Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-09 10:14:10

LOGOUT.hu

Amit tiltunk:
- a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólások
- ha a hozzászólás faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10009) -conrad-


-conrad-
addikt

nem vicc de utólag nagyon vicces:
Procihűtőt kellett cserélnem a hétvégén, vettem egy olyat amiben a hőcsövek direkt érintkeznek a processzorral. Ennek kicsit durvábbnak tűnt a felülete, így több pasztát tettem rá. Túlságosan sokat is, mert kifolyt, de ráadásul olyan szerencsétlenül, hogy lefolyt a proci mellé egy darabon, be a foglalathoz... többórás meló volt kitakarítani mindenhonnan a pasztát, pár prociláb is pasztás lett, nem volt egyszerű midnenhonnan eltakarítani. Összerakás után minden tökéletes, toltam egy service pack telepítést elpakoltam és utána folyamatosan abba a hibába futottam, hogy a CTRL billentyű lenyomását érzékelte. Csak újraindítás után tudtam kicsit használni a gépet mert nyomvatartott CTRL-al nem tudtam gépelni sem. Netet bújva sok embernél előfordult már ez, főleg Genius billentyűzetekkel ami nekem is van, de egyik megoldás sem hozott eredményt. Illesztőprogramot újrarakva sem történt változás, a billetnyűzetet is kipucoltam de semmi. Már arra gyanakodtam, hogy elszállt a PS2-es csatlakozónál valami, vagy a Service Pack telepítésekor keverte meg a drivereket, mikor mondta a párom, hogy próbáljam meg az ő billentyűzetével. Majd jött a következő mondat: “vagy próbáld meg azzal a (hónapok óta nem használt) wireless logitech billetnyűzettel a szekrényben”............... ott csaptam a fejemre és néztem meg a gépet. A gép hátuljában benne maradt valahogy a dongle, ami nem tűnt fel mert ekkora:
Amikor elpakoltam a cuccokat a szekrénybe, akkor meg szépen rápakoltam mindent a billentyűzetre és a sok kacat meg nyomta a CTRL-t... :D
Másfél óra ráparázás után nem gyengén röhögtem ki saját magamat. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Viccrovat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.