Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6201) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hát ebből a Zengő interjúból kiindulva ami most megy az M4-en, tuti nem Kiss Norbi lesz az utód.

(#6202) guftabi96 válasza vwpolopg (#6201) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát igen :W
Pedig szerintem jelenleg a magyar versenyzők között ő lenne a legjobb választás, és képes is lenne Michelisz szintre.
A többi fiatalnak még szerintem szüksége lenne még kisebb bajnokságban mennie (Etcc, Seat Leon Eurocup).

#KeepFightingMichael

(#6203) Vyndree


Vyndree
őstag

Lehet Bus Edina lesz a befutó? :D :C

(#6204) emre válasza guftabi96 (#6202) üzenetére


emre
veterán

Szerintem meg Kiss Pál Tamás lenne a legjobb választás.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6205) Vyndree válasza emre (#6204) üzenetére


Vyndree
őstag

Mindegy csak Kiss legyen.

(#6206) Yayoh válasza Vyndree (#6203) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Vezetni nem tud, de legalább az angolja;]

[ Szerkesztve ]

(#6207) vwpolopg válasza emre (#6204) üzenetére


vwpolopg
őstag

Lanti szerint tuti nem: Kiss Pál Tomi pedig hiába gyors, ő minden, csak nem tapasztalt túraautós.

(#6208) guftabi96 válasza emre (#6204) üzenetére


guftabi96
addikt

Ő se lenne rossz, de szerintem ő most "jó helyen van".
Mondjuk, ha csörögne a telefon, hogy gyere a WTCC-be, akkor indulna, de alapvetően most azzal van elfoglalva, hogy sikerüljön nemzetközi sikereket elérnie a rallycrossban.
Kiss Norbinál viszont idén már látszódott, hogy ő már talán "kinőtte a kamiont" és készen állna feljebb lépni.
Ettől függetlenül igen, mindegy, hogy kis, csak Kiss legyen ;]

Téééényleg, Bús Edina, rá hogy-hogy nem gondoltam? :B :F ;]
Mi itt találgatunk, ő meg már lehet teljes mellbedobással ( :DDD ) azon van, hogy idén a WTCC-ben induljon.

Szerk: egyébként tegnap az "emegy" híradójában is beszámoltak a csapatváltásról, de inkább ne tették volna.. szégyen...

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6209) sultansmith


sultansmith
senior tag

Mikor kezdodik mar a szezon ajjjh reg vartam mar ennyire motorsportos eseményt! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#6210) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Mariani:

"Felmerültek más nevek is, de olyan kaliberű, mint Tarquini csak Huff volt. Úgy is mondhatnánk, hogy elvesztettünk egy világbajnokot, de találtunk helyette egy másikat.”

+ koránt sem biztos hogy az idei év után nem száll ki a Honda..

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6211) JColee válasza Motion_Blur (#6210) üzenetére


JColee
őstag

Most hogy F1-ben égnek mint a Reichstag, oda kell önteni a pénzt zsákszámra. Azért elég gáz lenne, ha 2016 végén kivonulnának (újabb dicső sportprogram...), legalább fejlesszék ki az über civicet 2017-re és adják el 1$-ért Zengőéknek.

[ Szerkesztve ]

(#6212) Enzolord válasza JColee (#6187) üzenetére


Enzolord
addikt

Legnagyobb film.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6213) Male válasza Motion_Blur (#6210) üzenetére


Male
nagyúr

Az előző interjúból is ez csengett már ki nekem, hogy nem biztos a 2017... jól éreztem a 6149-es hsz-ben.

(#6214) #70869248


#70869248
törölt tag

Magyar versenyző lesz Norbi helyén...
....
Tiszteletben tartva, de én nem ezt tenném, vannak nagyon jó nevű külföldi tehetségek, komoly szponzori háttérrel, ilyet hoznék.
hogy miért? ahogy a cikkben is írja, nem lesz könnyű egy fiatal Magyar tehetségnek ezeket az eredményeket hozni, zaz könnyen lehet hogy az egyszem Zengős Honda, valahol hátul fog kullogni pontszerzések nélkül.
Egy másik út, hogy bizonyítottan erős versenyző, biztos anyagi háttérrel letolt egy évet, és jövőre meg kell próbálni a két autót. ...csak így látok rá lehetőséget.
Ne legyen igazam, de könnyen lejtőre kerülhet anyagilag és sikerességben a csapat, egy autóval és nemzetközileg tapasztalatlan Magyar versenyzővel.

(#6215) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi és Huff :)

Érdekes hogy Norbi kabátján nincs ott a Castrol logoja.. lehet csak lemaradt, vagy ment vele a MOL, de ezt nem igazán tudom elképzelni, vagy még a MOL-os szerződése nem engedi meg neki.

További képek a jerezi tesztekről: [link]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6216) Enzolord válasza #70869248 (#6214) üzenetére


Enzolord
addikt

De ,ha külföldi jön, lehet, hogy elesnének állami pénzektől.. És vesztene a csapat nem kicsit a népszerűségéből.. Itthon biztos

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6217) #70869248 válasza Enzolord (#6216) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sztem a Zengő csapatnak komoly neve van, meg tudnak élni állami pénz, vagy hazai versenyző népszerűsége nélkül.
Nagyon szeretném ha stabil alapokon állnának, és nagy két autós privát csapattá nőnék ki magukat mankók nélkül. Minden alapjuk megvan hozzá, Seat-Bmw-Honda..több éves WTCC szereplés.
Jó lenne ha nem azon kellene parázni hogy élethalál harc megy a talponmaradásért.

[ Szerkesztve ]

(#6218) A Zéé válasza #70869248 (#6217) üzenetére


A Zéé
addikt

pedig szerintem az megy sajnos. Van valamicske nevük a versenysportban, de ott van a ROAL, a Bamboo, az Engstler Motorsport, a Campos és még ki tudja hány csapat, akinek nagyobb nevük van, mégis a pilótáik szponzori lehetőségeitől függnek.
Komoly szponzor nélkül senkinek nem megy, és ebbe mi nem látunk bele. Én mindenesetre örülök annak, hogy magyar versenyzőt akarnak maguknak. M4-es riportot nem láttam, most olvasom csak, de egyértelmű, hogy megvan az új pilóta (pilóták), a kérdés csak az, hogy ki mögött van komolyabb háttér, vagy a főszponzor (marad a MOL?) ki mögé áll be.

Just a simple Lineman...

(#6219) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Olyan külföldit kéne találni, aki hajlandó kifizetni 2 Honda futtatásához szükséges pénzt és még csak nem is kutyaütő, szóval a pontokat is neki kéne hozni, mert az ismeretlen magyar tehetség és egy új mérnök páros lehet, hogy a mezőny végén lesz egész évben.

Van ilyen :F Aki pénzeszsák és Hondára fáj a foga, és nem kutyaütő?

Mellékesen az már a tököm tudja hányadik Honda gép lenne. Szerintem Zengőéknek csak 1 lesz.

(#6220) Motion_Blur válasza [CS]Blade2 (#6219) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Zengő Zoli mondta hogy ez kb. C, D terv... és már megvan a magyar pilóta csak még nem jelentik be. Gondolom áll össze a szponzori háttér.

Számomra mondjuk egyik magyar fiatal túraautós se volt túl meggyőző a korábbi években. B3 Racingben is égett minden kölyök, Zengő Juniornál se sikerült maradandót alkotni senkinek... egy Wéber Gabi fél kézzel ütné őket most is szerintem.

Egy tökéletes megoldás lenne: Kiss Norbi - kapásból gyors lenne szerintem, van neve és tapasztalata, akár szponzorai is. De szvsz Zengővel nem olyan a kapcsolat. Jó, de valszeg vannak ott szálkák.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6221) Yayoh válasza Motion_Blur (#6220) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Szerintem Kiss Pál Tomi lenne a legjobb választás, fiatal, tehetséges, pénz is van mögötte. De kérdés hogy dobná a rallycrosst, ha csörögne a telefon :)

[ Szerkesztve ]

(#6222) #70869248 válasza Yayoh (#6221) üzenetére


#70869248
törölt tag

A legjobb sztem is Kiss Norbi lenne, utána egy Oriola szintű külföldi, aztán jönne Tomi, neki a kasztnis autókkal nincs akkora tapasztalata, kicsit 'jólfésült' is a dörzsölt túraautósokhoz akik spanyol bajnokságban vagy BTCC-ben vagy más erős nemzeti bajnokságokban edződtek

(#6223) Vyndree


Vyndree
őstag

Stefano D’Aste Norbi távozása után nagyon szívesen versenyezne a Zengő Motorsportnál
[link]

Más:
Köszönjük Norbi!!

(#6224) dudikpal válasza Vyndree (#6223) üzenetére


dudikpal
aktív tag

"Stefano D’Aste Norbi távozása után nagyon szívesen versenyezne a Zengő Motorsportnál"

Sztem bárhol, de sajnos semmilyen mércét nem üt meg, nem értem, honnan ez az optimizmus?!?

Más: Miért búcsúztatod Norbeszt??? Eddig 1nek drukkoltunk, mosrtantól lesz Norbi, és a Zengőtíííím.
Olyan mint anno Talmaxi, és a Toth team. Tökjól megvoltak 1más mellett, bármelyiknek tudtunk örülni.

(#6225) Vyndree válasza dudikpal (#6224) üzenetére


Vyndree
őstag

Természetesen Norbi búcsúját a Zengő csapattól értettem, úgyanúgy fogunk neki drukkolni, sőt lesz végre valós ellenfele. Eddiig is volt, de nem volt egyforma autója így nehéz volt bárkihez is viszonyítani.

(#6226) Motion_Blur válasza Vyndree (#6225) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sok lesz a ha, de azért leírom:

Ha a Honda marad 2017-ben a WTCC-ben és a Volvo nem talál annyira bele hogy ellenfél legyen, akkora szerintem már le lesz fejlesztve a Citrom és biztos hogy Honda-s lesz a VB. És itt jön a képbe Huff, bármennyire is szimpatikus, nem kellett volna ez Norbinak. Montit szerintem lenyomja, de Huff erősebb és ráadásul lesz hátszele is, ez tuti. Keserves lenne azért 2. helyen Huff mögött végezni 2017-ben.

Aztán ki tudja utána mi történik Norbival? Az új trendek alapján a gyártók 2-3 évet maradnak és utána egyik pillanatról a másikra vonulnak ki... szóval kíváncsi leszek mi lesz Norbival ha már nem lesz Honda. Lesz-e másik gyári szerződése, vagy esetleg lesz egy nagy visszatérés Zengőékhez.

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6227) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#6226) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Zengőék bármikor visszavennék. A teljesítménye és a reklámértéke szerintem bőven fedezi a fizetését.

Szerintem, ha 2. lenne a ponttáblán (itt az is számít, hogy mennyivel, valamint, hogy mennyire engedték nyerni), akkor már csak-csak felfigyelnének rá a többi gyárnál. Erre marha egyszerű ok, hogy mindig a ponttábla elején végez. Ha nem magyar lenne, akkor számolnának vele, mint erős ellenfél.

Reálisan szerinted (szerintetek) kik azok, akik jobbak nála teljesítményben (az ismert pilóták közül), valami olyan nevük és nemzetiségük van, amivel eladhatóak bajnoknak?
A citromnál pl. a két francia szekerét tolhatná a csapat, de Lopez teljesítménye és nemzetisége is elég jó. Huff-é is.
Norbi-nál a magyar piac nem szempont, ezzel mindig hátrányban lesz.

(#6228) Vyndree


Vyndree
őstag

Norbi és Huff

(#6229) Vyndree


Vyndree
őstag

Itt pedig már Huff helyet Johanna és nincs befagyva, mert nem a Balatonnál vannak. :)

Igen, kinőtt a szakálla is vagyis pelyhedzik. ;)

(#6230) Yayoh válasza Vyndree (#6229) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Gyári fizuból már telik nyaralásra. :D

(#6231) biker válasza Yayoh (#6230) üzenetére


biker
nagyúr

eddig se üveggolyókért vezetett :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6232) AMD_ok válasza Yayoh (#6230) üzenetére


AMD_ok
őstag

Azt hiszem, az eddig mutatott teljesitmenyevel ezt maximalisan kierdemelte... ;)

(#6233) Yayoh válasza AMD_ok (#6232) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én sem sajnálom tőle, megérdemli :R

(#6234) Vyndree válasza Yayoh (#6230) üzenetére


Vyndree
őstag

Előre megkapta volna az éves fizetését? Magadból indulsz ki, hol van ilyen munkahely?

(#6235) biker


biker
nagyúr

szívem szerint a teljes magyar foci támogatását megadnám neki. :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6236) Yayoh válasza Vyndree (#6234) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Elég ha megkap egy havi fizetést, az se kis összeg ha megnézed..De amúgy nem kell mindent ennyire komolyan venni...

(#6237) Vyndree válasza Yayoh (#6236) üzenetére


Vyndree
őstag

Legközelebb nem is foglak. :)

(#6238) Yayoh válasza Vyndree (#6237) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Helyes. Akkor már kölcsönös a dolog. ;)

(#6239) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Huff:

“Alessandro Marianit már hosszú évek óta ismerem, és ő volt egyike azoknak, akivel mindig is nagyon egy hullámhosszon voltam.”

