Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10101) Vasinger! válasza *Ropi* (#10099) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ugyanez képekben még jobban üt: katt

(#10103) tuser


tuser
aktív tag

Pár éve tékában :

- Szia, megvan az Elveszett Jézus-videó ?
Hidrogénszőke csaj :
- Mi csak DVD -t tartunk.

:U :D

4 Tb, 7200 RPM, garis winyó van óccóé' eladóóó : http://goo.gl/bWrs3

(#10104) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

- Kisfiam, hol van a nővéred?
- Matematikailag bement a szobájába.
- Hogyhogy matematikailag?
- Két ismeretlennel...

(#10105) degu


degu
senior tag

Bemegy a fazon a drogeriaba,es extra meretu kotont ker.
Az elado csaj hoz neki egy dobozzal /mikozben elismeroen vegigmeri/
A fazon kivesz egyet,es megprobalja a fejere huzni!
A csaj megrokonyodve kerdezi: Uram ezt miert csinalja
...mert lof*sz akarok lenni a jelmezbalba...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10106) Kloden


Kloden
senior tag

A skót család teázik. A plafonra egy kockacukor van ragasztva.
Asszony felnéz a cukorra, megkeveri a teát, majd megissza. Férj felnéz, megkeveri a teát majd megissza. Fiú felnéz, megkeveri a teát, megint felnéz, megkeveri majd megissza. Mire az apa megszólal: fiam, nem megmondtam, hogy ne pazarolj?!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#10107) degu


degu
senior tag

A skotnak ikrei szuletnek.
Buszken mutogatja egy gyerek fotojat.
A haverjai kerdezik...es a masik?
Mire a skot:
-Ez a Bill-a Joe ugyanigy nez ki!

Mulat a skot
Felhajt egy pohar vizet,megkefeli a pajtaban a kecsket,majd kifele menet beveri a fejet az ajtofelfaba.
Felordit:
-Ez kell nekem!
Ital,nok,kabitoszer!

Talal a skot egy fel par noi cipot.
Erre elrohan feladni egy hirdetest:
Fellabu not keresek hazassag celjabol!

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10108) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

– Megkaptad a legutóbbi levelemet? – kérdezi a skóttól az öccse.
– Azt, amelyikben tíz fontot kérsz?
– Igen.
– Nem kaptam meg.

(#10109) Alg


Alg
veterán

A szőke nő eltévedt a kórházban. Elküldték MR-re, de ő amarra ment...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10110) psycroptic


psycroptic
őstag

Hogy mondanád másképpen, hogy az ő pálinkája egy vicc?
-???
- Ennek már a felese tréfa!

PSNID: Tomy83PS

(#10111) Xterms válasza psycroptic (#10110) üzenetére


Xterms
tag

- Szomszéd, te miért kértél decit?
- Mert arra tanítottak, hogy ne feleseljek.

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#10113) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

A rendőr megházasodik. Nászéjszaka előtt az ifjú feleség odadörgölődzik hozzá.
- Mond édes uram, megkeresnéd-e az erogén zónáimat?
- Mi van, már az első este sem tudod, hova rakod a cuccaidat?

(#10114) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

A rendőr fia elégtelent hoz az iskolából,mert nem tudta megmondani,hogy hol van Afrika. A rendőr alaposan elveri a fiát, hogy milyen buta, és aludni zavarja. Mikor a rendőr lefekszik,megkérdezi a feleségét:
- Te, az igazat megvallva én sem tudom,hogy hol van Afrika. Te tudod?
- Egész pontosan nem lehet messze, - válaszol az asszony - ugyanis a gyárba me­net minden reggel találkozom egy négerrel. Biciklin jár.

