Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)

Hozzászólások

(#1201) belan válasza Deck (#1200) üzenetére


belan
addikt

Hát ja végig vittem én 4x is alap játékot akkor nem volt még alvilág . Inzagi melle akarok jó szettet, sarutahiko onmyo warrior vittem elsőnek végig a alvilágot örökös mágia gyors élet vissza töltés és 1,2 másodpercenként legerősebb souls core mindig fel volt töltve nagyon nyomta a animát meg 2 db tsukuyomi raktam be és plus 30 százalék mágia damage . De inzagi mellé takeminakata grace akarom plus 20 százalék aktiv skill damage így lenne 70 százalék . Csak akkor ugrik a egyesével vissza töltött mágia de valamit valamiért .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1202) Deck válasza belan (#1201) üzenetére


Deck
titán

Susa+Iza
+
Yasakani
* + 20% purified damage
* + 20% zero ki damage
+
Magatama
* + 20% purified damage
* + 20% zero ki damage
* Sloth Omnyo Magic Hit

Ez az alap :D

PS5

(#1203) belan válasza Deck (#1202) üzenetére


belan
addikt

Igen de volt amikor sokáig nem volt meg ezek ékszerek , de jó hogy van set bonusos ékszerek is már benne .

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1204) melega


melega
őstag

Ha tőlem kerdezik tudnák e egy igazi ferfias játékot mondani a ps 4 generációban és fölötte? A nioh játékokat.

Valakinek nincs kellő türelme, gyönge a reakcióideje, vagy nem erti a jatekszabályt azt a játék megrágja és kiköpi.

[ Szerkesztve ]

(#1205) melega


melega
őstag

Amúgy Team Ninja játekokban gazdag boldog új évet kívánok mindenkinek a 2023 as évre

[ Szerkesztve ]

(#1206) Deck válasza melega (#1205) üzenetére


Deck
titán

Köszi és viszont! :C :R

PS5

(#1207) melega válasza Deck (#1206) üzenetére


melega
őstag

A masik nem tudom a Rise of the Ronin 2024 ben megjelenő Team Ninja játéka soulslike lesz vagy inkább Sekiro jellegű.

A PC Guru azt írja új idők új dalaii.

Szkeptikus vagyok vele kapcsolatban.
Amúgy latom Batmanből is koppintottak a repülést.

Majd egy nagy leértékelés után, vagy ha ingyenes lesz ps plusba.
Az lenne a jó ha kék lemezen jönne, el is tudnám akkor adni.

(#1208) Deck válasza melega (#1207) üzenetére


Deck
titán

Ezt a "koppintották" "lopták" "másolták" szöveget hagyjuk is, minden játékra lehetne itt példákat írni.

Leértékelés, ingyen stb. Tipikus xbox hozzáállás.

A Team Ninja neve egyenlő a minőséggel. :K

PS5

(#1209) melega válasza Deck (#1208) üzenetére


melega
őstag

Lemondtam a Silent Hill 2 remaket mert 8-10 órás játékért nem adok 29890 Ftot.
Rise of The Ronint rendeltem be 2024 re.

Lehet csak letöltőkód jön. Majd látom.
Silent Hill 2 remake majd egy nagy leárazás után.

Ez a Team Ninja játék ami érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#1210) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Van esetleg valami leírás a játékkal kapcsolatban? Az elsőt végig vittem de itt nem igazán látom át a játékot. Pedig azt hittem ez jobb lesz. De valamit nem jól csinálok mert alig haladok 3 ik bossnál járok, szerintem annyi dead volt eddig mint az elsőben összesen. Nem értem mi az a dobogó szív féleség amit néha dob az enemy. Használni tudom de nem látom át. Furcsa nekem a játék így pár óra játék után. Na de hátha megszeretem

[ Szerkesztve ]

(#1211) Deck válasza lajosx (#1210) üzenetére


Deck
titán

Sok infót találhatsz itt a topikba. :K

Ha az első megvolt akkor pedig mennie kéne.

A dobogó szív a soul core, de a tutorial ezt elmagyarázta :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1212) lajosx válasza Deck (#1211) üzenetére


lajosx
őstag

Hát valamiért nehezebben megy mint az első. Nagyon gyenge a karakterem, bármi megöl egy csapásra az elsőnél a legelején volt ez max. De mindegy próbálkozom még vele. A soul core fejlesztését nem látom át, azt látom ha felveszem egy enemy legyőzése után akkor tudom használni, de kell vele valamit kezdeni? Fejleszteni? Alul mutat dolgokat van egy kék csík de nem igazán értem.

(#1213) Deck válasza lajosx (#1212) üzenetére


Deck
titán

Sima végigjátszásba m1, hogy fejelszted-e :))

PS5

(#1214) belan válasza lajosx (#1212) üzenetére


belan
addikt

Szerintem könyebb de nem csak én mondtam már build össze rakás igaz sokkal idő igényesebb , én már mindent meg csináltam benne nagyon jó game , várom jöjjön wo long .750+500 vagyok még 1000 el kell érnem azt ennyi .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1215) Deck válasza belan (#1214) üzenetére


Deck
titán

Egyéni preferencia kinek melyik a nehezebb. Én is néha az elsőt gondolom annak, néha a másodikat.

A Wo Long addig lesz jó míg jön a Nioh 3.

PS5

(#1216) belan válasza Deck (#1215) üzenetére


belan
addikt

Nioh 3 biztos jobb lesz ! Igazad lehet ;] nehézségben .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1217) Deck válasza belan (#1216) üzenetére


Deck
titán

Elég messze van azért a Wo Long a Nioh-tól. Sima végigjátszás után majd kiderül mennyi lesz benne.

PS5

(#1218) belan válasza Deck (#1217) üzenetére


belan
addikt

Igen tartalmilag kevesebb szerintem persze ez változhat idők során és szerintem buildezés is egyszerűbb lesz benne . Kicsit fapados niohoz de idővel kiderül ! De azért várom nagyon.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1219) Deck válasza belan (#1218) üzenetére


Deck
titán

Az a baj, hogy nem tervezik azt a szintű endgamet mint a Nioh-ba. Japán meg alapból közelebb áll hozzám mint Kína. De majd meglátjuk. Rossz nem lesz az tuti.

PS5

(#1220) belan válasza Deck (#1219) üzenetére


belan
addikt

Ez így van Kína az csak Kína 😂 de igen japán kultúra nekem is jobban bejön meg minden más jó kis katana hiányozni fog ! Hát ha addig ki tart míg jön nioh 3 akkor már jó !

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1221) Deck válasza belan (#1220) üzenetére


Deck
titán

Lesz 3 dlc szokásosan. Azt a verziót veszem. :D

PS5

(#1222) belan válasza Deck (#1221) üzenetére


belan
addikt

Persze ;]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1223) lajosx válasza Deck (#1213) üzenetére


lajosx
őstag

Értem, akkor hagyom. Hát nekem eddig nehezebb mint a nioh 1. Most volt egy kigyó bánat boss vagy 30x mentem neki mire meglett pedig a 3 -ik boss :F Na de nem sírni akarok csak nekem még fura a játék. Pl a kusarigamánál sokat használtam a “ sarló ,, ütést de itt szakaszos nem folyamatos ezt sem értem. Én nem vagyok egy nagy mágus. Az első részt is úgy vittem végig szinte semmit se használtam. Néha a lassító talizmánt, de itt valahogy kevés eddig a tapasztalatom. Mintha a játék rád erőltetné az újításokat. Ha nem használod akkor meghalsz🤷‍♂️Na mindegy még próbálkozom vele, az első tetszett csak azért :)

erről a játékról nem is hallottam, azért jó mindig van valami új, a nioh hiányzott meg ha ez meglenne nem is tudom utána mivel játszom, de így már van is egy ami érdekes :)

[ Szerkesztve ]

(#1224) Deck válasza lajosx (#1223) üzenetére


Deck
titán

A burst counter-t mindenképp tanuld meg használni. R2 + O (ezzel a piros támadásokat parryzed) (nekem a Feral forma a kedvencem a teleport miatt amúgy)

Hidd el belejössz, ha ment az 1. Sőt, itt működnek rendesen az ellenállások is, szemben az első résszel stb.

Nioh 4ever!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1225) lajosx válasza Deck (#1224) üzenetére


lajosx
őstag

Nagyon szépen köszönöm :R Eddig nem sokat használtam, inkább kikerülök azokat az ütéseket is. ( ha tudom ) de igyekszem.maga a feral forma nekem nem mond még semmit sem, talán nincs is meg még :) Az egy az ment tetszett is. Igaz az alapjátékot vittem végig dlc azt nem.

