Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49326) tordaitibi válasza TRob1 (#49322) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem féreértettél, én nem gyűlölöm a Microsoftot, sem a termékeit.
Ezt le is írtam itt ebben a fórumban pár napja, [link] utolsó 4 sor.

Nekem konkrétan ezzel a verzióval van bajom.
A zár, bejelentkező és egyéb barom képernyőit 1hét buherálás után sem dikerült kiölnöm, ez nekem iszonyat bosszantó, 16 éve minden eszközömet pin, lock, és minden szirszar nélkül használom, ezen meg ezt lehetetlen beállítani.
Valamint. Szar és lassú a wifi kezelése, egy router restart után a droidos tableten már vígan netezek, amikor az asztali gép még mazsolázik, gondolkodik, stb. A bluetooth fülesemet 10-50 percenként ledobja, elveszíti.
Usb-s háttértár vinyót random 5-10 óránként ledobja. XP-m napokig használta, konkrétan ez a torrentvinyóm.
És tetű, egyszerű mappamásolási folyamatnál mazsolázik, gondolkodik, eddig általam soha nem látott hibaüzeneteket dobál, megtagad stb.
A gépház és a vezérlőpult 2 átláthatatlan különálló marhaság lett, egyikből a másikba dobál a beállítások folyamán, ember legyen a talpán, aki ebben a katyvaszban egy konkrét funkciót elsőre, logika szerint megtalál.
A kereső jó, de mit sem ér, ha mindennek más a neve, pl. a 101 éve lemezkezelés az miért is lett "partíciók és ....blabla"" , amikor maga az ablak már lemezkezelés címmel jön be, és a Felügyeleti eszközök-->Számítógépkezelés alatt is így szerepel?
Valamint, az örök vesszőparipám, a ramhasználat, mit csinál ez majdnem 2G rammal indulásnak?
Ezek mind user error? Lószart, ezek oprendszer hibák.

És folytathatnám az apró, de a mindennapi használatban roppant bosszantó hibák sorolását.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.