Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz No.01 #20743 üzenetére

    Szerintem rosszabb a helyzet... tippre ennek a 99%ával nincs tisztában a 99%.

    És még amikor cserélni kell a gumit és szembe jön hogy mennyibe kerül és fele annyi km után elkopott vagy felüti és kuka a drága gumi de még a gyönyörű de nem kicsit drága felni is márha a felfüggesztés nem kapott túl nagyot... akkor se jut el a 90% ide.
    Ez van. A dizájn mindent visz.

    Gumit néztem nemrég GR CHRre (225/45 R19). Ugyanaz a márka kevesebb mint fele annyi az én méretemben 185/65 R15 és a 185/65 R15 sokkal több kmet fog kibírni, sokkal kellemesebb, nem fogja a felnit/felfüggesztést szétverni.
    Nah nem mindegy, hogy 320.000Ft a 4 gumi vagy 130.000Ft. És a 320.000Fts a szarabb.

    "Azt viszont semmikepp nem gondolnam, h itt lenne parhumar"

    Hát ez matek. Ha a 20as nagy felni, nagy guminak be kell férnie, akkor akkora kerékjárati ívet rajzolnak/terveznek. Nagy kerékjárati ív = kevesebb hely bent.

    "a kisebbel nez csak ki igazan butan es aranytalanul."

    Ez izlés kérdése.... de az tény :DDD hogy egy dizájn Crossover/SUV amikor az R20/R21nek van hely baromi hülyén néz ki egy R15el.

    Moon a 6-8éves gumi még áldásos...

    @galervin93:
    Jó volt a tippem... így lenne 5ösöm a lotton. Azt hiszem megérte alánézni. :)

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés