Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total Commander

Hozzászólások

(#2151) 8th


8th
addikt

Üdv. Tegnap este rászántam magam és elkezdtem felmásolgatni hdd-re az anno dvd-re kiírt családi fotókat videókat. A problémám az, hogy egyik másik fájl nem olvasható. Ilyenkor a técé megakad és gondolkodik rajta vagy egy percig mielőtt feldobja az ablakot a lehetőségekkel: mind kihagyja, megszakít stb... Nem lehet valahol beállítani, hogy az olvashatatlan fájlokat felhasználói beavatkozás nélkül automatikusan hagyja ki és csak azt másolja fel amit be tud olvasni? Benéztem az általános beállítások menübe de nem találtam semmi ilyesmit. Vagy ha ezt nem lehet akkor legalább azt beállítani, hogy ne gondolkozzon annyit ha olvashatatlan fájl-al kerül szembe? Ez így elég szopás mert van még vagy egy tucat dvd lemez amit fel kéne másolgatni. :/

[ Szerkesztve ]

(#2152) pethYeti


pethYeti
addikt

Hogy tudnám egy fájlnak a létrehozási dátumát frissíteni a jelenlegi időpontra?

(#2153) woodworm válasza pethYeti (#2152) üzenetére


woodworm
veterán

Fájl >> Attribútumok módosítása >> Dátum és idő módosítása >> Jelenlegi >> OK

Bocsi:
Fájl >> Attribútumok módosítása >> Több sajátosság >> Készítés dátuma >> értéket beírni >> OK

[ Szerkesztve ]

(#2154) pethYeti válasza woodworm (#2153) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi! :R

(#2155) PhoenixK válasza 8th (#2151) üzenetére


PhoenixK
őstag

A legújabb verzió már csak a legvégén kérdez.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#2156) alfiboy


alfiboy
aktív tag

Sziasztok!

Létezik valami plugin, hogy lássam az iPhonom a TC-ben?
Érdekes az Intézőben látom.

Köszi!

...

(#2157) fatal` válasza alfiboy (#2156) üzenetére


fatal`
titán

Bár nincs iPhoneom, de ha MTP-t használ, akkor a MediaAudio plugin kell neked.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2158) Sk8erPeter válasza #54715584 (#2112) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Hát, engem még nem cseszegetett sosem :N"
Még mindig nem értem, ezt hogy csináltad, szerintem valamit benéztél, mert a WinRAR továbbra is idióta kretén módon cseszegeti az embert (kíváncsiságból korábban felraktam, hogy megnézzem, vajon igaz-e, amit írtál):

WinRAR idióta fasz hirdetése

Ezért írtam korábban, hogy tulajdonképpen nem értem, mi a franc értelme van WinRAR-t használni, amikor ott a 7-zip, ami egy darab reklámot nem tartalmaz. Ez a WinRAR továbbra is ugyanolyan pofátlan szar, mint korábban volt, és ami miatt leszoktam a használatáról. Megy is az uninstall rá, 7-zip viszont marad... :)

Sk8erPeter

(#2159) Sk8erPeter válasza alfiboy (#2156) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

A hunfatal által írtak mellett még bekattinthatod a "Show parent dir [..] also in root of drive" opciót is a Display menün belül:

Total Commander - Show parent dir also in root of drive

Így valamelyik partíciód gyökérkönyvtárában állva is megjelenik a [..], így feljebb tudsz lépni eggyel, és elvileg itt is fogod látni a telódat (meg más eszközöket, hasonlóan, mint amikor az Intézőt megnyitod Win+E-vel).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#2160) HZoli87 válasza Sk8erPeter (#2158) üzenetére


HZoli87
veterán

Istenem, de pofátlan egy fizetős terméktől, hogy figyelmezteti a felhasználót, hogy hamarosan lejár a kipróbálási időszak. De az is pofátlan tőle, hogy megvételre buzdít, le vele. Konklúzió, ez egy pofátlan sz@r termék.

Érdekes, engem sosem cseszegettet ilyen ablakkal, lehet azért mert 6 éve megvásároltam és azóta is tökéletesen végzi a dolgát.