“Nem akarom azt mondani, hogy valakinél jobb vagy rosszabb vagyok, de kétségtelen tény, Makaón történt valami, ami nekik nagyon tetszett, és onnantól kezdve engem is elkezdett foglalkoztatni a dolog, hogy lehetőség esetén náluk versenyezzek a WTCC-ben. Az egész folyamat nagyon gyorsan zajlott.”

“Makaó után azt mondtam nekik: ‘nagyon élveztem veletek a közös munkát, és már régóta jó viszonyban vagyunk. A múltban is szóba került már, hogy én vezessem az egyik autótokat, és őszintén szeretném, ha lenne rá lehetőség, hogy 2016-ben ez meg is valósuljon.'”

“Tudom, most sokan azt gondolják, hogy ez már jóval korábban eldőlt, de nem. A szó szoros értelmében véve egy nappal az első teszt előtt írtam alá a szerződést.”

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6240) Vyndree


Vyndree
őstag

A kamionos Európa-bajnok Kiss Norbert nem tagadja, hogy tárgyal a Zengő Motorsporttal, és szívesen kipróbálná magát a túraautó-világbajnokságon.
[link]

(#6241) Ventur@ válasza Vyndree (#6240) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem ez sokkal többet elmond:

"Mivel a túraautós szereplés meglehetősen nagy költségvetést igényel, és nekem, valamint a szponzoraimnak nincs ennyi pénzünk, Zengő Zoltán kezében van a döntés."

Állítólag - de ez tényleg csak olyan hallott információ: 1 millió eurot kell letenni az asztalra, ha a Zengős Honda-t akarja valaki vezetni.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6242) Vyndree válasza Ventur@ (#6241) üzenetére


Vyndree
őstag

Mi a jobb Zengőnek? Egy pilóta szponzorral (Bus Edina) vagy Kis Norbi tudással de anyagi háttér nélkül. Valószínűleg egyik se.

(#6243) guftabi96 válasza Vyndree (#6242) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem Kiss Norbi az tudna vonzani szponzorokat.
Ha tudást nézzük, akkor egyértelműen a legjobb választás lenne.
Helye van abban a mezőnyben :K

#KeepFightingMichael

(#6244) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nekem van egy olyan érzésem hogy Tóth Norbi lesz a befutó:

"Hivatalosan is megtörténtek a szponzori aláírások a 2016-os évre. A 2016-os évemet a Nemzeti Iráni Olajtársaság fogja finanszírozni."

[ Szerkesztve ]

(#6245) Ventur@ válasza Vyndree (#6242) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mindenki Kiss Norbit várja, szóval egyértelmű hogy tudás és tapasztalat alapján ő lenne a legjobb választás :) .

Mondjuk nekem mindegy, csak kezdődne már a szezon :D .

(#6244) Yayoh: Igen, rebesgetik Tóth Norbit is. Ficzáéknál nincs zsé, Nagy Norbiéknál szintén, szóval lehet Tóth Norbi lesz a befutó.

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6246) AMD_ok válasza Ventur@ (#6245) üzenetére


AMD_ok
őstag

Vajon miert mindig csak a "Norbi-k" jonnek szoba ennel a Zengo Teamnel? :DD Most valahogy ez ugrott be nekem.... (Michelisz, Toth, Kiss, Nagy... :C) Zengo Zoli ragerjedt a Norbikra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6247) guftabi96 válasza AMD_ok (#6246) üzenetére


guftabi96
addikt

Bús Edináról megfeledkeztél ;]

#KeepFightingMichael

(#6248) .LnB válasza Yayoh (#6244) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta! Milyen kapcsolatrendszer kell már egy ilyen szponzorációhoz?! Bele se merek gondolni. :Y

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6249) Vyndree válasza Yayoh (#6244) üzenetére


Vyndree
őstag

Nem véletlen nálunk Ferihegyen tankolták a repülőiket az embargó alatt. :)
Valószínű, hogy a Zengő Juniorból fognak választani. Fiatal srác, még csak 17 éves, viszont ha így fog előzni egész szezonban, miért ne? :)

(#6250) .LnB válasza Vyndree (#6249) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez baromira pletyka szóva kezeljétek is annak. Ismerem Nagy Dani egyik rokonát, ő múlt héten tett egy olyan kijelentést, hogy szerinte a Dani lesz.

De ezután a Tóth Norbi-s - Irános szponzoráció után, 0% esélyt látok Dánielre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.