogy azzal a 2015-ös autóval még lesz keresgélni való, mert túl nagy fejlesztés nem volt az idei Honda-n, mivel alig maradt joker a JAS-nak, amit fel lehet használni. Gyors pályákon valószínűleg megeszik a gyáriak a privát Honda-kat, de kanyargós-lassú pályákon lehet majd mit keresgélni :) . Reménykedek egy hungaroringi jó teljesítményben :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6532) #70869248 válasza Ventur@ (#6531) üzenetére


#70869248
törölt tag

Én 10-n kívül várom őket :(
Minden top10-s eredménynek nagyon fogok örülni. Túl kell élniük ezt az évet, és akkor jövőre már jobb lesz, de ez az év nagyon bizonytalan...komolyan, eredmények is, de az autótörések is.
...és ha vigyázni kell a technikára akkor pláne nehéz ügy az eredmény.
Nagyon rizikós döntés, remélem a Zolinak presztizse kibír bármilyen évet,...mert komoly sansz van rá hogy szüksége lesz rá.
privátként, pénzt számolva nem lehet kockázatos lépést tenni sztem, és csak abban bízom hogy a Zoli tudja mit cinál...eddig is tudta, de VB-n tartani privát csapatot nem lehet szívügy(!)...egy kellően gyors, és tapasztalt versenyző+ mellette egy tehetséges Magyar lett volna az a lap amit én jó húzásnak tartanék.

(#6533) Motion_Blur válasza Ventur@ (#6531) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem hinném hogy ha ugyanaz a technika is lenne a két srác alatt, bármi keresnivalójuk is lehetne a Huff-Norbi-Monteiro hármas ellen... vagy úgy a mezőny 70%-a ellen..

Én mezőny végére várom őket, nagyon max. a 10 közelébe, de a gyáriaktól szerintem körönként másodperceket fognak kapni.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6534) Enzolord válasza Motion_Blur (#6533) üzenetére


Enzolord
addikt

Reméljük, hogy nem így lesz.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6535) a_tesz válasza #70869248 (#6532) üzenetére


a_tesz
Korrektor

egy kellően gyors, és tapasztalt versenyző+ mellette egy tehetséges Magyar lett volna az a lap amit én jó húzásnak tartanék.

Csak ezzel meg az lett volna a baj, hogy nem tudott volna annyi pénzt magával hozni senki, hogy ebből a bizonytalan helyzetből kirántotta volna a csapatot, így viszont nyilván nem is volt opció senkinek (pl. Coronel, aki mindig mondta, hogy ő szívesen jönne, de neki is voltak bizonytalanságok még így is az indulásában, nem hogy ha még úgymond egy csapattársat is "el kellett volna tartania"). Legalábbis szerintem ezért lett így, bár ezt a két autóval indulást így két újonc magyarral nagyon nem értem...

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#6536) guftabi96 válasza #70869248 (#6532) üzenetére


guftabi96
addikt

Az a kellően gyors és tapasztalt versenyző jelezte is Zengőnek, hogy jönne, de ahogy ő fogalmazott: "nem tartott igényt a szolgálataimra"
Két tapasztalatlan versenyzővel nem hiszem, hogy többre fog menni.
Ficza nem fakezű, újoncnak én is őt választottam volna, mert ment már legalább erősebb túraautóval.
Nagy Daninak viszont lényegében egy 100 lovas Suzukiból kemény lesz átülni. Tudom, hogy ment TCR-ben is, de azért nincs akkora tapasztalata

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6537) somasz válasza guftabi96 (#6536) üzenetére


somasz
addikt

Most mindenki okosabb Zengőnél, meg csalódott Kiss Norbi miatt, de majd várjuk ki a végét.

Részemről a fiatalokat a TCR-ben indítottam volna (JAS oda is tudott volna kocsit alájuk tenni), Kiss Norbit meg betettem volna Norbi régi autójába a fejlesztésekkel egyetemben. Valószínűleg a pénzmag nem állt így össze, más variációt nem tudok elképzelni.

Szívemből szurkolok a srácoknak, mindketten tehetségesek, és majd elválik, hogy mennyire fájó egy kimaradt lépcsőfok.

Van valakinek infója, mennyibe kerül egy teljes TCR év a WTCC-hez képest? Nem véletlenül megy oda az összes privát. Szponzorok miatt lehet sajnos probléma, hogy ott nincsen rendes tévés csomag a program mellé.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#6538) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy olyan érzésem, hogy azért jelentették be ilyen későn a versenyzőket, mert Zolinak nagyon nehezen sikerült bekerülni az EzoTv telefonálós adásába, hogy rákérdezzen a táltosnál, kik lesznek a nyerő emberek. :D

Szurkolok nekik, de ez így érdekes lesz.

