Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6301) guftabi96


guftabi96
addikt

Sébastien Loeb confirms switch to World Rallycross for 2016

Azért én még szívesen láttam volna az idei WTCC mezőnyben.

Már meg is hajtotta a hóban a vasat :C

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6302) .LnB válasza guftabi96 (#6301) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen én meglepődtem. Azt hittem idén még ott lesz. Erről is volt szó nem? Aztán meg inkább vártam volna a WRC-be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6303) guftabi96 válasza .LnB (#6302) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem, év végén búcsúzott.
Sébastien Loeb gets emotional in his last WTCC race

#KeepFightingMichael

(#6304) Ventur@ válasza guftabi96 (#6301) üzenetére


Ventur@
senior tag

Na akkor Kiss Pál Tamással együtt fogja csapatni :C . Esélye sem lesz....Loeb-nek ;] :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6305) Yayoh válasza Ventur@ (#6304) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Egyszer talán, de Tomi jövőre még az EB-n megy :)

[ Szerkesztve ]

(#6306) Ventur@ válasza Yayoh (#6305) üzenetére


Ventur@
senior tag

Benéztem, nem kicsit :D . Én már megelőlegeztem KPTnek a VB indulást :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6307) A Zéé


A Zéé
addikt

[link]
Nagyon új, nagyon formabontó a Honda 2016-os festése!

;]

Just a simple Lineman...

(#6308) Ventur@ válasza A Zéé (#6307) üzenetére


Ventur@
senior tag

Gonosz vagy :DDD .

Egyébként itt az új festésű Citroen is ;) :

[link]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6309) guftabi96 válasza Ventur@ (#6308) üzenetére


guftabi96
addikt

Na, ez már változott.
Egész pofás, bár nekem a tavalyi jobban tetszik.

#KeepFightingMichael

(#6310) A Zéé


A Zéé
addikt

Ami viszont komoly. és jó hír: nevezett a Zengő Motorsport a teljes évadra.

Just a simple Lineman...

(#6311) .LnB válasza A Zéé (#6310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Happy Day! ;) Jösztök e a Ringre?! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6312) Ventur@ válasza A Zéé (#6310) üzenetére


Ventur@
senior tag

:C Az is jó jel, hogy Zengő Zoli magyar pilótát akar és hogy újból megcsinálni azt, amit Norbival véghez vitt, mert így hosszabb távon is ott lesznek a WTCC-ben :)

Viszont ez az évről évre drágább TC1-es dolgot nem tudom megemészteni, holott végig azt hangoztatják, hogy költségcsökkentés így, költségcsökkentés úgy az FIA-nál. Erre lassan alig van privát csapat, aki be tud nevezni :F . Pedig nélkülük eléggé halott lenne a mezőny. Létszám szempontjából is (most van 2 Citroen, 3 Honda, 2 Volvo és 3 Lada = 10 gyári autó összesen. Ehhez jön 3 privát Citroen, 1 (2?) Zengő Honda, 1-2 Chevy és kifújt.).

.LnB: Én tavaly kihagytam, de idén szeretnék menni, mert a Volvo-ra nagyon kíváncsi vagyok élőben ;) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6313) A Zéé válasza .LnB (#6311) üzenetére


A Zéé
addikt

nem nagyon beszéltünk még róla, de valamelyikre ki akarok menni idén is. Hogy Hungaro- vagy Slovakia- egyelőre még nem tudom. Egymás utáni héten lesznek, szóval csak egyik fér majd bele.

Just a simple Lineman...

(#6314) .LnB válasza A Zéé (#6313) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi is csak a Ringre megyünk idén. Tavaly elég volt a "szeles katlanból". Azt egy ideig nem felejtem el. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6315) St bobo


St bobo
csendes tag

Norbi autóján az egyik oldalon fordítva van a magyar zászló :W

(#6316) Motion_Blur válasza St bobo (#6315) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Észak-Rajna-Vesztfália tartományi színeiben pompázik [link] :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6317) Yayoh válasza St bobo (#6315) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ez jól mutatja hogy milyen emberek dolgoznak ott :D

(#6318) Vyndree


Vyndree
őstag


Itt a 2016-os Civic


Itt pedig Chilton festése

[ Szerkesztve ]

(#6319) Vyndree


Vyndree
őstag

Gyári Citroen:

(#6320) guftabi96 válasza Vyndree (#6318) üzenetére


guftabi96
addikt

Milyen elegánsan takarja a rosszul felrakott zászlót :DDD

Jön a KIA?