(#10115) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10116) S-Attila válasza macilaci78 (#10115) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Azt honnan tudják, hogy a 6 az fiú? :)

Egy férfi betéved egy feminista konferenciára, és hallgatja a nők
öntömjénezését, miszerint a férfiak a nőkhöz képest semmit nem tudnak.
Egy idő után már nem bírja és feláll:
- Na hölgyeim, tegyünk egy próbát!
Rámutat egy nőre, és megkérdezi:
- Mennyi 3*4?
A nő kis gondolkodás után:
- 32!
- Hát nem.
A konferencia egyszerre:
- Még egy esélyt! Még egy esélyt!
- Hát jó. És maga szerint mennyi 3*4?
A másik nő kevesebb gondolkodás után:
- 7!
- Hát ez sem jó.
A konferencia ismét:
- Még egy esélyt! Még egy esélyt!
- Na jó. Hát ön szerint mennyi 3*4?
- 12!
A konferencia:
- Még egy esélyt! Még egy esélyt!

[ Szerkesztve ]

(#10117) adi mester


adi mester
tag

Na pár poén így a karácsonyi készülődés előtt:

Lány: Légyszi küldj magadról egy fotót!
Fiú:Jajj,tudom ezt,elakarod küldeni a képem az angyalkának,hogy engem kérsz karácsonyra,de édi vagy!
Lány:Nem,csak a kishúgomat szeretném ijesztgetni!

Két szőke nő beszélget.
- Képzeld idén a karácsony pont pénteki napra esik!
- De remélem nem 13-ára...

- Mit kap a cigány gyerek karácsonyra?
- ???
- A biciklidet!

Mi az? Egy fekete pont a Holdon?
- Egy cigány a Holdon.
Két fekete pont Holdon?
- Két cigány a Holdon.
Ha fekete az egész Hold?
- A megoldás!

Nyuszika meg a Mikulás sétál az erdőben.
Nyuszika a réthez ért.
Mikulás meg az ajándékozáshoz!

Romák strandolnak:
- Hé te, Gazsi! Lovagolj mán a hullámon!
- Megőrültél asszony, élve se kívánlak!

Három nyugdíjas ül egy kávéházban egy csésze kávé mellett. December közepe van. Nézik, hogy odakint nagy pelyhekben hull a hó, az emberek csomagokkal megpakolva jönnek-mennek.
Megszólal az első: - Mégiscsak jó dolog a karácsony.
Második: - Az lehet, de a szex jobb.
Harmadik: - Igen, de karácsony többször van.

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#10118) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

A férj meglátogatja a kórházban lévő anyósát. Miután hazament, megkérdezi tőle a felesége:
– No, hogy van?
– Szépen gyógyul, de a reményt nem adjuk fel.

(#10119) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#10120) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Céges karácsony

