Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:20:12

LOGOUT.hu

TP-Link WR1043ND - N450 router

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60701) HummeRC válasza Gézengúz (#60698) üzenetére


HummeRC
senior tag

Köszönöm, már fel is raktam. Hátha kicsit stabilabb lesz a wifije. :K

(#60702) chros válasza tobias40 (#60697) üzenetére


chros
őstag

"ezért kérdeztem hogy már elavult volna erre a pár feladatra"
Nem, sosem volt ra kepes :D Ugyhogy, a DNLA felejtos ilyen adatmennyiseg mellett. Valami mast kell kitalalnod.
De tenyleg, ez azert szornyu; igaz, hogy egy elore konfigolt rendszerrol van szo, de akkor is. Egy 7 eves laptop "100x" tobbre kepes.

(#60703) btz válasza HummeRC (#60701) üzenetére


btz
addikt

SpeedBooster babráláson kívül nem látom hogy írtak volna nagy újdonságokat benne.
Ez a speedbooster eddig is benne volt választható módon, talán mostmár állandósították, de ezen kívül nem találtak benne legalább egy bugot amit javíttani kellet volna? Lassan már 1,5 éve jött ki az előző FW.

ⓑⓣⓩ

(#60704) btz válasza btz (#60703) üzenetére


btz
addikt

Még a .... Androidos appjukkal sem sikerült kompatibilissé tenni.
Kár hogy ilyen "unsupported" termék lett a Tplink részéről ez az amúgy annakidején jó vételnek (Ár/Érték arány) számító router.

ⓑⓣⓩ

(#60705) suste válasza btz (#60704) üzenetére


suste
veterán

En eleve nem ertettem sosem ezt az appos hulyeseget.
Kb mint a hozzakapott cd, meg a leragasztott lan portok, hogy mindenkeppen a cd-vel kezdj.
Pont azert jo a webes felulet, mert azt minden eszkoz barmifele + kavaras nelkul el tudja erni....

(#60706) HUTCHDB válasza chros (#60696) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Gyari fw-rol van szo, es custom menne fel helyette.
Ezt lehet backup-polni, visszatenni?
Egyebkent ezt hogyan kell?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60707) siddis válasza HUTCHDB (#60706) üzenetére


siddis
őstag

A gyári rendszert is le lehet menteni persze, egy 20-30 kByte-os .bin-fájlt hoz létre.
De ezt nagyon nem kéne visszatölteni custom firmware-re, átálláskor úgyis jobb ha a zongorától kezdesz mindent, legalább ismerkedsz az új rendszerrel..

-- Aux armes, citoyens --

(#60708) btz válasza suste (#60705) üzenetére


btz
addikt

Mondjuk az igaz hogy egy routernél nem a világ problémája hogy nincs app, de nekem vannak webcamjaim, aminél javas webesfelületen nem lehet forgatni, mozgási terület érzékelési területeket, előre beállított pásztázási szabályokat megadni adroidos eszközön, az app képes azonnali értesítést is adni mozgás, nagyobb hangszint jelzés esetén. Ilyen esetben egy app elengedhetetlen a maradék nélküli mobilos, tabletes használhatósághoz.
Mondjuk jó arra is egy app a router esetén, hogy az is képes rögtön jelezni ha valami gond van, ha több kliens kapcsolódik a routerre, azonali jelzést tud adni, ha felcsatlakozik mondjuk a emeleten a tabletjével a gyerek, este 10 után pedig egy kattra kilőhetem róla, jobban szemmel lehet vele tartani a hálózat lakóit. Vannak azért kényelmi funkciói. Én ebben látom a létjogusultságát egy appnak.
A telepítő cd-t én sem használom, a letakart portokról is azonnal lehúzom a "hélyat".
Nem is ez a legsajnálatsabb dolog hogy az appra nem készítették fel, hanem hogy semilyen más jellegű, ujjpítást nem raktak bele ezen a speedbooston kívül, még az ipv6-ot is lespullták róla, de előtte kiadták a v3-as verziót, ami teljesen ugyan ez a gép, az kaphat ipv6-ra való felkészítést, az enyém aki 1 éve ugyanannyit adtam érte én nem kapom meg. Ezt azért egy kicsit kib....nak érzem.
Plusz a remekül használható gyári förmver(vény)-t is le kell ahhoz cserélnem, hogy viszonylag normális repeaterként tudjam használni. Kiváncsi vagyok hogy alakítottak e a funkción valamit, de már nem rakom vissza ezt az újat csak azért hogy kipróbáljam, de valószínűsítem hogy nem sok minden változott a majd 1,5 év alatt.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#60709) chros válasza HUTCHDB (#60706) üzenetére