(#1226) Deck válasza lajosx (#1225) üzenetére


Deck
titán

A Feral a kék forma. Ha olyan spirit-et használsz.
Mindenképp tanuld meg használni :K

PS5

(#1227) lajosx válasza Deck (#1226) üzenetére


lajosx
őstag

Hát ez a rész sem teljesen világos azt sem tudom mit használok :C ne haragudj ilyen hülye vagyok majd holnap fotozok :D

(#1228) Deck válasza lajosx (#1227) üzenetére


Deck
titán

Okés, csak nyugodtan :C

PS5

(#1229) belan


belan
addikt

Hát nem egyszerű második rész meg én is tanulok 900 óra után ,mindent meg csináltam benne nioh szint alvilág is röhögve megy ,depths 20, 25 tol kemény de meg lehet csinálni kitartás , de azért jó ha van egy nagy niohs ismerősöd sokban segít persze első végig játszás nem nehéz , akkor kell segítség ha 5x végig akarod vinni meg alvilág meg depths is le akarod nyomni jó build nélkül lehetetlen ! Ezen szinten corrupted meg purity buildek lesznek csak jók .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#1230) lajosx válasza belan (#1229) üzenetére


lajosx
őstag

Én ennyire azért nem vagyok nagy nioh fan :D csak szeretném végigvinni hogy ez is meg legyen. Szinte minden soul gamet végig vittem ami említésre méltó. Van ami platina is lett. Remélhetőleg végig sikerül majd vinnem :D

(#1231) Kai_Rong válasza belan (#1220) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Csúnya igazság, de a japán kultúra 60-70%-ban kínai eredetű.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#1232) Deck


Deck
titán

PS5

(#1233) Weareus


Weareus
addikt

Üdv.
Nioh 1 kérdésem van.
4. Régióban vagyok.
Az első két régióban megcsináltam a sub küldiket is.
A main missionok közül van amit enged újrázni (látom a térképen) és van amit nem.
Amit nem enged, azt miért nem?
Vagy csak benézek valamit?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1234) Deck válasza Weareus (#1233) üzenetére


Deck
titán

Miért, ne engedné? Szerintem benézed :D

PS5

(#1235) Weareus válasza Deck (#1234) üzenetére


Weareus
addikt

Közben megtaláltam.
A térképen az adott missziós pontra ráállva a kis ravasszal lehet váltogatni, ha egy adott ponton több küldi is van (sub-sub, sub-main).
Tényleg benéztem. :)
Btw lesz Nioh 3? :B

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#1236) Deck válasza Weareus (#1235) üzenetére


Deck
titán

Nagyon remélem :R

PS5

(#1237) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Sziasztok!

Van itt pár ismerős arc innen-onnan. :)
Lenne hozzátok pár kérdésem:
Mennyire parry alapú a játék? Noob parrysként van értelme elkezdeni ezt a játékot?
Nioh 1-hez képest, ez valóban könnyebb?
Neten azt látni, hogy az 1 nehezebb, és az amúgy sem jön be túlságosan, mert fixált a karakter, aki ráadásul csávó. :DDD

Rise of the Ronin most felébresztett bennem valamit, de ott fontos szempont, hogy van difficulty állítás - és easyn is tolom - itt meg nincs.

Malaka!

(#1238) Deck válasza spleenszuru (#1237) üzenetére


Deck
titán

Hali.

A sima végigjátszás alatt tényleg fix William de utána lehetsz nő is akár. Okatsu stb.

Én sose parryztem a Nioh1-2-be a 2k+ óra alatt. De védekezés, dodge és a burst counter kell. (ami akár parrynek is nevezhető)

Rise of the Ronin parry-s.

Ha végeztél valamelyikkel akkor nem lesz olyan nehéz a másik se.

PS5

(#1239) spleenszuru


spleenszuru
őstag

Nézem a gameplay videókat, és azt látom, amikor melee combat van, a kamera úgymond felső nézetre áll, mint valami drift kamera az autós játékokban.
Most a userek irányítják direkt oda, vagy ez default ilyen, és nem is állítható?
Ez eléggé nem jön be így külső szemmel nézve.
Pl.:
[link]

Malaka!

(#1240) Deck válasza spleenszuru (#1239) üzenetére


Deck
titán

Lockolás miatt tűnhet így. De hidd el a legjobb harcrendszer van itt és csak most tűnik fúrának ez :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#1241) spleenszuru válasza Deck (#1240) üzenetére


spleenszuru
őstag

Megnéztem egy boss harcos videót, de csak vagy 3 boss ellen, hogy mindent ne spoilerezzek már le magamnak.
Arányaiban, humanoid/szörny bossok hogy állnak? Miből van több?
3 bossból 3 valami szörny volt, kígyó, macskaféle, stb., és bevallom, ez nem igazán adja.

A Wo Longban több az ember, vagy olyan formájú boss/ellenfél?

Malaka!

(#1242) Deck válasza spleenszuru (#1241) üzenetére


Deck
titán

Vegyes, de pontos százalékot nem tudok. Amúgy a Nioh-ba "szörnyek" ellen könnyebb harcolni. A humanoid ellenfelek a durvábbak. :DDD

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nioh 2 (PS4)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.