Igen tisztelt Kollégák,
A megerőltető üzleti évet az előző évekhez hasonlóan idén is céges karácsonyi bulival szeretnénk befejezni.
Mivel tavaly néhány igen sajnálatos közjátékra került sor, szeretném felhívni mindenki figyelmét néhány "játékszabályra", hogy a meghitt ünnepet megfelelő keretek között tarthassuk meg.
1.) Amennyiben lehetséges, a dolgozók saját lábukon érjék el a kijelölt szórakozóhelyet, azaz céges karácsonyunk színhelyét, ne pedig részegen hozzák be őket józanabb kollégáik. Kérem, tekintsenek el egy esetleges - kora reggeli óráktól kezdődő - előünnepléstől.
2.) Nem vesszük jó néven, ha a dolgozók a széküket közvetlenül a hidegtálas büfé asztalok elé helyezik. Szedés után valamennyien fáradjunk tányérunkkal vissza a kijelölt helyünkre!
Sajnálattal kell megállapítsuk, hogy a "Különben a Kovács felzabálja előlem az összes libamájat" indoklást sem áll módunkban elfogadni.
3.) Pálinkat, bort, pezsgőt még késői időpontban se igyunk közvetlenül az üvegből. Pláne akkor nem, ha az elfogyasztott finomságok darabkái még ott virítanak arcunkon, esetleg még éppen szánkban morzsoljuk őket. Az "alkohol fertőtlenít" megjegyzés bizony nem csökkenti valamennyi dolgozó fenntartását azokkal a palackokkal szemben, amelyekbe más dolgozók beleittak és amelyekben kedélyesen úszkálnak az ételmaradékok.
4.) Meg szeretnénk kérni azt az illetőt, aki tavaly a forralt bort csipkebogyótea + ólommentes benzin keverékre cserélte, hogy az idén mellőzze ezt a tréfát. Bizonyára még emlékszünk mindannyian, hogy mi történt néhai Szilvásy kollégánkkal, amikor a harmadik pohár után felkereste a dohányzásra kijelölt helyet...
5.) Ha netalán valakit a számos ízletes étel és ital élvezete után rosszullét gyötörné, úgy nagyon kérjük, keresse fel az erre a célra kijelölt helyiséget. A főnök tavaly nem igazán volt elragadtatva aktatáskája váratlanul előbuggyanó tartalmától.
6.) Amikor karácsonyi dalokat énekelünk, az eredeti szövegekre szorítkozzunk. Néhány friss tanoncunk még nem nagykorú, így feltehetően zavarba hozhatók bizonyos szövegrészletekkel.
Itt szeretnénk megemlíteni, hogy a férfi kollégák közül néhányan még nem jelentkeztek az apaság megállapításához nélkülözhetetlen vérvizsgálatra. Jelenleg GYES-en lévő kolléganőnk, Nagy. K. Béláné ugyanis határozott összefüggést vél felfedezni a tavalyi céges karácsony és az idén szeptemberben született Klára lánya fogantatása között.
Ha valamennyien tartjuk magunkat fent említett viselkedési normákhoz, akkor az idei céges karácsony is nagyon jól fog telni.

(#10121) csaresz002


csaresz002
aktív tag

Mit mond a nő?
Micsoda rendetlenség! Gyerünk,
Takarítsuk ki együtt!
A ruhád ott hever a padlón,
Itt állsz majd ruha nélkül,
Ha nem mossuk ki őket most rögtön!

Mit hall a férfi:
Bla, bla, bla... Gyerünk,
Bla, bla, bla... Együtt!
Bla, bla, bla... A padlón,
Bla, bla, bla... Ruha nélkül
Bla, bla, bla... Most rögtön!

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

:)

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#10122) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A postára érkezik egy levél, melyet a Mikulásnak címeztek. Mivel a postások nem tudják, mi legyen vele, úgy döntenek, hogy felbontják. Egy kétségbeesett gyermek kívánságát olvassák
"Drága Mikulás! A családunk nagyon szegény, így nem tudok mit adni a szüleimnek karácsonyra. Légy szíves, küldj 10 000 Ft-ot!"
A postások nagyon megsajnálják, és összedobják neki a pénzt. De mivel nekik sincs sok, így csak 5 000 Ft jött össze, amit el is küldenek. Az ünnepek után lázasan bontják fel a Mikulásnak szánt köszönőlevelet: "Nagyon köszönöm, hogy segítettél, de képzeld, azok a szemét postások a felét lenyúlták!"

(#10123) csaresz002


csaresz002
aktív tag

FÉRFIAK KARÁCSONYA SZAVAKBAN!
"Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'nemköszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.Gyer tekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba..."

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#10124) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#10125) Xterms válasza csaresz002 (#10123) üzenetére


Xterms
tag

Másik változat:

"Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtb.zdmeg, menjteszkóba, félnégyb.zdmeg. -Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, k.rvaanyját, aztlátogatja, p.csábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést."

[ Szerkesztve ]

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#10126) degu


degu
senior tag

Rendor naszejszakajan a felizgult ifju ara a ferje fulebe sugja:
Te Lajos! Csinaljunk olyat,amit meg soha sem csinaltunk!
???
Nyald meg ott,ahol pisilni szoktam...
Rendor berohan a furdoszobaba,es megnyalja a WC-deszkajat...

