Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6901) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Amatőr volt a rendező. :((

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6902) vwpolopg


vwpolopg
őstag

faccopó valente... totalcar írta, hogy ekkor mászott el a kormányközép is és így jött előre Norbi. Szép volt így is :)

(#6903) emre válasza vwpolopg (#6902) üzenetére


emre
veterán

Remélem kap utólag vagy 30 sec büntetést.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6904) callmeakos válasza vwpolopg (#6902) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hányadik helyig sikerült felbirkóznia magát?

All→M8

(#6905) sultansmith válasza callmeakos (#6904) üzenetére


sultansmith
senior tag

utolsóból lett 6., versenyben az 5. helyért, aztán abból lett 10. egy fél kör alatt.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#6906) 4ron válasza sultansmith (#6885) üzenetére


4ron
senior tag

Nem a WTCC-ben kell megtanulni versenyautót vezetni.

(#6907) Ciccuka: konkrétan semmi. Csak megy az ömlengés, hogy "mekkora teljesítmény!!!", holott azonos gumikon olyanok voltak, mintha más kategóriában mennének. Értelmetlen az egész. Egy autót is nehezen tudnak összelegózni, nem hogy kettőt.

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#6907) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Zengőék egész évben csak tesztelnek, mi értelme ennek így?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6908) sultansmith válasza 4ron (#6906) üzenetére


sultansmith
senior tag

Ez is igaz.
Mindenkinek igaza van, aki szerint Ficza még nem elég jó versenyző.
De én bízom Zengőben, ahogy annak idején ő is bízott wéberben, micheliszben.
Valamiért úgy gondolom, hogy ő jobban tudja ezt, mint itt mi.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#6909) Motion_Blur válasza Ciccuka (#6907) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sok mindent elmond Ficza első verseny utáni nyilatkozata, miszerint álmában nem gondolta volna hogy ebben a szezonban(!!!) sikerül pontot szereznie.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6910) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem bántam meg, hogy idén is kimentem. Jó futamok voltak, de Norbi miatt nagyon szomorúak vagyunk. Konkrétana fele ring hazament az első futam után..szégyen. Az idő brutál volt, de felkészülve érkeztem:

[link]

:DDD

Jégeralsó+szabadidő nadrág + nadrag+ mellény + pulcsi+ kabát + eső kabát + sapka+ kapucni+ sál + kesztyű. :)

Szerk.: Bocs a képet nem tudtam elforgatni, telórol töltöttem fel.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6911) guftabi96 válasza 4ron (#6906) üzenetére


guftabi96
addikt

Igen, ennek így nem sok értelme van.
Túl sokat vállaltak ezzel, hogy két teljesen újoncot ültettek be.
Egy idő után biztos bele fognak jönni, de Zengőéknél eddig is mindig a pénz volt a legnagyobb hátrány, most két autóval még inkább az lesz.
Továbbra is tartom az állításomat, hogy egy Kiss Norbi + újonc (Ficza) jobb döntés lett volna.

Az is sokat elmond, hogy az első verseny után nyilatkozta Fecó, hogy nem is rajtprogrammal indult, hanem szimplán kuplung+kézifék, mert erre volt ideje.
Nagy falat ez nekik, aztán majd kiderül, hogy meg tudnak-e birkózni vele. Reméljük, hogy igen.

Egyébként jól láttam, hogy Vályi Pista is ott volt a JAS boxában? :D
szerk: igen, ő lesz az

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6912) callmeakos válasza .LnB (#6910) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Baszki, csoda securitysek nem szedtek ki :DDD

All→M8

(#6913) ruti


ruti
Közösségépítő

élménybeszámoló hangulatvideókkal:

(na, kimásztam a forró vízből...
felül a 7 (!) réteg ruha elég volt, alul a kettő nem, a combom szétázott meg szétfagyott...)

R1 után a tömeg jó része hazaindult, nem gondolták, hogy abból autó lesz...
mi a paddock-ban kibekkeltük a két futam közötti időt:
1
2
3
4

aztán vissza a tettek mezejére, az 1-es kanyarhoz:
5

a paddock-ban semmi érdekeset nem láttunk, senkivel nem találkoztunk, FFerit láttam elrohanni a VIP irányába, nagyjából ennyi, repi-cucc, ereklye semmi.

