Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu


Ubuntu Linux Összefoglaló

Hivatalos Ubuntu dokumentáció



Amennyiben kérdésed lenne, kérünk, add meg a szükséges adatokat a hiba minél pontosabb leírása mellett:

-számítógép típusa, hardverek pontos megnevezése (különösképp videókártya, vagy hálózati egységek)
-a használt rendszer pontos neve, verziója, a grafikus felület
-mikor és hogyan jelentkezett hiba, mi váltotta ki (program telepítés, frissítés, ...)
-eddigi próbálkozások a megoldásra (ha voltak ilyenek)

A hardverinformációkat legegyszerűbben úgy gyűjtheted össze, ha megnyitod a Terminál nevű programot a menüben. Ide írd be a következő parancsokat (mindkettő után nyomj Enter-t):

lspci
lsusb

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29406) Dave™ válasza Syl (#29404) üzenetére


Dave™
nagyúr

Köszönöm, hogy leírtad helyettem is :K Jó érzés, hogy felnőtt emberként el tudjuk dönteni mit szeressünk :)

ubyegon2 ugyan megfogadtam, hogy nem írok neked a stílusod miatt, de most kivételt teszek, mert hátha tényleg nem érted mi a baj: senki sem kérte, hogy megmondd miért használhatatlan szar szerinted a Unity, de minden egyes alkalmat megragadsz hogy ezt szóvá tedd, és mindenkit burkoltan hülyének és/vagy ízlésficamosnak találsz, aki mégis azt preferálja. És még ezzel sem foglalkozna különösebben senki, csak ezzel az általad viccesnek gondolt (pedig nem az) stílusoddal fűszerezve marha fárasztó és kontraproduktív. Én is leírhatnám minden alkalommal, hogy a mint meg a "Cinmanó" (ettől is frászt kapok) alapból úgy néz ki, mint valami libafos Windows XP skin, mert tényleg így gondolom, de ez nem mozdít előre semmit, meg ízlésről kér vitatkozni, ugye. Szóval röviden ennyi a probléma, ha akarod megérted, ha nem nem.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ubuntu Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.