(#2161) Sk8erPeter válasza HZoli87 (#2160) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Most te szándékosan értetlenkedsz? Pont arról beszéltem, hogy a WinRAR tökéletesen értelmetlen, amikor ott van például a 7-zip, ami teljesen ingyenes, és funkcionalitásban nem marad alul a WinRAR-ral szemben. Nem beszélve arról, hogy a WinRAR-t amennyiben ingyenesen szeretnéd használni, folyton cseszeget (ezt a képet raktam be az előző hsz.-be, de egy modi kiszedte), hogy vásárold meg, erre írta monstre korábban, hogy őt sosem cseszegette - ez abban az esetben fordulhat elő, ha megvásárolta. De akkor meg visszatérhetünk az eredeti kérdésre, hogy mégis mi értelme megvásárolni, ha van ingyenes, nagyon jó alternatíva? Számomra szimpatikusabb az, hogy lehet egy ingyenes projektet donate-elni, izélgetés nélkül, ha megtetszik. Pusztán kíváncsiságból tettem fel a kérdést, most nem igazán értem a kötekedő cinizmusodat.

Sk8erPeter

(#2162) alfiboy válasza fatal` (#2157) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Igazából csak a képek mozgatásához kell. Az Intézőt utálom...
Régen volt egy jó Plugin iOshoz T-Pot néven, de már nem fejlesztik, jelenleg csak 32bitre érhető el.

Köszi megnézem mire megyek vele!

...

(#2163) alfiboy válasza Sk8erPeter (#2159) üzenetére


alfiboy
aktív tag

Köszi Neked is!

...

(#2164) maestro87


maestro87
őstag

Helló mindenkinek!

A wincmd.ini fájlban hogy tudnék a plugins mappának egy olyan elérési utat megadni, hogy mindegy legyen melyik meghajtóra pakolom a programot, mindig a program saját mappájában keresse a plugins mappát?
Valami ilyesmi kellene: $HOMEDIR\plugins. De nem vagyok tisztában ezekkel a $, % stb. jelek jelentésével.
Meg egy olyan egyszerű kérdésem lenne még, hogy amikor telepítettem a TC-t akkor megkérdezte, hogy hová tegye a beállításokat tartalmazó .ini fájlt és én beállítottam, hogy a saját mappájába tegye. És kérdem én, hogy akkor most már portable a Total Commander-em? Mert állítólag a tc2usb.exe-vel kellene azzá tenni, de nekem az el sem indul, csak hibaüzit dob ki. (win 8.1 pro, TC 8.51a) Vagy hogy kell használni ezt az exe-t?

(#2165) Kernel válasza maestro87 (#2164) üzenetére


Kernel
nagyúr

pluginbasedir=%COMMANDER_PATH%\Plugins
TabDir=%COMMANDER_PATH%
ThumbsLocation=%COMMANDER_PATH%
UseIniInProgramDir=7

Utolsónál a 7-es szám határozza meg a hordozható módot, lényegében ettől már hordozható is. Noha egyébként, amikor pendrive-ra kreálom szabályosan, a segédprogrammal, az így néz ki (nem mellesleg szintén alkalmazza a fenti sorokat):

Régebben, amíg ezt a "7-es trükköt" nem tudtam, mindig azt csináltam, hogy Windows telepítés C: meghajtóra (másik partíción szükség esetén betűjelcsere D-re), utána lefuttattam egy regfájlt, ami elrendezte a dolgokat:

---------------------------------------------------------------
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Ghisler\Total Commander]
"IniFileName"="D:\\Programok\\TC\\wincmd.ini"
"FtpIniName"="D:\\Programok\\TC\\wcx_ftp.ini"
"InstallDir"="D:\\Programok\\TC"

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Ghisler\Total Commander]
"IniFileName"="D:\\Programok\\TC\\wincmd.ini"
"FtpIniName"="D:\\Programok\\TC\\wcx_ftp.ini"
"InstallDir"="D:\\Programok\\TC"

---------------------------------------------------------------------------------------

Ezután már csak el kellett indítani a programot és visszakaptam a megszokott beállításokat.

Volt egy másik módszerem is, amit speciális célra használtam, ez a parancsikonban meghatározott .ini fájlok trükkje:

D:\Programok\TC_MediaCenter\TOTALCMD.EXE /I=D:\Programok\TC_MediaCenter\tc.ini /F=D:\Programok\TC_MediaCenter\ftp.ini

De ez is feleslegessé vált, mióta a 7-es beállítást alkalmazom.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2166) maestro87 válasza Kernel (#2165) üzenetére


maestro87
őstag

Ezt a 4 sort kellene beszúrnom a wincmd.ini fájlba és kész?