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#6914) .LnB válasza callmeakos (#6912) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Haveromék is ezen poénkodtak. :D
Én két éve megtanultam, hogy a hungaroringi szar idő az nem viccel. Mikor odaértünk azt hittem sok lesz a ruha. De a végére, és miután végigültük az első futamot a szakadó esőbe majd a másodikat is, úgy összegeztem, hogy kellett ez a sok ruha. Idiótán néztem ki, de a sok zselézett hajú ficsúr csak egyhelyben toporgott úgy szétfagytak amint láttam. :) Nem divatbemutatóra mentem.

(#6913) ruti Pár méterre ültünk egymástól. Nem láttad a terrorista jelmezemet? :D Tőletek balra, és pár sorral lejjebb.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6915) hobizoli válasza guftabi96 (#6911) üzenetére


hobizoli
nagyúr

vezettel mar eros turbos autot esoben?
elarulnad minek oda rajtprogram, amikor meg 3.ban is ovatosan kell gzat adni, hogy ne kaparjon el?

több drón kell ;P

(#6916) ruti válasza .LnB (#6914) üzenetére


ruti
Közösségépítő

örülök h kiláttam a kis résen a 3 kapucni alól
mind a két futamon ugyanott ültünk, a másodikon pedig már alig voltak, de terroristára nem emlékszem :)
szinte senki nem ült előttünk, nem kellett a "maradj ülve"
:)

haver mondja, hogy a felső parkolónál (a Silver tribünök felé) rendőrök nézték át a kocsikat (!), gondolom Te nem ott jutottál be :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#6917) A Zéé


A Zéé
addikt

Na megnéztem a második futamot is, és hát meg se lepődök a történteken.
Akik kinn szurkoltátok végig: kőkemények vagytok, én puhap.cs voltam, nem mentem ki a szar időben :)

Amúgy hihetetlenek itt egyesek, hogy még a kis sikernek se tudnak örülni... :N
Amerikai edzőmnek baromi nagy igazsága, hogy a mi mentalitásunkban mindig az a baj, hogy nem tudunk örülni, mindig ott van mindenkiben ez a bezzegelés, és amúgy ő ezt baromira nem érti, hogy miért van bennünk.
Ha adott körülmények közt, adott helyzetben, adott pillanatban sikert értél el, vagy egy olyan célt, amit előre kitűztél magadnak, akkor annak örülni kell, és pont. Aztán amikor a sikermámor után a következő célt tűzöd ki magadnak, akkor vissza kell nézni az előzőhöz vezető útra, azt kielemezni, és tanulni belőle.
De nálunk nem ez van, ha valami történik egyből csak a hibákat keressük benne., ahogy most ti is. :((( Lehet, hogy a leglassabb esőgumis volt, lehet, hogy összetákolt a kocsija, lehet hogy egy ez csak egy teszt lesz egész évben, de MOST sikere volt, MOST egy döntést okosabban/szerencsésebben hoztak meg, mint a fél mezőny, amiből előnyük származott, és akkor ciki örülni annak, hogy EREDMÉNYT értek el? Komolyan? :Y
Ahelyett, hogy annak örülnétek, hogy a mi kis sz.r magyar brigádunk valamiben jobb volt, mint a nagy Citroen, meg a gyári Honda, meg a többiek, inkább keresitek azt, hogy min lehet károgni. :W

Just a simple Lineman...

(#6918) Shodan válasza .LnB (#6910) üzenetére


Shodan
addikt

Látom te is tanultál :D jégeralsó + aláöltöző + poló+pulcsi+kabát+sapka itt is megvolt :)
Viszont eddig ez volt a leggyengébb futam amin kint voltam. Hála istennek az idétlen Noorbizásról már kezdenek leszokni az emberek.Ahhoz viszont úgy látom még fejlődni kell hogy a 0 IQ val legalább ne nyomjuk a köcsög dudát Ferjáncz Attila megemlékezésénél, és ne fújoljuk ki a győztest csak azért, mert nem a Nooorbi győzőt!
A betét futamok és az időbeosztás az elkért jegyárhoz képest nevetséges. 3ad ennyiért máshol ETCC és Porsche kupa is belefér.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6919) hobizoli válasza Shodan (#6918) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mennyi volt a jegyar? :U

több drón kell ;P

(#6920) hobizoli


hobizoli
nagyúr

amugy nem ertem ezt a WTCC autokat, olyan okadekul neznek, hogy ihaj :(

mindegyiken oldalankent 40cm szelesites a kereknel, muanyag a qrvaisten is rajtuk, semmi koze az utcai autohoz, az alakjan kivul, meg eleve nem ugy all bennuk a motor se, es meg a futomu is tok mas