#KeepFightingMichael

(#6321) Ventur@


Ventur@
senior tag

WTCC Test live timing: [link]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6322) vwpolopg válasza Ventur@ (#6321) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez új időmérő team?

Amúgy az előző postbeli honda festése nem az idei, a frisset ma mutatták be, de az se jobb...

(#6323) Ventur@ válasza vwpolopg (#6322) üzenetére


Ventur@
senior tag

Fogalmam sincs :) . De ha jobban működik, mint a tavalyi, akkor az sem érdekel, ha ilyen színű lesz egész évadban a live timing :D .

Egyébként nem tartom kizártnak, mivel ezt is francia cég csinálja. Bár, azt sem tudom tavaly kik csinálták a live timinget, de csúfos volt :W .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6324) quby válasza Ventur@ (#6321) üzenetére


quby
őstag

És most tényleg van teszt?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6325) somasz


somasz
addikt

És tényleg mindkét nap Norbi lesz a kocsiban?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#6326) Ventur@ válasza quby (#6324) üzenetére


Ventur@
senior tag

Aha. Ma van a kollektív teszt :) .

somasz: Passzolom a kérdést. Annyi látszólag biztos, hogy 2 órája tart a teszt és eddig csak Norbi neve volt a Honda-nál kiírva és folyamatosan övé a legjobb köridő.

Na friss hír, hogy idén a TAG Heuer fogja az időmérést csinálni :C .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6327) A Zéé válasza vwpolopg (#6322) üzenetére


A Zéé
addikt

Tag Heuer idén a partner.

Itt meg az "új" Honda festés, ha már emlegetve lett.

Just a simple Lineman...

(#6328) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Odavertek azért a Citromok rendesen köridőben, de az is jól látszik már hogy a Volvo se kullogni fok a mezőny végén.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6329) .LnB válasza Motion_Blur (#6328) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd jön a szokásos duma a Hondától, hogy új alkatrészeket teszteltek, nem mentek teljes erőből, nincs baj, egyre kisebb a Citröen előnye... Aztán elkezdődik az idény aztán megismétlődik a tavalyi... :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6330) XFishboneHUN válasza .LnB (#6329) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Tök jó, hogy megtaláltam ezt a topikot! :D

Abban én nem kételkedem, hogy Norbi lesz idén is a legjobb Hondás, mert szerintem így lesz! :D Talán... :K :U

A Citroen előnye, már előre borítékolható volt jó pár évre előre (lásd pl. Chevrolet Cruze - 4 bajnoki cím egymás után), amikor beléptek a mezőnybe, amennyi pénzt és fejlesztést belevittek ebbe az autóba! Ez kb ilyen Forma 1-es eset. Merci megcsinált egy olyan autót, amivel verhetetlenek sebességben és feljesztésben, szintén ez van ebben az esetben is.

Kíváncsi leszek azért, hogy mennyi előrelépés lesz idén a Honda számára. De a live timing-ból úgy látni, hogy:

1. Citroen verhetetlen lesz idén is (Lopez újabb VB cím, amúgy ügyes gyerek és jól vezet, tehát ha megnyeri megérdemli).

2. Messzemenő következtetéseket nem vonok le egy teszt után, de beérkezett a Volvo, a Honda és a Citroen közé, ergo nagy csata lesz a svéd és olasz-japán márka között a 2. helyért az összetettben szerintem.

3. Van még mindig hova fejlődni a Hondának. :C

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6331) quby


quby
őstag

Mi is lett a vége az első résznek?

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#6332) Ventur@ válasza quby (#6331) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ha jól emlékszem Lopez, Bennani, Chilton, Bjork és Norbi. A Citroenek 1:37.xxx időkkel voltak, egy Volvo Norbi előtt nem sokkal és 38 eleji időkkel.

Közben zajlik tovább a teszt :) : [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6333) Yahhher válasza quby (#6331) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Szia.

Itt az oldal alján fenn vannak a délelőtti eredmények:
itt

ÜDv B.