chros
őstag

"Gyari fw-rol van szo, es custom menne fel helyette. Ezt lehet backup-polni, visszatenni?"
Ezt pedig nem szabad igy csinalni! :)
Irj le magadnak minden fontos beallitast a gyarin, majd probald ezeket beallitani a custom-on.

(#60710) HUTCHDB válasza chros (#60709) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Eppen ezt szerettem volna elkerulni...
NAS-on futo transmission es a UPC wifis modem miatt anno alig tudtam beallitani...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60711) Intruder2k5 válasza HUTCHDB (#60710) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez egyébként sem ajánlott, vagy nem ajánlott kérdése, a gyári fw beállításait lehetetlen átvinni a cfw-be.

(#60712) suste válasza btz (#60708) üzenetére


suste
veterán

Sajat webes feluletre olyan gombot/funkciot teszek ami akarok, es barmilyen oprendszeren mukodik + szoftver nelkul. Pl a sane tamogato scan felulet....
Direkt csinaltunk template -et is, amivel lehet kiserletezgetni.

(#60713) btz válasza suste (#60712) üzenetére


btz
addikt

Ok, te ezt meg tudod oldani, de az userek 99%-a nem azon a szinten van.

ⓑⓣⓩ

(#60714) TeeJay válasza btz (#60703) üzenetére


TeeJay
félisten

az előtte levő FW-t törölték, abban volt jó pár újítás csak V2-es routeren nem volt Speedboost ezért eltávolították a weblapról. elvileg ez a FW az előbbinek a tökéletesített verziója most már rendes speedboost tudással.
nekem a 2014-es FW is tökéletes amire kell azt bőségesen ellátja :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#60715) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
A TP-LINK TL-WR1043ND routert szeretném megvenni.

Egy családi ház emeletén lenne a router és a wifi jelnek a földszintre kellene lejutnia egy 26-30 cm-es vasbeton födémen keresztül a lakás másik oldalára (kb. 7 méter) ahol egy nem sokára vásárolt laptopot (böngészés) kellene elérnie. Persze körbe ablakok is vannak (fent a router mellett is).

Elég erős jelet tud ez az eszköz a fenti felhasználásra, illetve van kb. ezen az ársávon erősebb?
Gyári állapotban lenne használva egy 500/200 -as netre, mennyire stabil kábelen /wifi -n, kell-e pár havonta újraindítani?
A V3 -as verzió "csak" az IPV6 támogatásban tér el a V2 -es től (mindenképpen az újabbat vegyem)?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#60716) Gyurka6 válasza < CyberBob > (#60715) üzenetére


Gyurka6
őstag

Hali!
Valószínű nem lesz jó, a routerek előírás szerinti sugárzott teljesítménye 2,4-es sávban azonos max.lehetne (100mw EIRP) (Mikrotik-et kivéve). A használni kívánt másik eszköznél még rosszabb a helyzet, a pici saját antennájával sugárzott jelet a router nem fogja látni. (Mind ez szerintem..., visszaolvasva kb. ezt lehet leszűrni, meg itthoni tapasztalat is, minden szintre kellett egy eszköz.)

