Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Megcsináltaaaa! Végre egy forradalmi töltőkábel! A formák és a színek összjátéka valami egészen mást sejtet, de aztán ott az átlátszó műanyag réteg és felfedi a belbecset a maga pucér valóságában. Minden alkalommal amikor az ember utána nyúl, érezheti rajta a formatervezők izzadságos munkáját és a brainstormingokkal töltött munkaórás sokaságának számát. Csodálatos! Ezt nevezem én innovációnak, így kell az unalmas hétköznapi eszközöket izgalmassá tenni! :C

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#2) this is life válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


this is life
Ármester

Sose lehet tudni, hogy nem ettől a megoldástól fognak e gyorsabban áramlani az elektronok az akkumulátorba :D . Ne bántsuk a hype-ra szüksége van, valamivel ki lógni a sorból. Kiadhatnának átlátszó qi töltőt is valami hasonló bullshittel.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Azt hittem, ha már forradalom, hogy csak vezetékmentes töltés lesz benne. Na akkor lenne Carl Pei kicsi Jobs.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4) Damos


Damos
tag

Remélem ez is villogni fog, mint a telefon hátlapja.

(#5) kzcs válasza Fritz Teufel (#1) üzenetére


kzcs
tag

Nem tudom, hogy honnan veszed hogy forradalmi? Ennyit írt a kábelről: Man our new USB Type-C cable is *nice*

Se különlegeset, sem unalmasat de még innovációt sem írt hozzá.
A cikk is lehetne "normálisabb" és következetes, lehet hozzá írni bla-bla-blat, hogy ne legyen túl rövid de minek is? Észszerű és egyszerű, pártatlan tájékoztatás kellene. Megnézni a forrást és az alapján megírni a cikket. Elég lett volna annyit írni, hogy saját USB kábellel érkezik az új Nothing Phone (2) ami Carl Pei szerint *nice*. Ennyi. De jó magyar módra megmondjuk a magyaros tutit. Uff.

(#6) Viktor0610 válasza janeszgol (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát én remélem, sosem jön el ez az idő.
Elég sokszor használom a telefonom töltés közben is, ami kényelmetlen volna vezetéknélküli töltéssel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#7) Viktor0610 válasza kzcs (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha már magyarozunk, akkor te szintén magyar vagy azzal, hogy magyarozol. ;]
Az sokkal jobb. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8) pusszycat válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ellenkezőleg, ha kábelen van oda vagy kötve nem tudol szabadon közlekedni ha vezetékmentesen töltödik lekapod, beszélsz vagy más valamit, visszarakod. Játszani meg nem érdemes töltés közben mert melege lesz a telefonnak.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) kzcs válasza Viktor0610 (#7) üzenetére


kzcs
tag

Sajnálom, ha nem érted. De azért köszi a Nothingot :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Zsolt,72 válasza Viktor0610 (#6) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

A vezeték nélküli töltés nem feltétlenül zárja ki azt, hogy közben használni tudjad az eszközt. Példának említem az  Apple Magsafe nevű megoldását, vagy a Xiaomi Mi Air Charge nevű fejlesztését. (Mobilaréna hír: [link] )

Szóval, ha úgy alakulna, hogy ez lenne a jövő, akkor sem szükséges ezen a felhasználói szokásodon változtatnod.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15

(#11) totron válasza kzcs (#5) üzenetére


totron
addikt

Talán félreértelek, de mitől következetesebb egy cikk a ballaszt (bla-bla-bla) résztől? Főleg ha az ismétlés formájában jelenik meg? Amit konkrétan büntetni kellene.

(#12) -Skylake-


-Skylake-
addikt

amugy amikor egy ilyen cikk elkeszul akkor nem ereztek belul valami olyasmit, hogy mdondjuk "basszus, lehet megis inkabb fotosnak/mernoknek/ovononek/szakacsnak/akarminek kellett volna mennem, ajj miert hagytam azt ott?" vagy valami ilyesmit ?
oszinten szeretnem tudni, hogy itt mi volt a hirertek. ha ezt a baseus csinalja meg (csak mert nekik is van muanyag atlatszo - szines atlataszo- kabeluk) azt is megirtatok ? MI VOLT A HIRERTEK, ami miatt ezt a cikket valaki(k) ugy dontott, hogy "megirjuk". mi tortenik itt ?
egy kisebb vagyonban mernek fogadni hogy ha most felballagnek aliexpressre, 4000 ilyen kabelt talalnek, meg vilagitosat, zeneloset, mittudomen milyet, annyi szemetet gyartanak hogy ez mar fel sem tunne. mi itt a lenyeg, de tenyleg ? mi ? az iphone kabele 20 eve igy nez ki, csak feher. ez meg atlatszo. ez igy kitesz egy cikket ? ennyi eleg ? tenyleg ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#13) kzcs válasza totron (#11) üzenetére


kzcs
tag

Pont ezt igyekeztem írni, hogy felesleges a ballaszt jelen esetben (is) mint például a "Peinek amúgy is lehet valami bizarr fixációja ... " Teljesen értelmetlen hozzáadás volt az eredeti cikkhez. Mi alapján dönti el hogy ilyen jellemzővel látja el Carl Peit. Megteheti, hogy odafigyel a részletekre és ezt meg is valósítja. ez mitől bizarr? A baracklekváros kenyér párizsival, na az bizarr. :) Megírhatja az ilyen gondolatait a fórumban de nem egy főoldalon megjelenő cikkben. Egyszerűen ez csak az én véleményem. Ha Bog cikkei és videóblogja :R nem lenne akkor csak a HardverApró miatt látogatnám az oldalt. Mint egy utolsó mohikán ...