(#6334) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak be fog jönni az érzésem [link], hogy majd még a Volvo is üti a Hondát... :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6335) guftabi96 válasza .LnB (#6334) üzenetére


guftabi96
addikt

Szerintem is reális esély van arra, hogy a Volvo a Honda szintjén vagy előtte legyen, bár ez még ugye "csak teszt".
Mindenesetre kíváncsi leszek rá, hogy milyennek látják a Volvót, hogy mozog a pályán stb.
Ugye F1-ben is most van teszt, ott már ha jól emlékszem Massa nyilatkozta, hogy a pálya széléről figyelte az autókat, és látszódott, hogy a Mercedes még mindig nagyon-nagyon stabil, jól kezelhető autó.

#KeepFightingMichael

(#6336) A Zéé


A Zéé
addikt

BOKALEF.OSÓS!!

szerk: fura, hogy Norbihoz más csapatnév van írva, mint a többi gyári Hondához :U Bár ez tegnapelőtt már feltűnt, amikor a wikipedia után ide keveredtem, hogy külön rublikája van Norbinak. Fura.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#6337) Ventur@ válasza A Zéé (#6336) üzenetére


Ventur@
senior tag

Most olvastam én is és a bokám lef*som :Y . Kezdődjön már a szezon bsszus :C .

Zoliéknak pedig jár a tisztelet, hogy be merik vállalni 2 magyar versenyzővel és 2 autóval :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6338) A Zéé


A Zéé
addikt

[link]
Coronel+ROAL+Chevy is bejelentve.

Zengős pilótákat is bejelenthetnék már. :Y

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#6339) callmeakos válasza Ventur@ (#6337) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Van ott pénz, nem köll aggódni :D

All→M8

(#6340) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Tóth Norbi és Ficza Feri szerintem.

Sajnos... mert megérdemelné Kiss Norbi.

Nagyon vállal Zengő, ez tetszik. De két újonccal lehet hogy nagyot bukik majd. Ne így legyen!

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6341) Yayoh válasza Motion_Blur (#6340) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Én abban bízok, hogy Tóth Norbi tud annyi pénzt vinni hogy beleférjen hogy Kiss Norbit is beültessék akár kevesebb támogatói pénzel is.

[ Szerkesztve ]

(#6342) JJános


JJános
addikt

Jó hírek a magyar autósportnak. Besza, behu. :K

2007-05-06 óta itt!

(#6343) Ventur@ válasza Motion_Blur (#6340) üzenetére


Ventur@
senior tag

Touringcartimes.com-on is azt fejtegették, hogy Zengőéknél kettő, az ETCC-ét és/vagy TCR-t megjárt pilóták lesznek. Na most ezek, ha jól tudom, akkor Ficza, Tóth és Nagy Dani. Ha valakit kihagytam, akkor bocs :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6344) vlevi válasza A Zéé (#6336) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor már 3x is indokolt, hogy több év kihagyás után újra ott legyek a Ringen :R

(#6345) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon nagyon örülök az esetleges két Zengős kocsinak. De nem lenne ideje menni is velük?! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6346) Ciccuka


Ciccuka
veterán

2016 World Touring Car Championship

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6347) .LnB válasza Ciccuka (#6346) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van már hivatalos magyarázat, hogy Norbi miért van külön csapatba nevezve? :F

Közben megtaláltam:

"A Castrol és a Honda közti támogatói megállapodás két autóra szól, és ezen nem kívántak változtatni. A Honda inkább saját termékét (konkrétan a Civic-et) fogja népszerűsíteni Norbi kocsiján, és ezért nem szerepel nála a Castrol a csapatnévben."

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6348) Enzolord


Enzolord
addikt

Ha már volt, bocsi, de nem rég követem a topikot, kb fél napja.. :)

Szóval, Loeb kiszállt a WTCCből, mint pilóta? Mert látom, külön csapata lesz..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6349) vwpolopg válasza .LnB (#6347) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez se maradjon le:

,,A magyar pilóta autója egy picit másképp is fest majd, információink szerint a zöld felületek szürkék, a matricák pedig más méretűek lesznek (nagyobb Honda, kisebb Castrol).,,

Loebot kvázi kirúgták, létszámleépítés keretében, a csapata viszont marad.

(#6350) guftabi96 válasza Enzolord (#6348) üzenetére


guftabi96
addikt

Lényegében kirakták a csapatból.
Idén már csak 2 gyári Citrom lesz. Viszont az SLR idén már nem csak egy autóval indul. (A csapat már tavaly is ment, de akkor még csak Bennanival)
Loeb idén rallycrossozni fog.

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.