(#2167) Kernel válasza maestro87 (#2166) üzenetére


Kernel
nagyúr

A [Configuration] szekcióba, elejére vagy végére, mindegy. De előbb nézd át, hogy nem szerepel-e bármelyik alapból, illetve más beállítással, nehogy ütközzenek.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2168) maestro87 válasza Kernel (#2167) üzenetére


maestro87
őstag

Beszúrtam, köszi szépen!
És az előzményeket hogy kell törölni? Ezer éves böngészési előzményt tárol ugyanez az ini fájl. Hiába törlöm belőle, mindig visszahozza valhonnan. Mondjuk nagyon nem zavar, csak érdekelne.

(#2169) Kernel válasza maestro87 (#2168) üzenetére


Kernel
nagyúr

Esetleg arra tudnék gondolni, hogy nem zártad be a programot az ini fájl átírása / mentése előtt. Miután kilépéskor ment az ini-be, induláskor onnan olvas.

Vagyis az indulás pillanatában kell biztosítani, hogy csak azt olvassa be, amit szeretnénk.

Mindamellett úgy látom, vannak itt is dolgok, plugin stb.:

http://www.google.hu/search?q=delete+total+commander+history

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2170) maestro87 válasza Kernel (#2169) üzenetére


maestro87
őstag

Most úgy néz ki sikerült kitörölni, valószínűleg csak a program futása alatt próbáltam mindig kitörölni.

(#2171) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Alábbiakban kérnék segítséget:
# Win 8.1-et használok, és a TC minden indításakor a windows feldobja a biztonsági figyelmeztetést, hogy biztosan futtatni szeretném-e. Kivettem a pipát az "ezen fájl megnyitása előtt mindig legyen kérdés" elől, de ugyanúgy kapom mindig.
# Nem nagyon szoktam a beállításokon állítgatni, de másoknál láttam, úgy használják, hogy az alap fehér helyett szürke a fájllista háttere, és ha billzettel "lépked", egy teli fekete sáv a kurzor, ha pedig kijelöl mappát, akkor a mappa mérete megjelenik. Nyilván nem a színeken van a hangsúly, csak ezzel tudom a leginkább leírni, hátha valaki ráismer ezek alapján mit kell állítani. :D
# Mindkét oldalon a fájllista fölött van egy színes sáv, ahol kiírja az aktuális mappa útvonalát, oda hozzáadtam mappákat, erre van valami gyorsbillentyű ezt elérni ? Egérrel duplakattra megjelenik egy menü.

(#2172) Kernel válasza utgyuru (#2171) üzenetére


Kernel
nagyúr

Indító parancsikonra jobbklikk, tulajdonságok, kompatibilitás, a program futtatása rendszergazdaként.

Beállítások, színek, tetszés szerint variálhatod. Mappa méretéhez csak le kell nyomni a Space billentyűt.

Miután a hely kiszámolása nagyobb méretű mappáknál időigényes lehet, a kijelzést állandó funkcióként beállítani nem praktikus. Van ugyan egy kiegészítő, nem ismerem közelebbről:

http://www.totalcmd.net/plugring/dirsizecalc.html

Amit én gyakran használok, hogy az F1 és F2 billentyű be van állítva (mivel az F1 Helpre úgysincs szükségem, a Help menüpont egyébként is ott figyel a jobb sarokban, nem kell hozzá billentyű):

cm_CountDirContent
cm_GetFileSpace

Directory hotlist: Ctrl+D

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2173) psg5


psg5
veterán

Segítséget szeretnék kérni:
Hogyan tudom megnézni egy mappa méretét commanderben anélkül, hogy meg kellebe nyitnom vagy a nézőkéjét kinyitni?
Egyszer láttam, hogy rá kellet állni és a DIR helyett a méretet írta ki. Azt hogyan?

Egyet találta: alt+shift+enter , de ekkor az összes mappáét kiírja. Meg lehet oldani, hogy csak az egyikét?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#2174) canniball válasza psg5 (#2173) üzenetére


canniball
nagyúr

Ráállsz és space.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#2175) psg5 válasza canniball (#2174) üzenetére


psg5
veterán

Köszi!

F.K.T.

(#2176) utgyuru válasza Kernel (#2172) üzenetére


utgyuru
aktív tag

A futtatás rendszergazdaként nem jó, így az "Engedélyezi, hogy az ismeretlen gyártótól származó követező program módosításokat hajtson végre [...]? " ablakot kapom.
A színeket csak azért írtam így, mert több embernél láttam ugyanezt a színsémát, aszittem ez valami beállítás "csomag" egyben, de amúgy a space-es dologra gondoltam, köszi.