(#14) AliceWake válasza -Skylake- (#12) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Pont ez. Hogy kismillió ilyen van a piacon, de ez Nothing, wow. Nem, Carl, nem igazán wow, de tény, hogy jól néz ki.

Non omnis moriar.

(#15) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Fantasztikus megoldás! Sosem gondoltam, hogy ilyet is lehet csinálni! ;]

(#16) INGJOKE válasza kzcs (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nuellás szalámis kenyeret már ettem, mert elfogyott otthon a vaj. Nem olyan rossz az. A baracklekvár is szerintem pont olyan jó lenne hozzá. Gyerekkoromban lekváros nokedlit ettem, mikor nem találtam a pörköltet a hűtőben... :)

(#17) INGJOKE válasza AliceWake (#14) üzenetére


INGJOKE
veterán

Fura mikor a férfiak nem értik a humor, de egy nőnek van. :D

(#18) totron válasza -Skylake- (#12) üzenetére


totron
addikt

A fórum pörgetése a cél, nincs benne több koncepció.

(#13) kzcs, ja értelek. Buzzword, mint újságírás. Ennyi talán.

(#19) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Kezd gyanús lenni, hogy nem mindenkinek teljesen világos a bizarr melléknév jelentése :F

Non omnis moriar.

(#20) pusszycat válasza INGJOKE (#16) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Öregem, ezek után meg sem merem kérdezni, mivel helyettesíted a kotont ha épp nincs a szekrényben. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) Noukoum


Noukoum
veterán

Nagyon jó döntés, ugyanakkor ki is hagyhatták volna magát a kábelt és külön árulhatnák.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) Damos válasza pusszycat (#20) üzenetére


Damos
tag

(#23) pusszycat válasza Damos (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi ez, töltőkábel? :DDD (csak, h on is legyek)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#24) Fritz Teufel válasza pusszycat (#23) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Vigyázz cicus, ráfaragsz 😉😂

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#25) Damos válasza pusszycat (#23) üzenetére


Damos
tag

Disznóbél.

(#26) pusszycat válasza Damos (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jól van, csak szívattalak. ;]

#24 Fritz Teufel No way!

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#27) Fritz Teufel válasza Damos (#22) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Találtam hozzá töltőfejet adapterekkel :D

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#28) Damos válasza Fritz Teufel (#27) üzenetére


Damos
tag

Na ezt biztos, hogy külön kell majd megvásárolni a telefonhoz. :)

(#29) Fritz Teufel válasza Damos (#28) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Éppen ma rendeltem egy ilyen "telefont" a háztáji piacról egy kollégától. Jobb ha nem én szerelem össze :D így nem kellenek hozzá a kiegészítők sem :DD

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#30) Damos válasza Fritz Teufel (#29) üzenetére


Damos
tag

Ilyet?

(#31) pusszycat válasza Damos (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ugy látom ez valami flagship ultra, vezetékmentes.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#32) Fritz Teufel válasza Damos (#30) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Telefonhoz falitöltőt?! :F :DDD

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#33) INGJOKE válasza pusszycat (#20) üzenetére


INGJOKE
veterán

Fiatal koromban? Időben kivettem. :D :DDD

(#34) Damos válasza pusszycat (#26) üzenetére


Damos
tag

Önindukciós, ott van a kurbli!

(#35) pusszycat válasza INGJOKE (#33) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A csúcson kell abbahagyni. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#36) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Na, ez a nem semmi USB kábel: 14 jó magyar Mátyás az ára szállítás nélkül :D Kicsit olyan ezer egy éjszakás beütése van, de legalább valami...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#37) pusszycat válasza Fritz Teufel (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit Hello Kitty-s.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#38) Damos válasza Fritz Teufel (#36) üzenetére


Damos
tag

Gáspár Evelin like this.

(#39) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Az is baj, hogy jobban néz ki..Tipik. :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#40) Plug Life


Plug Life
senior tag

Pej Károly a parasztvakítás mestere.

(#41) rigoberto


rigoberto
őstag

Abban igaza van, hogy unalmas a mobilipar, de nem a töltők miatt az..
Sokkal inkább a sok egyforma, egymást koppintó mobiloktól, amikbe ráadásul még mindig ott figyel a kijelzőjükben egy lyuk. :((

(#42) Somatom


Somatom
veterán

Azt gondoltam, hogy ez vmi uncsi geek topik lesz. De, szerencsére nem. Kár, hogy a márka szlogenje már több, mint 400 éves:

"Much Ado about Nothing" :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#43) hallerlaller válasza INGJOKE (#33) üzenetére


hallerlaller
addikt

Az is megoldás ha a töltést más csatlakozóba végzed el, pl szűk microusb-be vagy egy usb Aaaa-ba.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#44) Viktor0610 válasza Elit3Zotya (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eszembe jutott: Az a baj... ;]

Samsung Galaxy A54

(#45) Elit3Zotya válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Sok mindent kéne változtatni, de jóvan az így..[link] :DDD

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#46) Ricardo válasza AliceWake (#19) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy ízes magyarozáshoz, nem kell ismerni behatóan a magyr nyelvet. :DDD

(#47) pusszycat válasza hallerlaller (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Világos dolog, csak legyen elég amper. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.