Gyurka

(#60717) HUTCHDB válasza Intruder2k5 (#60645) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kicsi hezitálás után úgy döntöttem, itt a hétvége, megpróbálom egy vargalex fw-t feltenni a V1-es routerre.
Kérdésem az lenne, hogy ha valami nem jönne össze, akkor a gyári fw bármikor vissza rátehető?
A vargalex feltételéről, első indításáról, beállítgatásáról találok valahol leírást, vagy semmi különös, csak a router webes felületén a System Tools Firmware Upgrade menüpontba betallózom a vargalex bin fájlt és lefuttatom?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60718) < CyberBob > válasza Gyurka6 (#60716) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Közben előkotortam egy régi Linksys (kék színű WRT54) routert amit feltettem az emeletre. A földszinten a ház másik végeben telefonnal nézve még volt két pálcika. Gondolom azért jó pár év után csak jobbak lettek az eszközök és egy új laptopban kicsit erősebb a wifi mint egy 2 éves olcsó telefonban.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#60719) Gézengúz válasza < CyberBob > (#60715) üzenetére


Gézengúz
addikt

Vegyél utána egy olcsóbb 100Mbites 841N-t és állítsd be switch módba és helyezd el ott, ahová szeretnéd..

[link]

(#60720) Freakadude


Freakadude
csendes tag

Sziasztok,

DD-WRT-n valakinek sikerült megoldást találni arra, hogy beállítsa a Jumbo Frame-ekt? Gyári FW alol simán megy de mindegy mit állítok DD-WRT-ben nem akar müködni. Már csomó helyen keresgéltem infó után de sehol nem találtam erre megoldást (lehet azért mert nincs). Le akarnám cserélni az FW-t a gyáriról mert újabban kb 2 naponta valami miatt elszáll a router de Jumbo Frame támogatás nélkül meg nem tudok váltani mert úgy halál az otthoni NAS közötti másolás.

Ha erre esetleg valami tud müködő tesztelt megoldást azt megköszönném.

Üdv

(#60721) suste válasza < CyberBob > (#60718) üzenetére


suste
veterán

Nagyon tevedsz:
1: a linksysed egy mocsok jo router regi szabvanyok szerint.
2: a tplink max kozepkategoria, es az uj szabvanyok kevesebbet engednek meg.

Ha ram hallgatsz, akkor befogod a linksys-t repeaternek,...

(#60722) Gézengúz válasza suste (#60721) üzenetére


Gézengúz
addikt

De az csak egy 54Mbites router :F, nem? Jó ha átvisz 25Mbitet...

[ Szerkesztve ]

(#60723) TeeJay


TeeJay
félisten

ráadásul az sem mindegy melyik ország supportján töltöd le a routert FW-t
a magyar lokációnál 150717-es a legutolsó FW és totál más dolgokat javítottak rajta
V2 FW magyar oldalon

V2 FW a nemzetközi oldalon

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#60724) < CyberBob > válasza suste (#60721) üzenetére


< CyberBob >
őstag

A másik amit ajánlottak az ASUS RT-N18U. De akkor ezen sem lesz erősebb a wifi az új szabványok miatt (gyári szoftverrel menne)?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#60725) Balázs1986 válasza < CyberBob > (#60724) üzenetére


Balázs1986
addikt

A 100mW max teljesitmeny EU rendelkezes. Az eszkozoket fw-bol fogjak vissza az erintett regioknal. Azt erdemes kiprobalni hogy mi van ha nem EU orszagot adsz meg a WiFi-nel. OpenWrt alatt felmehetsz 24dB-ig (kb 300mW korulig), ott mar inkabb az a kerdes hogy a hw tud-e annyit.

