Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6651) sultansmith válasza Ventur@ (#6649) üzenetére


sultansmith
senior tag

a probléma hogy a citromoknal volt krumpli hátul, nem is kevés... mi lesz ha a honda is kap?

az FIA már rég bizonyitotta, hogy teljesen alkalmatlan emberek vezetik. egymástól lopatják el a reklámidőt... :/

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#6652) FF23 válasza sultansmith (#6643) üzenetére


FF23
senior tag

Nekem az is fura volt, hogy az időmérőn Huff és Monteiro rendre együtt jöttek ki szélárnyékozni, Norbi meg egykézett, mintha egy másik csapatban lenne.
Ez vitathatlanul Monteiro pályája, de most két olyan ring jön, ahol kiderül, hogy egyenlően kezelik-e a három versenyzőt.

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#6653) FF23 válasza FF23 (#6652) üzenetére


FF23
senior tag

Szerintem aláírtuk volna ezt a két dobogót előre ezen a hétvégén. Ami benne volt az maxra kihozta :C

Postázós üzenetekre nem válaszolok. Sajnálom...RT-AX58U v1

(#6654) dellfanboy válasza FF23 (#6653) üzenetére


dellfanboy
őstag

osszetettbe hogy all a tobbi hondashoz viszonyitva?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#6655) vwpolopg válasza dellfanboy (#6654) üzenetére


vwpolopg
őstag

1 José María López, Citroën – 38 pont
2 Tiago Monteiro, Honda – 34 pont
3 Rob Huff, Honda – 33 pont
4 Michelisz Norbert, Honda – 30 pont
5 Mehdi Bennani, Citroën – 22 pont

(#6656) Enzolord válasza vwpolopg (#6655) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért az vicces, hogy két harmadik hellyel negyedik :B

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6657) dudikpal


dudikpal
aktív tag

Egyrészt vigyorogva néztem végig mindkét versenyt, ennek alapból ilyennek kéne lennie.
Másrészt meg ne felejtsük el, hogy ehhez +80kg kell a leggyorsabb autóba, ami siralmas, de tükrözi a sorozat életképtelenségét ilyen formában.
Élvezzük a súlykülönbségből adódó izgalmakat amíg lehet!

(#6658) Motion_Blur válasza dudikpal (#6657) üzenetére


Motion_Blur
félisten

SkRingen jó lenne egy Norbi győzelem, reális esélyt látok rá :R

Utána felsúlyozzák a Hondákat és vége az évnek.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6659) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

valahova nem rakták fel a futamot nem láttam sajnos egyiket sem :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6660) ruti válasza kisza25 (#6659) üzenetére


ruti
Közösségépítő

YT-n már fent van mindkettő angolul
-
én az elsőt 3x néztem meg még a 2. futam előtt, olyan elvonási tüneteim voltam a télen

meg persze most volt verseny, ki tudja mi lesz újrasúlyozás után :)

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#6661) kisza25 válasza ruti (#6660) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

link pls :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6662) guftabi96 válasza kisza25 (#6659) üzenetére


guftabi96
addikt

A wtcc blog yt csatornájára is fel szokott kerülni, ha a magyart akarod megnézni.

#KeepFightingMichael

(#6663) ruti válasza kisza25 (#6661) üzenetére


ruti
Közösségépítő

race 1

race 2

de érdemes megvárni míg felkerül vállalható minőségben :)

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#6664) kisza25 válasza ruti (#6663) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

:R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6665) Enzolord válasza kisza25 (#6664) üzenetére


Enzolord
addikt

Ncoreon fent volt tegnap este hd-ban, ha még érdekes..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6666) Shodan válasza Shodan (#6648) üzenetére


Shodan
addikt

.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6667) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudtok valamit a WTCC Hungaroring betétfutamokról? Nem találok semmit erről. Lehet nem lesz semmi más? :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6668) XFishboneHUN válasza .LnB (#6667) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Hankook Suzuki Kupa (RCM Cup) és valami FIA Közép-európai GT Series is lesz.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6669) .LnB válasza XFishboneHUN (#6668) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudsz esetleg linket adni?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6670) Yahhher válasza .LnB (#6667) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Sziasztok.

Ha már ez szóba került, tudja valaki hogy áll a pálya? Elkészült?

B.