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10127) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

- Mit kap a cigány gyerek karácsonyra?
- ???
- A biciklidet!

(#10128) Mika1227


Mika1227
őstag

Bekes, meghitt keszulodes..

Huszonnegyedike, kénefa, ráérmég, nemérrá, majdholnap, elválok, veszekfát, azjólesz, hogynézmárki, jakérem, akkorazt, mennyilesz, ennyitegyfáért, legyenöt, legyenötfél, legyenhat, jóleszazelső.
...
Megyünknagyihoz, nemakarok, jönjézuska, minimaxkell, nagyimesél, minimaxkell, mosthagydabba, hozdamackót, eléghárom, csókilonka, köszönjszépen, ilonkáéknakis, mér'ne......mk...öszöntél, nembajhabüdös, szálljbe, szálljki, ittanagyi, minimaxkell, hozjézuska.

Hozdfelafát, holatalp, teraktadel, neménraktam, deteraktad, ottszok'lenni, deottnincs, merteraktadel, utlálomakarácsonyt, elválok, megvanatalp, ugyeteraktadel, eltörtbazdmeg, menjteszkóba, félnégybazdmeg.

Holafűrész, szomszédnál, holaflex, szomszédnál, holaszomszéd, zalában, kapjamárbe, aztlátogatja, picsábafával, kellafa, utlálomakarácsonyt, faragomkéssel, deneazzal, deazéles, kenyérvágó, eszünkzsemlét, hozzáltapaszt, úristen, azmégvárhat, bentvannézdmeg, ferde, ésmost, jobbradől, ésmost, mégmindig, ésmost, derondafa, anyád, anyámathagyjukki, teddleakést.

Holadíszek, fentiszekrény, nincsottsemmi, másikszekrény, égőjó, tavalyvettem, nemégbazdmeg, pótizzó, azsemég, picsábaégővel, kellazégő, kontaktosvagymi, tedleakést, leszgyertya, leégaház, nemkellfűteni, szaloncukor, ötkilóvan, fasznakannyi, gyereknekkell, gömbdísz, szalmadísz, alufóliábandió, csengettyű, nincsencsúcsdísz, húzdráangyalt, fenyőttojik.

Csomagoljál, tökpazarlás, akkorfőzzél, főzökpacalt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, csomagolok, holacellux, papíroknál, holapapír, díszeknél, nincskarácsonyos, nebaszki, vanboldogszülinapot, nebaszki, ráíromjézuska.

Gyertekenni, minimaxkell, gyertekenni, mindjárt, gyertekenni, mindjárt, éntöbbetsemmitnemcsináloknektek, nemszeretemahalat, pedigfinom, minimaxkell, nemjönjézuska, szeretemahalat, elsóztad, mosthagydabba.

Teddfellemezt, minimaxkell, szentestenem, kiskarácsony, nagykarácsony, pásztorok, namitkaptál, nemlegó, nesirjál, legókell, fakocka, le-he-góó-kell, apaisezzel, nemeztkértem, nincsnemez, mondtamlegót, marhadrága, neagyerekelőtt, nehisztizzél, feldőltafa, azéletbe, égazégő, mondtamkontaktos, deszépnyakkendő, úgysehordod, akkorisszép, jóalánc, nemkellettvolna, pénznemszámít, ésalegó, kapszanyádtól, nesírjprücsök, szeretlek, énistéged.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#10129) BLeP_i


BLeP_i
tag

- Apaaa, játszunk fekete-fehér-igen-nemet?
- Ilyenkor?
- Igen!
- Vesztettél, jó éjt! ;]

http://vister.hu

(#10130) csaresz002


csaresz002
aktív tag

Huszonéves koromban futottak utánam a nők, de most már nem lopással keresem a kenyerem... ;] :DDD

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#10131) Agro


Agro
senior tag

Mit csinál a rongy baba, ha leszakad az egyik karja?
???
Kiveszi a szekrényből a takarékszövetkezet...