ez igy mi? turauto? egy aranyáras prototipus

a regi sokkal utca kozelibb volt, mint ez, jobban lehet vele azonosulni, olyan kene legyen, mint a DTM volt regen, meg a 90-s evekben, meg ha sok indulot akarnak akkor olcsobba kell tenni a versenyzest, hogy tobb csapat legyen, tobb autoval
ezzel pont az ellenkezojet erik csak el
jovore kivonul a gyari Citroen csapat is ahogy hallottam, Zengoek is ha igy csinaljak kb 2 ev, aztan hello, marad majd 12 auto, wow
az mire jo?
kene min 25, de inkabb 30+ kocsi a rajtracsra, meg 25-30 koros versenyek, mert ez tul rovid, ha az elejen benne vagy egy buliban, amire ujra utolered a bolyt, mar vege a versenynek

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#6921) guftabi96 válasza hobizoli (#6915) üzenetére


guftabi96
addikt

hát a józan paraszti eszem azt mondatja velem, hogy nem csak egyféle rajtprogram van, hanem van külön esőre is, de aztán lehet tévedek.
Nem véletlen mondta Ficza is, hogy már nem volt ideje arra, hogy azzal induljon. :U

(#6918) Shodan
Hát igen, sajnos néhány ember annyira egyszerű, hogy az hihetetlen.. :(

(#6917) A Zéé
Szerintem mindenki örül Zengőék sikerének, és legyen is minél több belőle, de szerintem az is megérthető, hogy aggódunk is értük, és nem teljesen értjük, hogy miért kockáztat ekkorát. :R

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6922) 4ron válasza A Zéé (#6917) üzenetére


4ron
senior tag

Már vártam a "magyar mentalitás..." hozzászólásokat :U

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#6923) A Zéé válasza 4ron (#6922) üzenetére


A Zéé
addikt

akkor megkaptad, neked is sikerült eredményt elérned a nap végére :)
De akárhonnan nézzük, akkor is csak károgsz, nem szurkolsz, és ez nekem, szurkolónak bántja a szemem :B

Just a simple Lineman...

(#6924) hobizoli válasza guftabi96 (#6921) üzenetére


hobizoli
nagyúr

rajtprogi csinal turbonyomast allo autonal is felporgetve a motort, de ha 1-sben van turbonyomasod, amitol eros lesz a motor, de nincs tapadas melle, akkor csak allsz egyhelyben porgo kerekkel

a 1 kanyar utani kigyorsitasnal, amikor a Volvo-ban volt a fedelzeti kamera aktiv, lehetett hallani ahogy kiporog a kerek, es pumpalja a gazt a pilota
1-sben meg nagyobb nyomatek jut a kerekre, azaz megkonnyebben elkaparna

van egy tunnerolt turbobenzines kocsim rajtprogrammal meg teligazas valtassal, szoval mar talalkoztam a jelenseggel a valo eletben is nehanyszor
hidd el, egy karajabb autonal 130kmh korul egy 4. teligazra is elkapar a 215-s gumi is esoben, nagyon esznel kell lenni, amikor gazt adsz

allohelyben 2-3x akkora nyomatekkal a kereken majd nem fog? hiaba a race gumi, az ezt nem tudja megoldani

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#6925) Shodan válasza hobizoli (#6920) üzenetére


Shodan
addikt

A mostani DTM-el párhuzam hogy ott a kocsiknak még ennyi köze sincs az utcai autókhoz. Ez esetben maximum a márkaértékét növelheti az autó. A büdös életbe nem vennék azért citroent, mert mondjuk ők lettek az elsők, meg amúgy se :D
Amin még változtatni kellene a költség csökkentés mellett, azaz hogy ez egész elment nagyon futómű irányba. Gyakorlatilag ráfújsz a kerékre és lassan már attól kitörik. A túraautózás egyik lényeges eleme, hogy van lehetőség kontaktra, ami ráadásul látványossá teszi a többi szakággal ellentétben. Na ezzel pont ezt ölik meg!