[ Szerkesztve ]

(#60726) zolman2


zolman2
újonc

sziasztok, segítsen valaki mert már a hajamat tépem :DDD

adott egy 2543ND router (nem találtam neki topikot sorry...) ami folyamatos lan forgalmat generál minden csatlakoztatott eszközzel... az asztali pc-n ami kábellel csatlakozik (win7 64bit) svchost.exe és service traffic folyamatok mennek 74B/s és 208B/s-el netabalancer szerint és ilyen "ritmikusan" dob egy csomagot majd szünet, megint szünet... a 74 a letöltés és a system trafic generálja a 208 meg feltöltés és az svchost...

az androidos mobilom wifin csatalkozik és azon is folyamat villog a wifi lefelé nyíl.... netes app szerint "OS Sevices" generál x B/s folyamatos letöltést... másik wifi hálózatom semmi ilyen nincs 0 adatforgalom alapból...

próbáltam kihúzott netmodemmel.... csak egy géppel külön-külön (csak pc csak laptop csak telefon) de a forgalom marad... net balancerrel ha blokkolom a 2 folyamatot akkor lesz egy sárga felkiáltójel a net ikonon... nyilván gonodlom valahol ki lehet kapcsolni ezt csak nem tudom hol... az albiban a T-homeos kábeles router nem csinálja.... és minden működik jól tehát gondolom nincs eere szükség valami multicast protokollra tippelek vagy nemtudom

tulajdonképpen az svchost az UDP 127.0.0.1 SSDP1900 kapcsolaton keresztül megy 208B/s-el a system trafficnál meg nem látni semmifél kapcsolatot (-1 connenctions?!?!)

tipp?! köszi :F

(#60727) siddis válasza zolman2 (#60726) üzenetére


siddis
őstag

Az egyik a Gogle-nak, a másik a Microsoft-nak küldi haza az infókat, ez már csak így megy :)
Amúgy a Windows folyamatosan ping-elget valami IP-címet és ha kap választ akkor veszi úgy hogy van Internet-kapcsolat.. Ezen kívül rengeteg az automatikusan frissülő segédprogram, idő szinkronizálás, szolgáltató ping-je, stb stb, szóval nincs mit csodálkozni..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#60728) btz válasza siddis (#60727) üzenetére


btz
addikt

És akkor minden windows ugyan azt a ip-t / servert pingeli? És mivan ha leáll a server az ip alatt? A fél világ windowsa azthiszi hogy nincs netkapcsolat? Bírna ilyen szintű pingterhelést egy server? Vagy egy egész serverpark van erre felhúzva valahol?

ⓑⓣⓩ

(#60729) siddis válasza btz (#60728) üzenetére


siddis
őstag

Nagyjából így van, mindjárt utánanézek pontosan.. Szóval :

"Először is értsük meg azt, hogy miként dönt a Windows arról, hogy van-e Internet kapcsolat vagy sem. Kezdjük ezzel. Az úgy volt, hogy Windows Vista óta van egy Network Location Awareness (NLA) szolgáltatása a Windows-nak. Ennek a legfontosabb célja az, hogy a Windows és a rajta futó alkalmazások értesülhessenek arról, ha a hálózati közeg megváltozik alattuk és ne kelljen ezért semmit se újraindítani. Például ha az otthoni WiFi hálózatról mobil internetre váltunk, akkor a Windows tűzfalnak illik másként viselkednie (feltételezve azt, hogy az otthoni tűzfal beállításunk megengedőbb mint a mobil internetes kapcsolat esetében). Az NLA szolgáltatásnak van egy olyan Active Probe eleme, ami folyamatosan ellenőrzi azt, hogy van-e Internet kapcsolata a Windows-nak. Ez az Active Probe a következőket ellenőrzi:

Egy HTTP GET kérést küld. Az URL: http://www.msftncsi.com/ncsi.txt
erre az elvárt válasz, vagyis a TXT tartalma: Microsoft NCSI
Standard DNS query-t küld a DNS kiszolgálónak és megpróbálja feloldani a következő A rekordot: dns.msftncsi.com
erre az elvárt válasz: 131.107.255.255"

És így tovább, és így tovább, szóval akkor is van hálózati forgalom, ha nincs.. És ez csak egy szolgáltatás a sok közül..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#60730) zolman2 válasza siddis (#60727) üzenetére


zolman2
újonc

kihúzott net modemmel is csinálja!!! (inviteles optikai net - "PPPoE" - a router "betárcsáz" a modemen)... lanon mit pingel? pláne a router meg egyetlen eszköz egymás közt...