(#2177) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Üdv!
Emlékeim szerint TC tudott csinálni egy mappáról egy képet, ami csak annak tartalmát és a fájlok méreteit tartalmazza. Tehát egy fájlba lementette az adott mappa/lemez teljes könyvtárfáját, és ugyanúgy lehetett benne navigálni mintha valós lenne, azzal a különbséggel hogy megnyitni nem lehet semmit. Ezt alapból tudja, vagy valami beépülőre emlékszek? Nem találtam menük között ilyet. Terabájtos külső merevlemezről csinálnék ilyen képet, hogy tudjam anélkül is hogy mi van rajta.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#2178) Kernel válasza tonyrulez (#2177) üzenetére


Kernel
nagyúr

DiskDir
DiskDirExtended
CatalogMaker

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2179) tonyrulez válasza Kernel (#2178) üzenetére


tonyrulez
őstag

Köszi, ezt kerestem :R
DiskDirExtend lefagy, CatalogMaker pedig túl nagy fájlt csinál, így maradtam DiskDirnél.

4 8 15 16 23 42

(#2180) maestro87


maestro87
őstag

Üdv!

Ezt hogy kell telepíteni és használni? Ha minden igaz telepítettem, de nem tudom hogy működik.:) Valami olyasmi kellene nekem, hogy TC-ben megjelenjenek a webdav-val rendelkező felhőtárhelyek fájljai, nem tudom hogy ez a beépülő erre való-e...
Például Google Drive fájljait meg lehet ezzel jeleníteni?

(#2181) Kernel válasza maestro87 (#2180) üzenetére


Kernel
nagyúr

Google Drive úgy látom, alapból nem támogatja a WebDAV protokollt, csak külső alkalmazáson keresztül vehető igénybe. Ehhez itt kell regisztrálni:

https://dav-pocket.appspot.com/

Beírtam egy spontán kitalált nevet és jelszót. Utána az alkalmazás hozzáférést kér a Google Drive-hoz, amelyikbe a böngészővel be voltam jelentkezve.

Ezután megkaptam a belépési adatokat:

TC-ben klikk a hálózatra:

(Az érdekesség kedvéért nálam itt látható egy POP3-SMTP plugin, amit valamikor régen használtam, de most nem ez a lényeg.)

F7 billentyűt kell megnyomni:

Utána:

Későbbiekben jobbklikk, szerkesztési lehetőség:

Ezután már csak be kell lépni:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2182) maestro87 válasza Kernel (#2181) üzenetére


maestro87
őstag

Köszi szépen, holnap megnézem!

(#2183) maestro87 válasza Kernel (#2181) üzenetére


maestro87
őstag

Mégis csak kipróbáltam most és működik! Köszönöm! :R

(#2184) Kékes525


Kékes525
félisten

Új topik, akit érdekel, aki használja: Far Manager - file and archive manager

Nem konkurencia! Én is használom mindkettőt.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2185) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Olyan kérdésem lenne, hogy "Intézőben" van egy olyan opcióm jobb gombbal, hogy "Küldés Bluetooth-on a következőne:", viszont Total Commanderben nem jön elő ez az opció, van erre valamilyen megoldás, hogy bekerüljön oda? Laptop és beépített bluetooth eszköz.
Köszi előre is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2186) Kernel válasza DJ. Ru$y (#2185) üzenetére


Kernel
nagyúr

C:\Users alatt, ha rákeresel a SendTo mappára, ebből több is található.

Ezek tartalmát lehetne megvizsgálni, hogy melyiket használja a TC. Utána a hiányzó parancsikont bemásolni onnan, ahol viszont van.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2187) DJ. Ru$y válasza Kernel (#2186) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Na ez az, hogy ez nem SendTo alapján működik, azt átnéztem, ott mindegyiket használja, ez azon kívül van "főparancs", mint a Küldés, és ugyanúgy is nyílik ki.

Ez az intézős nézet, ez hiányzik nekem a TC-ben, mert én csak TC-t használok, és múltkor vettem észre, hogy van ilyen, és elég sokat használom a BT-t 1-1 kép, hangfelvétel átküldésére és akkor mindig megnyitni a BT modul szoftverét és onnan küldeni sokkal bonyolultabb, mint ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2188) Kernel válasza DJ. Ru$y (#2187) üzenetére


Kernel
nagyúr

Csak a félreértések elkerülése végett, az odáig megvan, hogy TC-ben jobbklikknél rá kell tartani egy kicsit, vagyis késleltetve nyílik a menü?