...4900huf volt a jegy ,nem az árral van baj, csak szart se adnak érte. Legalább a ring-et fejleszthetnék belőle, mert az aszflatozást kellett volna az utoljára hagyni. Az infrastruktúrára lassan szavak nincsenek. Az egyik bokorba kifele menet egy odab@szott mikrot láttam, mint egy csóró szeméttelepen. Ki aza aki egyátalán mikróval jár futamra ?! :D

...Vályi Pista igen Ő volt , láttam a kivetitőn. indexen csinált cikket

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6926) hobizoli válasza Shodan (#6925) üzenetére


hobizoli
nagyúr

valszeg az a mikro az egyik kajaldaban volt korabban, vagy egy bufes felejtette ott

de legyen koze az utcai autokhoz, mert az ugy az igazi, mint amikor meg a AR155 meg az Audi A4 ment, meg BMW E36 meg az Opel Vectra es a C klasse Merci a palyan
ez a jelenlegi igy egy ugyanugy egy prototipus, mint a Le Mans24 is pl

es pont ezert kerul egy vagyonba vele a versenyzes, ami hosszu tavon nem jo, mert ha nincs love teszteni a heroin aru autok miatt, akkor megette a fene az egeszet, sorban ki fognak kopni a csapatok, aztan alig lesz indulo

nezd meg a markakupakat, Clio kupa vagy Swift kupa, sok indulo van, mert "olcso", es van verseny egymas kozott, lenyegeben az egy megtunnerolt utcai auto
es nem kenyesdnek azokkal, odateszik magukat rendesen, megsem torik ki a kerekuk, mert egy kanyarban vagy csak par korrel elotte osszeertek

ez nevetsges ami a WTCC-ben megy, mar majdnem F1 kenyessegu az auto futomuve
mondjuk a Citroen eleg tanknak nez ki, azoknak sosincs semmi ilyen bajuk

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#6927) DS39 válasza hobizoli (#6926) üzenetére


DS39
nagyúr

De egy "világ bajnokság" nem lehet olcsó.
Mondjuk ez a kérek kitörés elég gáz.
Biztos Norbi kapja a tré alkatrészeket.

(#6928) Ventur@ válasza A Zéé (#6917) üzenetére


Ventur@
senior tag

Minden leírt mondatra +1 :R .

Regényt tudnék most erre reagálva még írni, de már későre jár, meg marhára nincs kedvem vitatkozni sem utána senkivel :D . Szóval maximálisan +1!

hobizoli: Ha megnézed, most mindenhol ez az agyonszélesítés megy: TCR, BTCC, WRC.

Nekem sem tetszenek egyébként ezek az autók már így. Én is jobban szeretem a régi kasztnis autókat, mert azokat aztán tényleg pakolhattad be úgy a másiknak, hogy meg sem hajlott. Ezek a mostaniak meg.... :F .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6929) kisza25 válasza pit stop (#6900) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Norbi megszokta, hogy vigyázni kell a kocsira:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6930) hobizoli válasza kisza25 (#6929) üzenetére


hobizoli
nagyúr

azt megb@szhatja, ha nekimennek :U

több drón kell ;P

(#6931) #70869248 válasza A Zéé (#6923) üzenetére


#70869248
törölt tag

sztem mindenki szurkolt Ficza Ferinek is a tévé előtt, vagy a helyszínen, ez független attól hogy ki mit gondol a versenyzőfelállásról. Az ember ilyenkor azt szeretné hogy ne legyen igaza, derüljön ki hogy Zengő belenyúlt a tutiba.
De ettől függetlenül van szeme is, és ha sportot értő, akkor elképzelése is arról hogy mit is lát, mi történik.
Zengő egész biztos tudja mit csinál mivel benne van, és az övé.
De tutibb lenne és nem kellene erről beszélni, ha lenne valamelyik Magyar srác mellett egy Oriola, Coronel, Tarquini, Thompson..stb szintű megszerezhető versenyző, van akkora neve a csapatnak hogy eséllyel besorozhattak volna egy ilyen polcról.
...
DE
ettől függetlenül az ember szeme keresi a Zengő autót, és nagyon drukkol nekik. Senkit nem kínálnak meg csapatvezetői pozícióval mert mondjuk neadja igaza lesz abban hogy ez a versenyzőfelállás nem a legjobb megszerezhető versenyzőfelállás, ezt minden értelmes arc fel tudja mérni.

[ Szerkesztve ]

(#6932) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na most, hogy lement a WTCC, kezdem tervezgetni a Blancpain Series-t. Oda nagyon el akarok menni. A jegyek se drágák, és minden jegy belépést biztosít a boxutcába! Nagyon remélem, hogy el tudok jutni oda.
Fellelhető már a neten annak a hétvégének a teljes programja?! Nem tudom lesz e esetleg szombaton is GT futam vagy csak vasárnap?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6933) Motion_Blur válasza A Zéé (#6917) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor lehetne ezt sikerként eladni, ha Zengő most debütált volna a WTCC-ben. De nem így van, ez egy többszörös futamgyőztes, a sorozaton belül komoly presztízzsel rendelkező csapat.