(#10132) zoo8800


zoo8800
veterán

A bika áll a mezőn, egyszer csak megjelenik a kissé agresszív nyulacska és ráordít a bikára:
- Hé, te nagy otromba bika! Húzd arrébb a segged, mert kikészítelek!
A bika hang nélkül áll ott mozdulatlanul.
- Hé, Te! Nem hallod? Állj el előlem, mert kettérúgom a segged!
A bika nagy nyugodtan hátat fordít a nyúlnak, bepucsít, és ráüríti a nyúlra a végbéltartalmát. A nyúl nagy nehezen kiássa magát, köp egy nagyot, és ráüvölt a bikára:

- Na, mi van b.meg, beszartál?

rip and tear, until it is done

(#10133) zolee5016


zolee5016
őstag

Képzeld mit álmodtam!-mondja a rendőrfeleség a barátnőjének.Meghaltam és a menyország kapujába kerültem Szent Péter elé!Azt mondta az öreg :Minden nő aki megcsalta a férjét menjen a kapun kivül! Képzeld egyedül maradtam bennt.Mondja az öreg:
Ezért lányom te most szárnyakat kapsz! mire én Mi leszek angyal???? Nem LIBA!

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#10134) Xterms válasza zolee5016 (#10133) üzenetére


Xterms
tag

Erre én Kiváló példája annak hogyan lehet a központozás elhagyásával egy vicc értékét a 0 val egyenlővé tenni majd hozzátettem legközelebb érdemes lenne figyelni rá és nem csak másolgatni köszönöm köszöntem el

Törpe fagylaltásusok rohamára számíthatunk az országban! Már a rádió is közölte:
"Itt-ott előfordulhat talajmenti fagyis…"

[ Szerkesztve ]

A barátok olyanok, mint a hó…………ha rájuk pisilsz, eltűnnek.

(#10135) degu


degu
senior tag

Sehol sem vagytok!
Humorzsakok!
Hol maradnak a faviccek?

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10136) PHM válasza degu (#10135) üzenetére


PHM
addikt

Például te is járhatnál elöl jó példával.
Annak idején elhatároztam, ahányszor összeveszek az anyósommal,
ültetek egy fát. Mára egész szép kis erdőm lett...

[ Módosította: stevve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#10137) Alg válasza degu (#10135) üzenetére


Alg
veterán

Két fél disznó megy a sivatagban, és össze vannak nőve!

Ketten jönnek ki az erdőből - az egyik futva, a másik medve.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10138) macilaci78 válasza degu (#10135) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Reccs!

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10139) PHM válasza macilaci78 (#10138) üzenetére


PHM
addikt

Eltartott néhány másodpercig, míg kapcsoltam. :)
A zasszony mostanában arra panaszkodik, hogy nem figyelek rá.
Vagy valami ilyesmi...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#10140) Mr.Peter


Mr.Peter
aktív tag

Két faszi iszogat egy felhőkarcoló 100. emeleti bárjában mikor az egyik azt mondja:
- Tudtad, hogy itt akkora a turbulencia, hogy ha kiugranál az ablakon az egyből visszarepítene ?
Másik: - Ezt nem hiszem el ! Mutasd meg...
Pasi feláll és kiugrik, de egyből vissza is repül a bárba.
Másik: - Ezt ki kell próbálnom... Kiugrik, lezuhan, meghal.
Pultos odaszól: - Superman, Te mekkora geci vagy ha iszol!