Persze az sem mindegy, hogy az ablakon belül jobbklikk, vagy felette a "kék sávon" (vagy kinél, milyen), ahol az elérési útvonal szerepel.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2189) DJ. Ru$y válasza Kernel (#2188) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem nem kell tartani, mert be van állítva sima jobb klikkre, nem noob vagyok, csak nem találom ezt a funkciót a beállításokban sem.

Nyilván a fájl nevén jobb klikk, hisz fájlt szeretnék küldeni BT-n.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2190) Kernel válasza DJ. Ru$y (#2189) üzenetére


Kernel
nagyúr

Akkor viszont passzolnám másnak, nem tudom rekonstruálni a dolgot, BT hiányában.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2191) DJ. Ru$y válasza Kernel (#2190) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azért köszönöm.

Ha valaki tud legye szíves segítsen!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#2192) Kékes525


Kékes525
félisten

Lenne e mód a Total Commanderben arra, hogy egy könyvtárban lévő *.md5 file-ra klikkelve a total commander automatikusan ellenőrzi az *.md5 file-ban lévő file-ok integritását.

Vagy a könyvtárra állva rekurzív módon ellenőrizné a benne lévő *.md5 file-ok hoz tartozó file-ok integritását. Így gyorsan lehetne ellenőrizni az adott könyvtár file-ainak integritását.

Elég körülményes a legördülő menüben kiválasztani az ellenőrzés funkciót.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2193) Kernel


Kernel
nagyúr

TC ezt alapból tudja, a mostani verziók legalábbis. Más kérdés, hogy nálam a TC ini-ben volt ilyen bejegyzés:

[PackerPlugins]
md5=21,%COMMANDER_PATH%\Plugins\wcx\checksum\checksum.wcx
sha=21,%COMMANDER_PATH%\Plugins\wcx\checksum\checksum.wcx

Régebben telepítettem egy Checksum plugint, ami kisajátította magának ezt a két kiterjesztést. De erre most már úgy látom, nincs szükség, ezért töröltem az ini-ből a fenti két sort.

Ezután már a TC kezeli mindegyiket:

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#2194) Kékes525 válasza Kernel (#2193) üzenetére


Kékes525
félisten

Igazad van! :R Ki se próbáltam! :W

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2195) zoetsa válasza tonyrulez (#2023) üzenetére


zoetsa
tag

Nem lehetetlen, de nem tudom, hogy csináltam vissza hasonló eltüntetésnél, már feladtam, mást buheráltam, és egyszercsak inden visszajött :)

Most azon gyötröm magam, h hogyan tudnám egy-egy fájl ikonját megváltoztatni, mivel felajánlani ugye csak a mappáknál ajánlja fel az ikoncserét...

(#2196) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok, azt hol lehet kikapcsolni, hogy ha másolok, akkor ne akadjon el azon, hogy valamelyik "... fájl elérési útvonala több, mint 255 karakter. megtartja?" néha órák múlva nézek rá, ez meg vár, hogy leokézzam... :W

ha a laptopon F3 nézőkével ráklikkelek egy exe fájlra, akkor a felugró ablak (exeformat.vdx) kiugrik a monitoron kívülre. ezt hol tudom beállítani/törölni? az ini fájlban nem találtam erre bejegyzést.
ez egy portable 8.51a. átmásolhatom újra, mivel az asztali gépen nem csinálja, meg a régi sem, de érdekelne a megoldás is.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#2197) Wolfskin válasza Wolfskin (#2196) üzenetére


Wolfskin
őstag

hááát... nem pörög a topik...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#2198) Kékes525 válasza Wolfskin (#2196) üzenetére


Kékes525
félisten

A wincmd.ini -be:

[Configuration]
UseLongNames=1
LongNameCopy=1

Ezeket próbáld ki.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2199) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Egy mappa context menujét hogy lehet előhozni, ha több fájl van benne, mint amennyi az ablakban "elfér", és nincsen üres terület, ahova tudok kattintani ?

(#2200) DJ. Ru$y válasza utgyuru (#2199) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az elérési út "sávon" jobb klikk, ha erre gondolsz:

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Total Commander
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.