#funfact: (bár kicsit ki a fszt érdekel szintű de..) Nagy Dani, munkatársam másod unokatestvére, elég jó kapcsolatban vannak... Lehet lesznek bennfentes infók.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6539) #70869248 válasza somasz (#6537) üzenetére


#70869248
törölt tag

Részemről már láttam ilyet sajnos. ... a legfájóbbat Locatelli-vel éltem át és a Toth csapattal, nagyon kedveltem, nagyon jó versenyző volt, ki is kaparta a gesztenyét...más a szitu, össze sem hasonlítható Toth és Zengő sok szempontból,
DE azt hogy egy privát magyar csapat még gyári támogatással a háta mögött is mennyire sebezhető tud lenni arra egy nagyon fájó példa.
Az ember nem akar károgni, senki nem lesz attól boldogabb hogy 'megmondtam', a csapattal vagyunk, ezért aggódunk.

[ Szerkesztve ]

(#6540) N€T0X|N válasza a_tesz (#6535) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Csak ezzel meg az lett volna a baj, hogy nem tudott volna annyi pénzt magával hozni senki, hogy ebből a bizonytalan helyzetből kirántotta volna a csapatot

Mert most a fiatalok hoznak valamit ami miatt egy Kiss Norbival szemben jobban járt a csapat (azon kívül, hogy valószínűleg olcsóbbak)? Nyilván KN letett már valamit az asztalra, ami alapján neki inkább fizetniük kellene, de ha tudna eredményt hozni, az nem volna jó a szponzoroknak is, ami alapján végül több pénzt hozna, mint vinne? Nem értem a logikát ebben, de nem nagyon vagyok jártas a témában.

A tavalyi Honda azért tavalyi Honda, az újoncok meg újoncok. Kisülhet ebből jó, ha Zoli tud valami mágiát, amiről még nem hallottunk, de nagy bukta is lehet. Remélem jó irányba billen majd a mérleg.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#6541) Yayoh válasza N€T0X|N (#6540) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Egyszerű a képlet, Kiss Norbi mögött nincsenek gazdag szülők, ő csak szponzorokból teszi össze a költségvetést, a két fiatal mögött meg ott a családi háttér is , kapcsolatok stb.

Amúgy ezt a fizetés dolgot privát csapatoknál felejtsétek már el, a pilóta viszi a pénzt a csapatnak hogy versenyezhessen, ők a szponzortól kapnak fizetést.

(#6542) [CS]Blade2 válasza N€T0X|N (#6540) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Norbi szerint rögtön az elején mehet a pole-ért és a dobogóért... szóval valamit csak reszeltek a gyári Hondán, mert a tavalyi az fényévekre van a citromoktól. Ha az idei Honda tudja a citromok idejét, akkor óriási hátrány lesz, hogy tavalyi géppel mennek. Az alap annyira nem változott, szóval beállításoknál sem lesznek előnyben, annyi, hogy Norbi tavalyi beállításai megvannak a géphez, de nem teszteltek, és újonc pilóták vannak, akik nem vezettek ilyen gépet.

(#6543) vlevi válasza [CS]Blade2 (#6542) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt írták, hogy most komolyabban hozzányultak a motorhoz is. Már nagyin ideje volt, mert mindig a motorerő volt a Honda problémája.

(#6544) quby


quby
őstag

Sajnos a magyarok, történelmük vagy mittomén mi miatt ilyen pesszimisták (tudom-tudom ez inkább realizmus). Legyünk már egy kicsit bizakodóbbak. Higgyük már egy kicsit hogy jó lesz....lelkesedjünk már.....:D

Mellesleg Zengő szerintem részegen a hányásában feküdve bedrogozva is 100x jobban ért a dolgokhoz mint az itt kommentelők összesen...Biztos tudja mit csinál, biztos átgondolta, tuti nem aludt az elmult 2 hónapban egy rendeset (és nem is fog az elkövetkezendő 10-ben ;] ) De igy döntött, és szerintem jó hogy a magyarokat tolja, még ha esetleg nem is jön be. Mindenki arrol ir ebben az országban hpgy persze a magyaroknak nincs esélye sem mert nincs pénz meg lehetőség, meg stb....erre itt károgtok hogy hülyeség volt. Higgyünk már egy kicsit benne.... :((( Aki mer az nyer....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6545) #70869248 válasza quby (#6544) üzenetére


#70869248
törölt tag

Az hozzánem értés lenne. Nem nemmagyarság, nem kell összekutulni a kettőt. ..és nem károgás, esélylatolgatás.

[ Szerkesztve ]

(#6546) biker


biker
nagyúr

Zengőék nem indulnak Paul Ricardon, formula.hu :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6547) guftabi96 válasza biker (#6546) üzenetére


guftabi96
addikt

:Y
Na erre kíváncsi vagyok.
Eddig még arról szóltak a hírek, hogy csak az egyik autó indulása kérdéses.
Bíztam benne, hogy Ficzát azért látjuk a hétvégén, de akkor lehet mégse :(

#KeepFightingMichael

(#6548) A Zéé válasza biker (#6546) üzenetére


A Zéé
addikt

Azért várjuk még meg a hivatalos bejelentést is...

Just a simple Lineman...

(#6549) vwpolopg


vwpolopg
őstag

(#6550) rocket válasza vwpolopg (#6549) üzenetére


rocket
nagyúr

Miert ilyen kicsi (Huff kocsijahz kepest) a Castrol reklam Norbi kocsijan, ha a Mol nincs rajta?

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.