Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6451) .LnB válasza quby (#6449) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Egy szóval sem mondtam hogy eredményes."

Ez igaz! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6452) Vyndree


Vyndree
őstag

(#6453) Enzolord válasza Vyndree (#6452) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt a jól fésült mindenit... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6454) Frenky89 válasza Enzolord (#6453) üzenetére


Frenky89
őstag

Főleg Huffy ;]

(#6455) guftabi96 válasza Frenky89 (#6454) üzenetére


guftabi96
addikt

:C :C

Kezdődhetne már a szezon.. hosszú volt ez a tél. Mondjuk az Indycar már legalább elkezdődött. Hétvégén meg ugye az F1. Nekem már tényleg szinte csak a WTCC hiányzik.

Zengőékről még mindig semmi hír nincs?

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6456) .LnB válasza guftabi96 (#6455) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem Zoli fogja tolni a kocsit. ;] :DDD Hihetetlen, hogy még mindig semmi infó..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6457) Ventur@ válasza guftabi96 (#6455) üzenetére


Ventur@
senior tag

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy Zengőéknek honnan lesz meg a 2. autó, mivel elvileg egy szabad Honda sincs. 3 van a JAS-nál, egy a Nika-nál, egy Zengőéknél. Egy van a Proteam-nél, de ott ugye megy a pereskedés Borkoviccsal, szóval elméletileg az az autó nem megvehető/kibérelhető. Több Honda meg nincs, hacsak a JAS nem állt neki 4 autót megépíteni (kétlem ;] ).

Ez meg Lanti oldaláról: [link]. Könnyesre röhögtem magam rajta :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6458) Enzolord válasza Ventur@ (#6457) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6459) vlevi válasza Enzolord (#6458) üzenetére


vlevi
nagyúr

:C

Nincs benne a listában, de nekem az maradt meg nagyon, amikor Macauban feltűnt ez az autó, akkor Lantinak két kérdése volt.
1.: Hol találta ezt a színt?
2.: Miért nem hagyta ott??

(#6460) Enzolord válasza vlevi (#6459) üzenetére


Enzolord
addikt

Ejha! :)

Ahogy mifelénk mondják, Ez oszt igen öcshém.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6461) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Norbi azt nyilatkozta az F1 levezető műsorában hogy az első két futamon realitásnak látja hogy menjen a pole-ért és a futamgyőzelemért.

Ő nem szokott csak úgy ilyeneket nyilatkozni, tudhat valamit :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6462) callmeakos válasza Motion_Blur (#6461) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az lényegtelen ő mit akar, majd a csapat megmondja ;]

All→M8

(#6463) [CS]Blade2 válasza Motion_Blur (#6461) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Gondolom ezen kívül, hogy, ha már ott van, kap 1 vagy 2 kérdést a WTCC kapcsán - semmit nem foglalkoznak vele az újságok és a tv, ami azért vicces, mert a normális az lenne, hogy nyomatnák, segítenének tolni a szekerét (nem mintha kellene), és amolyan példaként szolgálhatna, hogy hogy kell ezt csinálni, még, ha tudjuk is, hogy nemzetközi szinten nem olyan nagy szám a WTCC, és nem ér sokat még a bajnoki cím sem. A profizmus helyett az amatörizmust nyomják, vagyis magyar focisták, és a részvétel a fontos, nem az eredmény vagy a győzelem.

(#6464) JColee válasza [CS]Blade2 (#6463) üzenetére


JColee
őstag

Focistáknál lehet, hogy ez a helyzet, de olimpiai sportágakban valahogy mindig csak az arany az elfogadható...
Pl vizilabdánál is kb elvárás a győzelem, amit sajnos már nem tudnak produkálni.

(#6465) Enzolord válasza [CS]Blade2 (#6463) üzenetére


Enzolord
addikt

Amennyit az üres stadionokra elszórnak, abból lehetne még F1-es pilótánk is..
És az azért világhírű.. Lásd Haas, ami nem egy Minardi, ahol a mi Zsoltink egy pontocskát szerzett, hanem reális esélye lenne pontot, pontokat szerezni, ez által öregbíteni az ország hírnevét..
Bár valószínűleg ezt is propaganda célokra használnák fel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6466) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ez még nem az a hír, de túraautó :) :
Zengőék az ETCC-ben Nagy Norbival állnak rajthoz és egy kupás Leon-nal.