Egy lakodalomban tömegverekedés tört ki, mivel a vőlegény a menyasszonytánc közben minden ok nélkül felpattant az asztaltól és nekifutásból belerúgott a menyasszonyba. A rendőrök szinte az egész násznépet kénytelenek voltak bevinni a kapitányságra, ahol megkezdték a résztvevők kihallgatását az ügy tisztázása érdekében.
Az első tanú az a férfi, aki a verekedés kitörésekor a menyasszonnyal táncolt.
Rendőr:- Mondja el kérem, mi lehetett az oka a verekedésnek.
Tanú:- Aaazt n..em tudomkérem. Táncoltam a menyasszonnyal és arra lettem figyelmes, hogy a vőlegény felugrik az asztaltól és nekifutásból a menyasszony lába közé rúgott.
Rendőr:- Hú... az nagyon fájhatott..
Tanú:- Ne is mondja.. bassza meg.. három ujjam tört el, azt hittem ott helyben beszarok...

[ Szerkesztve ]

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#10141) psycroptic


psycroptic
őstag

Mi a különbség a szakács és egy homoszexuális között?
- :F
- A szakács a mai ebédet, míg a homoszexuális a tegnapit kavargatja... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#10142) degu válasza PHM (#10136) üzenetére


degu
senior tag

Ket nejlontokmag mosa a labat a kaliforniai obolbe.
Megszolal az egyik:
Brrr...de hideg ez a viz!
Erre a masik:
Meghiszem azt !

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10143) PHM válasza degu (#10142) üzenetére


PHM
addikt

Vadászkutya legyek, ha ezt értem.
A héten nagytakarítás volt nálunk, s én végeztem a munka oroszlánrészét.
Ordítottam. :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#10144) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Két magyar gazdaságpolitikus beszélget. Azt mondja az egyik a másiknak:
- Szerintem az jó ötlet volt, hogy az államkincstár-aukciót a Vaterán csináltuk.
Erre a másik:
- De az nem, hogy nem állítottunk be minimálárat, és így mindent megvettek 120 forintért, ráadásul nekünk kell állni a postaköltséget is.

osu-no seishin

(#10145) Mr.Peter válasza degu (#10142) üzenetére


Mr.Peter
aktív tag

:U Elolvasom még egyszer!, :F Nah még egyszer :W Áhh hagyom a faszba! :DDD

Az irodavezető úgy gondolja, tudatosítja mindenkivel, kinek tartoznak engedelmességgel. Vásárol egy "Én vagyok a főnök!" feliratú táblát, és kiszögezi az ajtajára. Mikor később visszatér az ebédszünetről, csodálkozva látja, hogy valaki egy cetlit ragasztott az ajtajára:
"Főnök, a felesége telefonált. Kéri vissza a tábláját." :P

<<<KEEP IT REAL!>>>

(#10146) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

- Kik laknak Szilv Eszterék mellett?
- Bú-ék.

osu-no seishin

(#10147) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Ember a TV szerelőnek:
- Ültem a fotelban, néztem a TV-t miközben egy 100-as szöggel
piszkáltam a fülem. Egyszer csak elment a hang!

osu-no seishin

(#10148) degu válasza Mr.Peter (#10145) üzenetére


degu
senior tag

Na latod?
EZ az igazi favicc!
Hogy nincs benne humor,csak...fureszpor... :DDD

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#10149) Sanya válasza degu (#10142) üzenetére


Sanya
nagyúr

ékezet, drága kolléga!

- Három bagoly sakkozik. Egyszer csak elrepül a fejük fölött egy róka. Mi nem stimmel ebben a sztoriban?
- Hárman nem lehet sakkozni.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10150) Kasza08 válasza degu (#10148) üzenetére


Kasza08
őstag

Imádni fogod:

Este van, megy a nyuszika az erdőben békésen, egyszercsak a fejére esik egy piros bicikli. Felnéz, de nem lát semmit, csak a fákat. Megy tovább, kicsivel később újra a fejére esik egy piros bicikli. Felnéz és csak egy fekete árnyat lát a hold fényében. Megy tovább, majd egy újabb piros bicikli esik a fejére. Felnéz, és látja, hogy a bagoly ott ül a fán. Erre a nyuszika:
- Bagoly, te dobálsz engem piros biciklivel?
- Igen!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.