Legrosszabb álmomban se gondoltam volna hogy Norbi kiválásával ilyen szintre esik vissza a csapat. Hogy a hobbista René Münnich lesz az ellenfél.

Engedd már meg hogy ennek ne örüljek... :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6934) stickermajom válasza DS39 (#6927) üzenetére


stickermajom
addikt

Nem hinném, hogy selejt alkatrészt kapna. Elég nagyot kapott az autó a koccanáskor, keresztbe rácsúszott a rázókőre. Közvetítésben is látszik, hogy végig ferde kormánnyal vezetett onnantól.

(#6935) guftabi96 válasza hobizoli (#6924) üzenetére


guftabi96
addikt

Továbbra sem értem, hogy miért ne lehetne esőre beállított rajtprogram, ami nyilvánvalóan nem max motorerőt ad. Nyilván van, ha a többiek nem úgy indultak, mint Ficza.

#KeepFightingMichael

(#6936) rocket válasza .LnB (#6932) üzenetére


rocket
nagyúr

Teljes program 1-2 hettel a verseny elott lesz.
Blankpain Sprint Cup verseny lesz nalunk, 1-1 oras versennyel szombaton es vasarnap, repulorajt, kotelezo pitstop pilotacserevel.
Blankpain Endurance Cup is van 1 versennyel, Monza-Silverstone-Nurburgring 3oras, Paul-Ricard 6oras, Spa 24oras.

A Monzai Endurance Cup versenyerol holnap este 23:30-tol lesz 1 oras musor Eurosport1-en, idomeron 31 auto volt 1 masodpercen belul :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6937) .LnB válasza rocket (#6936) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Néztem már futamot, tudom milyen. Csak erre nem emlékeztem, hogy két nap van e futam. Mert ha megyek akkor csak vasárnap szerintem. Remélem a kocsik közé is beengednek nem csak oda fentre a teraszra, mert utóbbi nem érdekel. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6938) vlevi válasza .LnB (#6937) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jobb oldalt, event timetable:

[link]

(#6939) Ciccuka válasza hobizoli (#6920) üzenetére


Ciccuka
veterán

STCC régen:

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6940) 4ron válasza A Zéé (#6923) üzenetére


4ron
senior tag

Az nem károgás, hogy van véleményem ahelyett, hogy elvakultan szurkolnék valakinek. Ferinek is szurkoltam az első futamon, hogy minél több arcot nyomjon le, Norbinak is szorítottam a második versenyen. Más dolog szurkolni és valamiről véleményt alkotni a körülményeket figyelmembe véve, lehetőleg objektíven.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#6941) Shodan


Shodan
addikt

Na milyen kicsi a világ, most voltam kint a kínaiban enni, és hát ki volt ott a Zengő Zoli.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6942) .LnB válasza Shodan (#6941) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pacsiztatok legalább? :D
Ja de azért kicsi a világ durva kifejezés a fővárosra leszűkítve azért na. :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6943) Ciccuka válasza Ciccuka (#6939) üzenetére


Ciccuka
veterán

STCC 1999 nézzétek meg, itt aztán van "adok-kapok".

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6944) Shodan válasza .LnB (#6942) üzenetére


Shodan
addikt

Gondoltam hogy megkérem egy fényképre, de épp ettek valakivel úgyhogy nem akartam zavarni...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6945) -Mike- válasza Shodan (#6941) üzenetére


-Mike-
addikt

Kínaiba jár enni? Tényleg nem megy már olyan jól:)

(#6946) hobizoli válasza Ciccuka (#6939) üzenetére


hobizoli
nagyúr

na ez igen :R :R , de ez a WTCC egy okadmany :F :W

több drón kell ;P

(#6947) ruti válasza -Mike- (#6945) üzenetére


ruti
Közösségépítő

japán kaját nem kívánt pillanatnyilag, hátha maradék alkatrész alapanyag kerül bele...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#6948) stickermajom válasza -Mike- (#6945) üzenetére


stickermajom
addikt

Azért az S500 még ott állt a parkolóban :DDD

(#6949) -Mike-


-Mike-
addikt

[link] viszik be a hondát... :D

(#6950) .LnB válasza -Mike- (#6949) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link] bazgec!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.