ez azért gáz mert pl az állandó wifi forgalom szívja a teló akksit, állandóan kibe kapcsolagtni meg nincs kedvem (a wifit a telen)... blokkolni meg csak rootolva lehet rootolni meg nem akarom meg erre a tipusra macerás (Huawei Y530)

egy óra alat ez a 2 process ~700Mb forgalmat csinál...

uPnp-t kikapcsoltam routeren, de smmi változás... IGMP-t nem lehet állítani... kizárásos alapon gondolom, hogy a routerrel vana gond mert bárvi+router kombináció csinálja..... eszköztől, oprendszertől függetlenül... :(

az albérletemben (ez otthon van) t-homeos kombinált eszköz van kábeles net wifivel.... ott lanon sincs egy deka bit mozgás se asztali gépen, és a wifire csatlakozó telefonom se mukkan egy bitet se alapból....

[ Szerkesztve ]

(#60731) siddis válasza zolman2 (#60730) üzenetére


siddis
őstag

Androidra biztos hogy van profil-manager-app, olyat már próbáltam is amelyik gps-koordináták alapján például ki-vagy-bekapcsolja a wifit.. Igaz hogy akkor meg a GPS meríti az akksit :) De időpontokat is megadhatsz simán..
Nézd meg hogy például a Wireshark milyen csomagokat lát milyen cimekről/címekre, hátha okosabb leszel.. 700MB az azért rohadt sok, broadcast-nak is..

[ Szerkesztve ]

-- Aux armes, citoyens --

(#60732) HUTCHDB válasza HUTCHDB (#60717) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Erre esetleg valaki?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60733) suste válasza HUTCHDB (#60717) üzenetére


suste
veterán

Ha frissitesi hiba miatt nem sikerul, akkor csak sorisportin elesztheto.
Ha felmegy de nem tetszik, akkor megfelelo gyari fw (nem boot-os) webes feluleten visszarakhato.

Beallitas: vargalex blog, + itt kereso.

Alternativa: nekunk is van sajat fw, ujabb alaprendszer mint vargalexe, aminek vannak elonyei es hatranyai. Sajat blog + readme-k!

(#60734) HUTCHDB válasza suste (#60733) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Igazából csak és kizárólag a net sebesség lenne a lényeg.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60735) suste válasza HUTCHDB (#60734) üzenetére


suste
veterán

Akkor lehet a legjobb valasztas az eredeti AA lenne, ha van megfelelo 1043-ra.
Vagy vargalex 1.0.2.1, ha jo a tiedre....

(#60736) HUTCHDB válasza suste (#60735) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Rendben, koszonom!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60737) zolman2 válasza siddis (#60731) üzenetére


zolman2
újonc

nos feltettem egy wiresharkot... hátha így valaki okosat tud mondani...

source 192.168.0.1:34215 (ez a router ugyebár)
dest.:192.168.0.255:3240 ... erről annyit kiderítettem, hogy valami broadcast ip ide generál folyamat forgalmat és minden gép megkapja ami csatlakozik... (UDP)

a másik egy ipv6 kapcsolat, valami ssdp discovery
source: Miscro-St
Dst.: ipv6mcast_0c
UDP 50272 és 1900 port
illetve még valami M-SEARCH HTTP 1.1 van a címsorában...

az első valami boradcast a másik meg valami ssdp-upnp cucc.... de pl hiába kapcsolom ki az upnp-t a routeren és rebootolom megy tovább minden....

(#60738) vargalex válasza zolman2 (#60737) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Szerintem ez a media share lesz.

