Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-18 14:44:30

LOGOUT.hu

A Toyota cégcsoport napjaink vezető gépjárműgyártója. Eladásokat tekintve első helyen áll a világ autógyártó csoportjai között. Ezt a helyet a hibridautók terén elért eredményinek köszönheti.
A Toyota cégcsoport tartozó márkák és érdekeltségek: Daihatsu, Lexus, Yamaha, Scion, Subaru, Hino, Isuzu, Toyota.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7175) MasterDeeJay

Avensis 2008-as 4 seb automata váltóba milyen időközönként kell olajat cserélni?
Van egy kiszemelt amit megvennék de ő a második tulaja, és ő még sosem cserélt benne mert a szervizbe azt mondták neki hogy ha nincs vele baj akkor nem kell. Ezt kissé furának tartom, hacsak nem találták fel a toyotánál a soha fel nem bomló és el nem használódó csoda olajat. Értem én hogy megbízható a Toyota de nem tudom elhinni hogy nem kéne cseréni benne a váltó olajat. Az első tulaja márkaszervízbe vitte, azt lenyomozom hogy ott cserélték-e de ha ott sem akkor elállok a vételtől. Nem hiszem hogy 250eKm-t kibírna akár milyen automata váltó olajcsere nélkül hibátlanul. Az Astrámba lévő japán Aisin AF17-esbe is 60ekm ként kell cserélni és még úgy is kissé üt benne a hátramenet. (bár abba a fene se tudja mennyi van talán 250-500 között valahol)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.