[ Szerkesztve ]

(#6671) XFishboneHUN válasza .LnB (#6669) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nem sajna. Azt a GT szériát csak hallottam, tehát nem biztos, míg a Suzuki Kupa az biztos, mert ezen a hétvégén lesz az első OB futam nekik.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6672) XFishboneHUN válasza Yahhher (#6670) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A pálya újraaszfaltozása elkészült, már csak a vonalazás van hátra, legjobb tudomásom szerint.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6673) Enzolord válasza XFishboneHUN (#6668) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez nem a Lotus kupa, vagy mi a nyák? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6674) Enzolord


Enzolord
addikt

DTM-nek van külön topikja? VAgy ez a túraautós az?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6675) XFishboneHUN válasza Enzolord (#6673) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A Lotus Eastern Cup csak az októberi magyar OB-n jön a Hungaroringre. :)

(#6674) Enzolord

Nincs külön DTM topic.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6676) rocket válasza XFishboneHUN (#6671) üzenetére


rocket
nagyúr

Az karcsu nagyon, 2 eve is ez volt, raadasul 10 fok volt eleinte esovel, es olyan szellel, hogy kb. 3 foknak erezte az ember, majd megfagytam, fagyi meg jeghideg uditok helyett, a forro tea fogyott a bufekben 500ft-ert 3dl.

Azota kozel duplajara emelkedett a jegyar, ha ebbe nem fernek bele minosegi betetfutamok, akkor en biztos nem megyek ki, hogy malmozzak a futam kozotti orakban.

Remenykedni lehet meg, mert a futam hetvegeje elotti napokban szoktak a dolgok kiderulni :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6677) Enzolord válasza XFishboneHUN (#6675) üzenetére


Enzolord
addikt

Melyik csatorna fogja adni a futamokat? (DTM)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6678) XFishboneHUN válasza rocket (#6676) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Így van, a tavalyi is egy elég cudar hétvége volt időjárás szempontjából! :)

Nekem mondjuk eddig az volt a legkeményebb, amikor Norbi még a BMW-vel jó pár éve sz@rrá törte az autót az első kanyarban, ahol én is ültem, sok ezer honfitársammal együtt és ezt követően ömleni kezdett az eső, se esőkabát, se esernyő, fincsi volt! :D

Egyéb:
Az árazás egy másik tészta, olyan horror helypénzek vannak, hogy azt ki kell termelni az árusoknak és némi haszonra is kell szert tenni.

Nem tudom jártál-e már F1-en élőben, de a 3 deci sör 1-1500, 0,5 l-es üdítők 6-800 és a 2-3-4-5 ezres kategóriájú kajákat találsz. Nekünk magyar embereknek ez irreális ár. De megveszik gondolkodás nélkül, bár mondhatnánk, hogy akinek telik 60-150 ezres jegyekre annak a kajálás, már a legkisebb gondja. Az F1 hétvége helypénze 4-5x-e egy WTCC, vagy WSR, vagy ETRC hétvégének.

Az első 1-2 évben (beetetés) a belépés ingyenes volt, míg utána a belépő 3000, az elmúlt években ment fel 4900-re, (miután rájöttek, hogy kijön 40-60 ezer ember, kell egy kis növelés a haszon miatt)

(#6677) Enzolord

M4 Sport, ahogyan tavaly is.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6679) Enzolord válasza XFishboneHUN (#6678) üzenetére


Enzolord
addikt

Okay, kösz az infót, már csak egy szezon kezdet kellene, hogy mikor rajtolnak.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6680) Calogero válasza Enzolord (#6679) üzenetére


Calogero
addikt

Május 7: [link]

(#6681) XFishboneHUN válasza Enzolord (#6679) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

A teljes 2016-os DTM szezon menetrendje :)

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6682) Enzolord válasza XFishboneHUN (#6681) üzenetére


Enzolord
addikt

és Calogero.. Köszi szépen..

Remélem, jó lesz az idei szezon, régebben néztem, mikor még NCore-ra feldobták a futamokat..
De sajnos egy ideje nem csinálják..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6683) szilva01 válasza Enzolord (#6674) üzenetére


szilva01
őstag

Van, csak halott. :(

[ Szerkesztve ]

(#6684) Enzolord válasza szilva01 (#6683) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez elég baj..
Csak nekem tűnik úgy, vagy tényleg sokat veszített a nézettségéből a DTM?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6685) rocket válasza Enzolord (#6684) üzenetére


rocket
nagyúr

DTM is ebbe a topikba tartozik.
Sajnos tavaly az M4-hez kerult a jog, akik jopar versenyig nem voltak kepesek megfelelo tajekoztatast nyujtani, hogy a programban jelzett idopontban nem adtak le, akkor mikor fogjak, teljes kaosz volt, raadasul mar 2 futam volt versenyenkent.
Iden se valoszinu,hogy eloben adjak, es lesz, hogy felvetelrol hetfo hajnalban adjak le mindket fuamot, mint az elozo szezonban elofordult.