Alex

(#60739) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ma vettem egy 1043-as v2.1-es routert.
Itt írtam korábban arról, hogy igazából arra lenne szükségem, hogy a net sebességem javuljon, mivel a korábbi V1-es modellnél ez max 100-110 Mbit/sec volt. (LAN)
A netem 240-es, és a modem tudja is ezt mivel most többször megmértem.
A mérésnek az volt az oka, hogy hiába cseréltem le a routert V1-ről V2-re, ez utóbbi is "csak" max 150-160 Mbit/sec-et bír átadni.
Többször mértem egymás után mind a router utáni, mind direktbe a modemből jövő sebességeket, és sajnos ezek az eredmények jöttek...
Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60740) Balázs1986 válasza HUTCHDB (#60739) üzenetére


Balázs1986
addikt

A router utani kabelekkel nem lehet gond?
Amikor a modem mogott merted kozvetlenul, ugyanazzal a pc-vel nezted mint a router mogott? Utobbi esetben masik eszkoz / szolgaltatas nem volt a router mogott, ami foghatta (wifi vagy kabel egyarant)?
Esteleg a router tuzfala, qos, egyeb router szolgaltatas ami merest befolyasolhat?
Melyik oldalon mertel? Ha pl speedtest.net, ugyanazon a szerveren teszteltel?

(#60741) HUTCHDB válasza Balázs1986 (#60740) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egyszerű volt a megoldás.
Beállítás után a routert nem reseteltem.... :B
Most már nagyon jó 243/21, ami bőven üti az elvárásaimat.
Íme:

A gondom most a saját telefonommal (iPhone6) lett.
Itt a sebesség 7/20, ami eléggé tré...
Íme:

A feleségem, és a gyerekek androidos telefonjaim, meg 30/20-as....
Íme:

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#60742) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Néztem az első hozzászólást, de gondoltam csak rákérdezek. A V3-as kiadásban változtattak a wifi jelerősségen a V2-es képest? Melyik az ajánlottabb?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#60743) Headless válasza < CyberBob > (#60742) üzenetére


Headless
őstag

Miért változtak volna a hardver ugyanaz. V2 az ajánlott 3rd party fw lehetőség, és ha nem kell cserélheted az fw-t v3-asra is csak vissza már nem...

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#60744) < CyberBob > válasza Headless (#60743) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Gyári állapotban lesz használva, akkor marad a V3-as.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#60745) lizakattila


lizakattila
senior tag

Nem tudom volt-e már, de a V2-es legújabb firmware-ben:

Így már lehet, hogy nem is lesz szükség a V3-as firmware-t "ráerőltetni".

"Ha próbára akarod tenni egy ember jellemét, adj neki hatalmat." - Abraham Lincoln

(#60746) Janusz001


Janusz001
őstag

Sziasztok, gondolkodom egy ilyen eszköz beszerzésén, mert a Telekom által biztosított dlink dcm 704 -es router wifije elég halovány. Azokhoz intézném a kérdést, akiknek van összehasonlítási alapja a fent említett eszköz és a topicban szereplő tplink router wifi jelerősségével kapcsolatban, tehát mennyit dobna egy ilyen eszköz beiktatása? Nagyjából ugyanoda tudnám tenni, mint a jelenlegit.

(#60747) suste válasza lizakattila (#60745) üzenetére


suste
veterán

Ez miatt eddig se volt, mert nagyjabol hasznalhatatlan kliens hianyavban...

(#60748) siddis válasza Janusz001 (#60746) üzenetére


siddis
őstag

Mennyi téglafal / vasbeton van.? Szerintem tedd azt hogy rendelsz Neten, nagyon óvatosan kicsomagolod és ha nem tetszik asszem két hét alatt elállhatsz a vásárlási szándékodtól simán (ennek azért olvass utána)..

-- Aux armes, citoyens --

(#60749) HummeRC válasza siddis (#60748) üzenetére


HummeRC
senior tag

Netes vásárlásnál hivatalosan 8 nap az elállási idő és nem két hét. Az is csak azért, mert ugye nem nézhette meg élőben és kvázi vakon vásárolt.

(#60750) Balázs1986 válasza HummeRC (#60749) üzenetére


Balázs1986
addikt

Nem 14 munkanap?
Szerk.: gyorsan rákerestem, nem 14 munkanap, hanem 14 naptári nap, szóval tényleg 2 hét.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.