Másik: 32 nevezés a BTCC-ben! Érzem hogy ezt is követni kellesz idén :C .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6467) guftabi96 válasza Ventur@ (#6466) üzenetére


guftabi96
addikt

BTCC-t adják amúgy valahol? Akár youtube stream formájában?

#KeepFightingMichael

(#6468) .LnB válasza Ventur@ (#6466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Tudom, hogy még van mit bejelentenünk..."

Igen, akad pár dolog! :U :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6469) guftabi96 válasza .LnB (#6468) üzenetére


guftabi96
addikt

igen, mintha valamit még nem jelentettek volna be. :U

;]

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#6470) Ventur@ válasza guftabi96 (#6467) üzenetére


Ventur@
senior tag

Tavaly itt néztem jó pár BTCC futamot:
Filmon - ITV4
Nem egy csúcsminőség, de van valami előfizetés rá és akkor HD-ban lehet nézni. Talán egy hóra 4-5 font vagy ilyesmi :) .
Vagy még itt érdemes majd keresni:
[link]
Itt is ilyen SD szintű közvetítések vannak, de hát néha jobb, mint a semmi :D .

De én inkább a Filmon-t ajánlom. Ott a komplett BTCC hétvégét leadják, minden betétfutammal együtt :) .

Youtube-on meg volt egy nagyon fasza profil, ahol a futam után másnappal már HD-ban fent voltak a futamok, csak beszüntették a profilt, így ennek a lehetőségnek lőttek. Nem tudom azóta van-e másik lehetőség, még nem néztem utána :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6471) .LnB válasza Ventur@ (#6466) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most nézem.. ETCC betétfutam nem lesz a ringen úgy néz ki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6472) Ventur@ válasza .LnB (#6471) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nem bizony :F . Pedig a WTCC - talán - legnagyobb nézőközönségét vonzó pályát nem betenni a naptárba, mint betétfutam lehetősége, eléggé nagyon tökön szúrás az FIA részéről. De hát úgy látszik az ETCC-nek nem kell a nézőközönség ;] .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6473) Minstrel


Minstrel
senior tag

Most ez kombi vagy mi? :D Annyira nem jön be így elsőre, lehet a pályán majd jobban néz ki.

(#6474) .LnB válasza Ventur@ (#6472) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De ETCC Nordschlife lesz. :) Érdekes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6475) A Zéé válasza .LnB (#6471) üzenetére


A Zéé
addikt

sikerül elszúrniuk idén is azzal az egészet, hogy nem lesznek betétfutamok? :(((

(#6473) Minstrel
Úgy látszik néha csak felbukkan ez a forma. Régebben Volvo, talán tavalyelőtt a Civic... :)

Just a simple Lineman...

(#6476) Ventur@ válasza Minstrel (#6473) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jaja ez kombi és már a Honda is próbálkozott 2 évvel ezelőtt és nem is mentek vele rosszul :) . Igaz ehhez kell jó pilóta is, aki tud mit kezdeni ekkora bódéval :D .

Azért megnézném, hogy ha egy WTCC technikát belepakolnának, mégis mit tudna ez az autó :D .

A Zéé: Én speciel semmit nem találtam arról, hogy milyen betétfutamok lesznek a hungaroringi WTCC futamon. Azért lassan itt a verseny és azon kívül, hogy mennyibe kerülnek a jegyek, semmit sem lehet tudni. Kissé ciki :F :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6477) Minstrel válasza Ventur@ (#6476) üzenetére


Minstrel
senior tag

Tudom volt a Honda is, az se tetszett, de szerintem nekik se jött be, gyorsan visszatértek a simára.

(#6478) [CS]Blade2 válasza Ventur@ (#6466) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Akkor ő már biztos, hogy nem WTCC-s. Én még reménykedem, hogy a Kiss Norbi lesz az egyik WTCC-s gépben.

(#6479) Vyndree válasza [CS]Blade2 (#6478) üzenetére


Vyndree
őstag

Zengőekről: "Norbi ex-autójára Olaszországban már felkerültek a homolgizáció miatt kötelező módosítások, és a kocsi át is esett a fényezésen. Jelenleg az összeszerelés zajlik, majd felkerül a végleges dizájn. Zoli elmondta, erről még nem született döntés, de mindenképpen karakteres lesz a kocsi megjelenése, mert nem szeretnének eltűnni a mezőnyben." link

Itt azt is olvastam, hogy ifj. Ficza Ferenc és Nagy Dániel a legesélyesebb befutók.

(#6480) N€T0X|N válasza Minstrel (#6477) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Marketing okok miatt ment azzal a Honda. Nem volt rossz, de nem lettek vele bajnokok...

Sent from my keyBoard

(#6481) JColee válasza N€T0X|N (#6480) üzenetére


JColee
őstag

Még jó, hogy nem valami egyterű vacakkal akartak versenyezni. :U
Nem értem ezt a mániát, hogy a legjobban fogyó autóból csinálnak "versenyautót".

(#6482) Enzolord válasza JColee (#6481) üzenetére


Enzolord
addikt

A Civic kasztnival is ezért mennek az Accord helyett..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6483) Shodan válasza Vyndree (#6479) üzenetére


Shodan
addikt

Már unalmas. Szerintem elég nagy káoszra utal , ha két héttel a kezdés előtt még mindig semmi. A végén lehet hogy csak a verseny napján derül ki hogy ki ül a kocsiba. Vagy kapásból csak sisakba mutatják be őket, nem értem hova ez a nagy titkolódzás.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#6484) Enzolord válasza Shodan (#6483) üzenetére


Enzolord
addikt

A végén kiderül, hogy maga Zengő meg Statham fogja vezetni a verdákat.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#6485) biker válasza Shodan (#6483) üzenetére


biker
nagyúr

Stig fogja vezetni :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6486) Minstrel válasza Enzolord (#6482) üzenetére


Minstrel
senior tag

Kár, hogy átálltak ezekre a kisebb autókra, régen Mondeo, Laguna, Audi A4, Volvo S40 voltak, sokkal komolyabban néztek ki azokkal a nagy felnikkel, mondjuk a VW CC már ezeket az időket idézte.

(#6487) Yayoh válasza Shodan (#6483) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Nem véletlenül titkolóznak, valószínű még ők se tudják 100%-ra hogy ki(k) lesznek a pilóták.

(#6488) joshua7 válasza N€T0X|N (#6480) üzenetére


joshua7
veterán

A tavalyi egyénit azért Shedden behúzta vele.

Semper Fi

(#6489) N€T0X|N válasza joshua7 (#6488) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Tavaly nem kombival mentek.

Sent from my keyBoard

(#6490) Vyndree


Vyndree
őstag

Norbi idei sisakja

(#6491) -Mike-


-Mike-
addikt

(#6492) Ventur@ válasza -Mike- (#6491) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kösz a videót és jó volt látni, hogy Gergő is mennyire egy szerény figura. Pont, mint Norbi és ezért is alkottak jó párost :) .

Egyébként nagyon kíváncsi leszek, hogy Monteiro mit fog alkotni Gergő tudásával. A három Honda-s közül, ebből a szempontból, rá vagyok a leginkább kíváncsi.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#6493) kisza25 válasza -Mike- (#6491) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hm tiszta Norbi stílus, mintha testvérek lennének:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6494) guftabi96


guftabi96
addikt

Itt még nyugodtabb :DDD

#KeepFightingMichael

(#6495) guftabi96


guftabi96
addikt

Hát sajnos ez nem az a bejelentés Kiss Norbitól, amire szerintem sokan vágytunk:
"Kedves Szurkolóim, újabb mérföldkőhöz érkezett a pályafutásom!
Mindenek előtt szeretném megköszönni az Oxxo Racingnek, minden tagjának, és támogatójának a segítséget, ami eljuttatott bennünket a csúcsra, csodás évek voltak, köszönöm!
De egyszer mindennek vége szakad. Az idei szezontól a tankpool24 Racing Team-ben folytatom pályafutásomat."

[link]

#KeepFightingMichael

(#6496) JColee válasza guftabi96 (#6495) üzenetére


JColee
őstag

Egyik szemem sír a másik nevet. :O :)

(#6497) emre válasza JColee (#6496) üzenetére


emre
veterán

Nekem a másik is sír.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#6498) Motion_Blur válasza guftabi96 (#6495) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Letette az asztalra az eredményt az elmúlt években, most már pénzt is akar keresni.

Michelisz dettó ;)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#6499) Ciccuka


Ciccuka
veterán

2016-os DTM-szezon
Egy szezonban 9 verseny csak szerintem kevés :F Tavaly is ennyi volt, de tavalyelőtt 10 (2012, 2013 szintén).

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#6500) guftabi96


guftabi96
addikt

Az ok, hogy most már pénzt is szeretne keresni, de én továbbra is tartom, hogy neki a WTCC-ben lenne a helye.
Sajnálom, hogy nem kapta meg az egyik Zengős Hondát. :O

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Túraautó topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.