Mindenesetre a Hungaroringre visszaternek, jo kis V8-as duborges varhato :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6686) Enzolord válasza rocket (#6685) üzenetére


Enzolord
addikt

Na, arra lehet, hogy kilátogatok..

Igen, a közvetítés tavaly borzasztó kaotikus volt, és letölteni se tudtam a futamokat...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6687) rocket válasza Enzolord (#6686) üzenetére


rocket
nagyúr

Tavaly elott mikor volt futam a Hungaroringen kint voltam, es nem bantam meg, hangban verik a F1-es kocsikat, volt sok fele betefutam, es a egy zsak relikviat belehetett gyujteni, zaszlo, autogram kartyak, poszterek :)

Persze nezoteri hangulatban a WTCC viszi a primet :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6688) Enzolord válasza rocket (#6687) üzenetére


Enzolord
addikt

Milyen árban vannak a bérletek, és hova érdemes ár érték arányban venni a jegyet?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6689) rocket válasza Enzolord (#6688) üzenetére


rocket
nagyúr

Jegyarak.

Szerintem Gold 3-4.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6690) szilva01 válasza rocket (#6685) üzenetére


szilva01
őstag

Raadasul 2014 ota enkórra sem tolti fel senki a futamokat, a dtm hivatalos csatornajan meg meg nemetul sem lehet nezni a futamokat mert le van tiltva mo-n... Egyebkent iden en is ki szeretnek menni a magyar futamra, ha jol emlekszem 50 (szerk.: csak 45) euro a 3 napos vip jegy, az szerintem boven megeri.

[ Szerkesztve ]

(#6691) Enzolord válasza rocket (#6689) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Paddock belépővel 44 euro a legdrágább, ennyit simán megér..

(#6690) szilva01 Én is emiatt vagyok mérges, hogy 2014-ben még felrakták az összes futamot Ncore-ra, tavaly meg semmi...

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6692) rocket válasza Enzolord (#6691) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem draga, a legdragabb jegy kombinacio nagyabol WTCC arban van a jelenlegi arfolyamon szamolva, es DTM-nel van olcsobb jegy :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6693) Enzolord válasza rocket (#6692) üzenetére


Enzolord
addikt

Na, akkor topic szinten össze lehetne szervezni egy kirándulást arra a hétvégére.. :)
Majd asszonynak beadom valahogy, hogy mennem kell.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6694) XFishboneHUN válasza Enzolord (#6693) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Én biztos, hogy ott leszek! :D Nálam "sajnos" :DDD :DDD ez szenvedély tavasztől-őszig kint vagyok, minden nagyobb rendezvényen (WTCC, WSR, ETRC, DTM, F1)! :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6695) Enzolord válasza XFishboneHUN (#6694) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C

Nálam most érett meg a gondolat, de jobb később, mint soha.. :)
Akkor nem keveset hagysz ott minden évben.. Drága kis Hobbit.. ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6696) XFishboneHUN válasza Enzolord (#6695) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Sajnos fater elkövette anno azt a hibát, hogy még 9 éves koromban kivitt az F1-re, azóta a benzingőz, a benzin adalék illata, a versenyzés és a sebesség a drogom lett! :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6697) rocket válasza XFishboneHUN (#6694) üzenetére


rocket
nagyúr

WSR mar nem lesz, sajnos elkaszalta a Renault a Forma1-be csapatkent visszateres miatt, pedig komoly utanpotlas sorozat volt.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#6698) XFishboneHUN válasza rocket (#6697) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Hopp, az kimaradt, hogy ezen lehetőségek opcionálisak, tehát, amit arra az adott évre beszerveznek a Hungaroringre, azon ott vagyok a felsoroltak közül! :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#6699) Enzolord válasza XFishboneHUN (#6696) üzenetére


Enzolord
addikt

Az igen.. ;] ;]
Idén remélem, Nekem is összejön.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6700) szilva01 válasza Enzolord (#6693) üzenetére


szilva01
őstag

Az jo lenne, eddig azert nem mentem sehova, mert nem volt kivel, de iden elhataroztam hogy valamire marpedig kimegyek! :D

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.